Şimdi Ara

Evinizdeki en küçük yazıcı : Little Printer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evinizdeki en küçük yazıcı : Little Printer

Evde veya ofiste kullandığımız yazıcılar boyut ve işlev olarak yıllar içinde büyük mesafeler katetti. Kablosuz veya yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük ve hafif yazıcılar piyasada boy gösteriyor. Bunun yanında BergCloud firmasının mini yazıcısı Little Printer fonksiyonu itibariyle diğerlerinden oldukça farklı.

Little Printer bir RSS yazıcısı. Android veya iOS cihazınızdaki uyumlu BergCloud uygulaması içerisinde düzenlediğiniz haber beslemelerinizi, firmanın bulut altyapısını kullanarak yazdırabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde farklı kategoriler bulunuyor ve kullanmak için kategorilere abone olmanız gerekiyor.

Little Printer sadece alışveriş sliplerinin boyutlarında renksiz olarak yazdırabiliyor. İçerisinde mürekkepsiz termal yazıcı barındırıyor ve rulo kağıdı döndürerek yazdırma işlemini gerçekleştiriyor. Bu açıdan POS makinelerinin slip yazdırma tekniği ile benzediğini söyleyebiliriz.

Little Printer ile küçük notlar, bulmacalar, FourSquare güncellemeleri, köşe yazıları, haberler, Nike+ fitness bilgileriniz gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok bilgiyi yazdırmanız mümkün.

Enerjisini adaptör yardımıyla karşılayan Little Printer, barındırdığı kablosuz alıcıyla evinizdeki modeme takacağınız küçük bir kutu ile sürekli iletişim halinde kalıyor. Bu kutu BergCloud'un bulut yazılım arayüzünü taşıyor ve akıllı telefonunuzdan gönderdiğiniz anlık yazdırma taleplerini Little Printer'a iletiyor.

BergCloud şimdiden ARUP, FourSquare, Nike, The Guardian ve Google ile ortaklık imzaladı ve daha fazla içerik için yeni anlaşmalar yolda. Fiyatı henüz açıklanmayan ürünün ön siparişleri yılbaşından sonra başlayacak.

• Her alınan çıktıdan sonra o aptal suratı Koyacakmı?
  • saçma ben printer zanettim a4 alabiliyor mu
  • tam kopya kağıdı standardında :D
  • taxonera:
    Sen şu zamanında televizyon için saçma diyenlerin soyundansın sanırım. Tabletler de Crysis oynatamıyor diye saçma demişsindir sen.

Ancak her basım sonrası koyulan gülücük güzel olmamış bence. Öndeki çerçeve yerine direk basılan kağıt çıksa daha mantıklı olurdu sanki.
  • Tam benlikmiş bu makine umarım fiyatı da fazla değildir gülen suratıda çok begendim bu arada
  • Gülücük bence çok hoş durmuş. :)
  • alman ordusu dava açsın enigma ya benziyor muhaha
  • Köşe yazısını akıllı telefonumda yada tabletımde okuyamıyorum barı bu yazıcıyı alayımda basıp okuyayım, hmm fitnesimide yazıcıdan alayım bari, hmm o bir habermi ay basayımda oyle okuyayım 2cm kağıda

DEĞİL Mİ Einstein =

ekleme;
    Kablosus post makinesinin yazıcı kısmını almış gibi, ama kablolu, evde oyuncak kart cırtlatın ;)

neyse iyiymiş 10dolar olursa alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 25 Aralık 2011; 18:23:33 >
  • bu printer ünide okurken olsaydı süper olurdu çok kopya çekmezdim ama yinede bu iş için biçilmiş kaftan...
  • dünyanın en gereksiz yazıcısı ilan ediyorum..
  • güzel bir post-it :)
  • Öğrenciler için kopya hazırlamada pratik bir yardımcı olabilir veya alışverişe çıkmadan önce liste yazdırılabilir.

Şahsen o kadarda gereksiz durmuyor..
  • Anında görüntyü yani
  • fiyatınıda öğrendiğimizde acaba yüzümüzün şekli o şekilde olurmu :) şeklin tam tersi olmasın :( :):):):):):):)
  • Ufak tefek ders notları için çok ideal.Ucuz olacağını düşünüyorum.
  • buna şimdi hiç müretkep koymadanmı yazdıracahız hiç birşey istemiyormu yani kagıt dışında allan bilir o kagıtlar kaç paradır
  • Cok pahalli olmadigi surece almayi dusunuyorum kullanmasam bile guzel bi masa susu olur :D arada bir kullanirim hosuma gitti adamlar ihtiyacimiz olmayan seyleri bize ihtiyacmis gibi aldirmayi iyi biliyolar ve bile bile etkilenmek ayri bi olay :D (bkz.ben)
  • Fiyat yapısı gereği uygun olursa alınır :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.