Şimdi Ara

Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 Türkçe (6 AY Ücretsiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
13.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAMPANYA - Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 (6 AY Ücretsiz)

YENİ! Panda Internet Security 2012 İnterneti, online alış veriş ve bankacılık gibi herhangi bir iş için gönül rahatlığıyla ve kesintisiz kullanmanızı sağlayan bir güvenlik paketidir. Sizi virüsler, korsanlar, online sahtecilik, kimlik hırsızlığı ve bilinen, bilinmeyen tüm tehditlerden korur. Ayrıca, gelen kutunuzu spamdan korur ve tümüyle yeni Panda Güvenli Tarayıcı ile kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmadan ve güvenli bir şekilde İnternette dolaşmanızı sağlar. Ebeveyn Denetimi ile, çocuklarınız İnternette güvenle dolaşabilirler.

20 Yıldır Panda Security müşterilerimizi her tür tehdide karşı korumak için yenilikler yapmakta ve yeni teknolojiler geliştirmektedir. Bu yıl Panda Internet Security 2012, Çevrimiçi Dünyanızı korumak için aşağıdaki gelişmeleri kapsamaktadır:
    GELİŞTİRİLDİ! Virüsleri ve diğer tehditleri algılamak için koruma teknolojileri.

GELİŞTİRİLDİ! Davranış analizine dayalı algılama.

GELİŞTİRİLDİ! Güvenlik duvarı. İzinsiz girişleri ve korsanları engeller.

GELİŞTİRİLDİ! Panda USB Aşısı. PC ve USB sürücülerinizi virüs bulaşmasına karşı korur.

GELİŞTİRİLDİ! Arttırılmış istenmeyen posta algılama oranları.

GELİŞTİRİLDİ! Ebeveyn Denetimi, çocuklarınız internet üzerinde daha güvende olacak.

GELİŞTİRİLDİ! Panda SafeCD, Windows'u başlatamadığınızda tüm kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan temizler.

GELİŞTİRİLDİ! Web'de geliştirilmiş gezinti.

GELİŞTİRİLDİ! Temelden ve tekniğe kadar tüm kullanıcılar için yeni arayüz.

GELİŞTİRİLDİ! İki tıklatma ile tamamlanan son derece kolay aktivasyon işlemi.

GELİŞTİRİLDİ! Tüm modül ve özelliklere tek bir bakışla ulaşılabiliyor.

YENİ! Yeni Web dolaşma raporu, engellenen siteleri görün.

Neden Panda?

Bulut bilgi işlem modelinin gücünü kullanın. Ödüllü Kolektif Akıl teknolojimiz sayesinde, milyonlarca Panda Security kullanıcısı kötü amaçlı yazılımlar hakkındaki bilgileri anında paylaşır, bağlı tüm bilgisayarların güvenliğini otomatik olarak güçlendirirler.

Güvenlik Uzmanları Kabul Ediyor;

Panda Security, tespit seviyesi ve tarama hızını etkileyen ya da yönlendiren bağımsız testlerde rakiplerin ödenmiş ürünlerini geçiyor ya da onlardan daha iyi. , AV-Comparatives.org, Panda Antivirus Pro’yu en hızlı ücretli antivirus yazılımı olarak seçti.

Topluluk bilgisini kullanarak, teknolojimiz bilgisayarınızı en az seviyede etkileyerek daha iyi, gerçek zamanlı koruma sağlar ve daha hızlı ve çok yönlü ürünlerin yolunu açar. Online dünyanız için gerçek zamanlı koruma için, Panda topluluğuna katılın!

Maksimum koruma

Kolektif Akıl, herkesin katkıda bulunduğu, kullanıcı topluluğuna dayanan bir bilgi ağıdır. Gerçek zamanlı korur ve algılar.

Minimum etki

PC'nizin performansını optimize eden Kolektif Akıl adı verilen internet tabanlı sistem sayesinde. Bu sürüm aynı zamanda kullanım kolaylığı için yeniden tasarlanmıştır, ihtiyacınız olan her şeyi tek bakışta görebilirsiniz.

Hiç olmadığı kadar eksiksiz

Basit bir Antivirüs'ten daha fazlası: Eksiksiz huzur için geliştirmeler ve pek çok yeni özellik içerir.

Türkçe satın alma sayfası ve inceleme (isteyen) :https://shop.pandasecurity.com/cgi-bin/pp/reg=TR/ml=TR?id=A12IS12ESD&track=112313&actp=1&nav=pp_homeuser_mostPopular_A12IS12ESD

Panda Internet Security 2012 : için 6 aylık kullanım lisansı (aktivasyon kodu) : IS12PVIP-98464174

Panda Antivirus Pro 2012 : için 6 aylık kullanım lisansı (aktivasyon kodu) : AP12PVIP-98464177

Panda Internet Security 2012 ( Donwnload - indirme Linki ):

http://acs.pandasoftware.com/marketing/promo/PANDAIS12.exe

Panda Antivirus Pro 2012 ( Donwnload - indirme Linki ):

http://acs.pandasoftware.com/marketing/promo/PANDAAP12.exe

Bu arada ürünü kurulum sırasında Türkçe olarak seçerek kurabiliyorsunuz , kurulumdan sonra yukarıda yazdıgım aktivasyon kodlarını kullanarak lisansınızı aktif edebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 27 Aralık 2011; 3:18:43 >

• Panda Internet Security 3 User 1 Year 2012 DVD

3 kullanıcılı panda internet güvenlik yazılımı £9.99 ---> 30 Tl alınabilir. Tek bilgisayarda kullanım 10 TL ye gelir böylece :)

Bu arada resmi sitesinde 3 kullanıcılı panda'nın fiyatı 82 dolar olarak görünüyorki : 82x 1.9 dersek : 156 Tl ye geliyor.

Sıcak fırsat düşünenler alabilir :

resmi site linki:

http://www.pandasecurity.com/homeusers/solutions/internet-security/

zavvi linki:

http://www.zavvi.com/computing/software/panda-internet-security-3-user-1-year-2012-dvd/10561237.html

• biri eset le kıyaslayabilir mi bu ürünü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TragedyDH

biri eset le kıyaslayabilir mi bu ürünü?

Benim gözümde; ESET'i sulu(suya) götürür, susuz getirir.

Terimin açıklamasını internette bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 27 Aralık 2011; 2:43:56 >
  • Tam da yarın KIS 2012 alacaktım
    Panda kaliteli bir program. 2000li yılların başında tanıştım kendisiyle. O zamanlar platinium versiyonunu kullanırdım, çok alırdı içeri
    En son geçen yıl Panda IS 2010 aldım 3 kullanıcılı. Özellikle Flash disklerden gelen zararlılara karşı çok iyi koruyordu, FAKAT çoğu kez çalışıyor gibi gözüküp de deaktif olduğuna şahit oldum(sorun virüs kaynaklı değil). Bu sorundan yabancı forumlarda da şikayetçilerdi. Şimdi tekrar denemek lazım. Bir şans daha veriyorum bu tatlı yaratığa, bu kez utandırmaz umarım beni, ben onu hatalarıyla kabul ediyorum senelerdir , tam aldatacaktım kendisini, yeni bir kampanyayla göz kırptı bana

Konu sahibine teşekkürler

• teşekkürler kardeş direk 15 adet virusu yakaladı ve imha etti gerçekten güzel antivirus programı
  • teşekkürler :) bu yıl Panda yılı olacak gibi görünüyor :)
  • teşekkkürler de bu 30 günlük deneme sürümü kod kullanılıyor diyor.
  • Teşekkürler. Çok işime yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuntius -- 27 Aralık 2011; 5:19:56 >
  • yıllardır avast kullanırım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.antivirüs programlarına para vermeye acıyorum açıkcası.
  • Çok saol bakalım deniyelim iyi ise neden olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

Tam da yarın KIS 2012 alacaktım
    Panda kaliteli bir program. 2000li yılların başında tanıştım kendisiyle. O zamanlar platinium versiyonunu kullanırdım, çok alırdı içeri
    En son geçen yıl Panda IS 2010 aldım 3 kullanıcılı. Özellikle Flash disklerden gelen zararlılara karşı çok iyi koruyordu, FAKAT çoğu kez çalışıyor gibi gözüküp de deaktif olduğuna şahit oldum(sorun virüs kaynaklı değil). Bu sorundan yabancı forumlarda da şikayetçilerdi. Şimdi tekrar denemek lazım. Bir şans daha veriyorum bu tatlı yaratığa, bu kez utandırmaz umarım beni, ben onu hatalarıyla kabul ediyorum senelerdir , tam aldatacaktım kendisini, yeni bir kampanyayla göz kırptı bana

Konu sahibine teşekkürler

şu kıs 2012 ye hiç bu şekilde beleş kampanyalar olmuyor..bu arada kıs bunların hepsini sulu getirir susuz götürür

• quote:

Orijinalden alıntı: ATSIZ

teşekkkürler de bu 30 günlük deneme sürümü kod kullanılıyor diyor.

ürünü bilgisayarınıza kurduktan sonra programı ilk açtıgınızda sizden aktivasyon kodu istiyecektir , bu bölümde yukarıda verdiğim kodları girerek kullanıma başlamaz iseniz 30 günlük kullanım hakkı tanır. kodları girereseniz 6 ay kullanım süreniz oldugunu görürsünüz , ayarlardan düzenleme yaparak verdiğim kodu girin.

Bu arada ülkemizde kaspersky kullanımı daha yaygın ama panda şuan kaspersky'den daha iyi durumda kullanan anlıyacaktır.

Bilgisayarı kasmaması için (netbook) kullananlar gibi kurulum sırasında düşük bellek ve cpu kullanımlı kurulum da mevcuttur.

Sonuç itibari ile şu daha iyi bu daha iyi tartışmalarına da girmeye gerek yok aslında , bunu kullanarak görebilirsiniz , 6 ay denemeniz için önünüzde güzel bir fırsat mevcut.

Beğenenlere ben teşekkür ederim , tekrardan güle güle kullanın.

Dipnot: Bu kampanya aslında ispanyollara özel bir kampanya ama ülkemizin ne eksiği var degil mi ? sizde yararlanın istedim.

• Öncelikle teşekkürler... Nod32 kullanıyordum uyumsuz dedi onu kaldırdım fakat şimdi de tam komedi kendi programıyla uyumsuz ikisinden birini yüklemek gerekiyor ikisi birden yüklenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 27 Aralık 2011; 13:06:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Öncelikle teşekkürler... Nod32 kullanıyordum uyumsuz dedi onu kaldırdım fakat şimdi de tam komedi kendi programıyla uyumsuz ikisinden birini yüklemek gerekiyor ikisi birden yüklenmiyor

Hiçbir bilgisayara aynı anda 2 tane antivirüs programı kuramazsanız , kursanız bile randıman alamazsınız.

Diger konuya gelince Panda Internet Security 2012 içinde antivirüs programını zaten barındırıyor , dolayısla internet security kuruluyken ayrıyetten tekrar antivirüs programını dogal olarak size kurdurmaz. yani internet security içinde antivirüs programı zaten mevcut bulunuyor. kullanmak istediğiniz özelliklere göre 1'ini kurmanız gerekiyor.

• Paylaşım için teşekkrüler. İndirdim, kurdum, kullanıyorum.
  • İnternet Security ve Antivirüs ayrı ayrı verilince; ben internet security'in içinde antivirüs olmadığını zannettim, peki pro 2012'deki verimi sağlar mı int. sec?
  •  Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 Türkçe (6 AY Ücretsiz)

Kullanmak istediğiniz özelliklere göre 2 sürümden 1 ini kurun arkadaşlar aynı anda 2 sini kuramazsınız ;

Panda Internet Security 2012 :

Karşılaştırmalı Tablo bölümünden hangisi ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa karşılaştırıp onu kurunuz.

https://shop.pandasecurity.com/cgi-bin/pp/reg=TR/ml=TR?id=A12IS12ESD&track=112313&actp=1&nav=pp_homeuser_mostPopular_A12IS12ESD

• Panda Internet Security 2012 ve Panda Antivirus Pro 2012 içinde barındırdığı özelliklerin karşılaştırma Tablosu ;

Noktayla gösterilen özellikler üründe mevcuttur , burdaki ihtiyaçlarınıza göre istediğinizi kurabilirsiniz.

• Internet Security'i kurmak daha mantıklı fazlası var eksiği yok, teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.