Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
127
Favori
192.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu çok başarılı olmuş, paylaşım için teşekkürler..
  • Arkadaslar Barrel bigboss'dan indirince ücretli oluo ihacksrepo'dan indirin
  • Cydia da bulunan Paragoz tweak ini kuruyorum ama aktive etmem için ayarlara bir seçenek gelmiyor, kurmayı ve kullanmayı başarabilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kckfrk

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Uygulamaları şifrelemek için bir program yada tweak önerirmisiniz? Lock Down Pro safe moda alıyor.

loctopus ?

uygulamamı tweak mi? ayrıca Loctopus olarak arattım installous da ve cydia da bulamadım.

iProtect kullan ben memnunum. bir de yukarda sbsettings ile ilgili soru sormuştum ama bilen yok galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

Arkadaslar activatoru baslarda sorunsuz kullanıyordum. Sonra ne olduysa artık, kendi kendine kapaniyor ve respring yapmadan düzelmiyor. Bugün cydiadan kaldırıp yeniden kurdum ama düzelmedi. Sebebi ne olabilir? Severek kullanıyorum ama bu is canımı sıktı

Aynı sorun bende de yaşanmaya başladı. Bu aralar tweaklere fazla yüklendim, activatorun çakıştığı bir tweak mi var ki.

Biri sbssettings bildirim alanına nasıl alındığını söyleyebilir mi rica etsem? Bird e bu borsa uygulamasını nasıl kaldırabiliriz bildirim alanından?

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√

bende sadece temel tweaklar var öyle çok yüklenmedim. yine de bu sorunla karşılaştım. çakışan birşeyler vardır illaki....

çözümü var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: realcem

UnlockFX kilit aç kapat yaparken çok güzel animasyonlar ekleyebileceğiniz tweak.
    Repo: insanelyi
    Versiyon: 1.0-1

oıs 4 de de sorunsuz calısıyormu?

• Güzel konu teşekkürler
  • Güzel paylaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

quote:

quote:

quote:

Uygulamaları şifrelemek için bir program yada tweak önerirmisiniz? Lock Down Pro safe moda alıyor.

loctopus ?

uygulamamı tweak mi? ayrıca Loctopus olarak arattım installous da ve cydia da bulamadım.

iProtect kullan ben memnunum. bir de yukarda sbsettings ile ilgili soru sormuştum ama bilen yok galiba?

Tesekkurler iproteckt isimi yeterince goruyo

• İyi guzel de bisey soracam. İos 5 lle telefon yeterince ozgur olmadimi. Yani jailbreak in olmazsa olmaz dediginiz farklari nelerdir. Ben de jb dusunuyorum da cekiniyorum sadece. biraz riskli. Cunku insan bilmedigi seye dusmandir. Ama bi yandan da avantajlarini duyunca jb yapmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinaTo

Winterboard yükleyince ana menü arası geçişlerde kasma olur sebebi nedir ? veya bu kasma olayı başkasına oldu mu ?

ilk yukledigimde bendede olmustu silip tekrar yukle bide res at tele duzeliyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman8476

İyi guzel de bisey soracam. İos 5 lle telefon yeterince ozgur olmadimi. Yani jailbreak in olmazsa olmaz dediginiz farklari nelerdir. Ben de jb dusunuyorum da cekiniyorum sadece. biraz riskli. Cunku insan bilmedigi seye dusmandir. Ama bi yandan da avantajlarini duyunca jb yapmak istiyorum.

Eger app store olarak dusunuyorsaniz gerek yok ios5 ile ozgun.
    ama biraz daha kisisellestirmeye onem veriyorsaniz ios5in daha cok ekmek yemesi lazim.

simdi bekliyorum kim cikip kisisellestirme istiosan android al.diye soyleyene benden 1 kilo baklava.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

quote:

Orijinalden alıntı: MinaTo

Winterboard yükleyince ana menü arası geçişlerde kasma olur sebebi nedir ? veya bu kasma olayı başkasına oldu mu ?

ilk yukledigimde bendede olmustu silip tekrar yukle bide res at tele duzeliyo :)

3, 4 kere yaptımda artık sıkıldım. Beni sevmedi anlaşılan
  • quote:

beyler safaride sayfayi hizli kaydirmak icin hngi program vardi

webscrollian mis

Böyle bir tweak aramıyordum ama gerçekten süpermiş, paylaşım için teşekkürler
  • beyler exit safe mode uyarisi neden alıyorum sürekli? yeni jb yaptımda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

beyler exit safe mode uyarisi neden alıyorum sürekli? yeni jb yaptımda :)

en son yuklediginizi sildiniz mi

• quote:

quote:

en son yuklediginizi sildiniz mi

ne yüklediysem sildim..yine duzelmıyor.ust kısımda exit safe mode yaziyor..ne olabilir problem
  • quote:

Yuklediginiz tweaklerden biri uyumsuz kaldirin restart yapin duzelecektir
  • teşekkürler bilgiler için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freeman8476

İyi guzel de bisey soracam. İos 5 lle telefon yeterince ozgur olmadimi. Yani jailbreak in olmazsa olmaz dediginiz farklari nelerdir. Ben de jb dusunuyorum da cekiniyorum sadece. biraz riskli. Cunku insan bilmedigi seye dusmandir. Ama bi yandan da avantajlarini duyunca jb yapmak istiyorum.

Eger app store olarak dusunuyorsaniz gerek yok ios5 ile ozgun.
    ama biraz daha kisisellestirmeye onem veriyorsaniz ios5in daha cok ekmek yemesi lazim.

simdi bekliyorum kim cikip kisisellestirme istiosan android al.diye soyleyene benden 1 kilo baklava.

kisisellestirme istiosan android al.

Baklavamı isterim.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.