Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
127
Favori
192.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spawncik

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

arkadaşlar bu Installous un son update gibi şeyinden sonra quickopen ı çalışmayan var mı ne yaptıysam app store da installous indirme linkini geri getiremedim

appstore mu? installous mu?

Sen ne yaptığını tam olarak biliyomusun?

ben biliyorum da arkadaşım belki sen herşeye cevap vermek yerine ilk önce biraz araştırsan ne dersin :D sonra bir çözümün varsa tabiki cevap ver ....

Neyden bahsettiğini ben biliyorum ve o şekilde kullanıyorum da ama sanırım mevzuyu yanlış anlamışım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bu Installous un son update gibi şeyinden sonra quickopen ı çalışmayan var mı ne yaptıysam app store da installous indirme linkini geri getiremedim

appstore mu? installous mu?

Sen ne yaptığını tam olarak biliyomusun?

ben biliyorum da arkadaşım belki sen herşeye cevap vermek yerine ilk önce biraz araştırsan ne dersin :D sonra bir çözümün varsa tabiki cevap ver ....

Neyden bahsettiğini ben biliyorum ve o şekilde kullanıyorum da ama sanırım mevzuyu yanlış anlamışım :)

belki ben kendimi ifade edememişimdir kardeşim :D bir çözüm bulursan paylaşımını bekliyorum

• quote:

appstore güncellediğini içi quickopen ve appstorelous çalışmıyor hocam...
  • güzel paylaşım jailbreak yapıcam bende bi kere yaptım telefon sorun çıkarmıştı tekrar deneyeyim
  • Arkadaslar biliyorsunuz cihazi kapatip acinca hatta restart springboard yapinca bile %100 sarjdan sonra bekleme ve kullanim surelerinin hesabini tutan kisimda (-) cikiyor yani etkisiz hale geliyor dolayisiyla bataryamizin durumunu incelemiyoruz, bu durumu engelleyecek bi tweak var mi bildiginiz?
  • Barrel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Barrel

Ne alaka simdi bu mesaj anlamadim.
  • PİRATİK ŞEKİLDE TÜM TWEAKLERİ TEK SEFERDE YÜKLEMEK İÇİN CİHAZI JAİLBREAK YAPTIKTAN SONRA CYDIA'YA GİRİP REPolARI EKLEYİNİZ SONRA SIRASIYLA TÜM İSTEDİĞİNİZ TWEAKLERİ EKLEYİP HER YÜKLEMEK İSTEDİĞİNİZ TWEAK İÇİN SEARCH KISMINA İSMİNİ YAZIN SONRA INSTALL DEYİP SONRA CONTINUE QUEUNING'E BASIP DİĞER YÜKLEYECEĞİNİZ TWEAK'LERİDE AYNI ŞEKİLDE INSTALL VE CONTINUE QUEUNING'E BASARAK EKLEYİN EN SONUNDA MANAGE KISMINA GEÇEREK QUEUE BASIP CONFIRM'E TIKLAYIP TAMAMINI AYNI ANDA KURABİLİRSİNİZ SONRA telefon YENİDEN BAŞLADIKTAN SONRA REBOOT YAPARAK SORUNSUZ KULLANABİLİRSİNİZ.
  • Telefonu yandaki tuşu kullanmadan tek hareketle sessize almak için bir program arıyordum ve aşağıdaki programı buldum:)

SİLENT MODE SWİTCHER isimli programı Cydia'dan indirin ve kurun.Daha sonra Activator programı ile aktif edin.
    Artık sizin belirlediğiniz hareketle sadece ekrana dokunarak telefonu sessize alıp,aynı hareketle sesi tekrar açabiliyorsunuz.
  • Phonecloser tweaki yararli bir program fakat telefonla görüşme yapmak için ahizeyi kulağınıza götürdüğünüzde ekranı kilitliyor.kilit aç menüsü geliyor.bu problemi halletmeleri lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

Telefonu yandaki tuşu kullanmadan tek hareketle sessize almak için bir program arıyordum ve aşağıdaki programı buldum:)

SİLENT MODE SWİTCHER isimli programı Cydia'dan indirin ve kurun.Daha sonra Activator programı ile aktif edin.
    Artık sizin belirlediğiniz hareketle sadece ekrana dokunarak telefonu sessize alıp,aynı hareketle sesi tekrar açabiliyorsunuz.

Ekledim teşekkürler
  • WeeTrackData cep veri kullanımını izlemek için kolay bir araçtır. Verilerinizi iOS Bildirim Merkezi'nden transfer hakkında gerekli tüm istatistiklere erişebilirsiniz!

WeeTrackData Özellikle sınırlı veri hacimleri ile kullanıcılar için yapıldı, bu nedenle bir aylık veri hacmini ayarlayabilirsiniz yazılımının size çok güzel verilerini geçerli ay kullanımı, son 7 gün veya o gün kullanımı ile ilgili süre istatistiklerini canlı olarak gösterir ve basit bir yoldur.

Diller: İngilizce, Almanca, Hollandaca, İspanya, Fransa, Güncelleme ile daha fazla kullanılabilir yakında!

Gereksinimleri: IOS 5 veya üstü gerektirir.

Sürüm: 1.0

Boyut: 73 kB

Kullanım İzni: ($1.99)

Repo:http://apt.bigboss.org/repofiles/cydia/

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

WeeTrackData cep veri kullanımını izlemek için kolay bir araçtır. Verilerinizi iOS Bildirim Merkezi'nden transfer hakkında gerekli tüm istatistiklere erişebilirsiniz!

WeeTrackData Özellikle sınırlı veri hacimleri ile kullanıcılar için yapıldı, bu nedenle bir aylık veri hacmini ayarlayabilirsiniz yazılımının size çok güzel verilerini geçerli ay kullanımı, son 7 gün veya o gün kullanımı ile ilgili süre istatistiklerini canlı olarak gösterir ve basit bir yoldur.

Diller: İngilizce, Almanca, Hollandaca, İspanya, Fransa, Güncelleme ile daha fazla kullanılabilir yakında!

Gereksinimleri: IOS 5 veya üstü gerektirir.

Sürüm: 1.0

Boyut: 73 kB

Kullanım İzni: ($1.99)

Repo:http://apt.bigboss.org/repofiles/cydia/

Ekledim xsellize reposundaki v1.4 bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Phonecloser tweaki yararli bir program fakat telefonla görüşme yapmak için ahizeyi kulağınıza götürdüğünüzde ekranı kilitliyor.kilit aç menüsü geliyor.bu problemi halletmeleri lazım.

onu ayarlarından kapatabiliyorsunonu ayarlarından kapatabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Phonecloser tweaki yararli bir program fakat telefonla görüşme yapmak için ahizeyi kulağınıza götürdüğünüzde ekranı kilitliyor.kilit aç menüsü geliyor.bu problemi halletmeleri lazım.

onu ayarlarından kapatabiliyorsunonu ayarlarından kapatabiliyorsun

Teşekkürler.Ayarlarından Autolock özelliğini kapattım.
  • ben telefonumu tekrar restore edip jb yapmak istiyorum ama online oynadığım oyunlar gidecek diye korkuyorum. bir bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar Lütfen yardım....
    telim iphone 4s...JB yaptım...sorunsuz...repoları ekledim,ardından cydiadan sbsetting yükledim oda sorunsuz...installious yükledim oda ok...
    kısacası burda ilk sayfadaki programlardan bana uyan ne varsa teker teker yüklüyorum....hiç sorunsuz gözüküyor...fakat eninde sonunda Springboard crached oluyor ve safe moda geçiyorum...Sbsetting gidiyor...en son yüklediğim progları teker teker silmeme rağmen durum düzelmiyor...2 kere sıfırdan iphonu yükledim,yeniden jb yaptım,adım adım tekrar yükledim ama durum düzelmiyor,yani birtürlü springboard crash den sonra geri dönemiyorum,sbsettingsi çalıştıramıyorm.
    şimdide program yüklemeye korkuyorum...acaba ne crash ettiriyor,ne yapmam lazım acaba,springboard neden uçar?ve neden yüklediğim son programları silmeme rağmen durum düzelmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefairo -- 18 Şubat 2012; 20:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superior83

ben telefonumu tekrar restore edip jb yapmak istiyorum ama online oynadığım oyunlar gidecek diye korkuyorum. bir bilgisi olan var mı?

restoredan sonra yedekten geri kurarsanız oyunlardaki save yerleri kalır
    yeni iphone olarak tanıtırsanız gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: csungu

Arkadaşlar Lütfen yardım....
    telim iphone 4s...JB yaptım...sorunsuz...repoları ekledim,ardından cydiadan sbsetting yükledim oda sorunsuz...installious yükledim oda ok...
    kısacası burda ilk sayfadaki programlardan bana uyan ne varsa teker teker yüklüyorum....hiç sorunsuz gözüküyor...fakat eninde sonunda Springboard crached oluyor ve safe moda geçiyorum...Sbsetting gidiyor...en son yüklediğim progları teker teker silmeme rağmen durum düzelmiyor...2 kere sıfırdan iphonu yükledim,yeniden jb yaptım,adım adım tekrar yükledim ama durum düzelmiyor,yani birtürlü springboard crash den sonra geri dönemiyorum,sbsettingsi çalıştıramıyorm.
    şimdide program yüklemeye korkuyorum...acaba ne crash ettiriyor,ne yapmam lazım acaba,springboard neden uçar?ve neden yüklediğim son programları silmeme rağmen durum düzelmez...

Bunların hepsi ios 5 ve iphone 4 ile uyumlu fakat 4s ile uyumlumu degilmi bilmiyorum bence tek tek program kurun bakin yani bir muddet kullanin sorun yoksa diger programa gecin boylece hangi program sorun cikariyor anlamis olursunuz.

• teşekkürler dostum güzel konu
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.