Şimdi Ara

Action Movie FX ile iOS cihazınıza sinema efektleri geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Action Movie FX ile iOS cihazınıza sinema efektleri geliyor

Mobil cihazlarda film düzenlemeleri yapmak veya özel efekt çalışmaları hazırlamak donanım yetersizliği bakımından mümkün değil. Ancak Bad Robot Interactive yeni uygulamasıyla bunu çok kolay hale getiriyor.

Action Movie FX adı verilen uygulama videolarınıza özel efekt ekleyerek hoşça vakit geçirmenizi sağlıyor. Uygulamayı kullanmak da son derece basit. İlk olarak efektin uygulanmasını istediğiniz alanın kısa bir videosunu çekiyorsunuz. Daha sonra listeden istediğiniz efekti seçerek işlemi başlatıyorsunuz. Kısa bir süre içerisinde efekt videonuza uygulanmış oluyor.

Füze saldırısı, otomatik silahlarla tarama, hortum felaketi, gökten düşen helikopter, hortumun savurduğu araba gibi pek çok farklı efekt kullanılabiliyor. Firma henüz gösterime giren Mission Impossible 4 : Ghost Protocol filmindeki özel efektlerden esinlenmiş.

Uygulama iTunes üzerinde hali hazırda ücretsiz indirilebiliyor. iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch 4. nesil, iPad 2 uyumlu olan modeller. Ancak uygulama Freemium. Yani ücretsiz olmasına rağmen özel efekt paketlerini 0.99$'dan satın alabiliyorsunuz. Size sunulan sadece iki adet ücretsiz efekt oluyor.

• Çok guzel uygulama keske arada ucretsiz yapsalar bazi efekleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPod touch 4'te cokuyor surekli. sacma birsey zaten.
  • mukemmel bir uygulama. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum
  • Uygulama 10 numara ancak efekler arttırılmalı kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

Uygulama 10 numara ancak efekler arttırılmalı kesinlikle.

Bedava olunca bu kadar..

1 $ karşılığı paketler var içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

iPod touch 4'te cokuyor surekli. sacma birsey zaten.

Hocam İp4 3gs te gayet güzel çaılşıyor ıpod da çalşmayınca şaçma mı ? oluyor gayette forumda rağbet gördü..Bu app
  • cok basit bisey after efectin 1 km yakınından bile gecemez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

cok basit bisey after efectin 1 km yakınından bile gecemez :)

Kıyaslamanın böylesi..

• cok basit bisey after efectin 1 km yakınından bile gecemez :)

basit hayal gücü ve beyinlere basit efekler
    bunlarla boşuna vakit kaybı daha professional işlerle uğraşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

cok basit bisey after efectin 1 km yakınından bile gecemez :)

basit hayal gücü ve beyinlere basit efekler
    bunlarla boşuna vakit kaybı daha professional işlerle uğraşın

kimse profesyonel olarak uğraşmak istemiyorki. :) herkes 10sn içinde bu efekti kolayca yapabiliyor. kimse profesyonel video effekt uzmanı değil olmakta istemiyor. sorun burada amaç eğlenmek

http://forum.donanimhaber.com/m_55926461/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55998544
  • ilgilenenler için Particle Illusion programınıda tavsiye ederim. drony'yede katılıyorum amaç eğlenmek 10 saniyede basit işlemler yapmak. "professional işlerle uğraşın" demekte nasıl bir zihniyettir. adam telefonundan yapacağı işle nasıl bir profesyonellik arar ki?? amaç eğlenmek ..
  • Program iyi hista kotu bir yani var fotograf albumunden video secemiyoruz illa kendin cekiceksin programdan bu ozelligin olmamamsi cok buyuk olumsuzluk bence

• Bazı arkadaşlar hemen tablet ler için üretilmiş basit eğlence amaçlı video efekt programını. after effects, pinnacle studio, avid, edius gibi profesyonel programlar la kıyaslayıp tavsiye ediyor bu programlar mobil işletim sistemlerinde ve cihazlar da çalışıyormu?çok komik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utanan ayı -- 27 Aralık 2011; 21:16:12 >
  • boyle birsey yapabilmek icin illa i phone mu olması gerekiyor. bilgisayarlar icin benzer programlar var mi yada bildiginiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Çok guzel uygulama keske arada ucretsiz yapsalar bazi efekleri

Diğer ücretli efektleride ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz arkadaşlaryapmanız gereken sadece cydia dan İAP Cracker (repo.insanelyi.com ) da mevcut yüklemek ve Action Movie FX den "Get More Fx!" Ücretli efekler sekmesine tıklamak ve istediğimiz efekte tıklamak direk iniyor arkadaşlar
  • quote:

Ben de bir deniyim bakalım... android versiyonu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqresifim

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Çok guzel uygulama keske arada ucretsiz yapsalar bazi efekleri

Diğer ücretli efektleride ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz arkadaşlaryapmanız gereken sadece cydia dan İAP Cracker (repo.insanelyi.com ) da mevcut yüklemek ve Action Movie FX den "Get More Fx!" Ücretli efekler sekmesine tıklamak ve istediğimiz efekte tıklamak direk iniyor arkadaşlar

iyi oldu bak bunu yazdigin cok tesekkürler, simdi denedim hoop iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 1 Ocak 2012; 6:43:49 >

• şöyle bişey yaptım bu uygulamayla

• quote:

Ben kullanıyorum, sorun yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.