Şimdi Ara

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi sorunu Itunes 5.01

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi uyarısını alıyorum telefon geldiğinde üzerinde ios 5.0 var itunes dediki üst sürümü var güncelleyin indirdi tam kurarken bu uyarıyı veriyor neden acaba?

• Arkadaşlar şimdi 9A406 sürümünü indiriyorum ipsw olarak , acaba onunla olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Merhaba Arkadaşlar ,

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi uyarısını alıyorum telefon geldiğinde üzerinde ios 5.0 var itunes dediki üst sürümü var güncelleyin indirdi tam kurarken bu uyarıyı veriyor neden acaba?

yedek aldığın sürüm yüklemek istediğin telefonunkinden daha yüksek gibi görünüyor. az önce geri yükleme yaparken benimde başıma geldi. mecburen betaya aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: drony

quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Merhaba Arkadaşlar ,

yedek aldığın sürüm yüklemek istediğin telefonunkinden daha yüksek gibi görünüyor. az önce geri yükleme yaparken benimde başıma geldi. mecburen betaya aldım

ama bu ios 5.0 gm versiyonu itunes bana güncelle dediği ios 5.01 versiyonu ve şimdi iphone 4s için üretilmiş 9A406 kodlu ipsw indirim shift güncelleyi denicem (:

siz ne kullanıyorsunuz? batarya ve sim kart sorunu çıkartılmış , ihtiyaç varmı acaba bu sürüme ?
  • Aynı sorunu bende şimdi yaşadım iphone 4s'te . varmı bi çözüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.