- x
BMB Envy Su Arıtma Cihazını Kullanan Varmı?
38 Cevap7461 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

12 Mesaj
30 Aralık 2011; 13:38:55 

Alkalin, detoks filtreli ve 8 aşamalı dünyanın en akıllı su arıtma cihazı şeklinde tanıtmışlar kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum...

Çocuklar için Eğitici, Öğretici, Eğlenceli Çizgi Filmler Burada
Türkiye'nin ilk ve tek izinli pazarlama platformu

92 Mesaj
28 Şubat 2012; 13:47:53 

merhaba evet kulanıyorum ve inanın hakkında ne yazıyorsa azbile yazmışlar ihlasın cihazının yerine taktırdım suyun tadında kalitesinde inanılmaz fark vardı bende ihlasın satış işinden ayrılıp bu markanın cihazlarının bursada satışını yapmaya başladım

92 Mesaj
28 Şubat 2012; 18:39:08 

Su, vücudumuzun yüzde 70’ini, kanımızın ise yüzde 80’inden fazlasını kapsıyor. Suya olan ihtiyacımız ortalama olarak günde 2-2.5 litre civarında… Ama temiz ve canlı, doğal ve “yaşayan SU”ya ihtiyacımız var.ve bunu size envy sağlıyor

92 Mesaj
5 Mart 2012; 2:42:43 

Life2o water Alkali Su nedir?

Life2o water sizin için; kaliteli, sağlıklı ve yaşayan su üretir. İleri teknoloji ürünü olan Life2o water ,musluk suyunu önce arındırır daha sonra alkali ion suya dönüştürür.

Faydaları nelerdir?

Life2o water Alkali ion su teknolojisinin bize sunduğu mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur. Antioksidan yapıdaki alkali su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrotasyon sağlar. Genel olarak alkali ion su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur. Alkali ion su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal” leri temizleyerek “anti-aging” uygulamasını ve vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek “detox” uygulamasını gerçekleştirir.

Life2o water İçin 4 Temel Neden:

1. pH’ı yüksek su vermesi: Çağımızdaki kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (pH) aşağıya çekip bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Life2o water pH’ı yüksek su vererek vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2. Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler yapıda küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Life2o water’den içilen alkali su, ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili nüfuz ederek hidrotasyonu sağlar.

3. Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan “serbest radikaller” bir çok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir.Life2o water alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4. Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, suda kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Life2o water’den içilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

sağlık için
http://www.sanalpazar.com/Life2o-8samali-Ro-10-Canavar-Su-Aritma__isp2861745

9 Mesaj
30 Mayıs 2012; 14:24:28 

valla alkali su konusunda çok şüpheli yaklaşıyorum. birincisi şöyle sağlıklı böyle sağlıklı diye iddia edilen şeylerin bilimsel gerçekliğini ben bulamadım. Daha önce bir firmanın alkali su üreten cihazını kullandım ve suyun tadı tam anlamıyla berbattı. o cihaz elektriksel olarak alkali su üretiyordu ama tadı tam anlamıyla berbattı. cihazı üretenler ph 10'a kadar su üretiminin seçilebileceğini söylüyorlardı ama Dünya sağlık örgütünün içilebilir su standardının üstünde bir ph'ın seçimini kullanıcıya bıraktıklarının farkında bile değillerdi. Bu cihazın üreticisiyle de konuştum. bana elektriksel olarak üretmediklerini, doğal minarellerle alkali su ürettikleri için tadının çok iyi olduğunu söylediler. Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama güvenilir bir firma gibi geldi. baya bilgi veriyorlar. Fakat senelik bakımları pahalı baya. ihlas için 25 lira bakımdan bahsedilirken bunun bakımı 250 lira civarı. deneyenler varsa yorum yazarsa iyi olur. bende almayı düşünüyorum çünkü.

92 Mesaj
31 Mayıs 2012; 21:29:47 

ben kullanıyor ve aynı zamanda satışını yapıyorum alkali suyun sağlığı tartışılmaz pek çok doktor veuzman tavsiye ediyor pekçok makale ve kitap ismi vere bilirim bu konuda.... bu cihaz izin daha önce kulandığınız cihazla tamamen farklı bir ürün ve suyunun lezzetide çoğu hatta bütün sumarkalarından iyi ve sağlıklı kesinlikle tavsiye edrim sadece sattığım için değil ben evimde bu suyu kulanıyorum ve ben çocuğu olan bir babayım inanın en ufak bir şüphem olsa suyun kalitesinden milyonlar kazan cagımıda bilsem bu suyu çocuklarıma ve aileme ve inanın kimseye içirmem... taktırın ve gönül rahatlıgı ile kullanın

92 Mesaj
30 Temmuz 2012; 13:48:35 

DÜNYANIN EN AKILLI SU ARITMA CİHAZI ENVY'DE 10-08-2012 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ KAMPANYA 1860TL YERİNE SADECE 900TL
ENVY SAĞLIK PINARINIZ

998 Mesaj
17 Aralık 2012; 15:39:58 

quote:

Orijinalden alıntı: waterboss

DÜNYANIN EN AKILLI SU ARITMA CİHAZI ENVY'DE 10-08-2012 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ KAMPANYA 1860TL YERİNE SADECE 900TL
ENVY SAĞLIK PINARINIZ

hocam ben tekzen deki modele baktım. musluk aparatı bu resimde görülenden (zannedersem inox ankastre modeli deniyor) çok farklıydı. tekzen deki 6 lı pompasız olan modeli. bu envy modelinin ki nasıl acaba? resimde ki gibi mi? bi
rde suyun mineral seviyesi ayarlanabiliyor muş. bu nasıl oluyor acaba? biraz açıklayabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatpo -- 17 Aralık 2012; 15:43:09 >

Nissan Almera Tekna sedan (gümüş) 2006

627 Mesaj
20 Aralık 2012; 18:12:13 

quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

hocam ben tekzen deki modele baktım. musluk aparatı bu resimde görülenden (zannedersem inox ankastre modeli deniyor) çok farklıydı. tekzen deki 6 lı pompasız olan modeli. bu envy modelinin ki nasıl acaba? resimde ki gibi mi? bi
rde suyun mineral seviyesi ayarlanabiliyor muş. bu nasıl oluyor acaba? biraz açıklayabilir misiniz?

Selam ben ENVY modelini 2 aydır kullanıyorum bilgi icin BMB SU internetten girersen hemen cıkıyor izmir firması yardımcı olurlar 8 filitreli üzerinde ekran ve elktronik kartı var türkiyede satılan en iyi model suyun tadı cok güzel su analizi yaptırabilirsen burada yazacagım saygılarımla.

İSTANBUL___2012 HONDA CİVİC (FB7) BEYAZ ELEGANT A/T BRC MY11 LPG KİTİ

294 Mesaj
21 Aralık 2012; 14:29:03 

Benim inanmakta güçlük çektiğim konu filtrenin içinde taşların arasından geçerken suyun mineral kazanması. Bu konuda yayınlanmış test sonucu var mı acaba?

psn: uk7791

627 Mesaj
22 Aralık 2012; 11:14:03 

quote:

Orijinalden alıntı: uk77

Benim inanmakta güçlük çektiğim konu filtrenin içinde taşların arasından geçerken suyun mineral kazanması. Bu konuda yayınlanmış test sonucu var mı acaba?

Yaptırdıgım analizde kalsiyum karbonat 40 ph.7.68 iletgenlik 89 tds 48 bu degerler içme suyu için normal oldugunu ögrendim 2 aydır kullanıyorum tabi bu arıttıgınız suya göre degişgenlik gösterebilirmiş.

627 Mesaj
22 Aralık 2012; 11:39:50 

quote:

Orijinalden alıntı: taneresin

Yaptırdıgım analizde kalsiyum karbonat 40 ph.7.68 iletgenlik 89 tds 48 bu degerler içme suyu için normal oldugunu ögrendim 2 aydır kullanıyorum tabi bu arıttıgınız suya göre degişgenlik gösterebilirmiş.

Bu gün tekrar görüştüm firma ile tds degeri membrandan 0 olarak cıkıyor sonraki alkalin+detoksv ve hindistan cevisi filitresinden geçerken 50mg/lt minarel ilavesi oldugu için tds degeri 50 olarak gözüküyormuş diger degerlerinde güzel yani içilebilir en iyi suya yakın oldugunu söyledi.

627 Mesaj
22 Aralık 2012; 13:45:38 

quote:

Orijinalden alıntı: computali

valla alkali su konusunda çok şüpheli yaklaşıyorum. birincisi şöyle sağlıklı böyle sağlıklı diye iddia edilen şeylerin bilimsel gerçekliğini ben bulamadım. Daha önce bir firmanın alkali su üreten cihazını kullandım ve suyun tadı tam anlamıyla berbattı. o cihaz elektriksel olarak alkali su üretiyordu ama tadı tam anlamıyla berbattı. cihazı üretenler ph 10'a kadar su üretiminin seçilebileceğini söylüyorlardı ama Dünya sağlık örgütünün içilebilir su standardının üstünde bir ph'ın seçimini kullanıcıya bıraktıklarının farkında bile değillerdi. Bu cihazın üreticisiyle de konuştum. bana elektriksel olarak üretmediklerini, doğal minarellerle alkali su ürettikleri için tadının çok iyi olduğunu söylediler. Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama güvenilir bir firma gibi geldi. baya bilgi veriyorlar. Fakat senelik bakımları pahalı baya. ihlas için 25 lira bakımdan bahsedilirken bunun bakımı 250 lira civarı. deneyenler varsa yorum yazarsa iyi olur. bende almayı düşünüyorum çünkü.

bakım üçreti diye bir şey yok sadece 1 senede bir 8 adet filitre degişiyor servis ücreti 25 tl+270 tl filitre üçreti filitreleri sende degiştirebilirsin BMB icin filitreden filitreye fark vardır 8 filitreyi 50 tl ye degiştirmek nasıl şeydir bilemem.suyun tadı harika test yaptırdım mükemmele yakın cıktı ENVY modeli en iyisi saygılarımla.

998 Mesaj
23 Aralık 2012; 16:40:43 

quote:

bakım üçreti diye bir şey yok sadece 1 senede bir 8 adet filitre degişiyor servis ücreti 25 tl+270 tl filitre üçreti filitreleri sende degiştirebilirsin BMB icin filitreden filitreye fark vardır 8 filitreyi 50 tl ye degiştirmek nasıl şeydir bilemem.suyun tadı harika test yaptırdım mükemmele yakın cıktı ENVY modeli en iyisi saygılarımla.

hocam membranın üzerinde ne yada neler yazıyor acaba? paylaşabilirseniz sevinirim.

627 Mesaj
23 Aralık 2012; 18:25:52 

quote:

hocam membranın üzerinde ne yada neler yazıyor acaba? paylaşabilirseniz sevinirim.

Membran filitresi kabın içinde oldugu icin gözükmüyor???

294 Mesaj
24 Aralık 2012; 9:12:51 

quote:

Peki bu cihazı deneyerek mi aldınız? Suyun tadını nerede test edebiliriz bilginiz var mı?

627 Mesaj
24 Aralık 2012; 12:20:16 

quote:

Peki bu cihazı deneyerek mi aldınız? Suyun tadını nerede test edebiliriz bilginiz var mı?

Selam istanbuldamı oturuyorsunuz gelip evde deneme yapıyorlar cok modeli var ben cok memnunum tadı güzel tahlil sonuclarını yazdım bmb ile irtibata gecerseniz yardımcı olurlar fiyatı önemli degil diyorsanız ENVY modelini tercih edin eger kalabalık aile ve su kullanımız fazla ise ENVY PRO modelini alırsınız .eger fiyat fazla dersenizRO-20 CANAVAR MODELİDE AYNI İŞİ GÖRÜYOR onda ekran yok .bu yazdıgım modellerde 8 adet filitre vardır bazı firmalar o kadar filitreye gerek yok diyebilirler ama yaptıgı iş aynımı tartışılır .

294 Mesaj
24 Aralık 2012; 12:31:20 

quote:

Selam istanbuldamı oturuyorsunuz gelip evde deneme yapıyorlar cok modeli var ben cok memnunum tadı güzel tahlil sonuclarını yazdım bmb ile irtibata gecerseniz yardımcı olurlar fiyatı önemli degil diyorsanız ENVY modelini tercih edin eger kalabalık aile ve su kullanımız fazla ise ENVY PRO modelini alırsınız .eger fiyat fazla dersenizRO-20 CANAVAR MODELİDE AYNI İŞİ GÖRÜYOR onda ekran yok .bu yazdıgım modellerde 8 adet filitre vardır bazı firmalar o kadar filitreye gerek yok diyebilirler ama yaptıgı iş aynımı tartışılır .

istanbuldayım, firma ile de görüştüm fakat evde yada farklı bir yerde deneme için olumlu yaklaşmadılar. Takdir edersiniz ki bu kadar parayı da denemeden vermek istemiyorum. Envy modeli ile ilgileniyorum.

627 Mesaj
24 Aralık 2012; 12:54:41 

quote:

Hangi semtte oturuyorsunuz maltepe cevizlide bayi var BMB sahibi bora beyin telefonunu vereyim izmirde 05303130554 bana o yardımcı olmuştu.eger ben feneyolundayım yakınsanız size su numunesi veririm.

627 Mesaj
24 Aralık 2012; 13:02:09 

quote:

Hangi semtte oturuyorsunuz maltepe cevizlide bayi var BMB sahibi bora beyin telefonunu vereyim izmirde 05303130554 bana o yardımcı olmuştu.eger ben feneyolundayım yakınsanız size su numunesi veririm.

Cevizli bayii aşkın bey beni tanır 05446860728 taner görener.

294 Mesaj
24 Aralık 2012; 13:49:00 

quote:

Kozyatağındayım. Dolayısıyla feneryolu daha yakın.

294 Mesaj
24 Aralık 2012; 14:20:32 

quote:

Aşkın bey ile görüştüm. Eve gelip ürünü test edecek. Teşekkürler.

998 Mesaj
24 Aralık 2012; 22:01:03 

[/quote]
[/quote]
[/quote]
http://www.permoakdeniz.com/tezgah_alti_osmoz.html bu linkteki sayfanın en altında yer alan membran resmi çok kaliteli gözüküyor. hologram, seri numarası, markası falan filan. acaba envy nin filtreleri de bunun gibi tescilli mi? onu merak etmiştim aslında. gerçi burda ki resmin de nereye ait olduğu tartışılır ya neyse.

627 Mesaj
25 Aralık 2012; 8:53:47 

quote:

http://www.permoakdeniz.com/tezgah_alti_osmoz.html bu linkteki sayfanın en altında yer alan membran resmi çok kaliteli gözüküyor. hologram, seri numarası, markası falan filan. acaba envy nin filtreleri de bunun gibi tescilli mi? onu merak etmiştim aslında. gerçi burda ki resmin de nereye ait olduğu tartışılır ya neyse.

Selam türkiyede satılan arıtmaların kaç tanesinde sertifika var onlara bakmak lazım BMB su ile ilgili saglık sertifikalarının hepsini almış amerika almanya gibi yerlerde kullanılan sertifikaları var onlara bakarsanız malzemenin kalitesini anlarsınız ,2 adet membran kullanan başka arıtma varmı 8 adet filitre ile tam icilebilen su üretiyor.

294 Mesaj
25 Aralık 2012; 9:16:51 

Dün Aşkın bey eve gelerek musluk suyumuzu arıttı. Tadı fena gelmedi. Sanırım Envy alacağım. Az buz para vermediğimiz damacana suyumuzun TDS değerinin 100 ün üzerinde çıkması kafamızı karıştırdı. Tabi sadece bu değer yüzünden su hakkında olumsuz konuşmamak lazım.

627 Mesaj
25 Aralık 2012; 10:00:21 

quote:

Dün Aşkın bey eve gelerek musluk suyumuzu arıttı. Tadı fena gelmedi. Sanırım Envy alacağım. Az buz para vermediğimiz damacana suyumuzun TDS değerinin 100 ün üzerinde çıkması kafamızı karıştırdı. Tabi sadece bu değer yüzünden su hakkında olumsuz konuşmamak lazım.

Ben arıtmayı almadan araştırmalarımda firmaların kacamak cevap vermeleri rahatsız etti ama bir taraftanda damacanaların saglıksız olması mecburen bu yola itti.2 senedir damacanayı bırakıp 1,5 lt lik saka suyu iciyorduk fakat onun tds degeride 87 cıkması beni rahatsız etti tds degeri düşük cıkan sularda var fakat onların ph degeri 6 ve altında cıkınca arıtmayı almak şart oldu diye düşündüm.2 aylık kullanımdan sonra yaptırdıgım analizde ph 7.67 sertlik derecesininde 4 fs. tds nin 50 (alkalin+detoks ve hindistan cevizinden sonraki deger) normal olması rahatlattı ,damacanaların taşınması esnasında bir dergide okumuştum araç icindeki sıcaklık yaz aylarında 80 dereceye kadar cıktıgı icin bu plastik şişelerde dagil kimyasal maddeler suya cok kolay geciyor yani dolum yerinde temiz olan su evlere gelene kadar saflıgını ve temizligini kaybediyor.kolay gelsin

294 Mesaj
25 Aralık 2012; 11:10:17 

quote:

Ben arıtmayı almadan araştırmalarımda firmaların kacamak cevap vermeleri rahatsız etti ama bir taraftanda damacanaların saglıksız olması mecburen bu yola itti.2 senedir damacanayı bırakıp 1,5 lt lik saka suyu iciyorduk fakat onun tds degeride 87 cıkması beni rahatsız etti tds degeri düşük cıkan sularda var fakat onların ph degeri 6 ve altında cıkınca arıtmayı almak şart oldu diye düşündüm.2 aylık kullanımdan sonra yaptırdıgım analizde ph 7.67 sertlik derecesininde 4 fs. tds nin 50 (alkalin+detoks ve hindistan cevizinden sonraki deger) normal olması rahatlattı ,damacanaların taşınması esnasında bir dergide okumuştum araç icindeki sıcaklık yaz aylarında 80 dereceye kadar cıktıgı icin bu plastik şişelerde dagil kimyasal maddeler suya cok kolay geciyor yani dolum yerinde temiz olan su evlere gelene kadar saflıgını ve temizligini kaybediyor.kolay gelsin

Doğrudur. İçeceğim suyun kanserojen olma riskindense mineralce fakir olma riskini almak benim için daha mantıklı.

951 Mesaj
29 Aralık 2012; 16:08:49 

Metroda sattiklari urun ile envy dijital olan arasinda tad farki varmi ysda ro.Canavar ile envy arasinda ne fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

627 Mesaj
29 Aralık 2012; 18:17:23 

quote:

Orijinalden alıntı: evetben

Metroda sattiklari urun ile envy dijital olan arasinda tad farki varmi ysda ro.Canavar ile envy arasinda ne fark var

Selam ben envy kullanıyorum metroda satılan sanırım 5 filitreli RO canavar 8 filitreli envy ile aynı işi yapıyor yanlız üzerinde elektronic kart yok kartta filitre durumlarını arıza durumunu tds degerini devamlı gözlüyorsunuz içimi cok güzel sitede yaptırdıgım analizleri yazdım metroda satılanla arasında filitre farkı var en iyi cevabı bmb internet sitesinde canlı görüşme ile ögrenmeni tavsiye ederim .

294 Mesaj
8 Haziran 2013; 21:03:46 

Ben bu cihazı aralık ayında aldım ve test ettirdikten sonra kullanmaya başladım. Yaklaşık 15 gün önce çok büyük bir ilaç firmasının laboratuarında 2. testi yaptırdık ve malesef suyumuzda bakteri oluşumu tespit edildi. Firmayı aradığımda ücretli olarak servisin gelebileceği yada İzmire numune yollayabileceğim söylendi. İstanbuldan İzmire gidecek numuneden doğru bir test sonucu çıkması mümkün değil. Servisle görüştüğümde ise sadece eve gelip elektrot testi yaptıkları bilgisi geldi.

İstanbuldaki özel laboratuarlar da ciddi bir hizmet vermiyor. Sanıyorum kimse bu firmalarla uğraşmak istemiyor. Cihaza 900 tl para verdim, 6 ay içinde kullanamayacağım duruma geldi. Firma beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı malesef. Eğer resmi bir test yaptırabilirsem bu konuyla çok ciddi şekilde uğraşmayı düşünüyorum.

627 Mesaj
10 Haziran 2013; 20:01:45 

quote:

Ben bu cihazı aralık ayında aldım ve test ettirdikten sonra kullanmaya başladım. Yaklaşık 15 gün önce çok büyük bir ilaç firmasının laboratuarında 2. testi yaptırdık ve malesef suyumuzda bakteri oluşumu tespit edildi. Firmayı aradığımda ücretli olarak servisin gelebileceği yada İzmire numune yollayabileceğim söylendi. İstanbuldan İzmire gidecek numuneden doğru bir test sonucu çıkması mümkün değil. Servisle görüştüğümde ise sadece eve gelip elektrot testi yaptıkları bilgisi geldi.

İstanbuldaki özel laboratuarlar da ciddi bir hizmet vermiyor. Sanıyorum kimse bu firmalarla uğraşmak istemiyor. Cihaza 900 tl para verdim, 6 ay içinde kullanamayacağım duruma geldi. Firma beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı malesef. Eğer resmi bir test yaptırabilirsem bu konuyla çok ciddi şekilde uğraşmayı düşünüyorum.

Merak ettim degerleri acıklarmısınız bakteri yedigimiz içtigimiz her şeyde var bu bakteri insana ne kadar zarar veriyor bir sınırı varmı acıklarsanız cok sevinirim . satıcı firmalar test yapmazlar bildigim kadarı ile sadece satarlar .ayrıca piyasada satılan cok isim yapmış su firmalarında bile bakteri rastlandıgını duymuştum önemli ve güvenilir kaynaklardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taneresin -- 10 Haziran 2013; 20:06:05 >

1462 Mesaj
3 Ağustos 2013; 13:45:31 

merhaba ben izmirdeyim r10 canavar 1.5 senedir kullanıyorum yeni filitrelerini değiştirdim çok memnunum

66 Mesaj
4 Eylül 2013; 15:23:55 

slm ben habertürk tv ye 1 eylül 2013 pazar günü sipariş verdim 4. gün oldu bekliyorum gelir inşallah deneyimlerimi yazarım

791 Mesaj
23 Nisan 2014; 15:03:52 

envy yedek filtresi ararken bu mesajlari gordum.

1 senedir kullaniyorum almayi dusunen varsa tevsiye ederim aleti.
basarili bir model envy.
Daha evvel RO-10 da kullanmistim.
Bu modelin tipik su aritma cihazlarina gore artilari
- Kendisini temizleyebiliyor.
- cift membran oldugu icin hizli dolduruyor deposunu.
- filtrelerin durumunu ekrandan izleme sansiniz var, azaldikca barlar kisaliyor.
- suyun tadi tum aile fertleri tarafindan begenildi.
- tezgah ustu icin gelen musluk cok kaliteli.
- yedek fiktresi 295 TL (8 filtre icin iyi sayilir fiyati)
indirim kampanyalarinda 799 TL cihazin kendisini bulmak mumkun (sitesinde 999 TL, maliyet hesabina girerseniz muhtemelen damacana daha uyguna gelir ama tasima su ile degirmen dondurmek bir zaman sonra yipratiyor insani).

kolay gelsin.

LG 65LA965 || Samsung Ativ NP900X3G || IdeaCentre Q180 || Vu Duo || Samsung NX300

1462 Mesaj
13 Mayıs 2014; 13:13:32 

arkadaşlar r10 canavar çift mebranmı çift mebran nedemek filitreleri pahalı diyolar başka sitelerde daha ucuza satıyolar fark nedir

166 Mesaj
30 Haziran 2014; 17:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: oasisngn

envy yedek filtresi ararken bu mesajlari gordum.

1 senedir kullaniyorum almayi dusunen varsa tevsiye ederim aleti.
basarili bir model envy.
Daha evvel RO-10 da kullanmistim.
Bu modelin tipik su aritma cihazlarina gore artilari
- Kendisini temizleyebiliyor.
- cift membran oldugu icin hizli dolduruyor deposunu.
- filtrelerin durumunu ekrandan izleme sansiniz var, azaldikca barlar kisaliyor.
- suyun tadi tum aile fertleri tarafindan begenildi.
- tezgah ustu icin gelen musluk cok kaliteli.
- yedek fiktresi 295 TL (8 filtre icin iyi sayilir fiyati)
indirim kampanyalarinda 799 TL cihazin kendisini bulmak mumkun (sitesinde 999 TL, maliyet hesabina girerseniz muhtemelen damacana daha uyguna gelir ama tasima su ile degirmen dondurmek bir zaman sonra yipratiyor insani).

kolay gelsin.

evet damacanaya gore pahalı indirimde 999tl
ve filitreleri 295 tl
bu paraya 7 aşamalı arıtma cıhazı var. yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 30 Haziran 2014; 17:14:15 >

59 Mesaj
26 Temmuz 2014; 12:24:03 

Arkadaslar bende Eskisehirde ki evime yeni taktirdim, icimi cok guzel. Onceden damacana su kullaniyorduk, BMB den sonra damacana almaz olduk. Taktirmak isteyenler gonul rahatlihiyla taktirabilir.
0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

stultum est timere quod vitare non potes

4 Mesaj
30 Temmuz 2014; 20:19:29 

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun,
Keşke herkes sizin kadar konunun takipçisi olabilse. Bu tür firmaların vaad ettiklerinin gerçekleşmediğiniz maalesef üzülerek görüyoruz. Su arıtma cihazı tercihi çoğu insanın düşündüğü kadar basit bir şey değil. Bu konuda arıtma cihazından çıkan suyu 500 ml'lik bir pet şişede bana gönderirseniz köklü laboratuvarlardan olan Deren laboratuvarlarında @uk77 test ettirebilirim.
iyi günler.

Bu mesajda bahsedilenler: uk77

10075 Mesaj
3 Ağustos 2014; 17:21:08 

izmir metroda 349 tl ye 7filitreli modeli var
hesaplı geldi alıp taktırmayı planlıyorum
ama bu envy değil, filitreleride 70 tl falandı
acaba yeterli kalitede su üretemezmi dersiniz

凯末尔•阿克苏耶克
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Diğerleri » Diğer ev elektroniği » BMB Envy Su Arıtma Cihazını Kullanan Varmı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.592