Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
127
Favori
192.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurr32

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

3gs de önde kamera yok ama igotYa 3gs için geçerli mi ? 3gs de işe yarar mı ?

kamera email gıbı olayları kendınız ayarlıyosunuz zaten. email ı acarsanız aynı sekılde kullanırsınız

teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Konu gercekten çok iyi olmuş. Yapan arkadasıma teşekkür ediyorum.

Beyler Cydia'da SleepFX ve Masks gibi çok sevdiğim uygulamalar paralı olmuş. Bunları ücretsiz bulabileceğim bir yer var mı?

bu program ne ıse yarıyo acaba? oven bıkac msj var ama acıklayan olmamıs bı anlatabılırmısınız?

SleepFx telefonu kilitlerken ses ve animasyon ayarlari yapabildigimiz fx programi,Masks iconlari istedigin sekle sokmaya yarayan program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkrmdn

notification centera ne gibi tweakler eklenebiliyor? bilen arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba

Cydia'yı acın sections'a basın ordan Addons (Notification) burdaki tamami notification'a eklenen programlar.
    Edit: Mesala örnek olarak WeeKillBackraund tavsiye ederim bu programi kurduktan sonra telefondan ayarlar ordan bildirim merkezi ordan bildirimi acin ve notification centerda artik üstüne tek tiklamayla tüm acik uygulamalari sonlandirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 28 Aralık 2011; 23:56:38 >
  • Arkadaslar bu BiteSms'in simgesini iPhone'un kendi mesaj simgesi ile nasil degistiririz?

Edit: Neyse ben hallettim. Merak eden olursa Cydia'dan biteSMS to RETINA SMS icon isimli tweaki indirin. Sonra Winterboarddan aktive edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 29 Aralık 2011; 0:33:45 >
  • Guzel konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem

quote:

quote:

Beyler Cydia'da SleepFX ve Masks gibi çok sevdiğim uygulamalar paralı olmuş. Bunları ücretsiz bulabileceğim bir yer var mı?

bu program ne ıse yarıyo acaba? oven bıkac msj var ama acıklayan olmamıs bı anlatabılırmısınız?

SleepFx telefonu kilitlerken ses ve animasyon ayarlari yapabildigimiz fx programi,Masks iconlari istedigin sekle sokmaya yarayan program.

teşekkur ederım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bkrmdn

notification centera ne gibi tweakler eklenebiliyor? bilen arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba

Cydia'yı acın sections'a basın ordan Addons (Notification) burdaki tamami notification'a eklenen programlar.
    Edit: Mesala örnek olarak WeeKillBackraund tavsiye ederim bu programi kurduktan sonra telefondan ayarlar ordan bildirim merkezi ordan bildirimi acin ve notification centerda artik üstüne tek tiklamayla tüm acik uygulamalari sonlandirin.

teşekkür ederim hemen bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

Arkadaslar bu BiteSms'in simgesini iPhone'un kendi mesaj simgesi ile nasil degistiririz?

Edit: Neyse ben hallettim. Merak eden olursa Cydia'dan biteSMS to RETINA SMS icon isimli tweaki indirin. Sonra Winterboarddan aktive edin.

Simdi bende onu arastiriyordum iyi oldu yazdigin tüm iconları degistirmek icin winterboard şart
  • quote:

quote:

Arkadaslar bu BiteSms'in simgesini iPhone'un kendi mesaj simgesi ile nasil degistiririz?

Simdi bende onu arastiriyordum iyi oldu yazdigin tüm iconları degistirmek icin winterboard şart

Aynen. Benim dedigim bu tweak sadece home screendeki simgeyi degistiriyor. Mesaj gelince lockscreende falan hala pembe simge cikiyor.
  • JB yaptiktan sonra bu konuyu takip ederek tavsiye edilen repolari ve programlari yukledim,installous4 ile yukledigim her programdan sonra menuye adSheet,ayarla, ios diagnostics ve frield test isimli dort beyaz ikon geliyor,kapatip acinca duzeliyor.nedir durum arkadaslar basit birseydir diye konu acmadim umarim restore gerektirmez,simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • springtomize de iconların boyutunu ayarladıktan sonra bazı iconların boyutu daha büyük oluyor, nedenini bilen var mı ya da ücretsiz versiyonunda böyle bir sorun mu var?
  • Hocam yapacagimiz jb islemi sonrasi pil omru nasil etkileniyor ip4de yapan var ise bilgi verebilirmi acaba?

• quote:

quote:

Masks ana menudeki simgelere şekil veriyor.

SleepFX ise tuş kildiine alis ve cikislarda animasyon sagliyor. Mesela ben de tv gibi kapaniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowyy

JB yaptiktan sonra bu konuyu takip ederek tavsiye edilen repolari ve programlari yukledim,installous4 ile yukledigim her programdan sonra menuye adSheet,ayarla, ios diagnostics ve frield test isimli dort beyaz ikon geliyor,kapatip acinca duzeliyor.nedir durum arkadaslar basit birseydir diye konu acmadim umarim restore gerektirmez,simdiden tesekkurler

Yükledigin bir tanesi uyumsuz sanirim oyüzden yapiyor yükledigin herseyi yazabilirmisin versiyonun 5.01 sanirim.
  • quote:

quote:

Winterboard olmadan ifiles ile yapilabiliyor. MobileSMS icindeki iconlari alip BiteSMS klasorune yapistirmak yeterli..

Detayli anlatim;http://www.idownloadblog.com/2010/12/02/tutorial-how-to-replace-the-pink-bitesms-icon-with-the-stock-sms-icon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 29 Aralık 2011; 8:56:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

springtomize de iconların boyutunu ayarladıktan sonra bazı iconların boyutu daha büyük oluyor, nedenini bilen var mı ya da ücretsiz versiyonunda böyle bir sorun mu var?

insanelyi reposundaki springtomize 2 iOS5+ versiyon 1.0-6 sorunsuz calisiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselgok

Hocam yapacagimiz jb islemi sonrasi pil omru nasil etkileniyor ip4de yapan var ise bilgi verebilirmi acaba?

Pil ömrü eskisine nazaran daha iyi cünkü menüler içinde yapacagin uzun tuslamalari tek tusla yapmak pile bariz katki sagliyor ve daha bir cok sey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

quote:

quote:

Winterboard olmadan ifiles ile yapilabiliyor. MobileSMS icindeki iconlari alip BiteSMS klasorune yapistirmak yeterli..

Detayli anlatim;http://www.idownloadblog.com/2010/12/02/tutorial-how-to-replace-the-pink-bitesms-icon-with-the-stock-sms-icon/

Bu yol programsiz direk dosya sistemine disaridan mudahale yani telefonun turkcell logosunu degistirmek gibi :)

• sms raporu içinde program var . onuda kurmayı ihmal etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 29 Aralık 2011; 9:24:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

springtomize de iconların boyutunu ayarladıktan sonra bazı iconların boyutu daha büyük oluyor, nedenini bilen var mı ya da ücretsiz versiyonunda böyle bir sorun mu var?

insanelyi reposundaki springtomize 2 iOS5+ versiyon 1.0-6 sorunsuz calisiyor.

Ben de onu yukledim zaten., sanirim ucretlisiyle ayni boyutta olani indirdim, 3 tane springtomize 2 vardi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.