Şimdi Ara

Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
33.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir SMS ile 500 TL hesabınızda! Üstelik 3 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Hemen kayıtlı cep telefonunuzla PARA yazıp boşluk bırakın, kartızın son 6 hanesini 4616’ya gönderin, 500 TL nakit avansınız hesabınıza geçsin. Geri ödemesini 3 taksitle yapın.

Kampanya Detayları:

Kampanya 07.12.2012 – 31.05.2013 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya katılım için müşterilerin bankaya kayıtlı cep telefonlarıyla PARA yazıp boşluk bırakarak, kredi kartının son 6 hanesini 4616’ya kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. (Örnek: PARA 123456)
    Cepte Para işlemlerinde kampanya süresi boyunca faiz ve ücret alınmayacaktır.
    Kampanyadan sadece 500 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.
    Kampanyada talep edilen 500 TL, değerlendirme yapıldıktan sonra müşterilerin ana vadesiz hesaplarına aynı gün içinde aktarılacaktır.
    Kampanyada talep edilen 500 TL’nin geri ödemesi, bir sonraki ekstre döneminden başlamak üzere 3 eşit taksitte ekstrelere yansıyacaktır. Farklı taksit seçeneği mümkün değildir.
    Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun TEB kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
    Ek kartlar kampanyadan faydalanamaz.
    17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50'sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
    TEB, CEPTE PARA kampanyası koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aylık 166,67 tl den 3 taksitte ödüyorsunuz faiz işlem ücreti komisyon vs yok sadece sms ücreti alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurzeren

TEB KREDİ KARTINIZLA “CEPTE PARA”

Bir SMS ile 500 TL hesabınızda! Üstelik 3 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Hemen kayıtlı cep telefonunuzla PARA yazıp boşluk bırakın, kartızın son 6 hanesini 4616’ya gönderin, 500 TL nakit avansınız hesabınıza geçsin. Geri ödemesini 3 taksitle yapın.

Kampanya Detayları:

Kampanya 07.12.2012 – 31.05.2013 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya katılım için müşterilerin bankaya kayıtlı cep telefonlarıyla PARA yazıp boşluk bırakarak, kredi kartının son 6 hanesini 4616’ya kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. (Örnek: PARA 123456)
    Kampanyadan sadece 500 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.
    Kampanyada talep edilen 500 TL, değerlendirme yapıldıktan sonra müşterilerin ana vadesiz hesaplarına aynı gün içinde aktarılacaktır.
    Kampanyada talep edilen 500 TL’nin geri ödemesi, bir sonraki ekstre döneminden başlamak üzere 3 eşit taksitte ekstrelere yansıyacaktır. Farklı taksit seçeneği mümkün değildir.
    Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun TEB kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
    17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50'sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
    Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aylık 166,67 tl den 3 taksitte ödüyorsunuz faiz işlem ücreti komisyon vs yok sadece sms ücreti alınıyor.

axsess tede var aynısı ama devam edior mu bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

5.000 lira yine 6 ay ve 0 faizli 160 lira komisyonlu devam ediyor onu kullanacağım.
    4.000 lira daha bulmam lazım onu nasıl yapacağız bilmiyorum.

Hanımın maaş bankası Halk olmuştu ona da tanımlamışlar az evvel aldı krediye gerek kalmadı.

Teşekkürler Halkbank
  • tam alayım derken 5bin lira olayını gördüm,
    keşke limiti yüksek olsaydı,
    garanti'de yok mu acaba böyle bir olay
  • axess de var fakat 11.9 tl işlem ücreti alıyorlar teb herhangi bir ücret almıyor tabi para mevduat hesabına düşünce hesap işletim ücreti alabilir taksitli nakit avansı kısa vadede kullanmakta fayda var uzun vadelerde kart riskinizi arttıracağı kesin
  • konu önemli her daim güncel.

şu anda 5bin TL ye kadar en uygunu hangisi, kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaş var mı?
  • akbanktan uzak durun ne kadar avantajlı olursa olsun bir yerlerden bir şey çıkartıp sizden para koparır.

500 tl 3 taksitle bende kullandım (11,9 tl tutuyor), kredi kartım vardı...sonra para bana bir hesap açılmış ve oraya yatmış ama
    parayı çekemiyorsun, banka bir hesap açtığı için ve seninde bazı şeylere imza atman lazım sonuçta içeri giriyorsun ve soruyorsun
    "neden 450 tl" diye cevap " mevduat hesabı açtık ve hesap işletim ücreti kestik" dakka 1 gol 1
    bu kadar şerefsiz bir banka yok bu ülkede (şahit olduklarım arasında)
    ve bu kesinti 6 ayda 1 yani 7 ay bu hesabı kullanayım dediniz ve para yatırdınız bir 50 tl daha hemen cukka ediliyor, devlet bunlara ses çıkarmaz çünkü
    banka demek devlet destekli yasal tefeci demektir. banka ne kadar kazanırsa devlette o kadar nemalanır o yüzden kredi kartı sorunlarında önce sizi banka ile başbaşa bırakıyorlar
    zorlarsanız sonrasında bazı kurumlar çözüme ortak oluyorlar , hakem heyeti, mahkeme falan.

bundan 5 yıl kadar öncede bu banka dan 50 milyar kredi almıştık, aynı şekilde hesaba yattı şirket hesabımız vardı, işçilere ödeme için çekmiştik sadece 10 milyarı lazımdı ve onu çekip kullandık
    40 milyarı 1 ay hesapta bekliyordu ve sonrasında şirket hesabındaki bu para bloke edildi bir ara mortgage krizi oldu bankalar bir sarsıldı bunu bahane ederek kredileri durdurmuşlar.
    bre 3 kağıtçı banka yeni başvuruları yapılmış olanları reddet olsun ne diye şirket hesabındaki parayı bloke edersin bizim paramızı gaspa girer bu. o zaman dava etse idik büyük cezalar ödetebilirdik ama ortağımın bir yakını bankada çalıştığı ve o aracılığı ile kredi alındığından ses etmedi ve tüm kendimize ait olan parayı çektik şirket hesabını kapattık ve verdikleri kredi kartlarınıda
    kapattık, şirket hesabınıda finansbanka taşıdık kurtulduk.

şu an için hepsini kıyaslamasamda webden sitelerinden incelediğimde işbankın kredisi uygun geliyor bana ama ev-taşıt kredisi gibi krediler isteyen yada yüksek meblağlar isteyenler için bu krediler
    ne derece avantajlıdır bilemiyorum.

• http://www.teb.com.tr/Bireysel/cepte-para.aspx

rTEB KREDİ KARTINIZLA “CEPTE PARA”

Bir SMS ile faizsiz, ücretsiz 1000 TL hesabınızda! Üstelik 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Hemen kayıtlı cep telefonunuzla PARA yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 6 hanesini 4616’ya gönderin, 1000 TL nakit avansınız hesabınıza geçsin. Geri ödemesini 6 taksitle yapın.

Kampanya Detayları:

Kampanya 07.06.2013 – 30.06.2013 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyadan sadece 1000 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 900 TL, 800 TL, 700 TL, 600 TL, 500 TL, 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.
    Kampanyada talep edilen 1000 TL, değerlendirme yapıldıktan sonra müşterilerin ana vadesiz hesaplarına aynı gün içinde aktarılacaktır.
    Kampanyada talep edilen 1000 TL’nin geri ödemesi, bir sonraki ekstre döneminden başlamak üzere 6 eşit taksitte ekstrelere yansıyacaktır. Farklı taksit seçeneği mümkün değildir.

Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu biraz geride kalmış hafif hort olacak ama soracağım yer bulamadım başka.
    Garantiden 1000 lira nakit avans çeksek 12 ay geri ödemeye ne kadar faiz alır. Hesabı olan arkadaşlardan rica etsem hesaplayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Konu biraz geride kalmış hafif hort olacak ama soracağım yer bulamadım başka.
    Garantiden 1000 lira nakit avans çeksek 12 ay geri ödemeye ne kadar faiz alır. Hesabı olan arkadaşlardan rica etsem hesaplayabilir mi?

Tutar Taksit Sayısı Taksit Tutarı Ücret Toplam Ödenecek
    1.000 TL 12 91,27 TL 63 TL 1.158,23 TL
    1.000 TL 18 63,39 TL 63 TL 1.204,10 TL
    1.000 TL 24 49,51 TL 63 TL 1.251,18 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetesiz -- 11 Ağustos 2013; 23:14:48 >
  • halk bankasının fazisiz 6 taksit nakit avans kampanyası devam ediyor %3+3 tl dışında bir ücret ödemiyorsunuz yani 5000 tl ye 160 tl bişey ödüyorsunuz masraf
  • Garanti yine kazık atma derdinde. 1000 liraya aldığı paraya bakın.
    Hslkbank iyiymiş ama orada da hesabım yok.
  • arkadaşlar

******ücretsiz 15 bankadan şartlarınıza göre konut kredisi teklifi almak içinwww.ev-konutkredisihesaplama.blogspot.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

incelemenizde fayda var, ayrıca masraf ve diğer giderleride ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz....
  • arkadaşlar biraz önce akbanktan sms geldi.

wings' ten faizsiz 500 TL. 3 taksitle ödeme. ücret 16,90

Bankanın sitesinde kurallar belirtilmiş

sms para

Kampanya Detayları:
    SMS Para ücreti 500 TL'lik paket için 16.9 TL'dir (BSMV dahil). SMS Para ücretleri, SMS Para müşterinin hesabına yattıktan sonraki ilk ekstresinde bir defaya mahsus "Taksitli Avans Ücreti" olarak yansır.
    SMS Para Aylık Maliyet Oranı %1.74; Yıllık Maliyet Oranı %20,87'dir.
    SMS Para iptali yapılmamaktadır.
    SMS Para'nın erken kapama ve kısmi kapaması yapılmamaktadır.
    SMS Para kampanyasından sadece 500 TL talep edilebilir.
    Kampanya katılım değerlendirilmesi yapıldıktan sonra talep edilen tutar aynı gün müşterinin hesabına aktarılır.
    Onaylanan SMS Para'nız hesabınıza geçtikten sonra, hesabınızdaki parayı Neo Kartınız ile ATM'lerden veya size en yakın şubeye giderek çekebilirsiniz.
    Aynı saat içerisinde sadece bir adet SMS Para başvurusu değerlendirmeye alınmaktadır. Aynı saat dilimi içerisinde yapılan diğer başvurular mükerrer kabul edilerek değerlendirmeye alınmamaktadır.
    Hesaba aktarılan SMS Para 3 taksitle kart hesap özetine "Taksitli Avans taksit tutarı" olarak yansıyacaktır.
    Her ay, "PARA" ve kartının son 6 hanesini yazıp 3155'e gönderen ilk 20.000 müşteri kampanyadan yararlanacaktır.
    Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun kart sahipleri yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için kart sahiplerinin cep telefonunun sistemde kayıtlı olması gerekmektedir.
    Axess Exi26 kartlardan kullanılabilir nakit avans limiti uygun olan kartlar SMS Para'dan yararlanabilir.
    Ek Kartlar kampanyadan yararlanamaz.
    Kampanyaya 3155'e kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, Avea aboneleri için 0.5 TL (KDV ve ÖİV dahil), Turkcell aboneleri için 0.65 TL (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone aboneleri için 0.4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir. Avea, Turkcell ve Vodafone kampanya katılım ücretlendirmesinde meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
    17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun yüzde %50'sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
    Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

bunlarda kurallar...

sormak istediğim;

500+16,90= 516,90
    Aylık taksit: 172,30 TL

ilk taksidi; hemen ilk hesap kesiminde mi ödeyeceğim? yoksa kullandıktan 1 ay sonra mı ekstreye geçecek?

Neo kartıma mı tanımlanacak, yoksa kredi kartımla parayı çekebilir miyim?

Bankalar arasında olan database' e bu durum işlenecek mi? yani başka bir bankadan kayıtlara bakıldığında o an o krediyi çektiğim görülebilecek mi?

bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok memnun olurum....

• en uygunu şu aralar hangisi?
  • Garanti 2.000 TL Nakit Avans

Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi bana son günü 30 Kasım.2.000 TL nakit avans 11 ay taksit imkanı %0 faiz diyor. Fakat %8 nakit çekim ücreti felan varmış.Bilen arkadaş varsa yardım ederse sevinirim.
    Soru 1 : Kartımda 2.000 tl'lik boşta limitim yok yinede 2.000 tl nakit avans çekebilirmiyim?
    Soru 2 : 2.000 tl'ye başvurursam geriye ne kadar öderim?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden ayrı ayrı teşekkürler
  • sisokkooo S kullanıcısına yanıt
    +++
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisokkooo

Garanti 2.000 TL Nakit Avans

Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi bana son günü 30 Kasım.2.000 TL nakit avans 11 ay taksit imkanı %0 faiz diyor. Fakat %8 nakit çekim ücreti felan varmış.Bilen arkadaş varsa yardım ederse sevinirim.
    Soru 1 : Kartımda 2.000 tl'lik boşta limitim yok yinede 2.000 tl nakit avans çekebilirmiyim?
    Soru 2 : 2.000 tl'ye başvurursam geriye ne kadar öderim?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden ayrı ayrı teşekkürler

kullanılabilir kart limitiiz kadarını çekebilirsiniz. Örneğin kullanılabilir limitiniz 1000 TL ise, max. 1000 TL kullanırsınız. %8 komisyon ilk eksterinze yansıtılır. ( 1000 TL için 80 TL ücret ödersiniz, taksitlere dahil edilmez, peşin alınır) toplama geri ödeyeceğiniz bedel 1000 TL için 1080 TL olur.

• Odea bank şöyle bir uygulaması varmış faizsiz 12 taksit kredi çok popüler bir banka değil ama kimse 12 taksitide faizsiz vermez normalde :)
  • Merhaba arkadaşlar, bu taksitli nakit avans olayını tam kavramadan işlem yapmak istemiyorum.

Kredi kartım Play Kart, Yapı Kredi'ye bağlı

http://www.playcard.com.tr/playli-olmak/neden-playli-olmaliyim/nakit-sikintisi-yasamazsin.aspx

Sitede yazanlar bunlar

Sormak istediğim birkaç soru var aklıma takılan yardımcı olursanız sevinirim . Daha önce hiç yapmadığım bir işlem olduğu için çok saçma olabilir kusuruma bakmayın.

Örneğin;

1- Ben 300 TL'lik Taksitli Nakit Avans işlemini 2 taksitli olacak şekilde yaptım.Parayı çektim bulunduğumuz Aralık ayı içinde . Benim hesap ekstreme yansıyacak olan aylık taksit tutarı Aralık ayından mı başlayacak ( Ödemem Aralık-Ocak aylarında olacak ? ) , yoksa işlem yaptığım aydan sonra ki 2 ay ( Ocak-Şubat ayları) arasında mı olacak ?
    2- Kart limitim 1.000 Tl . 300 Tl'lik Taksitli Nakit Avans işlemi yaptığımda kart limitim bu taksitlerimi ödeyene kadar 700 Tl mi olacak ?

3-Bu işlemi hesap kesim tarihinden sonra mı yaparsam ( Her ayın 15'iydi sanırım ) Taksitlendirme sonra ki 2 aya yansır ?

4- Bu işlemi için ödeyeceğim taksiti direk atm üzerinden karta para yatır seçeneğinden hesaba para yatırarak gerçekleştirebilir miyim ?

Hepsi bu kadar dostlarım, abilerim, kardeşlerim . Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Ve eklemek istediğiniz uyaracağınız noktalar varsa paylaşırsanız sevinirim. Kredi kartı işleri beni biraz tedirgin ediyor da

Bu hesaplamayı da yukarıda verdiğim linkteki sitede yaptım. Yapı Kredi'nin sitesinden yani
     Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.