Test Drive Unlimited 3 - Beklentileriniz Nedir?
43 Cevap11941 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

8708 Mesaj
26 Aralık 2011; 20:21:13 

Muhteşem bir Unlimited oyunuyla birlikte şahlanan bir seri. Sürüş oyunlarına yeni bir soluk ve online araba sürmenin vermiş olduğu inanılmaz haz. Yıllarca eskimeyen bir oyun ve yeni çıkacak bir oyunun duyurusuyla tavan yapan umutlar... Gel gör ki tarih yeniden tekerrür etti ve çok iyi bir oyunun ardından vasatın altında çıkan bir oyun daha. Eskimiş grafikler, kötü sesler, berbat çapma efektleri ve en kötüsü klavye ile dost olamayan bir yarış oyunu.

TDU çıktığı zaman hemen bir patlama yapmamıştı, yavaş yavaş yayılmaya başladı oynayan insanların yarattığı efsaneyle. Efsane olmayı da hak eden bir oyundu. Sürüş oyunu hastalarından, hayatında bu oyun türünü denenmeiş insanları bile kendine çekmeyi başardı. Arkadaşlarınla grup olup online araba sürmenin yarattığı zevkle uzun süre oynanan ve orijinal satan bir oyun. İnsanların bir sürüş oyunu isteseniz nasıl olmasını isterseniz? sorusunun cevabıydı adeta. Cennet gibi bir ada, sınırsız ve görünmeyen duvarlardan uzak bir oyun alanı, devasa bir harita, ve seni yarış yapmaya zorlamayan bir oyun mekaniği. İster dağın başına çıkıp manzarayı syeret, ister yolcu taşı, ister kendine elbise beğen. Farklı mekanikleri bu kadar güzel birbirine yediren bir oyun daha önce çıkmamasıydı belkide oyuncularu bu kadar kendine çeken. Ardından gelen bir TDU2 duyursu ve mükemmel bir oyunun daha ne kadar iyi olacağını düşünmeye başlayan biz oyuncular. Fakat bu sefer beklenen olmadı ve vasat bir oyun çıktı piyasaya. Her ne kadar ilk oyunun üzerine çok şeyler katılmış olsa da çok şeyde gitmişti ilk oyuna ait olarak. Yenilenen sürüş dinamikleri önceki oyunu aratmaktaydı, grafiklerin nerdeyse ilk oyunla aynı olması... Güzel şeyler yok muydu pekala? Elbette vardı: Dört çeker araçlarla off road yapmak inanılmaz zevkliydi, yeni araçlarla oynamak tabi ki zevkliydi ama bir şeyler eksikti gene de. İlk oyunun verdiği tadı vermemişti bu sefer oyun...

Uzun lafın kısası süper bir oyunun ardından vasat bir devam oyunuydu bana göre TDU2 ve tabi ki gözüm TDU3'te...

Benim şahsen yeni bir oyundan beklentilerim: Klavye ile dost bir oyun olması öncelikle, çok sayıda araç - dört çekerler ve kamyonetler- olması, gaza bastığım zaman arabayı odamın içinde hissetmemi sağlacak bir ses, kaliteli çarpışma efektleri, iyileştirilmiş online kısım ve tabi ki en önemlisi devasa ve her iklim koşulunu yaşayabileceğim bir harita...

7373 Mesaj
26 Aralık 2011; 20:27:26 

TDU 3 konuşmadan önce bence Test Drive Ferrari'yi konuşalım.Bence TDU2 ekibinde çalışan herkesi işten kovsunlar yeni elemanlar alsınlar her şeyi baştan tasarlasınlar.

'There is always a man. There is always a city. There is always a lighthouse. '

4087 Mesaj
26 Aralık 2011; 20:34:20 

Bence 2. oyunla gelen en büyük yenilik Off-Road araçları ve bununla beraber gelen Off-Road zevki.

Ve söylemeden edemeyeceğim, o debriyaj ve fren sorunu beni öldürüyor, umarım 3. oyunda bunu hallederler.

UEE CITIZEN RECORD #299799
Origin JW 325a Fighter Pilot
Volo Pro Veritas!
BattleTag: Hobo#2655

9847 Mesaj
26 Aralık 2011; 20:40:36 

Atari çok zor durumda şu sıralar. Eden Games çalışanlarına yaptıkları baskılar yüzünden TDU2 TDU'nun gerisinde kaldı. The Witcher 2'nin dağıtımcılığını Namco Bandai'ye kaptırmış olmaları da ayrı bir mevzu. Atari'nin durumu iyiye gitmeden yeni bir TD oyunu gelmez diye düşünüyorum.

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...

4708 Mesaj
27 Aralık 2011; 20:25:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Muhteşem bir Unlimited oyunuyla birlikte şahlanan bir seri. Sürüş oyunlarına yeni bir soluk ve online araba sürmenin vermiş olduğu inanılmaz haz. Yıllarca eskimeyen bir oyun ve yeni çıkacak bir oyunun duyurusuyla tavan yapan umutlar... Gel gör ki tarih yeniden tekerrür etti ve çok iyi bir oyunun ardından vasatın altında çıkan bir oyun daha. Eskimiş grafikler, kötü sesler, berbat çapma efektleri ve en kötüsü klavye ile dost olamayan bir yarış oyunu.

TDU çıktığı zaman hemen bir patlama yapmamıştı, yavaş yavaş yayılmaya başladı oynayan insanların yarattığı efsaneyle. Efsane olmayı da hak eden bir oyundu. Sürüş oyunu hastalarından, hayatında bu oyun türünü denenmeiş insanları bile kendine çekmeyi başardı. Arkadaşlarınla grup olup online araba sürmenin yarattığı zevkle uzun süre oynanan ve orijinal satan bir oyun. İnsanların bir sürüş oyunu isteseniz nasıl olmasını isterseniz? sorusunun cevabıydı adeta. Cennet gibi bir ada, sınırsız ve görünmeyen duvarlardan uzak bir oyun alanı, devasa bir harita, ve seni yarış yapmaya zorlamayan bir oyun mekaniği. İster dağın başına çıkıp manzarayı syeret, ister yolcu taşı, ister kendine elbise beğen. Farklı mekanikleri bu kadar güzel birbirine yediren bir oyun daha önce çıkmamasıydı belkide oyuncularu bu kadar kendine çeken. Ardından gelen bir TDU2 duyursu ve mükemmel bir oyunun daha ne kadar iyi olacağını düşünmeye başlayan biz oyuncular. Fakat bu sefer beklenen olmadı ve vasat bir oyun çıktı piyasaya. Her ne kadar ilk oyunun üzerine çok şeyler katılmış olsa da çok şeyde gitmişti ilk oyuna ait olarak. Yenilenen sürüş dinamikleri önceki oyunu aratmaktaydı, grafiklerin nerdeyse ilk oyunla aynı olması... Güzel şeyler yok muydu pekala? Elbette vardı: Dört çeker araçlarla off road yapmak inanılmaz zevkliydi, yeni araçlarla oynamak tabi ki zevkliydi ama bir şeyler eksikti gene de. İlk oyunun verdiği tadı vermemişti bu sefer oyun...

Uzun lafın kısası süper bir oyunun ardından vasat bir devam oyunuydu bana göre TDU2 ve tabi ki gözüm TDU3'te...

Benim şahsen yeni bir oyundan beklentilerim: Klavye ile dost bir oyun olması öncelikle, çok sayıda araç - dört çekerler ve kamyonetler- olması, gaza bastığım zaman arabayı odamın içinde hissetmemi sağlacak bir ses, kaliteli çarpışma efektleri, iyileştirilmiş online kısım ve tabi ki en önemlisi devasa ve her iklim koşulunu yaşayabileceğim bir harita...

bu yazıya +rep tdu efsane olmasında kendi başına yeni bir tür olmasıda etkili oldu 2008 den beri online oynuyorum ve bugün idda ediyorum ki şu an tdu serverındaki oyuncu sayısı tdu 2 den fazladır

_____DH /// E30 KULÜBÜ___ __
/// Intel® Core™ i7-2600K@5Ghz /// ASUS ROG MAXIMUS V EXTREME /// G.SKILL RipjawsX Dual kıt 8GB 2133 Mhz
/// GIGABYTE GTX 680 SLI Windforce 3X OC Edition /// Corsair Force GT 240 GB /// Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion /// WD Caviar Black 1TB 1002FAEX
/// AeroCool XPREDATOR ROG MOD /// CORSAİR AX1200® /// ASUS VK278Q 27'' LED /// THERMALTAKE eSPORTS Challenger Pro & Tt eSPORTS Black Gaming Mouse
///
Corsair H100 Push/Pull ///Logitech G27/// Logitech X-530 /// SHARKOON X-Tatic PRO 5.1 Gaming Headset ///

1103 Mesaj
14 Mart 2012; 11:23:05 

Çok farklı oyun yapabilirler.Neden ev içindeki adamla gezme modunu sokak için de yapmıyorlar.Atari elindekinin kıymetini bilmiyor.

Online altyapısını yapmışlar adamı çıkarın arabanın içinden sokakta yürüsün biraz ,yayalar olsun,

bir diğeride nasıl işse ferrarinin oyunu gibi yahu porsche nerde diye insan soruyor. çok fazla otomobil firması olsa mesela yolda giderken opel bayisi peugeot honda bayisi olsa corsa da alabilsem antara da insignia da.

birde araç kontrolu yahu asfalt arabalarında savrulmaktan yarışamıyoruz

bu oyunun üstüne çok gitse nfs yi solda bırakır

3061 Mesaj
14 Mart 2012; 17:31:25 

+ Benzin olayı koysalar çok iyi olacak. Araçların benzini bitse yolda kalsa vs. Nav. ile en yakın benzinci aransa?

Ağzından bal damlayan arının bile,
Kıçında iğne var.. -
Ne güveni?

6 Mesaj
6 Haziran 2012; 1:39:19 

ya bu oyunun üzerinde durulmasından yanayım yani TDU1 deki ada,arabalar vs... gerçekten çok güzeldi hatta oyunu oynamaya devam ediyorum TDU2 de fazla cilalanmış bir oyun yani oyunun süper olmasını isterken çok şey eksik olmuş işte arabaların savrulması klavye düşmanı olması ha güzel şeylerde vardı oyunda evde gezinmek garajındaki arabalara bakmak,haberleri okumak bunlar güzeldi TDU1 de olmayan şeyleri koymuşlardı gerçekten bu oyuna karşı görüşümü degiştirdi ancak TDU3 de çok şey bekliyorum Benzin olayı fena olmazdı kış mevsimi karlı havalar buzlu yollar kaza yaptığımızda arabayı tamir ettirebileceğimiz arabayı çok kullandıktan sonra güç kaybetmesi lastiklerin patlaması yol kenarında insanların gezmesi trafikteki arabaların daha hızlı gitmesi mesela 60 la değilde 100 veya 120 ile gitmesi ben TDU1 oynarken amerikan kası arabalar 90-100 km/h ye kadar patinaj çekiyordu sinir oluyordum ancak bu TDU3 için anlattıklarımın en önemliside klavyenin dostu olması biliyorum çoğu insan oynarken klavye ile oynuyor bunun düzeltilmesi gerekiyor bunlara gerçekten önem verirse tabiki Atari nin bu işe çok önem vermesi gerekli Test Drive Unlimited 3 piyasadaki tüm oyunları arkasında bırakabilir

933 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:43:52 

Ben tdu2 yi sevdim ya 110 derece dönen snopy direksiyonum ile led tvye bağlıyorum , free run olarak sakin sürmek çok hoşuma gidiyor , arada devir düşürüp gazı köklüyorum falan :) TDU bana göre ağır bir oyun , tabi kesinlikle klavye tercih etmeyin derim TDU2'de tam bir işkence.

Honda is a Passion.

837 Mesaj
8 Haziran 2012; 14:16:24 

sileceklerin çalışması önemli . Benzin alma olayıda olmalı . Ama en önemlisi daha gerçekçi bir sürüş ve daha iyi sesler

3702 Mesaj
8 Haziran 2012; 15:07:41 

tdu2 deki sürüş dinamikleri, sesler, vites geçişleri tam bir felaketti. oyunlardan hiç anlamayan birini getir, araba yarışı oyunu yap desen kesinlikle tdu2 den daha güzel bir oyun yapar. ben hayatımda böyle rezalet bir oyun görmedim. işin ilginç tarafı, araçların hepsi lisanslı olması. bu firmalar nasıl olduda telif hakkını verdiler araçların anlamıyorum. ferrariden soğudum bu oyun sayesinde.. off-road mış vs. bunlar boş işler, odun gibi fiziklerle hiç zevkli değildi ayrıca. eğer tdu3 gerçekten efsane olacaksa ilk önce gerçekçi fizik ve araç tepkilerinin olması, motor seslerin birebir aynı olması, vites geçişlerininde doğru düzgün olması şart. grafikleri söylememe gerek yok sanırım.. ayrıca klavye ile dost bir oyun olması gerçekçiliği olumsuz yönde etkileyecektir. araba yarışı klavyeyle oynanmaz.

bu söylediklerimin gerçekleşmesi imkansız. daha tdu3 ün çıkacağı bile belli değil. çıksa bile yine tdu2 gibi sosyal içerikli saçma sapan bi oyun olacaktır.

6 Mesaj
22 Haziran 2012; 17:10:27 

sölediklerin doğru ancak klavyeyle yarış oyunu olmaz ? herkez gidipte snoopy veya başka türden bir direksiyon alıp oynamak zorunda degil 2 araba sürecek diye ha haklısın klavye dostu olursa direksiyonla oynanmaz ama bi olay var mesela birisi direksiyonla oyunu oynamak isterse oyunun ayarlarından direksiyon seçeneğini seçse veya klavyeyle oynamak isterse klavye seçeneğini seçse ve bunların 2 side gerçekten arabayı kontrol edebilse aslında bu oyunu paşa paşa gider orjinalini alırdım atari eden games eğer batacak durumdaysa şu andaki olan bütün servetini Test Drive Unlimited 3 oyunu üzerine toplasa gerçekçi yapsa mesela silecekler kar yağması güneşli havada felan denize kumsala gitseydik yani tam bir Roleplay sistemi olsaydı bu oyunda kesinlikle insanlar bu oyunu gider alırdı Roleplay açısından evin içinde gezinme felan güzeldi teknede evimiz vardı manzarada güzeldi ancak dedigim gibi bu Unlimited 3 oyununa kesinlikle tüm parasını yatırmalı emin olunki şu anda benim gibi veya benim fikirlerimin üstüne dahada gerçekçilik ekleyecek çok insan olduguna inanıyorum

451 Mesaj
23 Haziran 2012; 18:43:19 

TDU 2 ye benzemesin yeter.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

199 Mesaj
23 Haziran 2012; 20:48:48 

çok değil, test drive unlimited 1 deki sürüş dinamikleri ile düşük sistemlerde dahi stabilize çalışan bir oyun yapsınlar, gelmiş geçmiş en çok satan ilk 10 oyun arasına rahat girerler...

MOTORCYCLE IS NOT A CRIME !!!

866 Mesaj
24 Haziran 2012; 20:58:11 

atari eden gamesi kapattı bilen varmi acaba ?

Forever Half-Life 3

4708 Mesaj
24 Haziran 2012; 21:09:22 

sebep belli tdu 2 nin başarısızlığı ve %44 mali gerileme kısacası tdu3 hayal oldu

/// Intel® Core™ i7-2600K@5Ghz /// ASUS ROG MAXIMUS V EXTREME /// G.SKILL RipjawsX Dual kıt 8GB 2133 Mhz
/// GIGABYTE GTX 680 SLI Windforce 3X OC Edition /// Corsair Force GT 240 GB /// Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion /// WD Caviar Black 1TB 1002FAEX
/// AeroCool XPREDATOR ROG MOD /// CORSAİR AX1200® /// ASUS VK278Q 27'' LED /// THERMALTAKE eSPORTS Challenger Pro & Tt eSPORTS Black Gaming Mouse
///
Corsair H100 Push/Pull ///Logitech G27/// Logitech X-530 /// SHARKOON X-Tatic PRO 5.1 Gaming Headset ///

10996 Mesaj
15 Aralık 2012; 11:20:51 

quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

sebep belli tdu 2 nin başarısızlığı ve %44 mali gerileme kısacası tdu3 hayal oldu

atari yıllardır cepten yiyor zaten, ezbere bilinen oyunlarından topladı hasılatı yıllardır, naftalin kokulu bir firmamı olmalıyım yenilikçi bir firmamı sorusunu naftalin kokalım yanıtı vermiş olmalı atari yöneticileri ki tdu gibi yenilikçi oyunlara yatırım yapıp güncel olabilme şansını yokettiler. umarım hatalarından dönüp böylesine sevilen efsane olmuş bir oyunu heba etmekten vazgeçerler. TDU serisi günümüzün efsanesiydi, Atarinin bunu görememesi gerçekten şaşırtıcı, TDU 2 başarısız bir hamle olunca hemen vazgeç, tipik Türk mantığı, yöneticisi Türk'mü bizim gibi acaba

Yeni Türkiye neresi? Burası
TÜRKİYE CUMHURİYETİ

10996 Mesaj
15 Aralık 2012; 11:24:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

tdu2 deki sürüş dinamikleri, sesler, vites geçişleri tam bir felaketti. oyunlardan hiç anlamayan birini getir, araba yarışı oyunu yap desen kesinlikle tdu2 den daha güzel bir oyun yapar. ben hayatımda böyle rezalet bir oyun görmedim. işin ilginç tarafı, araçların hepsi lisanslı olması. bu firmalar nasıl olduda telif hakkını verdiler araçların anlamıyorum. ferrariden soğudum bu oyun sayesinde.. off-road mış vs. bunlar boş işler, odun gibi fiziklerle hiç zevkli değildi ayrıca. eğer tdu3 gerçekten efsane olacaksa ilk önce gerçekçi fizik ve araç tepkilerinin olması, motor seslerin birebir aynı olması, vites geçişlerininde doğru düzgün olması şart. grafikleri söylememe gerek yok sanırım.. ayrıca klavye ile dost bir oyun olması gerçekçiliği olumsuz yönde etkileyecektir. araba yarışı klavyeyle oynanmaz.

bu söylediklerimin gerçekleşmesi imkansız. daha tdu3 ün çıkacağı bile belli değil. çıksa bile yine tdu2 gibi sosyal içerikli saçma sapan bi oyun olacaktır.

abartıyı amma seviyorsunuz arkadaş, oyun ilkine göre kötü bencede ama bu kadar da vurmayın yerden yere yazıktır. oyunlardan anlamayan birisi oyun yapacak tdu2 den güzel olacak yavaş olsun. Benim oyunda en sevmediğim şey Lamborghiniler yok

TÜRKİYE CUMHURİYETİ

3702 Mesaj
15 Aralık 2012; 13:10:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

abartıyı amma seviyorsunuz arkadaş, oyun ilkine göre kötü bencede ama bu kadar da vurmayın yerden yere yazıktır. oyunlardan anlamayan birisi oyun yapacak tdu2 den güzel olacak yavaş olsun. Benim oyunda en sevmediğim şey Lamborghiniler yok

hiç abartmadım, az bile söyledim. elimde imkan olsa bu oyunu yapanları tek tek bulup tokatlarım sonrada kafa atarım. bu adamlar oyunu yaparken toplanmış ve "nasıl kötü bir oyun yaparız" diye düşünmüşler uğraşmışlar.
ben bile biraz uğraşsam paint te tdu2 den daha güzel bir oyun yaparım, biraz daha kassam kendimi windows media player da efsane bir yarış oyunu yaparım.

10996 Mesaj
15 Aralık 2012; 13:39:41 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

hiç abartmadım, az bile söyledim. elimde imkan olsa bu oyunu yapanları tek tek bulup tokatlarım sonrada kafa atarım. bu adamlar oyunu yaparken toplanmış ve "nasıl kötü bir oyun yaparız" diye düşünmüşler uğraşmışlar.
ben bile biraz uğraşsam paint te tdu2 den daha güzel bir oyun yaparım, biraz daha kassam kendimi windows media player da efsane bir yarış oyunu yaparım.

Nasil yetenekler yaratiyosun sen Allahim. Vaktin oldugunda gec bi excelin basinada sana zahmet star wars yapiver. Kac zaman oldu jedi knightsiz kaldi millet. Bir sevaba giriver

TÜRKİYE CUMHURİYETİ

746 Mesaj
15 Aralık 2012; 14:10:56 

Şu Hawok fizik motorunu değiştirmeleri lazım. Bu kadar rezalet buglu bir motor olamaz.

1628 Mesaj
15 Aralık 2012; 14:21:29 

tdu1 zamanına göre kaliteli oyundu tdu2 bana 1 deki sıcaklığı veremedi umarım Atari 3.seride iyi bi iş çıkarır grafik ve hikaye açısından

Network - PC Hardware - PC Software

steam id: enescimen

4315 Mesaj
15 Aralık 2012; 15:19:15 

tdu2 ve gta4 için pc topladım ben 2 oyunda rezalet optimasyon özürlü ve tdunun sürüş dinamikleri berbat

tdu1 indirip yamalarla oynuyorum daha zevkli
şimdi tdu3 gelecekse ;
silecekler çalışmalı
farları biz kontrol edelim tamamen kokpit ışıkları biz açıp kapayalım gündüzde yansın
sürüş dinamikleri güzel olsun
benzin alabilelim
driver sanf deki gibi tek elle direksiyon çevirebilsin hidrolik olduğunu yaşatsın bize
bmw nin arabalarını orjinalinde koysunlar
ralli arabalarını istemiyorum mesela megane 3 focus - maserati qp mondeo insignia 508 - 5008 3008 gibi arabalarda olsun

galaxy s wifi 5 satilir

575 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:13:12 

%100'e yakın araç hissi yaratsın kısacası bu!
Gerçekçi motor güçleri ve fizik kuralları olsun.

I5 2500K & ASUS P8Z68-V LX & GTX570OC 2GB | WD 320Gb SataII | Alphacool Water cool Kit 240mm |Creative Sound Blaster 5.1 | Aerocool Xpredator Black Edition | Philips 5.1 | Logitech G15&G25 | Benq x2200w | High Power 700w /// ASUS 1215N |

Nikon D7000 / YN565ex flaş / Nikon 18-105VR / Sigma 17-70mm / Nikon 18-55vr / Sigma 30mm DX

4708 Mesaj
15 Aralık 2012; 19:45:11 

konu hortlamışken şunu da yazayım elinde sihirli değnek olsa tdu 3 ü yapamayacak olan atari bari biraz oyuncularına saygın olsaydı da tdu 'in serverlarını kapatmasaydın keşke

///

866 Mesaj
15 Aralık 2012; 23:20:42 

Ya tdu 2 felaketti ama ilk oyunu oynamadım soru olarak
kaç araç var
sürüş dinamikleri nasıl
fizik nasıl modifiye varmı
cevaplarsanız sevinirim ...

Forever Half-Life 3

2 Mesaj
27 Haziran 2013; 16:47:46 

İnşallah Daha fazla motorsiklet seçeneği ve BMW Olur bmw de özellikle 3 serisinden 1984-1997 arası olur :)

3866 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-YAGAMİ-
27 Haziran 2013; 17:29:32 

Eden Games kapatıldı ve TD`ın hakları da temmuzda satılacak.

4373 Mesaj
27 Haziran 2013; 17:29:56 

Tdu serisi bitti gibi birşey artık bir kere ekip iflas etti

746 Mesaj
27 Haziran 2013; 18:07:55 

Test Drive Unlimited'ı Codemasters Racing alsa bi kaç yıl zirvede kalır o oyun.

2985 Mesaj
27 Haziran 2013; 20:18:04 

vw jetta bmw 320 vs eklensin

Intel Core i5 2500K 3.3@3.8 GHz oto voltaj
Gigabyte Z68MA-D2H-B3
Kingston 2*4 gb 1333 mhz cl9
Palit GTX 550 Ti
Seagate Barracuda 7200.12 500 gb 16 mb
Gigabyte Setto II 142 550 watt
Samsung S22B150 21.5" Full HD

53 Mesaj
10 Ağustos 2013; 16:58:14 

Arkadaşlar kafama esti ve girip bi Eden Games'in sitesine bakayım dedim ve gördüğümle resmen şok oldum.Haberler kısmında "Eden Games will soon restart , stay tuned." diye bir yazı var.Tamam bu olabilir fakat haberin tarihine bakınca heyecanlanmamak elde değil.Sanırım artık TDU 3 için bir umut var. :)

PSN ID:YSN-EMRE
Gran Turismo 6
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers..."
Colin McRae

3514 Mesaj
10 Ağustos 2013; 17:48:41 

TDU 3 için her zaman bir umut vardı.

http://www.bolumsonucan..._Geri_Donuyor-40519.htm

4708 Mesaj
10 Ağustos 2013; 20:01:52 

eğer tdu 3 söz konusu ise ve bunu yine eden games yapacaksa tdu 2 den ibret alıp tdu 1 den pay biçip yapsın ki tdu hak ettiği yere gelsin

///

3028 Mesaj
12 Ağustos 2013; 14:06:02 

Direksiyonu 900 derece yapsinlar. Surus mekanigi de ilk tdu daki gbi olsun yeter grafik gelismese de olur

Tdu 2yi yukleyip silmem arasinda bi kac saat birinci oyunu uzun sure oynayan biri icin cok cok kotuydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 12 Ağustos 2013; 14:07:40 >

Slaven Bilić

6914 Mesaj
12 Ağustos 2013; 16:57:09 

1 gerçekten çok iyiydi, 2'de bozdular, 3'de iyice bozarlar sanırım, her seride klasik olan durum.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

3702 Mesaj
12 Ağustos 2013; 17:27:42 

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

1 gerçekten çok iyiydi, 2'de bozdular, 3'de iyice bozarlar sanırım, her seride klasik olan durum.

3 çıkmayacak. 2 ile zaten bozacakları kadar bozdular. daha da bozamazlar. o kadar rezalet bir oyunu istesen bile yapamazsın.

6914 Mesaj
12 Ağustos 2013; 17:38:33 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

3 çıkmayacak. 2 ile zaten bozacakları kadar bozdular. daha da bozamazlar. o kadar rezalet bir oyunu istesen bile yapamazsın.

Aynen. 2 sırf yeni arabalar için gezmek maksatlı oynanır. Sürüş dinamikleri adına sıfır bir oyun.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

1841 Mesaj
12 Ağustos 2013; 17:56:14 

Cok ılgınc bır sırket en ıyı oyunu bastan sona yazsak tdu1 - tdu2 - tdu ferrarı dıye herkes yazar dıye tahmın edıyorum Bır serı ıyı baslayıp, nasıl boyle kotuye gıder anlamıyorum.
Not: Oncekı serılerı yazmıyorum bıle..
Bu durumda TDU3 ınsanı dusunduruyor

13708 Mesaj
12 Ağustos 2013; 18:37:52 

arcade olsun

2893 Mesaj
6 Eylül 2013; 4:19:21 

Çıksın orjinal almazsam adam degilim.Bu arada burda tdu2 yi yerden yere vuranlar galiba birbirlerinden gaz alıp gelmişler.Çok kötu falan degildi sadece ayrıs sayısı azdı birde bmw yoktu.Bmwyi koysunlar hatta japon galerisi koyup toyota honda falan da koyup yarıs sayısını da baya bi artırsınlar efsane olmaya devam eder.Sağlam bir torrent kullanıcısı olarak orjinal almayı taahhut ediyorum :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

742 Mesaj
7 Eylül 2013; 2:32:43 

arkadaşlar tdu1 için yama sitesi verebilirmisin tducentral hfgarage sıktı artık yeni arabalarda eklenmiyor pek

104 Mesaj
10 Eylül 2013; 12:33:34 

Hocam biraz daha profesyonel olsunlar .. Şahin ekleseler olmazmı ya

Koyu Bir KARŞIYAKA sevdasıdır bu ..

104 Mesaj
10 Eylül 2013; 12:34:38 

quote:

Orijinalden alıntı: akt02

sileceklerin çalışması önemli . Benzin alma olayıda olmalı . Ama en önemlisi daha gerçekçi bir sürüş ve daha iyi sesler

Evet değerlendirmeleri lazım aslında bu tür düşüncelerii

Koyu Bir KARŞIYAKA sevdasıdır bu ..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Yarış Oyunları » Test Drive Unlimited 3 - Beklentileriniz Nedir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat