Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note iki ayda 1 milyondan fazla sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Galaxy S ve Galaxy S II ile 30 milyondan fazla üst seviye akıllı telefonu satışı gerçekleştiren Samsung, pazara sunduğu yeni modellerle bu başarısını pekiştirmeye devam ediyor. Dünya genelinde 300 milyondan fazla telefon satarak hızlı yükselişini sürdüren firma, resmi tanıtımını Eylül ayındaki IFA 2011 Fuarı'nda gerçekleştirdiği ve Ekim ayında pazara sunduğu 5.3-inç ekranlı telefon/tablet melez cihazı Galaxy Note ile kısa sürede 1 milyondan fazla satmayı başardı. Çift çekirdekli işlemcisi, HD ekranı ve yüksek hassasiyetli kalemi ile kendine has bir kulvarda yer alan Galaxy Note, geçtiğimiz ay ülkemizde de satışa sunulmuştu.

Şu an için Avrupa ülkeleri ile Güney Kore, Tayvan ve Hong Kong gibi belli pazarlarda satışa sunulan Galaxy Note'un yakın zamanda Amerikalı kullanıcıların beğenisine sunulması ve buna paralel olarak satışlarını daha da arttırması bekleniyor. 2012'nin ilk aylarında Android 4.0'a güncellenmesi beklenen Samsung Galaxy Note için yayınlanan SDK sayesinde, geliştiriciler özel kaleme sahip olan bu cihaz için uygulama hazırlayabiliyorlar.

• Samsung rakipsiz olabilecek bir kulvar yarattı kendine. Tebrikler...
    Sadece ekran büyütmekle yetinen diğer marka/modellerden farklı olarak bunun getirdiği dezavantajı artıya dönüştürmeyi başaran bir telefonla bu satış rakamlarının ötesine geçmesi çok da şaşırtıcı olmayacaktır.
  • cihaz 1.4 ghz benim pc 1.8
    Benim yorumum bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah bir de bileklik takma yeri olsaymış, SGS'de 50 kez hayat kurtarmıştır bilekliğim.
  • Beyazini bi bulabilsem aninda alicam ama yok maalesef hicbiyerde
  • Galax S2 mi yoksa Galaxy Note mu alayım diyip arada kalan çok kişi var ben SGS2 tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventalpsal

Ah bir de bileklik takma yeri olsaymış, SGS'de 50 kez hayat kurtarmıştır bilekliğim.

İyikide yok bileğin kırılırdı yoksa :)

Şaka bi yana Samsung farklı bir yoldan pazara hakim olmaya çalışıyor.
  • telefonun büyüklüğünü yakından görünce anladım. anlamıyorum insanlar bunu nasıl alıyor. cep telefonu için aşırı gereksiz büyük, tablet için fazlasıyla küçük. arada kalmış bir ürün nasıl satar bu kadar
  • Beyazı çıktığında bir tane almayı düşünüyorum. Böylelikle yanımda hem bir telefon (LG Optimus Black - 4 inç) ve hem de bir tablet (Samsung Galaxy Tab - 7 inç) taşıma derdinden kurtulacağım! Olay budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

telefonun büyüklüğünü yakından görünce anladım. anlamıyorum insanlar bunu nasıl alıyor. cep telefonu için aşırı gereksiz büyük, tablet için fazlasıyla küçük. arada kalmış bir ürün nasıl satar bu kadar

demekki en az 1 milyon insan senin gibi düşünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 29 Aralık 2011; 12:28:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

telefonun büyüklüğünü yakından görünce anladım. anlamıyorum insanlar bunu nasıl alıyor. cep telefonu için aşırı gereksiz büyük, tablet için fazlasıyla küçük. arada kalmış bir ürün nasıl satar bu kadar

Ben de anlamıyorum ama anlıyan milyonlar alıyo

• adamlar ne çıkartırsa piyasaya satıyor :):)
  • Alan varki satiliyor, alan dert etmiyorsa bu sizi niye geriyor?
  • I phone a darbe üstüne darbe vuruyor samsung
  • heran alabilirim
  • arkadaşlar aleti bir arkadaşımda gördüm.Cihazı görünce insan afallıyor.hem tablet hem telefon taşımak zorunda kalmıyorsun.ayrıca internete 3d ile girme hızını görmeniz gerek.desktop bilgisayardan hiç bir farkı yok. bu cihaz tam show amaçlı birşey.çözünürlük fialn zaten rakibi yok.şu anki en hızlı tabletten daha hızlı.tam kafa yedirten cisten birşey.full hd çekimi var.ne bileyim.4g si bile var işte anlayın artık...
  • ilk kez elinize aldığınızda gerçekten tamamen kullanışsız bir cihaz olduğunu düşünüyorsunuz ama sonra geniş ekranın verdiği keyif bu düşüncenizi değiştiriyor bence başarılı bir cihaz benim almama sebebim ise pentile ekran olası ve pil ömrü konusunda kuşkularım var
  • benim telefon genelde elimden düşmediğinden ergonomik anlamda alamam bu modeli,s2 daha cazip bana ama telefonu gördüm gerçekten güzel bir ürün,ihtiyaçlara göre alınabilcek alternatiflerden,herşey kocaman ve el bilgisayarı gibi kullanabilirsiniz.ben sadece çok telefon kullandığımdan ve cepde taşıdığımdan bu telefon bana iri geliyor o yüzden s2 tercihim...s3 çıkana kadar tabiki
  • appleden daha iyi cihaz yapıyor hadi hadi kabul edin artık bay apple fanperestler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highgen -- 29 Aralık 2011; 22:30:25 >
  • hocam bu androidciler degilde samsungculara lafim iphone4s fiyati 2 kati ozeillikleri yarisi olmasina ragmen bu 30 milyonu 1 ayda gordu sgs2 2 yilda gordu demekki anlamayan milyon daha fazla sanirsam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.