- x
Normal bir cep telefon numarasını yer tespit etme nasıl ?
9 Cevap25766 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1228 Mesaj
28 Aralık 2011; 17:20:35 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar bir yakınıma ulaşamıyorum 2 gündür. iPhone umdan o numaranın nerede olduğunu bulabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Renault Captur

MacBook Air, iPhone 4, iOS 7 , Apple App Developer.

530 Mesaj
28 Aralık 2011; 17:34:38 

Dostum bir kaç şekilde mümkün;

1- Arkadaşın google latitude'a katılmışsa, son bulunduğu yeri görmen mümkün, ancak latitude üzerinde arkadaşsanız.
2-iPhone kullanıyorsa, find my iPhone'u etkinleştirmişse; www.me.com 'dan arkadaşının appstore hesabının şifresini de biliyorsan, giriş yaparak görebilirsin
3- Banjo diye bir uygulama var; twitter, facebook, foursquare gibi hesaplarda, herkese açık yer ya da durum güncellemelerindeki yer bilgilerini topluyor; nerede olabileceğini tahmin ettiğiniz yerleri uygulama üzerinden kontrol ederseniz, belki karşılaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

1228 Mesaj
28 Aralık 2011; 17:38:57 

quote:

Orijinalden alıntı: mertrixfun

Dostum bir kaç şekilde mümkün;

1- Arkadaşın google latitude'a katılmışsa, son bulunduğu yeri görmen mümkün, ancak latitude üzerinde arkadaşsanız.
2-iPhone kullanıyorsa, find my iPhone'u etkinleştirmişse; www.me.com 'dan arkadaşının appstore hesabının şifresini de biliyorsan, giriş yaparak görebilirsin
3- Banjo diye bir uygulama var; twitter, facebook, foursquare gibi hesaplarda, herkese açık yer ya da durum güncellemelerindeki yer bilgilerini topluyor; nerede olabileceğini tahmin ettiğiniz yerleri uygulama üzerinden kontrol ederseniz, belki karşılaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Arkadasım cok teşekkür ederim fakat kisinin telefonu kapalı ve samsung star. Ne yapacağımı bilmiyorum. Cok panik yaptık.

Renault Captur

530 Mesaj
28 Aralık 2011; 17:45:44 

Bildiğim kadarıyla samsung star'da gps yok, direk telefon üzerinden yer tespiti yapabilen bir uygulama da yok maalesef.. Geçmiş olsun, umarım bulursunuz arkadaşınızı dostum..

1228 Mesaj
28 Aralık 2011; 18:06:59 

Sagolun bir kaç gündür yok. Arıyoruz telefonu kapalı.

Renault Captur

1279 Mesaj
28 Aralık 2011; 19:56:04 

quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

Arkadaslar bir yakınıma ulaşamıyorum 2 gündür. iPhone umdan o numaranın nerede olduğunu bulabilir miyim ?

iPhone' u biraz, pardon "fazlaca" abartmış olduğunuzun farkında mısınız ? Yer tespit etme gibi kolluk güçlerinin yetkilerini bırakında o yetkiye sahip birimler kullansın ve bence en kısa sürede iPhone' a ait tüm kullanım kitapçıklarını detaylı olarak okuyun, forumları da sayfa sayfa dolaşın.

3383 Mesaj
28 Aralık 2011; 20:00:44 

numara üzerinden tracking programlarının hepsi fos.. en az 6-7 tanesini denedim hep saçma sapan yerler gösterdiler .. eğer çok önemli ise polise başvurun.. tanıdığınız varsa eğer daha iyi sonuç alırsınız

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

2346 Mesaj
28 Aralık 2011; 20:08:35 

savcılığa dilekçe ile başvurup operatörden yer tespit talebi yapmanız gerekiyor. başka türlü programla filan olacak bir iş değil bu.

Temenni vuku-u mutlaktır...

864 Mesaj
28 Aralık 2011; 20:59:12 

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

iPhone' u biraz, pardon "fazlaca" abartmış olduğunuzun farkında mısınız ? Yer tespit etme gibi kolluk güçlerinin yetkilerini bırakında o yetkiye sahip birimler kullansın ve bence en kısa sürede iPhone' a ait tüm kullanım kitapçıklarını detaylı olarak okuyun, forumları da sayfa sayfa dolaşın.

Cok guzel mesaj verdin dostum tebrikler sana arkadasa cok yardimci olmussun bu bilginle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2053 Mesaj
28 Aralık 2011; 21:08:56 

İnşallah ulaşırsınız.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Normal bir cep telefon numarasını yer tespit etme nasıl ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.252