Şimdi Ara

ıspartada 2001 clio rxt için servis tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ıspartada 2001 clio rxt için servis tavsiyesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim arabamıza bişey oldumu nereye götrcez. teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: zmbrtı

ıspartada 2001 clio rxt için servis tavsiyesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim arabamıza bişey oldumu nereye götrcez. teşekkürler şimdiden

quote:

ıspartada 2001 clio rxt için servis tavsiyesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim arabamıza bişey oldumu nereye götrcez. teşekkürler şimdiden

Kesinlikle reno servisi OTO PETROL' e götürme,

aracındaki sorun 100 liraya yapılacaksa oto petrol 500 - 600 gibi rakam ister.

Aracında sorun yok ama sorun olduğunu düşünüyorsan oto petrol sorun yok demez aracınızda şukadarlık masraf var der ve ne koparırsa alır.

aracınızda gerçekten sorun varsa emin olunki sorunu çözemezler ve en fazla 3 hafta sonra yine servise gitmek zorunda kalırsınız ve daha fazla ödersiniz. işçilikleri çok kalitesiz.

imkanınız varsa Denizli Sadıkoğullarına gidiniz.

Ben periyodik bakım için bile 320 km fazladan yol yapıp Sadıkoğullarına gidiyorum. Hemen dibimde duran ısparta servisine gitmiyorum.

• teşekkür ederim önerin için ben ıspartaya yeni geldim daha doğrusu eğirdirdeyim.Ispartada yetkili servis oto petrol mü önerebileceğin özel servis varmı
  • quote:

teşekkür ederim önerin için ben ıspartaya yeni geldim daha doğrusu eğirdirdeyim.Ispartada yetkili servis oto petrol mü önerebileceğin özel servis varmı

malesef önerebileceğim özel servis yok,

aracımı bugüne kadar hiç sanayi ustasına yada özel servise götürmedim.
  • özel servis tavsiye edebilecek kimse varmı arkadaşlar burdurda da olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.