- x
Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 Türkçe (6 AY Ücretsiz)
54 Cevap11781 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 2:29:39 

KAMPANYA - Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 (6 AY Ücretsiz)

0

0

0

YENİ! Panda Internet Security 2012 İnterneti, online alış veriş ve bankacılık gibi herhangi bir iş için gönül rahatlığıyla ve kesintisiz kullanmanızı sağlayan bir güvenlik paketidir. Sizi virüsler, korsanlar, online sahtecilik, kimlik hırsızlığı ve bilinen, bilinmeyen tüm tehditlerden korur. Ayrıca, gelen kutunuzu spamdan korur ve tümüyle yeni Panda Güvenli Tarayıcı ile kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmadan ve güvenli bir şekilde İnternette dolaşmanızı sağlar. Ebeveyn Denetimi ile, çocuklarınız İnternette güvenle dolaşabilirler.

20 Yıldır Panda Security müşterilerimizi her tür tehdide karşı korumak için yenilikler yapmakta ve yeni teknolojiler geliştirmektedir. Bu yıl Panda Internet Security 2012, Çevrimiçi Dünyanızı korumak için aşağıdaki gelişmeleri kapsamaktadır:
GELİŞTİRİLDİ! Virüsleri ve diğer tehditleri algılamak için koruma teknolojileri.

GELİŞTİRİLDİ! Davranış analizine dayalı algılama.

GELİŞTİRİLDİ! Güvenlik duvarı. İzinsiz girişleri ve korsanları engeller.

GELİŞTİRİLDİ! Panda USB Aşısı. PC ve USB sürücülerinizi virüs bulaşmasına karşı korur.

GELİŞTİRİLDİ! Arttırılmış istenmeyen posta algılama oranları.

GELİŞTİRİLDİ! Ebeveyn Denetimi, çocuklarınız internet üzerinde daha güvende olacak.

GELİŞTİRİLDİ! Panda SafeCD, Windows'u başlatamadığınızda tüm kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan temizler.

GELİŞTİRİLDİ! Web'de geliştirilmiş gezinti.

GELİŞTİRİLDİ! Temelden ve tekniğe kadar tüm kullanıcılar için yeni arayüz.

GELİŞTİRİLDİ! İki tıklatma ile tamamlanan son derece kolay aktivasyon işlemi.

GELİŞTİRİLDİ! Tüm modül ve özelliklere tek bir bakışla ulaşılabiliyor.

YENİ! Yeni Web dolaşma raporu, engellenen siteleri görün.

Neden Panda?

Bulut bilgi işlem modelinin gücünü kullanın. Ödüllü Kolektif Akıl teknolojimiz sayesinde, milyonlarca Panda Security kullanıcısı kötü amaçlı yazılımlar hakkındaki bilgileri anında paylaşır, bağlı tüm bilgisayarların güvenliğini otomatik olarak güçlendirirler.

0

Güvenlik Uzmanları Kabul Ediyor;

Panda Security, tespit seviyesi ve tarama hızını etkileyen ya da yönlendiren bağımsız testlerde rakiplerin ödenmiş ürünlerini geçiyor ya da onlardan daha iyi. , AV-Comparatives.org, Panda Antivirus Pro’yu en hızlı ücretli antivirus yazılımı olarak seçti.

Topluluk bilgisini kullanarak, teknolojimiz bilgisayarınızı en az seviyede etkileyerek daha iyi, gerçek zamanlı koruma sağlar ve daha hızlı ve çok yönlü ürünlerin yolunu açar. Online dünyanız için gerçek zamanlı koruma için, Panda topluluğuna katılın!

Maksimum koruma

Kolektif Akıl, herkesin katkıda bulunduğu, kullanıcı topluluğuna dayanan bir bilgi ağıdır. Gerçek zamanlı korur ve algılar.

0

Minimum etki

PC'nizin performansını optimize eden Kolektif Akıl adı verilen internet tabanlı sistem sayesinde. Bu sürüm aynı zamanda kullanım kolaylığı için yeniden tasarlanmıştır, ihtiyacınız olan her şeyi tek bakışta görebilirsiniz.

0

Hiç olmadığı kadar eksiksiz

Basit bir Antivirüs'ten daha fazlası: Eksiksiz huzur için geliştirmeler ve pek çok yeni özellik içerir.

0

Türkçe satın alma sayfası ve inceleme (isteyen) : https://shop.pandasecur..._mostPopular_A12IS12ESD

Panda Internet Security 2012 : için 6 aylık kullanım lisansı (aktivasyon kodu) : IS12PVIP-98464174

Panda Antivirus Pro 2012 : için 6 aylık kullanım lisansı (aktivasyon kodu) : AP12PVIP-98464177

Panda Internet Security 2012 ( Donwnload - indirme Linki ):

http://acs.pandasoftwar...ing/promo/PANDAIS12.exe

Panda Antivirus Pro 2012 ( Donwnload - indirme Linki ):

http://acs.pandasoftwar...ing/promo/PANDAAP12.exe

Bu arada ürünü kurulum sırasında Türkçe olarak seçerek kurabiliyorsunuz , kurulumdan sonra yukarıda yazdıgım aktivasyon kodlarını kullanarak lisansınızı aktif edebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 27 Aralık 2011; 3:18:43 >

pentium core 2 duo E6400 ,2 gb ddr2 667 mhz ram,asus mb19tu lcd monitör,300 gb sata 2 harddisk,sapphireati readon x850xt ekran kartı,INTEL BOXDG965WHMKR WESTCHESTER (CORE 2 DUO ) anakart,nec 3520a dvd writer,lg combo sürücü,

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 2:31:32 

Panda Internet Security 3 User 1 Year 2012 DVD

0

3 kullanıcılı panda internet güvenlik yazılımı £9.99 ---> 30 Tl alınabilir. Tek bilgisayarda kullanım 10 TL ye gelir böylece :)

Bu arada resmi sitesinde 3 kullanıcılı panda'nın fiyatı 82 dolar olarak görünüyorki : 82x 1.9 dersek : 156 Tl ye geliyor.

Sıcak fırsat düşünenler alabilir :

resmi site linki:

http://www.pandasecurit...ions/internet-security/

zavvi linki:

http://www.zavvi.com/co...-2012-dvd/10561237.html

pentium core 2 duo E6400 ,2 gb ddr2 667 mhz ram,asus mb19tu lcd monitör,300 gb sata 2 harddisk,sapphireati readon x850xt ekran kartı,INTEL BOXDG965WHMKR WESTCHESTER (CORE 2 DUO ) anakart,nec 3520a dvd writer,lg combo sürücü,

33 Mesaj
27 Aralık 2011; 2:34:57 

biri eset le kıyaslayabilir mi bu ürünü?

4467 Mesaj
27 Aralık 2011; 2:41:54 

quote:

Orijinalden alıntı: TragedyDH

biri eset le kıyaslayabilir mi bu ürünü?

Benim gözümde; ESET'i sulu(suya) götürür, susuz getirir.

Terimin açıklamasını internette bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 27 Aralık 2011; 2:43:56 >

1357 Mesaj
27 Aralık 2011; 3:22:53 

Tam da yarın KIS 2012 alacaktım
Panda kaliteli bir program. 2000li yılların başında tanıştım kendisiyle. O zamanlar platinium versiyonunu kullanırdım, çok alırdı içeri
En son geçen yıl Panda IS 2010 aldım 3 kullanıcılı. Özellikle Flash disklerden gelen zararlılara karşı çok iyi koruyordu, FAKAT çoğu kez çalışıyor gibi gözüküp de deaktif olduğuna şahit oldum(sorun virüs kaynaklı değil). Bu sorundan yabancı forumlarda da şikayetçilerdi. Şimdi tekrar denemek lazım. Bir şans daha veriyorum bu tatlı yaratığa, bu kez utandırmaz umarım beni, ben onu hatalarıyla kabul ediyorum senelerdir , tam aldatacaktım kendisini, yeni bir kampanyayla göz kırptı bana

Konu sahibine teşekkürler

"Bizim dünyamız - bilirsiniz - topraktan, sudan ve havadan oluşmaktadır. Hayatın da esas unsurları bunlar değil midir? Bu unsurlardan birinin eksikliği, yalnız eksikliği değil, sadece bozukluğu, hayatı imkansız kılar. Hayatı, hele ulusal hayatı seven, onu korumak isteyen; yurdunun topraklarına, denizlerine olduğu gibi, havasına da ilgisini, hergün biraz daha çoğaltmalıdır." Mustafa Kemal ATATÜRK

110 Mesaj
27 Aralık 2011; 3:47:41 

teşekkürler kardeş direk 15 adet virusu yakaladı ve imha etti gerçekten güzel antivirus programı

52 Mesaj
27 Aralık 2011; 4:19:47 

teşekkürler :) bu yıl Panda yılı olacak gibi görünüyor :)

67 Mesaj
27 Aralık 2011; 5:06:42 

teşekkkürler de bu 30 günlük deneme sürümü kod kullanılıyor diyor.

1153 Mesaj
27 Aralık 2011; 5:19:16 

Teşekkürler. Çok işime yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ëmir -- 27 Aralık 2011; 5:19:56 >

Marco Van Basten - Eusebio - Franco Baresi - Ronaldo Fenomeno - Paolo Maldini - Hristo Stoickov - Lothar Matthaus - Romario - Peter Schmeichel - Thierry Henry - Pavel Nedved - Oliver Khan - Socrates - Gaizka Mendieta - Alessandro Del Piero - Davor Suker - Marcel Desailly - David Seaman - Gheorghe Hagi - Zinedine Zidane - Cafu - Roberto Baggio - Steve McManaman - Marc Overmars - Michael Laudrup - Roger Milla - Xavier Hernandez - Andrea Pirlo
Celladına bağlanmışsa bir taraftar, gerçekleri anlatmak neye yarar. Yanlışlar karşısında itiraz etmiyorsa sürü gibi illet, müstehaktır ona her türlü hezimet.

1225 Mesaj
27 Aralık 2011; 7:58:50 

yıllardır avast kullanırım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.antivirüs programlarına para vermeye acıyorum açıkcası.

"Doğru kulağa hoş gelmez. Kulağa hoş gelen doğru değildir. İyi insanlar tartışmaz. Tartışan insanlar iyi değildir.Bilen kişi öğrenmemiştir. Öğrenmiş kişi bilmez." Lao Tsu

799 Mesaj
27 Aralık 2011; 8:18:03 

Çok saol bakalım deniyelim iyi ise neden olmasın :)

Tabağına yiyebiliceğin kadar yemek , hayatına sevebiliceğin kadar insan al, israfın lüzumu yok.
Tabaktaki fazla yemek karnını,hayatındaki fazla insan da başını ağrıtır!

579 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
netmania
27 Aralık 2011; 10:39:49 

quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

Tam da yarın KIS 2012 alacaktım
Panda kaliteli bir program. 2000li yılların başında tanıştım kendisiyle. O zamanlar platinium versiyonunu kullanırdım, çok alırdı içeri
En son geçen yıl Panda IS 2010 aldım 3 kullanıcılı. Özellikle Flash disklerden gelen zararlılara karşı çok iyi koruyordu, FAKAT çoğu kez çalışıyor gibi gözüküp de deaktif olduğuna şahit oldum(sorun virüs kaynaklı değil). Bu sorundan yabancı forumlarda da şikayetçilerdi. Şimdi tekrar denemek lazım. Bir şans daha veriyorum bu tatlı yaratığa, bu kez utandırmaz umarım beni, ben onu hatalarıyla kabul ediyorum senelerdir , tam aldatacaktım kendisini, yeni bir kampanyayla göz kırptı bana

Konu sahibine teşekkürler

şu kıs 2012 ye hiç bu şekilde beleş kampanyalar olmuyor..bu arada kıs bunların hepsini sulu getirir susuz götürür

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 11:31:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ATSIZ

teşekkkürler de bu 30 günlük deneme sürümü kod kullanılıyor diyor.

ürünü bilgisayarınıza kurduktan sonra programı ilk açtıgınızda sizden aktivasyon kodu istiyecektir , bu bölümde yukarıda verdiğim kodları girerek kullanıma başlamaz iseniz 30 günlük kullanım hakkı tanır. kodları girereseniz 6 ay kullanım süreniz oldugunu görürsünüz , ayarlardan düzenleme yaparak verdiğim kodu girin.

Bu arada ülkemizde kaspersky kullanımı daha yaygın ama panda şuan kaspersky'den daha iyi durumda kullanan anlıyacaktır.

Bilgisayarı kasmaması için (netbook) kullananlar gibi kurulum sırasında düşük bellek ve cpu kullanımlı kurulum da mevcuttur.

Sonuç itibari ile şu daha iyi bu daha iyi tartışmalarına da girmeye gerek yok aslında , bunu kullanarak görebilirsiniz , 6 ay denemeniz için önünüzde güzel bir fırsat mevcut.

Beğenenlere ben teşekkür ederim , tekrardan güle güle kullanın.

Dipnot: Bu kampanya aslında ispanyollara özel bir kampanya ama ülkemizin ne eksiği var degil mi ? sizde yararlanın istedim.

371 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:04:39 

Öncelikle teşekkürler... Nod32 kullanıyordum uyumsuz dedi onu kaldırdım fakat şimdi de tam komedi kendi programıyla uyumsuz ikisinden birini yüklemek gerekiyor ikisi birden yüklenmiyor

local://upfiles/826073/687E6B227E6C456E8C263700B62C1029.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 27 Aralık 2011; 13:06:33 >

Thor! Odin's son Protector of mankind Ride to meet your fate Your destiny awaits...

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:16:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Öncelikle teşekkürler... Nod32 kullanıyordum uyumsuz dedi onu kaldırdım fakat şimdi de tam komedi kendi programıyla uyumsuz ikisinden birini yüklemek gerekiyor ikisi birden yüklenmiyor

local://upfiles/826073/687E6B227E6C456E8C263700B62C1029.jpg

Hiçbir bilgisayara aynı anda 2 tane antivirüs programı kuramazsanız , kursanız bile randıman alamazsınız.

Diger konuya gelince Panda Internet Security 2012 içinde antivirüs programını zaten barındırıyor , dolayısla internet security kuruluyken ayrıyetten tekrar antivirüs programını dogal olarak size kurdurmaz. yani internet security içinde antivirüs programı zaten mevcut bulunuyor. kullanmak istediğiniz özelliklere göre 1'ini kurmanız gerekiyor.

280 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:19:24 

Paylaşım için teşekkrüler. İndirdim, kurdum, kullanıyorum.

371 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:23:25 

İnternet Security ve Antivirüs ayrı ayrı verilince; ben internet security'in içinde antivirüs olmadığını zannettim, peki pro 2012'deki verimi sağlar mı int. sec?

Thor! Odin's son Protector of mankind Ride to meet your fate Your destiny awaits...

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:23:57 

0

Kullanmak istediğiniz özelliklere göre 2 sürümden 1 ini kurun arkadaşlar aynı anda 2 sini kuramazsınız ;

Panda Internet Security 2012 :

Karşılaştırmalı Tablo bölümünden hangisi ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa karşılaştırıp onu kurunuz.

https://shop.pandasecur..._mostPopular_A12IS12ESD

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:35:44 

Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 içinde barındırdığı özelliklerin karşılaştırma Tablosu ;

0

0

0

Noktayla gösterilen özellikler üründe mevcuttur , burdaki ihtiyaçlarınıza göre istediğinizi kurabilirsiniz.

371 Mesaj
27 Aralık 2011; 13:42:15 

Internet Security'i kurmak daha mantıklı fazlası var eksiği yok, teşekkürler

146 Mesaj
27 Aralık 2011; 16:19:31 

quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

ürünü bilgisayarınıza kurduktan sonra programı ilk açtıgınızda sizden aktivasyon kodu istiyecektir , bu bölümde yukarıda verdiğim kodları girerek kullanıma başlamaz iseniz 30 günlük kullanım hakkı tanır. kodları girereseniz 6 ay kullanım süreniz oldugunu görürsünüz , ayarlardan düzenleme yaparak verdiğim kodu girin.

Bu arada ülkemizde kaspersky kullanımı daha yaygın ama panda şuan kaspersky'den daha iyi durumda kullanan anlıyacaktır.

Bilgisayarı kasmaması için (netbook) kullananlar gibi kurulum sırasında düşük bellek ve cpu kullanımlı kurulum da mevcuttur.

Sonuç itibari ile şu daha iyi bu daha iyi tartışmalarına da girmeye gerek yok aslında , bunu kullanarak görebilirsiniz , 6 ay denemeniz için önünüzde güzel bir fırsat mevcut.

Dipnot: Bu kampanya aslında ispanyollara özel bir kampanya ama ülkemizin ne eksiği var degil mi ? sizde yararlanın istedim.

Teşekkürler, uzun zaman olmuştu panda kullanmayalı.

270 Mesaj
27 Aralık 2011; 16:27:43 

bakieryiğit merhaba
ben de sorunsuz indirip denedim çalışıyor fakat dikkatimi bişey çekti; pc'de bir kasma sözkonusu ve google chrome çalışmıyor. programı (panda) kaldırdıktan sonra pc ve g.chrome normal çalışıyor..
neden olabilir

3622 Mesaj
27 Aralık 2011; 16:51:37 

arkadaslar bu panda cloud yani bulut sistemi ile çalışıyor degil mi ?

yani internet olmadan pek bi işe yaramaz heralde bu antivirüs ??

nothing is true everything is permitted

371 Mesaj
27 Aralık 2011; 17:45:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

bakieryiğit merhaba
ben de sorunsuz indirip denedim çalışıyor fakat dikkatimi bişey çekti; pc'de bir kasma sözkonusu ve google chrome çalışmıyor. programı (panda) kaldırdıktan sonra pc ve g.chrome normal çalışıyor..
neden olabilir

evet aşırı kasıyor kaldırdım ben de

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 18:04:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

evet aşırı kasıyor kaldırdım ben de

Şuan amd netbookta kullanıyorum ve herhangi kasma yok , kurarken en üstteki seçenekle kurulum yapın. Netbookta rahatça kullanıyorsam gerisini siz düşünün.

Crome hatası bende yok , güvenlik duvarı ayarlarınızda bir sorun olabilir , crome.exe yi engelleme söz konusu sanırım. Bende devamlı google crome kullanırım hatta şuan cromedan yazıyorum.

Şunu bişr deneyin , Windows barında (başlat) sağ köşede saat simgesinin solunda panda simgesi olması lazım , onun üstüne gelip mausela sag tıklayın ve otamatik korumayı kapat seçenegini seçerek , google cromeu kullanmayı deneyin bakalım çalışacak mı?

86 Mesaj
27 Aralık 2011; 18:14:11 

quote:

bakieryiğit merhaba
neden olabilir

PC de bariz yavaşlama ve chrome da gezinirken sayfalarda donmalar meydana geldi. Ayarlarından mı kaynaklanıyor bilemedim. Çözüm bulamazsam avira ya dönecem

1831 Mesaj
27 Aralık 2011; 18:18:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

PC de bariz yavaşlama ve chrome da gezinirken sayfalarda donmalar meydana geldi. Ayarlarından mı kaynaklanıyor bilemedim. Çözüm bulamazsam avira ya dönecem

Aynen ya bilgisayarım iyi olmasına rağmen geç açılıyor.Comodo çok hafifmis şimdi anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1365 Mesaj
27 Aralık 2011; 18:23:43 

Varsa öyle bir sorun, avastta kalıyım bi arkadaşta vermişti forumdan 6 aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 27 Aralık 2011; 18:40:25 >

MSI 970A-G45 |AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor (6 CPUs), ~4.3 GHz |8gb G.Skill 1600Mhz Ripjaws |Shappire Vapor-X R9 270X |ASUS 23" VS238H | Sandisk Ultra Plus 128Gb SSD | SEAGATE 3,5" 2x 1TB Barracuda Sata 3.0 32MB |Akasa İnfiniti |HighPower 750W Element ...

1258 Mesaj
27 Aralık 2011; 18:45:03 

avira kullanıyorum bende son zamanlarda ilk açılışta çok bekletiyor bunu denesem mi çok kasıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 27 Aralık 2011; 18:46:19 >

1492 Mesaj
27 Aralık 2011; 21:37:40 

Netbook ayarlarında yükleyebiliyorsun kurulum sırasında , normal kurulum çok kasarsa onu kurarsınız , hiçbir farkı yok.

581 Mesaj
27 Aralık 2011; 22:02:06 

Teşekkürler bilgilendirme için.Bende yararlandım.Laptopda panda cloud,desktopda panda internet security...Panda işini sevdim galiba.

Korku-Gerilim Filmleri Tutkunlarına Blogum burada

799 Mesaj
27 Aralık 2011; 22:56:56 

Beyler bu programı silemiyorum bilgisayarımdan ne illet bir anti vir. programıymış ya amd 3 .2ghz 4 GB ddr 3 rem 1 gb e.kartı var bu kadar kasıcak ne var ? Programı nasıl sildinz başlat denetim masası donanım kaldır diyorum silmiyor lanet programı ya tövbe bir daha böyle programa

Tabağına yiyebiliceğin kadar yemek , hayatına sevebiliceğin kadar insan al, israfın lüzumu yok.
Tabaktaki fazla yemek karnını,hayatındaki fazla insan da başını ağrıtır!

270 Mesaj
28 Aralık 2011; 0:17:01 

hayret..
ben her iki programı da denetim masasi program ekle-kaldır' dan rahatlıkla sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

367 Mesaj
28 Aralık 2011; 1:47:56 

x64 desteği var mı acaba ?
EDİT : Sitesinde
İşletim Sistemi

Windows 7 (32-bit ve 64-bit)
Windows Vista 32-bit 64-bit
Windows XP 32-bit

Teknik Gereksinim

İşlemci: Pentium 300 MHz veya daha hızlı
RAM: TruPrevent olmaksızın 128 MB
TruPrevent ile 512 MB (1 GB önerilir)
Sabit Disk: 275 MB boş alan
MS Internet Explorer 6.0

Desteklenen Tarayıcı

Microsoft Internet Explorer 6.0 veya daha yeni sürümü
Mozilla Firefox 2 ya da daha yeni sürümü
Google Chrome
yazmış fakat sadece x64 setup yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotlevel -- 28 Aralık 2011; 1:50:39 >

3622 Mesaj
28 Aralık 2011; 12:22:40 

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaslar bu panda cloud yani bulut sistemi ile çalışıyor degil mi ?

yani internet olmadan pek bi işe yaramaz heralde bu antivirüs ??

bilen yok mu ?

nothing is true everything is permitted

2887 Mesaj
29 Aralık 2011; 10:22:25 

ben de 6 aylık pandamı etkinleştirdim, teşekkürler.
daha önce kısa bir süre kullanmıştım ama çok detaylı gözlemleme şansım olmamıştı.
bu zamanda bedava antivirüs sürümleri yerine internet security kullanmak lazım.
bedava diye kullandığımız bir sürü antivirüs kırpılmış versiyonlar.
o yüzden standart antivirüslerden memnun olmayın, biraz daha fazlasını isteyin.
hepimiz internete giriyoruz sonuçta.

edit: ağdaki rooter switch'in wi-fi üzerinden taramasını algıladı.
system32'de bir dll riski yakaladı daha en baştan.
yukarıdaki cümlelerime ekleme: kesinlikle ücretsiz antivirüs sürümü kullanılmamalı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 29 Aralık 2011; 10:32:58 >

270 Mesaj
29 Aralık 2011; 10:22:28 

quote:

Netbook ayarlarında yükleyebiliyorsun kurulum sırasında , normal kurulum çok kasarsa onu kurarsınız , hiçbir farkı yok.

eyvallah dostum
tekrar indirip dediğin gibi netbook ayarında kurdum dünden beri sorun yok, paylaşım için teşekkürler..

1492 Mesaj
29 Aralık 2011; 14:42:51 

quote:

eyvallah dostum
tekrar indirip dediğin gibi netbook ayarında kurdum dünden beri sorun yok, paylaşım için teşekkürler..

Ne demek amaç paylaşmak sonuçta güle güle kullanın.

1200 Mesaj
29 Aralık 2011; 15:54:51 

Ben win7 ultimate x64'e kurdum. hanımın laptobunda deneme şansım oldu. önceden 2-3 senedir hep eset smart security kullandım. Bu ürün bana yavaş geldi. Bilgisayarı da bayağı yavaşlattı. Tavsiye etmiyorum. Pandanın kendini sistem kayakları kullanımında geliştirmesi lazım.
Kaldırması da bir dert. Uninstaller programı kaldırmadı başka şeyler denemek zorunda kaldım.

Cpu: 386 sx-2/66 < pentium 166MMX < 200MMX < pentim III 600 < Celeron 733 < Celeron 1000 < athlon 2600(barton) < athlon 3000(s.754) <phenom 8450 < phenom II x3 720BE < phenom II x4 965BE<X6 1090T<FX6100<Xeon e3-1240<xeon E3-1270 V2<i7 3770K Gpu: Cirrus Logic 1MB < S3 virge dx 4MB < 16MB 3dfx vodoo banshee < 32 mb TNT2 < 64MB Geforce 2 mx400 < 128 MB Geforce 4000 < 128 MB fx5200 < 256 mb 9600XT < 256 MB 6600GT < 256MB X800GTO < 512MB 4830 < 512MB 4770 < 1GB 5770 < HD5850<HD6870<HD5870<2GB HD6950-70<7850<7870XT<hd7950<r9 290

562 Mesaj
29 Aralık 2011; 17:23:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Aynı sorun bende de var, kaldırmayı düşünüyorum.

1888 Mesaj
29 Aralık 2011; 18:14:14 

4 gündür deniyorum 0006:0010 bağlantı hatası veriyor.

lacivert

300 Mesaj
29 Aralık 2011; 20:03:31 

teşekkürler

781 Mesaj
31 Aralık 2011; 10:02:51 

Tşk.

621 Mesaj
2 Ocak 2012; 20:10:06 

elimde 3 adet bitdefender internet security 2012 lisansı var toatl security almıştım hediye etmişler 5 adet isteyen varsa pm atsın hemen yollarım

212 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:24:25 

p.m

Donanımhaber Ordulular Derneği

1473 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:43:18 

Kullandıgım laptopda kis2012 yuklu bunada pandayı kurayım bari :)

paylaşım için teşekkürler...

395 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:48:01 

bilgisayardan kaldırmak bunu tam bi işkence

621 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:01:12 

5 lisansı da verdim

1026 Mesaj
3 Ocak 2012; 1:10:24 

güzel deneyelim teşekkürler

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

66 Mesaj
6 Nisan 2012; 12:13:23 

Grupfoni'de Panda firsati...

http://www.grupfoni.com...i/panda-antivirus-pro-1

Panda Antivirus Pro 2012 Antivirüs Programı; 1 Kullanıcı için 35 TL yerine 15,90 TL, 3 Kullanıcı için 80 TL yerine 29,90 TL!

6-10 Nisan arasi gecerli...

0 Mesaj
12 Şubat 2013; 14:39:12 

Merhaba PAnda antivürüs tarafından yazılanları gördüm. Ben avturk firmasından aslı Avturk olarak Panda Türkiye Distribütörüyüz.

Konuyla ilgili ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler..

ASLI DALKILIÇ
AVTURK BİLİŞİM

170 Mesaj
12 Şubat 2013; 18:11:42 

quote:

peki hangisini kuralım Security mi pro mu... ev kullanıcısıyım laptop a yükleyeceğim..

170 Mesaj
12 Şubat 2013; 18:13:20 

quote:

Orijinalden alıntı: aslidalkilic

Merhaba PAnda antivürüs tarafından yazılanları gördüm. Ben avturk firmasından aslı Avturk olarak Panda Türkiye Distribütörüyüz.

Konuyla ilgili ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler..

ASLI DALKILIÇ
AVTURK BİLİŞİM

merhabalar.. hangisini kuralım Security mi pro mu... ev kullanıcısıyım laptop a yükleyeceğim..

347 Mesaj
12 Şubat 2013; 18:31:25 

2011 yılının konusunu niye hortlattınız
Kodlar geçiyo mu hala

69 Mesaj
12 Şubat 2013; 19:06:01 

panda cloud antivirüs olsaydı iyiydi..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Bilgisayar » Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 Türkçe (6 AY Ücretsiz)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.609