SKYPE' de SES SORUNU
4 Cevap7787 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1392 Mesaj
27 Ocak 2006; 15:05:16 

YENİ ALDIĞIMIZ MİKROFOLU KULAKLIKTA SKYPE ' DE KARŞI TARAFA BİZİM BİLGİSAYARIN MÜZİK SESİ

GİDİYOR AMA BİZİM SES ONLARA ULAŞMIYOR.

BU KONUDA NE YAPMAM GEREKİR

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

392 Mesaj
27 Ocak 2006; 15:11:03 

ses özelliklerini kontrol et eğer mikrofon bir tek skype de çalışmıyorsa skype de seçeneklerden ses ayarlarına gir oradaki bütün değerleri windows varsayılanı yap.. bunun problemi çözmesi lazım..

5524 Mesaj
27 Ocak 2006; 15:11:07 

arka mic girişini line out slotuna taktığınız zaman karşı tarafa pc nin sesi gider

hayır eminim mic e taktım dersen ses denetimini aç ordan çalma ve kaydetme seçeneklerinde mikrofun u işaretle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 27 Ocak 2006 15:11:54 >

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

1392 Mesaj
27 Ocak 2006; 16:13:42 

ARKADAŞLAR SORUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

6276 Mesaj
27 Ocak 2006; 17:29:06 

pcnin arkasındaki pembe yere tak mic girişini bu birr;
denetim masası-sesten mikrofon ayarlarıyla oyna;ses ayarlarından gelişmişi seç falan,sonra donatılarda windows ses kaydedicisinden ses alıyomu almıyomu dene tek tek.Bu ikii...Grişi doğru taktığından eminsen tek tek kurcalayıp denemelisin;şunu şurdan ayarla deme şansımız fazla yok açıkçası...Çünkü belli olmuyor.Ben de msnde sesli görüşme yapmak için baya ayarlarla oynuyordum ama şimdi sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_bytar_x -- 27 Ocak 2006 17:30:47 >

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » SKYPE' de SES SORUNU
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250