Şimdi Ara

Android telefonlar icin GPS tracker uygulama tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
4
Favori
42.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, istedigim ozellikleri tam anlamiyla tasiyan bi gps tracking programi bulamadim ne yazikki..

Yapmak istedigim programin otomatik olarak 10 dakikada bir telefonun gps/wifi veya data hattini kullanarak yerini google mapste gosterecek sekilde mail adresine yada belirledigi kisiye/kisilere yollamasi..

mytracks, latitude ve family tracker benzeri 10larca program kurdum kaldirdim ne yazikki bu isi otomatik olarak belli bi zaman araliginda yapan guzel bi uygulama bulamadim..

Neden bu tip bi uygulamaya ihtiyacim var onuda yazayim hem is icin hem ozel hayatim icin ihtiyacim olan bi program.

Calistigim yerdeki elemanlarin cogu android telefon kullaniyor ve bazen sahaya cikiyorlar takimlar halinde. bu durumda hangi elemanin nerede oldugunu bilmemiz gerekiyor biz ofistekilerin. ve ayni zamanda diger takim uyeleride birbirinin yerini bilmesi gerekiyor.

ozel hayatim icinse her saat basi nerdesin diye aranmak yerine telefonumun otomatik saat basi nerede oldugumu bildiren bi uygulamaya sahip olmasi baya islerimi kolaylastiracak

• Markette "family locater" ararsanız 7-8 tane uygulama çıkıyor. Genellikle aylık aboneliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurol -- 25 Aralık 2011; 14:46:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer2001

Merhaba arkadaslar, istedigim ozellikleri tam anlamiyla tasiyan bi gps tracking programi bulamadim ne yazikki..

Yapmak istedigim programin otomatik olarak 10 dakikada bir telefonun gps/wifi veya data hattini kullanarak yerini google mapste gosterecek sekilde mail adresine yada belirledigi kisiye/kisilere yollamasi..

mytracks, latitude ve family tracker benzeri 10larca program kurdum kaldirdim ne yazikki bu isi otomatik olarak belli bi zaman araliginda yapan guzel bi uygulama bulamadim..

Neden bu tip bi uygulamaya ihtiyacim var onuda yazayim hem is icin hem ozel hayatim icin ihtiyacim olan bi program.

Calistigim yerdeki elemanlarin cogu android telefon kullaniyor ve bazen sahaya cikiyorlar takimlar halinde. bu durumda hangi elemanin nerede oldugunu bilmemiz gerekiyor biz ofistekilerin. ve ayni zamanda diger takim uyeleride birbirinin yerini bilmesi gerekiyor.

ozel hayatim icinse her saat basi nerdesin diye aranmak yerine telefonumun otomatik saat basi nerede oldugumu bildiren bi uygulamaya sahip olmasi baya islerimi kolaylastiracak

Explorer2001
    ihtiyaçlarınızı karşılayacak programlar
    1 - Gps tracker (istediğiniz aralıklarla konumunuzu sizin izin verdiğiniz kişiler ile paylaşıyor, kendi web sitesi üzerinden google maps aracılığı ile takip imkanı sağlıyor, diğer uygulamalardan en önemli farkı kurulu olduğu telefonda program açılınca sadece hangi aralıklarla konum gönderdiğini belirten bir ekran çıkması, böylece pil tüketimi azalıyor.https://market.android.com/details?id=com.instamapper.gpstracker&feature=search_result
    2-Real Time GPS Tracker Yukarıdaki ile aynı, gerçek zamanlı takip uygulaması , ayrıca program üzerinden mesajllaşabilir, kurulu telefonda gmaps de konumunuzu görebilirsiniz. Takip için kendi sitesi üzerinden hesap ve izleme gerekiyor.https://market.android.com/details?id=com.greenalp.RealtimeTracker&feature=search_result
    3-Glympsee ; facebook, twitter mail sms vs ile takip edebilirsiniz.https://market.android.com/details?id=com.glympse.android.glympse&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nbHltcHNlLmFuZHJvaWQuZ2x5bXBzZSJd

Bu programlar konum bulma için gps kullanırken, bulundukları yeri göndermek için data hattına ihtiyaç duyuyorlar. Yani gerçek zamanlı izleme için telefonların data alışverişi yapmaları gerekiyor. (2g-3g veya wi-fi üzerinden.) Hepsi istediklerinizi yapma kapasitesine sahip. Sadece ayarlarını iyi kurcalayıp anlamanız lazım. Asıl işe yarayacak programlar oruxmaps gibi çok kapsamlı gps uygulamaları fakat bunların kullanımı üsttekiler kadar basit değil, size veya elemanlarınıza karışık gelebilir. Bir diğer seçenek endomondo gibi spor amaçlı uygulamalar, bunların da gerçek zamanlı izleme özelliği var. (Spor yaparken log tutmaya yönelik bu programlar belirli sayıda sporcunun nerede oldukları, hızları hakkında bilgi verebiiliyor, mesela antrenörsünüz ve 3 bisikletçiniz var, bu yarışçılara endomondo yüklü cihazlar verip nerede olduklarını, hızlarını rotalarını canlı olarak web üzerinden takip edebilir, program üzerinden iletişim kurabilirsiniz.)

• quote:

Orijinalden alıntı: gurol

Markette "family locater" ararsanız 7-8 tane uygulama çıkıyor. Genellikle aylık aboneliği var.

ustad family locater i da baya bi incelemistim pek kullanisli degil ve aylik ucreti var + turkiye harita destegi yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bachibouzouk

quote:

Orijinalden alıntı: Explorer2001

Merhaba arkadaslar, istedigim ozellikleri tam anlamiyla tasiyan bi gps tracking programi bulamadim ne yazikki..

Explorer2001
    ihtiyaçlarınızı karşılayacak programlar
    1 - Gps tracker (istediğiniz aralıklarla konumunuzu sizin izin verdiğiniz kişiler ile paylaşıyor, kendi web sitesi üzerinden google maps aracılığı ile takip imkanı sağlıyor, diğer uygulamalardan en önemli farkı kurulu olduğu telefonda program açılınca sadece hangi aralıklarla konum gönderdiğini belirten bir ekran çıkması, böylece pil tüketimi azalıyor.https://market.android.com/details?id=com.instamapper.gpstracker&feature=search_result
    2-Real Time GPS Tracker Yukarıdaki ile aynı, gerçek zamanlı takip uygulaması , ayrıca program üzerinden mesajllaşabilir, kurulu telefonda gmaps de konumunuzu görebilirsiniz. Takip için kendi sitesi üzerinden hesap ve izleme gerekiyor.https://market.android.com/details?id=com.greenalp.RealtimeTracker&feature=search_result
    3-Glympsee ; facebook, twitter mail sms vs ile takip edebilirsiniz.https://market.android.com/details?id=com.glympse.android.glympse&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nbHltcHNlLmFuZHJvaWQuZ2x5bXBzZSJd

Bu programlar konum bulma için gps kullanırken, bulundukları yeri göndermek için data hattına ihtiyaç duyuyorlar. Yani gerçek zamanlı izleme için telefonların data alışverişi yapmaları gerekiyor. (2g-3g veya wi-fi üzerinden.) Hepsi istediklerinizi yapma kapasitesine sahip. Sadece ayarlarını iyi kurcalayıp anlamanız lazım. Asıl işe yarayacak programlar oruxmaps gibi çok kapsamlı gps uygulamaları fakat bunların kullanımı üsttekiler kadar basit değil, size veya elemanlarınıza karışık gelebilir. Bir diğer seçenek endomondo gibi spor amaçlı uygulamalar, bunların da gerçek zamanlı izleme özelliği var. (Spor yaparken log tutmaya yönelik bu programlar belirli sayıda sporcunun nerede oldukları, hızları hakkında bilgi verebiiliyor, mesela antrenörsünüz ve 3 bisikletçiniz var, bu yarışçılara endomondo yüklü cihazlar verip nerede olduklarını, hızlarını rotalarını canlı olarak web üzerinden takip edebilir, program üzerinden iletişim kurabilirsiniz.)

tesekkurler hocam hemen yazdiklarinizi incelemeye basliyorum

• Benim böyle bir uygulamam var. Gerçek zamanlı takip programı. Markete göndermiyorum, özel istek üzerine bir arkadaşa ücretli olarak yaptım. Düşünen varsa paket şeklinde satabilirim. İstediğiniz kadar kişiyi takip edebilirsiniz, uygulamayı telefona kurmanız yeterli olur.
  • Commandx , bu uygulama Samsung s4'lere yüklenebilir mi ve nasıl ? Ablamın cebine çaktırmadan yükleyebilirmiyim ? Görme ihtimali var mı ? nasıl takip edeceğim ? Benim sadece Android telefonum var ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimi

Commandx , bu uygulama Samsung s4'lere yüklenebilir mi ve nasıl ? Ablamın cebine çaktırmadan yükleyebilirmiyim ? Görme ihtimali var mı ? nasıl takip edeceğim ? Benim sadece Android telefonum var ..

Yukarıdaki mesajı göndermişsiniz, yeni gördüm, kusura bakmayın. İstediğiniz android cihazda çalışır. Sadece interneti olmalı. İnterneti kapalıyken lokasyon bilgilerini alamaz.
    uygulamayı görme ihtimali var tabii. Telefonu kurcalarsa uygulamayı görebilir ama ne olduğunu bilemez, takip programı olduğunu anlayamaz. Telefonun default bir uygulaması gibi görür.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    iletişim adresi verebilir misiniz acaba ? @commandx
  • Sirket icin 175 cihazla followmee kullaniyoruz. sadece 3 dolar. tek odeme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana lazım olan şöyle birşey
    motorsiklete takayım
    bana gps konumunu sms olarak göndersin
    alırken ucuz olsun
    kullanırken ucuz olsun
    işini iyi görsün zırt pırt veri gönderip masraf açmasın
    6 ayda bir lira yükleyeyim ki hat kapanmasın

çinden gelen cihazlar kapanabiliyormuş
    imei kopyalama yapamıyor muyuz bunlara

100 lira para vermek lazımmış bir de pasaport vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

Sirket icin 175 cihazla followmee kullaniyoruz. sadece 3 dolar. tek odeme.

hocam bu programı nasıl ve nereden edinebiliriz.yardım lütfen
  • akoner A kullanıcısına yanıt
    http://www.followmee.com/
  • konu güncel acil bilgisi olan cevap yazsın..

• Takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Benim böyle bir uygulamam var. Gerçek zamanlı takip programı. Markete göndermiyorum, özel istek üzerine bir arkadaşa ücretli olarak yaptım. Düşünen varsa paket şeklinde satabilirim. İstediğiniz kadar kişiyi takip edebilirsiniz, uygulamayı telefona kurmanız yeterli olur.

bana ulaşırmısınız
  • Buna benzer Arkadaş Takip isimli bir android uygulaması yazdım. Google Play'de var sadece ama, IOS desteklemiyor. Burdan indirebilirsiniz :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emreyildirim.tool.arkadastakip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaLeX -- 11 Ocak 2015; 13:22:52 >
  • merhaba;

konuyla ilgili bu site iş görecektir.http://www.hadronx.com/
    demo giriş bilgileri
    kullanıcı adı: demo
    şifre : demo
    android için uygulamalarıhttps://play.google.com/store/search?q=hadronx

teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar. Bana buna benzer bir program lazım. Şöyle ki: kurulu telefonda bunun kurulu olduğu belli olmayacak. Ve istediğim zamanlarda bana konumu verecek. Böyle bir şey mümkün mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.