Şimdi Ara

A101 Samsung 40D503 990 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

29 Aralık Perşembe A101 Aksiyon ürünleri arasında Samsung 40D503 990 TL den gözüküyor. Bankasya/Garanti 6 Taksit demişler. Haber vereyim istedim. Sıcak gibi duruyor paralel vs. bilmem bende sadece insertü gördüm bilgi paylaşıyorum.

A101 Samsung 40D503 990 TL

• Tsk
  • @awakado

Sadece Elektronik başlığına baktım, başlıkta da TV ye vurgu yaptım... Zamanında bende TV alırken sadece bu başlığı takip ediyordum sadece Diğer Fırsatlar başlığında duyurulan kampanya içeriğinde TV de olan kampanyaları kaçırmıştım...

Gereksiz bulunuyorsa başlık silinebilir...
  • bunun 32 inç olanın peşindeyim benim odaya bu cok buyuk gelır birde hertz fazla olaymış tadından yenmezmiş ben vatandan 32 inc olanını 798 tl gordum ama stokta yoktu ... sıcak gibi duruyor anlıyan varsa yorum yapar zaten
  • tv takip
  • Samsungun 530 diye tv si var bildiğim kadarıyla böyle modelde bir tv yok...40 c 530-550-650 gibi
  • hayırlı forumlar topici acan arkadasımızın emegine saglık danısmak istedigim bi konu vardı bu urun led mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

bunun 32 inç olanın peşindeyim benim odaya bu cok buyuk gelır birde hertz fazla olaymış tadından yenmezmiş ben vatandan 32 inc olanını 798 tl gordum ama stokta yoktu ... sıcak gibi duruyor anlıyan varsa yorum yapar zaten

32 de bir süre sonra küçük geliyor hocam. 800 tl 32 ye verene kadar 1000 tl ye 42 almak daha iyi bir seçim olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

bunun 32 inç olanın peşindeyim benim odaya bu cok buyuk gelır birde hertz fazla olaymış tadından yenmezmiş ben vatandan 32 inc olanını 798 tl gordum ama stokta yoktu ... sıcak gibi duruyor anlıyan varsa yorum yapar zaten

32 de bir süre sonra küçük geliyor hocam. 800 tl 32 ye verene kadar 1000 tl ye 42 almak daha iyi bir seçim olur bence.

aslında 32" ilerde monitör yapıcam şimdilik kullanırım ölesine ilerde daha kalite bir televizyon alırım yeni nesil ledlerden 32" den sonrası monitörlükten cıkıyor hatta 32" bile abartı olacak onun haricinde şunuda solıye biliriz sanırım bunun 32" de 40" aynı özelliklerde hz ve full hd özellikleri için diyorum aralındakı fark boyut farkı buda bence boyut artıkca netlik azalır diye dusunuyorum gercektende alcağım oda içinde yeterli olacak 32 " su an 798 tl vatanda var yarın alıcam sanırım

• ben 690'a 32" FHD LG almıştım, ama 1090'a 42" 100HZ LG alma şansım da vardı, 32 olsun günü kurtaralım ilerde daha sağlamını alıp bunu 2. tv yaparım dedim de, şu aralar niye 1090'a olan 42 yi almadım diye içime dert oldu
  • quote:

ben 690'a 32" FHD LG almıştım, ama 1090'a 42" 100HZ LG alma şansım da vardı, 32 olsun günü kurtaralım ilerde daha sağlamını alıp bunu 2. tv yaparım dedim de, şu aralar niye 1090'a olan 42 yi almadım diye içime dert oldu

abooo 400 tl fark varmıs dert olmasın içine iyi yapmışın şöle bir bakıyorum tv lere yeni nesiller hariç öle ahım şahım görüntü kalitelerinde farklar yok bence biraz beklemek lazım zaten 50 hz üzeri yayın yok diyorlar bizde maşallah 200 300 400 allah ne verdiyse var geçen günki sanyo tv 32 inc iyidi ama kampanya cabuk bitti 120 hz full hd 699 tl

• quote:

quote:

ben 690'a 32" FHD LG almıştım, ama 1090'a 42" 100HZ LG alma şansım da vardı, 32 olsun günü kurtaralım ilerde daha sağlamını alıp bunu 2. tv yaparım dedim de, şu aralar niye 1090'a olan 42 yi almadım diye içime dert oldu

abooo 400 tl fark varmıs dert olmasın içine iyi yapmışın şöle bir bakıyorum tv lere yeni nesiller hariç öle ahım şahım görüntü kalitelerinde farklar yok bence biraz beklemek lazım zaten 50 hz üzeri yayın yok diyorlar bizde maşallah 200 300 400 allah ne verdiyse var geçen günki sanyo tv 32 inc iyidi ama kampanya cabuk bitti 120 hz full hd 699 tl

civarında migros varsa oralara da bak hocam, özellikle 5m varsa. ben migrostan aldım 12 taksit te cabası oldu. stok temizleme gibi bişey yapıyolardı... dönem dönem yapıyolar. belki denk gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasar

hayırlı forumlar topici acan arkadasımızın emegine saglık danısmak istedigim bi konu vardı bu urun led mi

LCD
  • bu gün 6 magaza gezdım bulamdım

alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

bu gün 6 magaza gezdım bulamdım

alan varmı?

careefourdan msj gelmişti bana bu tvyi 990tlye satıyoruz diye bir kontrol edin isterseniz hem 12 taksitle alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

bu gün 6 magaza gezdım bulamdım

alan varmı?

careefourdan msj gelmişti bana bu tvyi 990tlye satıyoruz diye bir kontrol edin isterseniz hem 12 taksitle alırsınız

baktım ama bulamadım
  • Yazılan mesajları kim siliyor??
  • quote:

32inc olanı Hepsiburada.com da 759tl+100tl hediye ceki+%10 World puan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.