Şimdi Ara

LG'nin akıllı telefonları için Android 4.0 yol haritası detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin akıllı telefonları için Android 4.0 yol haritası detaylandı

Google'ın işletim sistemi Android'in yeni sürümü Ice Cream Sandwich'in resmi olarak yayınlanmasından sonra ilk etapta güncellenecek cihaz bilgileri veren üretici firmaların yol haritaları da detaylanmaya başlıyor.

Üst seviye Android cihazlarıyla akıllı telefon pazarının iddialı oyuncularından birisi olan LG, daha önce Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D ve Optimus LTE modellerinin ICS güncellemesi alacağını duyurmuştu. Şimdi ise yine resmi bir açıklamayla güncelleme zamanı da bildirildi.

LG, ICS güncellemelerine 2012 ikinci çeyrek itibariyle başlayacak. Optimus 2X, Optimus LTE ve LG Prada 3.0 modelleri ilk dalgada yerini alacak. 

İkinci dalga güncelleme ise 2012 3. çeyrekte başlayacak. Bu dalga içerisinde Optimus 3D, Optimus Black, Optimus Big ve henüz açıklanmayan birkaç model daha olacak. Böylece LG'nin üst seviye Android cihaz serisi ICS güncellemesinden yararlanmış olacak. Firma mümkün olan tüm modellere ICS güncellemesi yayınlamak istediklerini belirtmişti.

Bu cihazların ABD versiyonu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil.

• Coming soon 2013
  • LG ve güncelleme, bırakın Allah aşkına.

Optimus One'a hala 2.3.3 gelecek onu da geçtim 'Turkcell reklamsız' 2.2.2 yok piyasada.
  • geçiniz. daha circir yok ortalikta
  • Bi de olaya şu yönden bakın, şu anda telefondan memnunsanız böyede kullanmaya devam edebilirsiniz, illa cincır yada ics olmasına ihtiyaç yok, ha olsa iyi olur ama şimdilik uzak ihtimal, o yüzden bence can sıkmaya gerek yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :)) circir ne allah aşkına... az gülmedim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunday35

Bi de olaya şu yönden bakın, şu anda telefondan memnunsanız böyede kullanmaya devam edebilirsiniz, illa cincır yada ics olmasına ihtiyaç yok, ha olsa iyi olur ama şimdilik uzak ihtimal, o yüzden bence can sıkmaya gerek yok...

Tabi ya, çıktığında da ICS yükler, torunlara miras bırakırız.
  • Optimist lg kullanıcısı, sony ericsson um var ve güncelleme konusunda çok memnunum 2.3.4 cincir akar :D
  • çok geç ya s2 kullanıyorum ve ilk çeyrekte güncelleme alacak olması bana çok geç ve saçma geldi koskoca samsung,lg gibi firmalar üç ayda bir yazılımı telefona port edemiyorsa yazık ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samedseymen

çok geç ya s2 kullanıyorum ve ilk çeyrekte güncelleme alacak olması bana çok geç ve saçma geldi koskoca samsung,lg gibi firmalar üç ayda bir yazılımı telefona port edemiyorsa yazık ...

+9754325678542
  • quote:

Orijinalden alıntı: samedseymen

çok geç ya s2 kullanıyorum ve ilk çeyrekte güncelleme alacak olması bana çok geç ve saçma geldi koskoca samsung,lg gibi firmalar üç ayda bir yazılımı telefona port edemiyorsa yazık ...

Ya tamam bu adamlar bir tek bununla uğraşmıyorlar, ayrıca bug'ı var testi var anladık, ilk çeyrek deseler anlayacağım da yani, üçüncü çeyrek nedir ya? Zaten sabıkalısın sen aylardır bir 2.3'ü çıkararmamışsın, taa Kasım ayına gün vermişsin, onunda üstünden bir ay geçmiş, hala tamamlayamamışsın, şimdi de Ocak'ın ortası deniliyor.

Yani Samsung cihazlar ilk çeyrekte ICS alacakken, LG sağolsun ben Gingerbread alacağım. Bu nasıl bir çalışma şekli, nasıl bir kurumsallık anlamadım. Google, Gingerbread'i geliştirirken LG kadar uğraşmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treabacks
    Ya tamam bu adamlar bir tek bununla uğraşmıyorlar, ayrıca bug'ı var testi var anladık

bi zahmet uğraşsınlar milyar dolarlar kazanıyorlar biraz developer alsınlar işe yani biraz yatırımla halledilebileceğini düşünüyorum...
  • lg verdigi sozu tutsun, disimi kirarim. o tarihin yalan olacagindan bu kadar eminim.
  • Androidde HTC kadar destek veren yok sanırım..
  • daha iyisi çıkar 2013 de
  • Lg en son güncelleme veren firma İCS 4.0 da 2.3.5 gibi yapacak.4 çeyreğe sarkar hatta 2013 ilk çeyrek bile olabilir
  • LG yazılım geliştiricilerini 2 katına çıkartırsa Android 4 ü 1 ayda bile çıkartırlar..

Emin olun ilk çeyrekte LG nin Android 4 lü yeni telefonları çıkacak...

Her firma uyanık olmuş...
  • inş dendiği gibi olur!
  • lg telefonlardan den uzak durmaya çalışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

Optimist lg kullanıcısı, sony ericsson um var ve güncelleme konusunda çok memnunum 2.3.4 cincir akar :D

pozitif sony kullanıcısı, dünyanın en parlak ekranını kullanıyorum, 1ghz işlemci hayda hayda yetiyo, telefonum elimde oyuncak gibi durmuyor (dandik plastikten kasası yok) ve senden daha ucuza aldık :):) o yüzden bize cincır geç aksa da olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.