- x
Avea izmir avukat burosu num. Bilen var mi
2 Cevap541 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1040 Mesaj
28 Aralık 2011; 22:07:58 

Avea avukata vermis fazla masraf binmeden ariyayim. Avukatlarida hic sevmem cok tehditkarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Borsa veya diğer yatırım araçlarıyla ilgili yazı ve yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. yazılarım forumumun gerekliliği üzerine sadece yorumdan ibarettir. Borsa'nın kumar değil yatırım aracı olduğunu bilmek gerektiği gibi iddaa oynanır gibi borsa'ya girilmemeli.

974 Mesaj
28 Aralık 2011; 22:14:32 

dosyan neredeyse öğren git icra dairesine dosyayı bul ve biryere sakla 2 yıl sonra takipsizlikten kendiliğinden düşecek

avea, problem?

1040 Mesaj
28 Aralık 2011; 23:09:49 

quote:

Orijinalden alıntı: imPsYcHo

dosyan neredeyse öğren git icra dairesine dosyayı bul ve biryere sakla 2 yıl sonra takipsizlikten kendiliğinden düşecek

avea, problem?

Dostum fatura 450tl geldi nete grdim diye. Bugun aradi telesek. Fakat nnoyu alamadim. Dosya duscek derken dalgami gectn anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Borsa veya diğer yatırım araçlarıyla ilgili yazı ve yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. yazılarım forumumun gerekliliği üzerine sadece yorumdan ibarettir. Borsa'nın kumar değil yatırım aracı olduğunu bilmek gerektiği gibi iddaa oynanır gibi borsa'ya girilmemeli.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Avea izmir avukat burosu num. Bilen var mi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.171