Şimdi Ara

İddia : Apple, Steve Jobs'un doğum gününde yeni iPad modelini tanıtabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İddia : Apple, Steve Jobs'un doğum gününde yeni iPad modelini tanıtabilir

Apple'ın tanıtması beklenen sıradaki cihazı yeni iPad modeli için boyutları veya donanımıyla ilgili pek çok iddia gündeme geliyor. Ancak Focus Taiwan sitesi daha ilginç bir iddia ortaya attı.

Sitenin Tayvanlı tedarik zincirindeki kaynaklara dayandırarak verdiği haberine göre Apple, yeni iPad modelini Steve Jobs'un doğum günü anısında 24 Şubat'ta tanıtacak. 

Ancak bu tanıtmaktan ziyade satışa başlanacak gün olacak. Çünkü Apple ürünlerinin satışını Cuma günü başlatıyor ve 24 Şubat da Cuma gününe denk geliyor. 

Genelde yeni Apple modellerinden önce tedarik zincirindeki üretici firmalar yoğun bir çalışma temposu içine girer ve izinler kesilir. Apple'ın Asyalı tedarikçilerinde de şu an yoğun bir üretim süreci başlamış durumda ve Noel tatili için çalışanlara sadece 5 gün izin veriliyor.

Örneğin en popüler ortak olan Foxconn, iPad üretim bölümündeki işçilerden 5 günden fazla izin kullanmamasını istiyor. Yeni iPad'in kılıf üretim ortağı olduğu iddia edilen Catcher Technology ise bazı çalışanlarını Noel tatili boyunca da mesai için ayırmış durumda. Batarya tedarikçisi Simplo Technology, konnektör üreticisi Amer International Group ve optik lens sağlayıcı Genius Electronic Optical firmaları çalışanlarından tatillerini kısa tutmalarını istiyor.

Bunun yanında Apple, eski CEO'sunun doğum günlerinde bazı ürünlerin lansmanını yapmıştı. Thunderbolt destekli MacPro'lar bu yıl, Safari 4 ise 2009 yılının 24 Şubat'ında kullanıcılar ile buluşmuştu. Haberler şimdilik iddia olsa da gerçeğe oldukça yakın ve 24 Şubat tarihi yeni iPad modelinin lansmanı için hiç de erken bir zaman sayılmaz.

• Kesin tanıtır bence. O günü boş geçmezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlısı olsun, beklediğimize deysin bari
  • beklemedeyiz
  • Şu anda iPad 1 imiz var(aile) ciksin 1 ay icinde amerikadan babam biriyle getirtmeyi dusunuyor evde 5 kisiyiz annem babam daha bisi arastirmak, internette gezinmek icin 6 aydir laptop kapağını açmadılar bide onlara puffine gosterince baska hic sorunlari kalmadi

• Iphone 4S ''güncellemesi'' gibi fiyasko olmaz umarım. Bu sefer apple cidden fanlarını azaltır aynı ürüne siri koyduk buyrun diye gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: idinc

hayırlısı olsun, beklediğimize deysin bari

Katılıyorum, umarım beklediğime değer. Daha önce tablet sahibi olmadım, nasipse iPad 3 alarak başlamayı düşünüyorum. (Ya da adı artık ne olursa. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyhh..

Şu anda iPad 1 imiz var(aile) ciksin 1 ay icinde amerikadan babam biriyle getirtmeyi dusunuyor evde 5 kisiyiz annem babam daha bisi arastirmak, internette gezinmek icin 6 aydir laptop kapağını açmadılar bide onlara puffine gosterince baska hic sorunlari kalmadi

Aynı durum bizde de var. Kimse Pc açmıyor. İpad 3 çıksın alıyım da, İpad 1 ev ahalisine kalsın
  • apple her ne kadar mobil sektöründe en iyi dense de ,asıl tablet de iyi ipad 2 bunun bir iyi örneği,ipad 3 2048 çözünürlükte donanım hızlandırlmalı gpu ile çok daha ön planda olacağına inanıyorum.
  • oyle bir sey yaparlarsa cok iyi anlamli olur RIP Steve Jobs
  • Rakip firmalar Retina ekranı tabletler çıkartacağı kesinleştiği için Ipad ten sonra Ipad2 in aynı ekran olma fiyaskosuna belkide Ipad3 ile telafi edebilirler...

Retina Ekran lı olursa fiyatı da Ipad2 in ilk çıktığı gibi olmayacak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 27 Aralık 2011; 6:51:21 >
  • iPad2 kullanıcısı olarak isyan ediyorum sarji hic bitmiyor :D

Oyunlari harika

Tek eksiği flash player bence

Ama telefonda androidi tek geçerim
  • 40 milyon size de cikabilir. bir bilet alin, sansinizi katlayin.

bayarsin DH ..
  • Thunderbolt destekli MacPro'lar bu yıl??

Nerede bu thunderbolt destekli MacPro?
    http://www.apple.com/macpro/
  • insallah bekledigimize deger.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirhan96

iPad2 kullanıcısı olarak isyan ediyorum sarji hic bitmiyor :D

Oyunlari harika

Tek eksiği flash player bence

Ama telefonda androidi tek geçerim

Puffin browser ile bu sorun ortadan kalkiyor

• Ocak ayının sonlarına doğru iPad 2 yi koyarım sahibinden'e.3 çıkınca da üstüne biraz koyar alırım.Ama bu sefer fiyatlar baya yüksek olucağa benziyor :(
  • Donanım Özelliklerini Maximum Seviyeye Kadar Geliştirsinler yeter sınırları zorlasın alet :)
  • iİdda'mı apple iddaa'ya dava açmasın :)
  • Umrarım doğrudur, açıkçası benim beklediğimden daha yakın bir tarih bu. Bazı arkadaşlar Retina ekranın fiyatı yükselteceğini yazmışlar doğrumudur ki acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.