Şimdi Ara

ASRock'dan Transformers tutkunlarına özel X79 anakartlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Önde gelen anakarat üreticilerinden ASRock, Intel'in LGA2011 platformu için iki yeni konsept anakart hazırladı. Transformers karakterlerinden Optimus Prime ve Bumblebee referans alınarak hazırlanan anakartlara ait görseller ASRock'ın resmi Facebook üzerinden yayınlandı. Yeni anakartların üretime girip girmeyeceği noktasında net bir şey söylemek şu an için zor olsa da gelen tepkilere bağlı olarak ASRock'ın üretim kararı alması da olası.

X79 Optimus Prime ve X79 Bumblebee isimlerini taşıyan yeni anakartlar, genel görünüm itibariyle benzer özelliklere sahipken, farklılık yaratan detay olarak karakter bazlı renk tercihi gösterilebilir. Intel'in yeni nesil Core i7-3000 işlemcileriyle kullanılmak üzere tasarlanan anakartların üretime girmesi halinde, özel bir kutu tasarımıyla gelmeleri de beklenebilir. Tabi bu noktada ASRock'ın, Transformers'ın haklarını lisanslaması gerekecek zira bilindiği üzere Hasbro geçtiğimiz günlerde, yeni tableti Transformer Prime'ın isimlendirmesi nedeniyle Asus'a karşı hukuki haklarını kullanacağını açıklamıştı.

• msı ' da pokemon stili yapıp cevap vermesiN
  • 12 sata gene... genisleme olarak cok cok iyi kartlar..
    6-8 satada kalan kartlara gore oldukca guzeller..
  • lisansını almıştır inşallah asus gibi uğraşır sonra
  • basliga bakip yok artik dedim yoksa artik anakart robota donusup kendini mi tamir edecek
  • Asrock bu kaçıncı x79 sayamadım vallaha (:
  • Ayrıca optimus prime2da nvidia'nın optimus teknolojisinin gelişmişi mevcutmuş :P
  • hele hele.
  • patent davası gelmesin
  • sarı daha güzel
  • ASRock Asusun alt firması gibi bişiy diye biliyorum Asus takmış transformers lara.
  • şişme haber bu
  • Bu X79 Anakart'lar harbiden şekil olarak çok güzeller. Sadece bu değil yani.

Baksanıza kartlar şahane.

• yanında bir de oyuncak isterim
  • EVGA'nın X79 Kartları çok farklı olmuş. Kapasitör koymamışlar
    http://www.evga.com/PRODUCTS/enlarge.asp?PN=151-SE-E779-KR&I=5

EVGA yine farklılığa imza atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 24 Aralık 2011; 23:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

EVGA'nın X79 Kartları çok farklı olmuş. Kapasitör koymamışlar
    http://www.evga.com/PRODUCTS/enlarge.asp?PN=151-SE-E779-KR&I=5

EVGA yine farklılığa imza atmış.

Hocam bilmediğimden ve şaşırdığımdan soruyorum, kapasitör olmadan anakartın parçalarını korumayı ve içerideki devrelerin dalgalanmadan elektrik akışını nasıl sağlamışlar acep ?
  • ben olsam megatron tercih ederdim
    kötüye bişey olmaz
  • İsmi bu kadar bariz koyduklarına göre her halde Hasbro ile anlaşmıştır.
    Yoksa bu kadar bile bile yapmaz her halde öyle bir saftoriklik.
  • Sari siyah karisimi iyi de o mavi kirmizi siyah karisimi ne oyle? Igrenc baskada birsey degil.
  • Hadi yaptın bari ismi hak edecek bir özellik olsaydı canım.

Ne bileyim kuzey köprü soğutucu şekil değiştirseydi falan. Ya da yanında öze böyle hareketli parçaları olan bir işlemci soğutucu ver. Ne bileyim onun gibi şeyler işte.

Megatron espirisi ise süperdi benden 1 + Puan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.