Şimdi Ara

GTA 3 Mobile, Android'te Modlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
          PC'de mod yapımcılarının sunduğu içeriklere fazlasıyla alıştık. Eğer bir oyun mod yapmaya uygunsa mod yapımcıları bu konuda ellerini çok çabuk tutuyorlar. The Elder Scrolls V: Skyrim buna örnek olarak verilebilir.

Mod yapımcıları sadece PC'de değil, Android işletim sistemine sahip cihazlarda da mod yapımı ile uğraşıyor. Bu platformda son dönemlerin en popüler oyunlarından birisi olan Grand Theft Auto 3 Mobile'a da el attılar. Üstelik tek yapmamız gereken SD karta gereken dosyaları yüklemek.  

Aşağıda mod yapımcılarının hazırladığı bir videoyu görebilirsiniz. Oyundaki kaplamalar üzerinde oynama yapan mod yapımcıları aynı zamanda aşağıdaki videoda da görebileceğiniz yeni bir taksiyi de oyuna eklemişler. Eminiz ileride çok sayıda araç GTA 3 Mobile'un Android sürümünde boy gösterecektir.

• Türkçe yamada iOS platformuna yüklenebiliyor.
    http://www.gtaturk.com/forum/gta-iii-genel/gta-3-iphone-4-icin-tr-yama/
  • denemek lazım sarabilir :D
  • oyun süper ama telefonunuzun donanım olarak iyi olması lazım
    benim gördüğüm androidte en çok kasan oyunlardan biri
  • Bir çalışan sürümünü bulamadık iyi mi? Tegra 2'de çatır çatır oynanır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

oyun süper ama telefonunuzun donanım olarak iyi olması lazım

sadece tagra 2 lerde mesela galaxy s2 iphone 4s gibi cihazlarda. cift çekirdekli olması lazım oyunun çalışması için ama ilerde yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

oyun süper ama telefonunuzun donanım olarak iyi olması lazım

sadece tagra 2 lerde mesela galaxy s2 iphone 4s gibi cihazlarda. cift çekirdekli olması lazım oyunun çalışması için ama ilerde yapabilirler.

İdeos x5 tede oyunabiliyolar ama ben daha costom rom yüklemediğim için baya takılıyo
    Zaten sizin bahsettiğiniz telefonlarda oynanamıycaksa hangi telefon için yaptılarki telefonu :)
  • galaxy note de oynamak mükemmel bir deneyim sunuyor bilginize. Oyun oldukça akıcı bir şekilde zerre takılmadan oynanıyor.
  • Tegra 2'de yağ gibi akıyor oyun =)) Bunu gördükten sonra PS2 oyunlarını tegra 2 seviyesindeki cihazlarda çok rahat oynatır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacıkafir

Tegra 2'de yağ gibi akıyor oyun =)) Bunu gördükten sonra PS2 oyunlarını tegra 2 seviyesindeki cihazlarda çok rahat oynatır diye düşünüyorum.

okadar uzun boylu değil..
  • Ben galaxy gioda oynuyorum. inşallah bu araba paketi gelirde yüklerim telefonuma.
    siz asıl real racing 2 ye bakın. gio da muhteşem oynatıyor. grafikler süper bu oyunda. :D isteyen olursa pm atsın :D
  • Gta 3 den daha iyi grafikli oyunlar var modern combat 3 gangstar rio gibi gta 3 un optimazyonu kotu ideos x5 de biraz takılmalar yaşıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.