Şimdi Ara

Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
33.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ING'den mesaj geldi bugün...2000TL avans için 12 ay 178TL...Nasıl?Aslında bana çok uygun gibi geldi diğer bankalara nazaran ama ing kendine bu sayede beni 1 yıllığına bağlamış oluyor...hesap,kart,ıvır,zıvır ücreti geçirmediği takdirde iyi teklif aslında ama bakalım nolacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 29 Aralık 2011; 21:24:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

ING'den mesaj geldi bugün...2000TL avans için 12 ay 178TL...Nasıl?Aslında bana çok uygun gibi geldi diğer bankalara nazaran ama ing kendine bu sayede beni 1 yıllığına bağlamış oluyor...hesap,kart,ıvır,zıvır ücreti geçirmediği takdirde iyi teklif aslında ama bakalım nolacak?

çok iyi bi teklif ihtiyacınız varsa alın kart ücreti alsa bile en fazla ne alacak 50 tl alsın 500 tl kart ücreti alacak halleri yok ya

eş dost akrabadan borç istesen inan daha pahalıya gelir altın olarak filan borç verirler birde veren el alan elden üstün olayı var borç istenenmez herkesten
  • bana axess ten mj geldi 500 tl 10 lira masraf 3 taksit 0 faiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

bana axess ten mj geldi 500 tl 10 lira masraf 3 taksit 0 faiz

Bende var 3 tane axess kartı bana böyle bi msj gelmedi, nasıl bişey bu..?

Sanırım,
    http://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/axess-kredi-karti/axess-taksitli-avans-faizsiz-500-tl-3-taksitle.html
    bu kampanya olsa gerek...ancak (*)'a dikkat...orada diyor ki:
    quote:

(*) Bu kampanyada çekilen Taksitli Avans tutarının %5′i (BSMV hariç) işlem ücreti olarak ilk ekstreye yansıtılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 29 Aralık 2011; 21:47:19 >

• axess yıllık üyelik aidatı alıyormu alıyorsa eğer geri iade ediyormu bu konudaki tutumları nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

axess yıllık üyelik aidatı alıyormu alıyorsa eğer geri iade ediyormu bu konudaki tutumları nasıl

Aman axess'e bulaşmayın.Ben o kadar uğraştım ama kart aidatını iptal ettiremedim.
  • kart ücreti ne kadar peki mecbur kalırsak alacaz kart ücretinide ödeyecez çaresi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoploss30

quote:

axess yıllık üyelik aidatı alıyormu alıyorsa eğer geri iade ediyormu bu konudaki tutumları nasıl

Aman axess'e bulaşmayın.Ben o kadar uğraştım ama kart aidatını iptal ettiremedim.

valla benimkini ettiler üstadım puan olarak geri yüklediler onda hiç sıkıntı yok da benim paraya ihitycım yok
  • buradaki hesap makinesinde toplam ödenecek ücretin tamamını yazmışlar bsmv ve kkdf dahildir yazıyor

http://www.axess.com.tr/axessle-tanisin/nakit-cozumler/taksitli-avans
  • quote:

quote:

quote:

valla benimkini ettiler üstadım puan olarak geri yüklediler onda hiç sıkıntı yok da benim paraya ihitycım yok

kart ücreti ne kadardı? birde nasıl iptal etmede ikna oldular?
  • 45 liraydı kart ücreti ilk sene direk iptal bu ikinci sene dediler kem kum falan benim için fark etmez borcum yok cebimde kart cok dedim iptal edin ben borcu simdi eft yapıyor kart ucretini öder kullanmam dedim tamam peki puan yüklemesi yapalım dedi bende kabul ettim ertesi gün benzin alırken baktırdım karta yüklenmiş 45 lira hemen odedim puanla sonra kart limitini 5500 lira yaptılar falan fazla ugrasmadım ben kendim bankacıyım zaten cebimde kart cok iptal etsede pek umursamazdım acıkcası
  • peki bu nakit avans kart limiti kadar mı çekiliyor? kredi kartının kullanılabilecek limiti neyse o kadar mı çekiliyor yoksa ayrı bi nakit çekme limittimi var? benim kredi kartında nakit çekme limiti filan diye bişey yok ya da ben göremedim sadece tek bi alışveriş limiti var
  • her bankada farklıdır mesela benim bazı kartlarımın alış veriş limiti 10000 tl ama nakit cekim limiti 5000 mesela yani tüm limit bazen nakit limitin olmuyor bu bilgiyi gelen ekstrelerinden edinebilirsin suan cogu banka aktifini yükseltme derdin o yuzden kolay pazarlanan ve kullanılan urun kredi kartı ve nakit avans yani hazır para satması ve faiz işletimi en kolay ürün ihtiyacı olanlar için iyi fırsatlar var ancak hesap kitap işlerini iyi yapın zira o taksitler zamanında odenmedimi nakit avans faizi işletiliyor yani aslında faizi düşük gibi görünen hazır kredi bi anda taksit tutarı odenmedimi size katlamalı olarak geri dönüyor odeyemeceğiniz taksit altına girmemenizi şiddetle tavsiye ederim bu camiadan birisi olarka söylüyorum
  • anladım verdiğiniz bilgiler için tşk ederim kredi kartı ücretini iade etme konusunda finansbanktan alamadım birtek aynen dediğiniz gibi yapmıştım iade etmezseniz kart çok kapatırım dedim onlarda kapattılar paramı iade etmediler bunun başka bi yolu yokmu finansbank yaptığım blöfü yemedi direk kartı kapattı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kart ücreti ne kadardı? birde nasıl iptal etmede ikna oldular?

Babamda Akbank Axess var, kart aidatı yansıttıklarında arıyor "Kart aidatı yansıtılmış, iadesini talep ediyorum" demesi yetiyor.
    Bu sene içerisinde iade almıştı, ertesi gün gidip alışveriş yaptım. 10 senelik kart sanırım. Adamına göre muamele varsa bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 29 Aralık 2011; 22:30:37 >

• teb yollamış 1000 tl çek 1065 tl olarak 12 ay öde :)
  • @Nétwork

Valla kardeş bence o babanın kara gözüne kara kaşına bakıpta iade ettiklerinden değilde 10 senelik kart sahibi olduğundandır...10 sene öncesinde kredi kartını şimdiki gibi sokakta her gezenin koltuk altına sıkıştırmıyorlardı...Zordu almak bankalardan birşey...Bizdede var 10-15senelik worldcard, bize bu zamana kadar hepi topu 2 kere yansıtmışlardır, ikisindede aradık, pardon efendim bi yanlışlık olmuş efendim ayakları çektiler, arkasındanda hemencik yatırıverdiler kızcağızlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.