******FİLME ALT YAZI EKLEME******
33 Cevap188403 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1986 Mesaj
28 Ocak 2006; 0:09:01 

BEYLER BENDE ALTYAZI VAR AMA NASIL EKLİCEMİ BİLMİYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2005 TOYOTA COROLLA TERRA SPECİAL 1.6 110 HP

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ocak 2006; 0:19:28 

Arkadaşım movie maker la yapabilirsin jenerik ekleden ama başka seçenek bilmiyorum walla pek uğraşmam Windows Movie Maker hem kullanımı kolay hemde güzel videolar yapabiliyosun

793 Mesaj
28 Ocak 2006; 15:31:37 

media playes classic kullanıyorum ben, ondan da ekleyebilirsin

"rybczynski was here"

1986 Mesaj
28 Ocak 2006; 18:53:37 

media playes classic programmı

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ

Uzaklaştırılmış
28 Ocak 2006; 19:35:51 

Wayyy media player classic kullanıyorm ama böle bi özelliği olduğunu duymamıştım doğrusu

251 Mesaj
28 Ocak 2006; 23:48:03 

Vobsub altyazı gösterme aracı işini görür..Yapacağın işlem basit bu programı kuruyorsun..Sonrasında altyazıyı Filmin olduğu klasöre koyup, altyazı dosyasının ismini Filmin
ismiyle aynı yapıyorsun..Filmi media player ile açarsan altyazı otomatik olarak media playere entegre bir şekilde çıkacaktır..saatin orada (task bar) yeşil bir ikon (vobsub) sayesinde altyazı çıkar oraya tıklayarak altyazının konumunu rengini vs. değiştirebilirsin...

Vobsub 2.23 Download Linki
http://www.free-codecs....ad_soft.php?d=746&s=392

Ayrıca Media Player Classic programını öneririm basit ama kullanışlı bir program,Media Player Classic+Vobsub şu an benim kullandıklarım altyazı filme uyuyorsa film adı ile altyazının adını aynı yapmam yeterli filmi her açtığımda altyazı hazır açılıyor...

Media Player Classic 6.4.8.7 Download Linki
http://www.free-codecs....ad_soft.php?d=183&s=134

1033 Mesaj
29 Ocak 2006; 0:50:00 

http://www.free-codecs....Codec_Pack_download.htm
buradan kazaa lite yükleyeceksin sonra filmle altyazının ismini aynı yapmalısın altyazının uzantısı .sub veya .srt olacak ve tabiki filmle altyazı aynı klasorde olacak sonrada keyifle izliceksin bu kadar basit.. baktın olmuyo bu iş için kurulmuş siteler var www.divxforever.com gibi oradan bu işin detaylarını öğrenebilirsin..

EDIT:programlarla uğraşamam dersen sadece bsplayer yukleyerek bu programla izleyebilirsin başka bir şeye gerek duymadan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomert -- 29 Ocak 2006 0:53:12 >

macbook pro 15" 16 gb ram i7 2.2 ghz 2011 // logitech z2300 // logitech G9 laser // 23" inca FullHD LCD monitör // 52" samsung FullHD LCD TV // iphone 5 16gb beyaz // iphone 4 32gb siyah // nikon d3100 (nikkor 50mm f1.8) // yamaha dtxtreme 3 special // vodafone smart tab 10 // sony ps3 slim 320 gb

3144 Mesaj
29 Ocak 2006; 1:58:42 

alt yazı nerden bulunur onu söyleyecek olan var mı?

Encinaar

1033 Mesaj
29 Ocak 2006; 2:00:50 

www.divxforever.com
www.divxplanet.net
üyelik gerekmez.. buralarda türkçe altyazısı yoksa bir filmin, hiçbiryerde yoktur zaten netteki çoğu filmin altyazısı (dvdrip olmayanlar) bu sitelerde çevriliyor..

macbook pro 15" 16 gb ram i7 2.2 ghz 2011 // logitech z2300 // logitech G9 laser // 23" inca FullHD LCD monitör // 52" samsung FullHD LCD TV // iphone 5 16gb beyaz // iphone 4 32gb siyah // nikon d3100 (nikkor 50mm f1.8) // yamaha dtxtreme 3 special // vodafone smart tab 10 // sony ps3 slim 320 gb

1986 Mesaj
29 Ocak 2006; 10:54:00 

saolun arkadaşlar bir kere daha sormuştum ama demek yanlış yere sormuşum

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ

214 Mesaj
4 Şubat 2008; 21:56:42 

tskler

1 Mesaj
2 Temmuz 2008; 12:08:17 

ya arkadaşlar bendeki alt yazının zamanı filmle uyumlu deil media player klasik kullanıyom bunu düzletmenin bi yolu varmı acaba?

4463 Mesaj
2 Temmuz 2008; 14:29:52 

quote:

Orjinalden alıntı: tr_tiger

ya arkadaşlar bendeki alt yazının zamanı filmle uyumlu deil media player klasik kullanıyom bunu düzletmenin bi yolu varmı acaba?

evet bende de bazı fılımlerde aynı sorun oluyor ya adam konusmadan alt yazı cıkıyor ya da konustuktan sonra alt yazı cıkıyor

bunu düzeltmenin bi şekli varmı arakadaşlar ?

2013 Renault Megane 1.6 16v 110 HP iCON

Uzaklaştırılmış
3 Temmuz 2008; 13:34:46 

1 - bs player'i kur
2 - video ve alt yazı aynı klasörde olsun
3 - video ismi 'a' ise , alt yazı ismi de 'a.srt' (uzantısına göre. sub ise sub) olsun.

Sonra da izle. Bak, acımadı...

Edit

Bazı durumlarda görüntü alamama gibi problemler olabiliyor. K Lite Mega Codec diye bir hayvani arkadaş var, her derde deva...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutalite -- 3 Temmuz 2008; 13:35:43 >

381 Mesaj
3 Temmuz 2008; 13:52:57 

quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

evet bende de bazı fılımlerde aynı sorun oluyor ya adam konusmadan alt yazı cıkıyor ya da konustuktan sonra alt yazı cıkıyor

bunu düzeltmenin bi şekli varmı arakadaşlar ?

Subtitle workshop programıyla bu senkron sorununu halledebilirsiniz, kullanımı da basittir zaten

neye sahip olduğunu bilmeyen ne kaybettiğini anlayamaz.

9161 Mesaj
4 Temmuz 2008; 22:23:18 

filme alt yazi yapiştirmak istiyorsan eger : Divx pocket encoder
sadece alt yaziyla birlikte bagımsız istiyorsan : Project IGI

ikiside basit programdir.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2008; 14:44:56 

arkadaşlar tam oalrak konyu anlayamadım bende bişey sormak istiyorum neten fim indirdim altyazıyıda ayrı indirdim nasıl izleyebilirim filmi?

5693 Mesaj
12 Temmuz 2008; 13:30:46 

arkadaşlar benim de altyazı ile ilgili bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim.ilk başta bleach diye bir anime var onun yeni sezonuyla birlikte bölümlerin codecleri değişmiş.bs player kullanıyorum ben fakat bs player hata veriyor.o yüzden de k-lite codec pack 4.0 ikurdum. fakat dosyayı açtığımda donmalar yaşıyorum.ayrıca programla birlikte yüklenen media player classic i denedim .altyazı olmadığında hiçbir sorun yok fakat altyazı eklediğimde gene donma olşuyor. bunun nedeni nedir acaba?

''Kılıcı Kuşanan Kral''
''O, Westeros'un görüp görebileceği en muazzam kılıç ustasıydı. Kılıcını, Fatih Aegon'dan beri tahta çıkmış bütün Targaryen krallarının kuşandığı hanedan kılıcını, Karaalev'i eline aldığında ise adeta Savaşçı'nın kendisi olurdu. Biz onun uğrunda can verdik. Dostlarım, kardeşlerim, evlatlarım ve ben. Westeros'un tek gerçek kralı için. Siyah Ejder için. Daemon için. Büyü ve hile ile katledildik ey Westeros, Unutma bizi...''
Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2008; 15:01:25 

total video converter la da halledebilirsin

3115 Mesaj
12 Temmuz 2008; 18:27:33 

Altyazılı film izleme ve filme altyazyı gömme konularını görsel olarak bir kaç gün içinde açacağım.

Uzaklaştırılmış
16 Temmuz 2008; 9:35:38 

quote:

Orjinalden alıntı: Kısa Winston

arkadaşlar tam oalrak konyu anlayamadım bende bişey sormak istiyorum neten fim indirdim altyazıyıda ayrı indirdim nasıl izleyebilirim filmi?

Film izlemek kolaydır. Senin söylemek istediğin, alt yazıyı filme nasıl montelerim gibi bir şey olsa gerek ?

K Lite Mega Codec denen yüzyıl harikası bir dost canlısı var. Bunun birlikte, ''Bs Player'' adlı programı da bilgisayarınızda bulundurursanız, ne alt yazı probleminiz olur, ne de görüntü alamama gibi türlü problemler.

3115 Mesaj
16 Temmuz 2008; 14:35:50 

Açacağım demiştim.. Aaçtım ama buraya eklemeyi unutmuşum.
Detaylı Anlatım

33 Mesaj
22 Ağustos 2008; 6:17:42 

detaylı anlatımı nereye açtınız..

3075 Mesaj
27 Ağustos 2008; 18:16:21 

quote:

Orjinalden alıntı: pronto

detaylı anlatımı nereye açtınız..

http://forum.donanimhaber.com/m_24743716/tm.htm

http://erbilsilik.wordpress.com

15 Mesaj
21 Nisan 2011; 14:53:20 

http://fulldivxm.com/hi...-roshan-imdb-6-5-a.html

Üstteki linkteki filmin 14 partını indirdim

Arkadaşlar bu filmin 14 partını indirdim ve birleştirdim ama alt yazıyı bir türlü beceremedim nasıl ekleyecegim

Altyazı için verdiginiz linkten 3 adet dosya indirdim indirdigim dosyaların isimlerini altta yazıyorum

Not Önemli : bu yazıyı ekledikten sonra dvd cd sine yazdıracagım cd ye yazdırdıgımda altyazıda görünsün istiyorum

1. kaho.tr.srt
2. Kaho.Naa.Pyaar.Hai.(2000).CD1. SRT
3. Kaho.Naa.Pyaar.Hai.(2000).CD2. SRT

www.kemalcakir.blogspot.com

4997 Mesaj
21 Nisan 2011; 17:25:07 

Konu hort olmuş ama neyse.
Alt yazı ile filmin ismini aynı yapın.
Örneğin:
0

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:44:34 

Konuyu hortlatmak için geçerli bir neden!!!!

Media player'i çalıştırına aşağıdaki gibi bir hata veriyor. Görüntü dosyası altyazılı bir avi dosyası. Altyazıyı tekrar indirdim, yine aynı hatayı verdi. Bilgisi olan varsa nedenini ve çözümünü paylaşabilir mi?

0

Ekteki dosya (1)

8 Mesaj
1 Aralık 2011; 22:16:37 

ben kendi altyazımı kedim oluşturmak istiyorum. nasıl yapabilirim???

3948 Mesaj
1 Aralık 2011; 22:24:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Gestalt

Konuyu hortlatmak için geçerli bir neden!!!!

Media player'i çalıştırına aşağıdaki gibi bir hata veriyor. Görüntü dosyası altyazılı bir avi dosyası. Altyazıyı tekrar indirdim, yine aynı hatayı verdi. Bilgisi olan varsa nedenini ve çözümünü paylaşabilir mi?

0

Alt yazıyı not defteri ile aç Ctrl + G ye bas Satır Numarasına 1405 yaz, o satırdaki cümlede ' işaretinde bir sorun var onu kaldırarak çözebilirsin veya o satırı komple silebilirsin.

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2011; 13:56:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Alt yazıyı not defteri ile aç Ctrl + G ye bas Satır Numarasına 1405 yaz, o satırdaki cümlede ' işaretinde bir sorun var onu kaldırarak çözebilirsin veya o satırı komple silebilirsin.

Sağol hocam, aynen dediğin gibi yaptım ve sorun halloldu. ilgin ve cevabın için tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 3 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
4 Aralık 2011; 14:17:16 

alt yazıyla filmin adını aynı yap ve ikiside aynı klasörde olsun altyazının srt uzantlı olduğuna dikkat et daha sonra filmi gom playerden başlat bu kadar

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2011; 22:25:31 

quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

alt yazıyla filmin adını aynı yap ve ikiside aynı klasörde olsun altyazının srt uzantlı olduğuna dikkat et daha sonra filmi gom playerden başlat bu kadar

Dediklerini zaten yapmıştım. Asıl sorun hata mesajıydı ve onuda hallettim. İlgin için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1404 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:06:55 

Filmi convert etmeden yani uzantısını değiştirmeden nasıl altyazı ekleyebilirim filme ? Uydu alıcıda izleyeceğim için eklemek istiyorum bs player ya da gom playera falan sürüklemek değil derdim.

151 Mesaj
23 Mayıs 2012; 21:51:42 

deniyorum inşallah olur

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Diziler » ******FİLME ALT YAZI EKLEME******
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.594