Şimdi Ara

Battlefield 4'de Bu Özellikleri Görmek İsteyen?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      DICE'in uzun yıllar üstünde çalıştığı Frostbite 2 oyun motorunu kullanarak oluşturduğu Battlefield 3, oyun dünyasının en iyi grafik sunan yapımlarından birisi oldu. Battlefield 3 sonrasındaki oyunlar için ise çıta yükselmiş durumda.

Battlefield 4 hakkında şimdiye kadar Freddie Wong'dan gerçek hayattan alınmış videolar görmüştük. Ancak bu kez EliteGamerBros. ismindeki YouTube kanalı, Frostbite 2 üzerinde oynamalar yaparak, Frostbite 2.5 isminde harika bir iş çıkarmışlar

Oluşturulan videoda, Battlefield 3'ün şuanda bulunan haritalarına zaman ve hava değişikliliği gibi çeşitlilikler ekleniyor. Özellikle haritalardaki hava seçeneğini kar yapınca oluşan manzaralar görülmeye değer.

Umarız Battlefield 3'ün ileriki güncellemelerinde veya hiç olmazsa serinin yeni oyununda bu tip ayarlamaları görebiliriz. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

• frostbite 2 bundan aşağı değil
  • multiplayerda karlı harita hiç iyi bişey değil. killzone 3 de vardı nefret etmiştim. göz gözü görmüyor.
  • ohaaaaa süper olur ya böyle bir şey olsa düşünün ucak ile saldırı yaparken bir anda fırtına ve yapmur başlıyor kontrol zorlaşıyor görüş mesafesi kısalıyor oy oy oy aman sabahlar olmasın :D
  • bf ta karlı bölümler çok yakışıyor.
  • Orjinal oyunu alanlar bu paket üzerinde çalışıldığını biliyor çünkü battlelogta sağ altta bununla ilgili açıklama ve bu video yer alıyor yani ek paket olarak mı sunulacak yoksa ücretsiz mi olacak bu konuda tam bir bilgi verilmedi fakat yapıldığını üzerinde çalışıldığını biliyorum.
  • Bad Company deki karlı haritalar gayet iyiydi. BF 3 e de uygulanırsa bence çok güzel olur. Ayrıca daha önce de söylediğim gibi gece çatışmalarının olduğu bir harita veya var olan haritaların gece versiyonları (özellikle büyük haritalarda) tam bir görsel şölen olur.
  • kar çok güzel olmus
    yilbasi nedeniyle belki ücretsiz olabilir ama ücretli olsa bile tereddütsüz alırım...
  • bunları yeni oyunda deilde bf3 e update olarak gelse isteyen hava şartlarında istemeyen normal olarak oynama seçeneği olsa aynı map karlı yağmurlu güneşli şeklinde seçenek olsa daha güzel olur bence :)
  • BC'de en sevdiğim haritalar karlı ve tropik olanlardı. Malesef BF3'te Orta Doğu atmosferi var ve nefret ederim. Bir an önce bu tarz bir olaya girmeliler. Bir de her şeyden önce Karkand'dakinden de fazla olarak yıkılabilirlik olayını arttırsınlar, kafi.
  • Dlc olacağını sanmıyorum sadece bir update bu para verip alınacak bir içerik değil marifetmiş gibi eksik olan şeyleri ekleyip bakın ne güzel ilgileniyoruz havası yaratmak istiyorlar. Hayırlısı bu dlc olayı çıktı çıkalı oyunlar yarım bile değil arkadaş.
  • 4ü bırak ben 3 te dinamik hava değişimi bekliyordum akşamdan sabaha şafaktan geceye savaş istiyordum
  • 2 gün öncesine kadar cod müdavimi olan biri olarak BF'ye karşı nasıl bu kadar önyargılı olabildiğime şaşıyorum.Oyunu Origin'den yılbaşı kampanyasından faydalanarak indirdim 2 gündür oyundan çıkmak içimden gelmiyor,grafikler,çevreyle etkileşim harika,insan kendisini gerçek bir savaşın içerisinde hissediyor.Özellikle TDM haritalarının da olması benim için COD serisini bitirmiştir.COD grafik konusunda bu vurdum duymazlığına devam ederse BF'nin gerisinde kalacağı tartışmasız bir gerçek.
  • Frostbite 2 A DICE Technology.Başka söze gerek yok.Camianın en iyi grafik motorlarından biri.
  • sharqi peninsula zaten akşam gibi tam kararmak üzere onu aksam yapınca olmaz sniperdan geçilmez ama kar olur
  • tropik ağaçların olduğu yere kar yağıyormuydu nan
  • Videoları kendi sitenize upload ederken şu hd olayını da halletseniz. Düşük çözünürlükte olduğu için hiç bir videoyu bsc de izlemiyorum, alternatif sitelerden hd olarak bulmaya çalışıyorum. Sizden ricam videolara HD seçeneği gelmesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.