Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi sor
4 Cevap1873 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1373 Mesaj
26 Aralık 2011; 12:17:31 

Merhaba Arkadaşlar ,

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi uyarısını alıyorum telefon geldiğinde üzerinde ios 5.0 var itunes dediki üst sürümü var güncelleyin indirdi tam kurarken bu uyarıyı veriyor neden acaba?

1373 Mesaj
26 Aralık 2011; 12:21:14 

Arkadaşlar şimdi 9A406 sürümünü indiriyorum ipsw olarak , acaba onunla olurmu?

3670 Mesaj
26 Aralık 2011; 12:29:07 

quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Merhaba Arkadaşlar ,

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi uyarısını alıyorum telefon geldiğinde üzerinde ios 5.0 var itunes dediki üst sürümü var güncelleyin indirdi tam kurarken bu uyarıyı veriyor neden acaba?

yedek aldığın sürüm yüklemek istediğin telefonunkinden daha yüksek gibi görünüyor. az önce geri yükleme yaparken benimde başıma geldi. mecburen betaya aldım

Dil Okulu İngilizce
Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması

1373 Mesaj
26 Aralık 2011; 12:32:42 

quote:

Orijinalden alıntı: drony

quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Merhaba Arkadaşlar ,

yedek aldığın sürüm yüklemek istediğin telefonunkinden daha yüksek gibi görünüyor. az önce geri yükleme yaparken benimde başıma geldi. mecburen betaya aldım

ama bu ios 5.0 gm versiyonu itunes bana güncelle dediği ios 5.01 versiyonu ve şimdi iphone 4s için üretilmiş 9A406 kodlu ipsw indirim shift güncelleyi denicem (:

siz ne kullanıyorsunuz? batarya ve sim kart sorunu çıkartılmış , ihtiyaç varmı acaba bu sürüme ?

209 Mesaj
28 Aralık 2011; 18:34:31 

Aynı sorunu bende şimdi yaşadım iphone 4s'te . varmı bi çözüm

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. » Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi sor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359