Şimdi Ara

Türk Telekom, iPad 2 satışına yarın başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
7.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom, iPad 2 satışına yarın başlıyor

Google Android işletim sisteminin tabletlere yönelik sürümü Honeycomb ile piyasaya çıkan ilk tablet modeli olma özelliği taşıyan Motorola Xoom'u resmi olarak ülkemize getiren Türk Telekom bu kez cazip bir kampanyayla müşterilerine iPad 2 modelini sunuyor.

30 Aralık tarihinde başlayacak olan kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri 24 veya 36 ay sabit taksitle iPad 2 modellerinden istediğini satın alabilecek. iPad 2 kampanyasından faydalanmak için özel bir tarife aboneliği gerekmiyor. Abonelerin sadece 24 ve 36 ay taahhüt vermesi yeterli. Diğer Türk Telekom cihaz kampanyasından yararlanmıyor olmak da diğer bir şart. 

Stoklarla sınırlı olan kampanya 29 Şubat 2012 tarihine kadar devam edecek. En az 6 aydır Türk Telekom abonesi olan tüzel ve bireysel müşteriler, Türk Telekom ofis ve bayilerine başvuru yaparak kampanyadan yararlanabiliyor.

Bu yılın ilk aylarında tanıtılan iPad 2 modeli 1GHz hızında çift çekirdekli A5 işlemcisi, 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde 9.7 inçlik dokunmatik ekran, opsiyonel 3G özelliği, GPS, 10 saate kadar kullanım süresi gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Kampanya kapsamında uygulanan fiyat ve taksit sayısı bilgileri ise şöyle sıralanıyor:

Model 24 AY TAKSİTLE 36 AY TAKSİTLE

iPad 2 16 GB 77 TL 53 TL

iPad 2 32 GB 89 TL 63 TL

iPad 2 64 GB 101 TL 72 TL

iPad 2 ülkemize de resmi olarak giriş yapmıştı. 16GB WiFi versiyonunu 1350TL seviyesinde perakendecilerde bulabilmek mümkün.

• Bu ne hız Telekom.
  • Turktelekom bu hizda giderse ipad3 u amerikada cikmadan once turkiyeye getirir :D
  • işin içinde türktelekom varsa orda bi durup düşüneceksin arkadaş..
  • ''Google android işletim sisteminin tabletlere yönelik sürümü Honeycomb ile piyasaya çıkan ilk tablet modeli olma özelliği taşıyan Motorola Xoom'u resmi olarak ülkemize getiren Türk Telekom bu kez cazip bir kampanyayla müşterilerine iPad 2 modelini sunuyor.''
    Böyle ısmarlama haberlere illet oluyorum.
  • 36 ay taksit nedir abi 3 yıl boyunca bunun taksitlerini kim ödemek ister ki? 3 yıl sonra zaten para etmeyecek,bundan 2-3 kat belki daha fazla iyi tabletler çıkacak.
  • türk telekom aşmış helal olsun ipad3 çıkmadan ipad2 yi getirerek müthiş bir iş yaptı tebrik ettim
  • dünya devine yakışmayan bir fiyatlandırma.

cem yılmaz ilk reklamında ipad kuyruğundakilerle dalga geçmişti. şimdi nasıl reklam yapacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

dünya devine yakışmayan bir fiyatlandırma.

cem yılmaz ilk reklamında ipad kuyruğundakilerle dalga geçmişti. şimdi nasıl reklam yapacak acaba?

Ben de onu dusundum.Tukurduklerini yalayacaklar mi bakalim
  • İpad 3 cikacak haberleri varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber eksik: ne iPad versiyonu düzgün belirtilmiş (wifi-3g) ne neye taahhüt verileceği belli. Sallama olmuş. Bari fiyatlar doğru olsaydı

http://www.ttnet.com.tr/web/383-2705-1-1/tur/redesign_tr__navigation/diger/ipad_2_kampanyasi/s:ipad
  • kendi aboneleri için geçerli bir kampanya ve onlara bile taahhüt vermesi gerekiyor ipad2 için değmez fiyatar abakılırsa indirim yapılmamış aksine bindirim yapmışlar bu nasıl kampanya anlayışıdır anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Haber eksik: ne iPad versiyonu düzgün belirtilmiş (wifi-3g) ne neye taahhüt verileceği belli. Sallama olmuş. Bari fiyatlar doğru olsaydı

http://www.ttnet.com.tr/web/383-2705-1-1/tur/redesign_tr__navigation/diger/ipad_2_kampanyasi/s:ipad

internet paketini 4 gb seçiyorum 59 oluyor 1gb seçiyorum 83 oluyor

Siyah iPad 2 16 GB 3G-Wifi

4 GB Data

Tivibu Cep

24 Ay Taksit
    Aylık fiyat
    ( 24 Ay )
    59,00 TL

bu fiyat güzel değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEGHRİ -- 29 Aralık 2011; 23:59:28 >

• Fena değil aslında,tabi yakında çıkması düşünülen ipad 3 için yapmayı planlasalar daha iyi olur.
  • hehe haklısınız.

16 GB lığın 24 ay 4 gb ve 36 ay 1 gb lığın fiyatlarını birbirine sokmuşlar.

sizin dediğiniz fiyat 92 lira olmalı, sonucu 92 çıkan 36 ay 1 gb da 59 lira olmalı.

yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar.
  • 2 veya 3 sene buna para öde borcun bittiğinde alet güncelleme bile alamayacak durumda olsun. 2 sene taksitle elektronik cihaz alınmaz.
  • tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş!..
  • eyvah eyvah
  • İnternet paketi almazsakta bedavaya veriyorlar =D
  • Şimdi bu nasıl hesaptır.

Ipad 16GB+4GB internet paketi+tivibu seçiyorum

24 aya 59 TL taksit = 1416 TL

36 aya 68 TL taksit = 2448 TL

aradaki fark 1000 TL den fazla. Bu nasıl hesap daha TTnet baştan kaybediyor bu hesapla :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.