Şimdi Ara

The Dark Knight Rises'ın 2. fragmanı iTunes rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
9.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Ünlü yönetmen Christopher Nolan, Batman serisinin üçüncü filmi olan Ther Dark Knight Rises ile seriye görkemli bir son vermeyi planlıyor. Son diyoruz çünkü farklı bir gelişme yaşanmadığı takdirde Nolan yeni Batman filmleri için bir daha yönetmen koltuğuna oturmayacak. Farklı projelere yoğunlaşmak isteyen usta yönetmen, The Dark Knight Rises'da, çekirdek kadroya, Inception'da birlikte çalıştığı bazı isimleri de dahil etti.

Christopher Nolan imzası taşıyan son iki Batman filminin aldığı övgüler ve elde edilen gişe başarısı sonrası beklentilerin ciddi derecede yükseldiği yeni film için yayınlanan ikinci fragman, Apple iTunes'da indirme rekoru kırdı. Açıklanan bilgilere göre The Dark Knight Rises' için yayınlanan ikinci fragman, iTunes üzerinde 24 saatte 12.5 milyon defa indirildi. Tabi buna Youtube üzerindeki milyonlarca adetlik gösterim de eklendiği yeni Batman filimine olan ilgi çok daha net bir şekilde gözlemlenebiliyor. Daha önceki rekor ise Ekim ayında yayınlanan fragmanı ile Marvel 'ın efsanevi karakterlerini bir araya getiren Avengers filmi tarafından kırılmış ve ilk fragmanı 24 saat içerisinde 10 milyonun üzerinde indirilme sayısına ulaşmıştı.  

• Heyecanla bekliyoruz filmi. Fragmanıda beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman böyle, ya film? Düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 25 Aralık 2011; 1:12:06 >
  • hayatımda gördüğüm en iğrenç hatta tiksinç batman kıyafeti. şu sayfa yüklendi ve fotoyu gördüğüm an bildin suratım ekşi yemiş gibi buruştu. bu ne abii ne kadar iğrenç yapıp antipaitk bir hale getirilebilir diye uğraşılmış herhnalde. Nolan denilen adam Batman filmi çekmemeliydi ama artık olan oldu bi kere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxblue -- 26 Aralık 2011; 12:04:18 >
  • Fragmanı beğendim , filmi de heyecanla bekliyorum.
  • Oldum olası kamyon lastikli motorlardan haz etmem. Yeni Batman in tek kotu yanı motoru ve aracı. Batman 1 deki Batmobile i hala mumla arıyorum.
  • İnat ettim bununla hobbitin fragmanını izlemeden filme gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Commune

İnat ettim bununla hobbitin fragmanını izlemeden filme gidicem

İşkence yapma kendine . Hobbite 1 yıl var daha
  • Fragmanlar ardarda geliyor. Beklenti ve sabırsızlık daha da artıyor :)
  • Geçen gün Sherlock Holmes filmine gittiğimde görmüştüm fragmanı, merakla beklemedeyim.
  • bende ikinci filmin etkisini yaratabilir mi ondan şüpheliyim. zira yeni manyağımız Joker kadar kaşar ve aynı zamanda karizma olmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

hayatımda gördüğüm en iğranç hatta tiksinç batman kıyafeti. şu sayfa yüklendi ve fotoyu gördüğüm an bildin suratım ekşi yemiş gibi buruştu. bu ne abii ne kadar iğrenç yapıp antipaitk bir hale getirilebilir diye uğraşılmış herhnalde. Nolan denilen adam Batman filmi çekmemeliydi ama artık olan oldu bi kere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nolan'ın 3 Batman'ine karşın Nolan'ın Batman'lerine göre rezil seviyede olan önceki Batman'lerle idare etmeliydik değil mi? İnsanların neyine kaliteli film seyretmek. Siz de haklısınız...
  • Bende izlemiyorum fragmani bu arada bazı arkadaşlar nolan ismini tanimiyor sanirim yorumlara baktimda…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 25 Aralık 2011; 2:34:32 >
  • Fragman güzelmiş beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmladris

quote:

Yapma etme hocam 2012 idi hani Hobbit ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

quote:

İyi de başı değil ki. Sonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

quote:

Sus sus çaktırma hocam yeni farkettim

• oha yazılımcı online da filmde oynuyor yok artık !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

quote:

hobbit mayısta değilmi yahu?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.