Şimdi Ara

Logitech Wireless Boombox video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
14.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda Logitech'in bluetooth teknolojisiyle çalışan ve kullanıcılara kablosuz müzik keyfi sunan Wireless Boombox modelini inceliyoruz.

• Logitech bu işi iyi biliyor z5500 ün üstüne daha iyi bir sessistemi çıktıysa aydınlatın bizi bilelim:)
  • Yani bari cydia ve Installationus oonları saklasaydınız ipad 2 jailbreak yapılmış donanımhaber çalışanlarına yakıştıramadım :) işin şakası güzel bir sisteme benziyor abii fiyat 478 lira gördüm one ya ses sistemi alınıyor eve o paraya !!! Bu arada ebay de 150 dolar fakat kargosu çok tutuyor 50 $...
  • ürünün desibeli yüksek , frekans tepkiside keşke 20hz-20khz aralığı olabilse...
    olsa ile bursa , bir araya gelse
  • bom-box
  • Kardeş z5500 benim hayalim di, harika bir sistemdi, ama tiz sesler kötü, creativ S750 de ise tizler ve bas iyi ama bas z5500 gibi ortamı sallamıyor. Ama bende MHC-GN88D var. Ses sistemi değil müzik seti, Ve harika bir sesi var, ev yılıkıyor desem yeridir. z5500 den çok daha iyi emin ol. Bence sen ses istiyorsan SONY hifi sistemlerden şaşma...
  • Fiyatı sanki biraz pahalı gibi geldi
  • 300-350 arası bazı yerlerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Yani bari cydia ve Installationus oonları saklasaydınız ipad 2 jailbreak yapılmış donanımhaber çalışanlarına yakıştıramadım :) işin şakası güzel bir sisteme benziyor abii fiyat 478 lira gördüm one ya ses sistemi alınıyor eve o paraya !!! Bu arada ebay de 150 dolar fakat kargosu çok tutuyor 50 $...

ürün zaten ses sistemi gibi beklenmiycek bir güç sergiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.