BOSCH KGE58AW30N A++ Kombi Buzdolabı İncelemesi
1526 Cevap175054 Görüntüleme36 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     12 [14] 16 17 18 19 20 21      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

760 Mesaj
30 Haziran 2012; 23:45:39 

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Bir kişi Allah rızası için direkt olarak buzdolabinin yerden tavan yüksekliğini ölçebilir mi acaba?

Direk olarak katalogda verilen birebir ölçüler arkadaşım. Benimde yanlardan yana sıkıntım vardı ama rahatlıkla verilen ölçülere göre oldu. Eğer ölçtüğün ölçü bu verilere uymuyorsa buzdolabı sığmayacaktır.

184 Mesaj
1 Temmuz 2012; 0:38:21 

quote:

Bir kişi Allah rızası için direkt olarak buzdolabinin yerden tavan yüksekliğini ölçebilir mi acaba?

arkadaşım biraz önce mesajını gördüm elime metreyi aldım senin için ölçtüm kapı üst menteşesi en yüksek olan yer 1,91,5 geldi zeminde fayans var hata olasılığı yok temiz bir ölçü ona göre karar ver

1533 Mesaj
1 Temmuz 2012; 9:43:21 

@Perfect Blue, @jacktheblack, @aragonReddevils, yardımlarınız için teşekkür ederim. Anladımki bu ürün benim buzdolabi yerine sığmayacak. Ama şöyle bir şey var. Buzdolabi için yapılan yerin boy kısmının en üstünde süpürgelik gibi bir parça var. Onu sökebilirsem rahat rahat sığar diye düşünüyorum. Olaki onu sökemedim, bana lowfrost, kombi tip, geniş iç hacimli başka nasıl bir ürün önerebilirsiniz?

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 1 Temmuz 2012; 9:46:44 >

184 Mesaj
1 Temmuz 2012; 11:25:01 

quote:

@Perfect Blue, @jacktheblack, @aragonReddevils, yardımlarınız için teşekkür ederim. Anladımki bu ürün benim buzdolabi yerine sığmayacak. Ama şöyle bir şey var. Buzdolabi için yapılan yerin boy kısmının en üstünde süpürgelik gibi bir parça var. Onu sökebilirsem rahat rahat sığar diye düşünüyorum. Olaki onu sökemedim, bana lowfrost, kombi tip, geniş iç hacimli başka nasıl bir ürün önerebilirsiniz?

0

orayı kesme durumun olabilir dekupaj diye elektrikli testere var 5 dk içinde kesebilirsin bir dene istersen birde mobilyacılara bir danış istersen ne yapılabilir diye

11899 Mesaj
1 Temmuz 2012; 12:27:49 

Kesmekle uğraşamam derseniz buzdolabının girdiği kabini vidayla duvardan söküp biraz daha yukarıya takabiirsiniz. Ya da dediğiniz gibi çıtayı söktürün. O zaman sığacaktır.

Bosch neden 190 dolap yapmak yerine 191,5cm yapmış ona da anlam veremiyorum zaten :)))

13 Mesaj
1 Temmuz 2012; 13:56:31 

17 yıllık profilo no-frost buzdolabımız var.bana elektrik parası çok geliyor,başlıkta anlatılan buzdolabını alsam tahminen elektrik tasarrufum ayda kaç lira olur.eğer karlı birşey olmayacaksa eski buzdolabımızın lastiklerini değiştirip kullanmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavel68 -- 1 Temmuz 2012; 14:01:21 >

1533 Mesaj
1 Temmuz 2012; 14:03:19 

@aragonReddevils, @candogan62, fikirleriniz için teşekkür ederim. O parçayı şöyle sallayınca yerinden oynuyor. Çok sağlam takılmamış. Biraz asılsam gelir sanırım. :)

Ama eğer duvara vida ile monteliyse, vidaları söküp altına daha yüksek ayaklık koyup yüksekliğini biraz daha arttırabilirim. Gerçekten güzel bir fikir bu. Teşekkür ederim.

Bu dolabı almak istiyorum çünkü. :)

119 Mesaj
2 Temmuz 2012; 21:49:23 

quote:

Orijinalden alıntı: pavel68

17 yıllık profilo no-frost buzdolabımız var.bana elektrik parası çok geliyor,başlıkta anlatılan buzdolabını alsam tahminen elektrik tasarrufum ayda kaç lira olur.eğer karlı birşey olmayacaksa eski buzdolabımızın lastiklerini değiştirip kullanmaya devam edeceğim.

bu buzdolabı yıllık 280 kw harcıyor sizinki ne harcıyor bilemem ana tahmini 700 ile 800 kw harcasa takmini yıllık 500 kw lik fark olur 330 şçarpı 500 olsa yıllık 150 tl lik fark olur ona göre alıp almamak sizin hesabınızda olur.bunlar ortalama değerlerdir.

6 Mesaj
3 Temmuz 2012; 12:35:43 

merhabalar 3000 tl bütçeyi 1 adet buzdolabı ve 1 adet çamaşır makinası için ayırdım sizden isteğim siemens veya bosh marka olsun yeter başka kriterim yok kriterleri siz daha iyi bilirsiniz tavsiyelerini bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1533 Mesaj
3 Temmuz 2012; 13:56:45 

Bahsettiğim o parçayı söktüm. Artık dolap yuvamın boyu 194 cm oldu. Şimdi sıra buzdolabının siparişini vermeye geldi. :)

119 Mesaj
3 Temmuz 2012; 14:02:23 

quote:

Orijinalden alıntı: recepbo

merhabalar 3000 tl bütçeyi 1 adet buzdolabı ve 1 adet çamaşır makinası için ayırdım sizden isteğim siemens veya bosh marka olsun yeter başka kriterim yok kriterleri siz daha iyi bilirsiniz tavsiyelerini bekliyorum

http://www.teknosa.com/...vir_camasir_makinesihot
buna bak bir.

184 Mesaj
3 Temmuz 2012; 23:00:14 

quote:

Bahsettiğim o parçayı söktüm. Artık dolap yuvamın boyu 194 cm oldu. Şimdi sıra buzdolabının siparişini vermeye geldi. :)
inş hayırlısı olur baya mücadele ettin

8 Mesaj
4 Temmuz 2012; 2:17:20 

Arkadaslar aynı soruyu 40n başlığınada yazmıştım. Adres olarak candogan beyi dolayısıyla bu başlık öneriliyor. Neticede daha yogun takipedliyor. Bosch bayisi (Antalya da) nemden dolayı dahafazla dolayisiyla kısa sürede buzlanma olabileceğini söyledi. Okuduğum kadarıyla pek ihtimal verilmiyor ancak ben genede en azından yüksek nemli bölgelerde kullananlardan deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum. Ne de olsa kağıt üzerinde yazılanlar nedense bizim ülkemiz İcin geçerli olmuyor;) Şimdiden teşekkürler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

448 Mesaj
4 Temmuz 2012; 11:07:11 

1 aydır kullanıyorm, çok memnunum...Ama dün akşam yürüyüşe çıkarken buzluk bölümünün kapagı açık kalmış, hemen çıktığım için de alarm çalaya başlamamıştı...eve döndüğümde alarm sesiyle olayın farkına vardım ama 2 saat açık kaldı sonuçta..bu sabah baktım tavanındaki ızgara baya buzlanmış...candoğan hoca daha önce yazmıştı nasıl çözüleceğini, onu yapacam yakın bi zamanda...zaten buzlukta dondurma harici bişey yok..

FITI FITI FITI FITI FITI

8 Mesaj
4 Temmuz 2012; 13:26:46 

Sayın Fenercan Antalyada mı yasıyorsunuz

38 Mesaj
4 Temmuz 2012; 16:17:28 

Selam Arkadaşlar,

Bugün Siemens KG58EAL30N inox görünümlü lowfrost buzdolabının siparişini 1464 TL den verdim. Yarın teslim edilecek.
Bayağı araştırdım okudum, Aldığım yerden bosch inox görünümlü elllerinde olmadığı için aynı olan bu ürünü önerdiler ve aldım. Hayırlısı olur umarım.
Ama LG-gnm602ysx modeli de aklımın bir köşesinde kaldı. Ama iç hacim ve düşük kwh ten dolayı bu ürünü tercih ettim.
Kurulumdan sonra detay kısmını da paylaşırım.

14 Mesaj
4 Temmuz 2012; 17:04:31 

candogan bey,
sanırım büyük ihtimalle bu dolabı alacağız..
acaba dolabın içinde her yere eşit soğutma sağlıyor mu böyle bir özelliği var mı?
ve koku oluyor mu dolapta, bilgi verirseniz sevinirim,
teşekkürler

760 Mesaj
4 Temmuz 2012; 19:36:59 

quote:

en güzelini yapmışsınız :)

Yine gezerken arada bakıyorum dolaplara 2bin lira alıp yüksek enerji tüketen az hacimli buzdolapları bulunmakta.

Bu buzdolabı çok doğru karar. Candoğan beye tekrar teşekkürler buradan. Ciddi anlamda çok geniş bir hacmi bulunmakta ve sessiz çalışmakta ve enerji tüketimi az olmaktadır.

Şu an derece ayarlarımda üst taraf 6derece alt taraf -20 kesinlikle karlanma veyaz buzlanma yapmıyor. Yer Bodrum Turgutreis.

Dediğim gibi bu fiyata bu kadar iç geniş hacmi olan ve az tüketen buzdolabı çok zor bulmak. No frostların hep dışı şişik iç hacmi küçücük.

448 Mesaj
4 Temmuz 2012; 19:54:39 

quote:

Orijinalden alıntı: corsacorona

Sayın Fenercan Antalyada mı yasıyorsunuz

hayır istanbul

FITI FITI FITI FITI FITI

223 Mesaj
5 Temmuz 2012; 16:26:56 

quote:

Orijinalden alıntı: seydo

Merhabalar,Tavsiyelerine çok önem verdiğim Candoğan Beyin incelemeleri sonucunda Bosch 58AL30N modelini aldım.İlk gün ürünü getiren kişilerin konuyu tam bilmemelerinden dolayı ürün sergileme modunda kalmış ve servis çağırmıştık dolap 1 gün sonra çalışmıştı.Yaklaşık 10 gündür ürünü kullanıyoruz genelde memnunuz ürünleri özellikle sebzeleri ve meyveleri bozmadan tutuyor.(Eski No-frost ta sebze ve meyvelerde birkaç gün sonra bozulma oluyordu)Alt kısımdaki derin dondurucu gayet iyi fakat üst kısımda sürekli karlanma yapıyor,kendi kendine karlanma gidiyor fakat Dolapta üst tarafın kapağını açtığımızda fazla soğukluk hissedilmiyor arka tarafa yakın olan yerde kalan ürünlerde terleme ve ıslaklık had safhada oluyor.Konuyla ilgili ürün kullanıcılarından (özellikle Candoğan Bey)tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim,dikkat etmemiz gereken birşeymi var yoksa 1 Aylık değişim ve iade süresi dolmadan bir çözüm üretmemiz gerekiyorsa geç kalmayalım düşüncesindeyim.Şimdiden teşekkür ederim.

tam almak üzereyken bu yorum soru işaretleri oluşturdu bende... tekrardan kore yapımı dolaplara mı yönelsek acaba?

177 Mesaj
6 Temmuz 2012; 8:24:19 

Biz de muadili olan Siemens KG58EAW30N A++ Buzdolabını 1379 tl / 8 taksitle aldık.Dün servis geldi ve kurulum yapıldı.
İlk gözlemlerimiz;
--Geniş,Kullanışlı

--Üst arka kısımda baya bir karlanma var.Bu geçici midir acaba.Kendi temizliyor yazıyor ama akşamdan beri çalışıyor,sabah baktım halen var.
Ne yapmamız gerek.

2001 Focus Ambiente Sedan

760 Mesaj
6 Temmuz 2012; 17:13:28 

quote:

Orijinalden alıntı: zuzu2218

Biz de muadili olan Siemens KG58EAW30N A++ Buzdolabını 1379 tl / 8 taksitle aldık.Dün servis geldi ve kurulum yapıldı.
İlk gözlemlerimiz;
--Geniş,Kullanışlı

--Üst arka kısımda baya bir karlanma var.Bu geçici midir acaba.Kendi temizliyor yazıyor ama akşamdan beri çalışıyor,sabah baktım halen var.
Ne yapmamız gerek.

ilk bende de yapmıştı. Sizin gibi bende şaşırdım. Sonra düzene girdi. Artık karlanma olmuyor. Bir kaç güne stabil olarak düzelmesi lazım. Kendisi çözüyor o karlanmayı. 1 haftalık süreçte görürseniz bazen şaşırmayın bana göre. bir kaç kere olabilir.

13 Mesaj
7 Temmuz 2012; 11:31:25 

quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

ilk bende de yapmıştı. Sizin gibi bende şaşırdım. Sonra düzene girdi. Artık karlanma olmuyor. Bir kaç güne stabil olarak düzelmesi lazım. Kendisi çözüyor o karlanmayı. 1 haftalık süreçte görürseniz bazen şaşırmayın bana göre. bir kaç kere olabilir.

uygun fiyata almışsınız.nereden aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavel68 -- 7 Temmuz 2012; 11:32:43 >

44 Mesaj
7 Temmuz 2012; 15:45:10 

candoğan kardeşim daha önce senin tavsiyenle profilo bulaşık makinası da lamıştım memnuniyetim gerçekten iyi bu konuda.Yeniden teşekkürler.
şimdide Evdeki vestel buzdolabınmı atmaya geldi sıra.Öncelikle baya araştırdıktan sonra lov frost yada derin dondurucu almaya karar verdim ama sizin fikirlerinize de açığım .sizin aldıoğınız ürünü çok beğendim ancak hanım tutturdu inox olsun diye.
buzdolabı için yer
derinlik:85cm -90
yüksEklikte sıkıntı yok
genişlik Maksimum 78 cm oluyor
fiyat çok önemli değil ama 1600 ü geçsin istemiyorum ben(hanıma kalırsak yandık:)
inox olacak
iç hacmide geniş olsun istiyoruz 500 lt üstü
tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

44 Mesaj
7 Temmuz 2012; 15:54:33 

Siemens KG58EAL30N 1600tl modeli var
haa bu arada dondurucusu altta olursa daha iyi olur

63 Mesaj
7 Temmuz 2012; 16:05:17 

belirtmiş olduğunuz buzdolabı zaten forum başlığında ki buzdolabının inox görünümlü siemens markası başlığı altında satılan modelidir ve şu anda evimdi kullandığım modeldir...

127 Mesaj
7 Temmuz 2012; 18:39:18 

quote:

Orijinalden alıntı: egemenia_00

belirtmiş olduğunuz buzdolabı zaten forum başlığında ki buzdolabının inox görünümlü siemens markası başlığı altında satılan modelidir ve şu anda evimdi kullandığım modeldir...

bugun iki modelide inceledim arada bir fark yok gibi duruyo yalniz inox modelinin dis yuzeyinde el izi kalicak ve bayanlarin biraz sikayetci olmasina sebebiyet vericek gibi duruyo ama kullanan arkadaslar bilgi verirse bende inox modelini almak istiyorum.

Burak/KONYA

247 Mesaj
8 Temmuz 2012; 4:04:39 

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Nasıl bir ses sorunu var, arkadaşımızın paylaştığı gibi mi? Firmayla sounu çözemiyorsanız tüketici hakm heyetine şikayet etmenizi öneririm Dediğiniz gibi normalde üründe ses problemi yok.

bu ses bende de arada bi geliyo ama buzdolapları bazen içerdeki ısı düşünce ses başlar ya bu da onun gibidir diye düşünmüştüm

Peugeot 308 1.6 HDI 110bg

Packerd Bell Easynote TJ75

44 Mesaj
8 Temmuz 2012; 20:45:58 

Bosch KDV52X65NE modeli nasıl benzer gibi gümüş renk dış yüzey

6 Mesaj
9 Temmuz 2012; 15:17:51 

Arkadaşlar bu dolabı almayı düşünüyorum halen kullanmakta olduğum bir dolabım var yani acelem
yok acaba dolabı sonbahar veya kış döneminde alırsam fiyat konusunda bir avantajım olur mu
malum şimdi bayiler çatır çatır dolap satıyor kış döneminde dolap satışları daha az olur
pazarlık şansım daha fazla olur diye düşünüyorum ne dersiniz?

3838 Mesaj
9 Temmuz 2012; 15:22:35 

Fiyatda bir şey olacagını sanma ama yeni modeller çıkarsa bunları elden çıkarmak için bir ufak indirime girerler.

85 Mesaj
9 Temmuz 2012; 15:57:42 

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlığın konusu değil belki ama, üstatlar buraya takıldığı için şansımı denemek istedim:)

Siemens KG57NP72NE model buzdolabını almayı planlıyorum. Internet üzerinde fiyatı 2.100 liralar civarında..Bu dolap hakkındaki yorumlarınız nedir? Bu paraya şu modeli al diyebileceğiniz farklı ürünler varsa yazar mısınız?

(genişlik olarak 70-75 cm arası yerim var)

Teşekkürler..

3838 Mesaj
9 Temmuz 2012; 16:04:03 

quote:

Orijinalden alıntı: onurfowler

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlığın konusu değil belki ama, üstatlar buraya takıldığı için şansımı denemek istedim:)

Siemens KG57NP72NE model buzdolabını almayı planlıyorum. Internet üzerinde fiyatı 2.100 liralar civarında..Bu dolap hakkındaki yorumlarınız nedir? Bu paraya şu modeli al diyebileceğiniz farklı ürünler varsa yazar mısınız?

(genişlik olarak 70-75 cm arası yerim var)

Teşekkürler..

http://forum.donanimhaber.com/m_43320421/tm.htm

177 Mesaj
10 Temmuz 2012; 8:12:02 

Adana Optimum Mağazası SİEMENS bayi _Gizerler

2001 Focus Ambiente Sedan

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
17 sa. 32 dk. kadarı kaldı.
12 Temmuz 2012; 13:36:15 

bu buzdolabından şu an en hesaplı nerden alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

448 Mesaj
12 Temmuz 2012; 14:28:11 

defrost işlemini geçen akşam yaptım..gayet basit ve zahmetsiz.. gerçekten no-frost almaya hiç gerek yokmuş...

FITI FITI FITI FITI FITI

1533 Mesaj
12 Temmuz 2012; 22:44:18 

Bu ürünün muadili sayılan siemens marka ürün, çetmen mobilya mağazalarında teslimat dahil 1299 TL'ye nakit olarak satılacak yarın. Yarın ilk işim gidip bu siemens model dolabı almak olacak. Allah utandırmasın inşallah.

1383 Mesaj
13 Temmuz 2012; 8:53:32 

quote:

Bu ürünün muadili sayılan siemens marka ürün, çetmen mobilya mağazalarında teslimat dahil 1299 TL'ye nakit olarak satılacak yarın. Yarın ilk işim gidip bu siemens model dolabı almak olacak. Allah utandırmasın inşallah.

Fiyatı baya uygunmuş cidden.
Ben forumu baştan sona okudum mennun olmayan yok gibi.
Bende Bosch olanı aldım inox.
Hala paketinde duruyor 3 ay sonra kullanmaya başlacağım.
İnşallah pişmanlık vermez.

Bir dağ bile beni sevse musibete uğrar.Hz.Ali(s.a.)

1533 Mesaj
13 Temmuz 2012; 9:24:25 

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Fiyatı baya uygunmuş cidden.
Ben forumu baştan sona okudum mennun olmayan yok gibi.
Bende Bosch olanı aldım inox.
Hala paketinde duruyor 3 ay sonra kullanmaya başlacağım.
İnşallah pişmanlık vermez.

İnşallah. Biz de bugün alacağız kısmetse. Umarım bizleri de utandırmaz. Ben de çok araştırdım. Çok memnun kalınan bir ürün. Umarım rahatlıkla kullanabiliriz.

5 Mesaj
13 Temmuz 2012; 20:07:58 

[font="Arial"]öncelikle herkese merhabalar. bu nasıl bir beyin fırtınasıdır böyle :) 1 saattir soruları cvp'ları okuyorum tavsiye edilen ürünleri inceleyip karşılaştırıyorum. Monoton hayatımı herakşam film izleyerek geçiriyorum 2 haftadır buzdolabı ve ç.makinesi araştırmama rağmen henüz netlik kazanmayan arzu ve taleplerim doğrultusunda sizlerin engin bilgin ve tecrübelerinize danışmak istedim.

%70 görselliğe önem veririm %30 tassaruflu olmasına %sıfır marka takıntım var
hepsini bi yere topladığımda bu üründe karar kılmıştım fakat burdaki dialoglar biraz kafamı karıştırdı

http://www.bosch-home.c...w-frost/KGE58AW40N.html

kafamı kurcalayan şey sobalı evde oturuor olmam ve yeni taşındığım için kışın mutfak ne kdr soğuk olur bilmiyorum +5 tende soğuk olabilir çünkü burası trakya :)
2incisi ise buzlanma problemi dert edilcek bir buzlanma mı bu bahsedilen eski buzdolaplarında çekiç ve tornavida yardımıyla kırıpta yazın ortasında dışarı attığımız buz mu (sokakta oynayan cocuklar için muhteşem eğlence) o yoğunlukta olabilecek derecede mi merak ettim?_? öyleyse u dönüşü no frost yapıcam!

bir kaç gün içinde almayı düşündüğüm bu üründen vazgecip yeni arayışlar ve yine haftalar süren search denemelerime devam ediyimmi acep?_?

çamaşır makinesindede şu ürünü buldum özellikleri dizaynı ve tasarruf açısından süper bulduğum bu ürün sizce nasıl? tamburu cartu curtu falan iyiyse bunu almalı mıyım?_?

http://www.hotpoint.com...D_49_EUB/pid_74935TK.do

herşeye rağmen tavsiyelere açığım henüz bulaşık makinesi arayışlarına başlamadım öncelikli almam gereken aletler bunlar:( baya bi geç kaldığımı düşünüyorum çünkü 3 yıllık evliyim :)

NoT: yardım ve dayanışmadan ötürü ilgilenen bilgililere teşekkür ederim ALLAH sizden raZı olsun![/font]

yok

3838 Mesaj
13 Temmuz 2012; 20:29:24 

%70 görünüme önem veririm demesenizde buradan anlardım.

http://www.hotpoint.com...D_49_EUB/pid_74935TK.do

Bu ürününde görünümden başka hiçbir şeyi yok çöp mal.

Dolap içinde bütün sorularınızın yanıtı konuda var.

11899 Mesaj
13 Temmuz 2012; 20:38:53 

Eski nostaljik buzdolaplarındaki gibi bir karlanma olması imkansızdır.

Ancak sobalı ev durumunu bilemem. Ortam 10'C altına düştüğü zaman cihaz verimli çalışamayabilir. Bu durumu dikkate almanız lazım.

Bunun dışında bu seri Bosch'un bugüne kadar ürettiği en iyi buzdolabı diyebilirim. Ülkemizde üretiliyor oluşu da gurur verici, her ne kadar burada tasarlanmamış olsa da

3838 Mesaj
13 Temmuz 2012; 20:42:05 

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Eski nostaljik buzdolaplarındaki gibi bir karlanma olması imkansızdır.

Ancak sobalı ev durumunu bilemem. Ortam 10'C altına düştüğü zaman cihaz verimli çalışamayabilir. Bu durumu dikkate almanız lazım.

Bunun dışında bu seri Bosch'un bugüne kadar ürettiği en iyi buzdolabı diyebilirim. Ülkemizde üretiliyor oluşu da gurur verici, her ne kadar burada tasarlanmamış olsa da

her ne kadar burada tasarlanmamış olsa da

Hele ben bir hinlik sezmiştim.

11899 Mesaj
13 Temmuz 2012; 20:49:29 

5 Mesaj
13 Temmuz 2012; 20:51:07 

low frost bana göre değilmiş :( peki no frost ne önerirsiniz ve ç. makinesi hakkında düşünceleriniz neler?-* buzdolabı kombili olursa süper olur bide a++ olsun bari bosh siemens profilo ne varsa dolandım baktım baktım en uygunu oydu ama işte soba olayı işi bitirioo :( şu su pınarı muhabbettide hoş bişi gardrop tipi dolaplarda dizayn açısından çok modern görünüyor ama bu seferde %30luk enerji takıntım beni low frost'a götürüooo acaba +10'un altına düşünce dolap mutfakta ısınmak için dans etmeye mı başlar yoksa uyku moduna girip motoru mu kapatır ?_? acep ne olur :D şimdiden teşekkürler bir önceki verdiğiniz cvp içinde çok teşekkürler

yok

5 Mesaj
13 Temmuz 2012; 21:06:05 

http://www.hotpoint.com...TVZ%29HA/pid_64543TK.do
bu ürün hakkında düşünceleriniz neler bu sizi arkanıza bakmadan 10 sene götürür mü dersiniz yoksa bundan çok güzel çöp konteyner'ı mı olur dersiniz?_?
ürün karşılaştırması ne kdr yapsamda arasındaki farkı yazılarla görebiliyorum fransız kaldığım konu düşünceleriniz benim için çok önemli çünkü sizin önerinize göre almam en hayrlısı olur!

yok

11899 Mesaj
13 Temmuz 2012; 21:29:21 

Statik buzdolapları soğuk ortamda verimli çalışamazlar. Yani soğutma performansında düşüş görülebilir. Yalnız 10'C oldukça soğuk bir değer, mutfağınızın bu kadar soğuyabileceğinden emin misiniz?

Hotpoint'in Point'ini bile evime sokmam.

Ürünlerin tasarımı güzel diyorlar ama bence oldukça kaba, ben tasarımını da beğenmiyorum.

Alır, garanti süresince pata küte kullanır sonra çöpe atarsınız. Benden uyarması.

Buzdolabında bu modeli alamıyorsanız Grundig GKNE4780I var, ya da Altus ALK470E olabilir.

5 Mesaj
14 Temmuz 2012; 0:01:32 

Grundig hoşuma gitti öncelikle bayii'lerde bu ürünü arıycam yoksa int. sipariş vericem çok teşekkürler :D
kullandıkça hatırlanılcaksın gurur verici bir duygu sayende bir sürü aile b.eşyasından memnun çok başarılı bir konu
açılmış :) kusuruma bakmazsan http://www.hotpoint.com...D_49_EUB/pid_74935TK.do
sence bu ürün nasıl hot pointin pointi demişssin ama :D ne bileyim makine uzay mekiği gibi duruo tasarımı benim hoşuma gitti a+++ ve sıkma verimide a olması 10 kg olması bana cok ayrıcalıklı geldi
fakat markaya olan güvensizliğiniz beni tedirgin etmeye yettide arttı o yüzden yine size danışmam gerektiğini düşünüyorum bu özelliklere yakın bir makine önerir misiniz?_?

yok

598 Mesaj
14 Temmuz 2012; 8:39:50 

Ya Arkadaşlar bende bu modeli Siemens KG58EAL30N olanı almayı düşünüyorum ama yükseklik problemim var dolabı koyacagım ünitenin yüksekligi tam olarak 192.5 filan dolabın yüksekligi ise 191 deniyor acaba benim yere sıgarmı eger altında yüksekli ayarlamak için ayak filan varsa onlarda dahilmi bu yükseklige

5 Mesaj
14 Temmuz 2012; 17:35:01 

çok saygı değer üstad'lar ç.makinesi nasıl olmalı ?_*

yok

13 Mesaj
14 Temmuz 2012; 19:17:55 

biraz önce bosch ve siemens bayilerini dolaştım 1650 tl altına inmediler( 10 taksit ).istanbulda uygun fiyata nereden alabiliriz.

1533 Mesaj
14 Temmuz 2012; 19:38:38 

quote:

biraz önce bosch ve siemens bayilerini dolaştım 1650 tl altına inmediler( 10 taksit ).istanbulda uygun fiyata nereden alabiliriz.

Siemens olanını ÇETMEN mobilya mağazası varsa, oradan alabilirsiniz. Nakit olarak 1299 TL'ye satıyorlar, bilginiz olsun.

13 Mesaj
14 Temmuz 2012; 20:05:47 

quote:

Siemens olanını ÇETMEN mobilya mağazası varsa, oradan alabilirsiniz. Nakit olarak 1299 TL'ye satıyorlar, bilginiz olsun.

anadolu yakasında varmış mağazaları bana uzak ancak yarın gidebilirim.ancak aynı modelmi sorun falan yaşarmıyız. yardımlarınız için teşekkür ederim.

1533 Mesaj
14 Temmuz 2012; 20:27:27 

quote:

anadolu yakasında varmış mağazaları bana uzak ancak yarın gidebilirim.ancak aynı modelmi sorun falan yaşarmıyız. yardımlarınız için teşekkür ederim.

Birebir aşağıdaki linkteki ürün. Yanlız acele edin ya da gitmeden bir arayın. Çünkü kampanya stoklarla sınırlı olduğu için tükenmiş olabilir.

http://www.siemens-home...l%C4%B1/KG58EAW30N.html

13 Mesaj
14 Temmuz 2012; 20:38:05 

quote:

Birebir aşağıdaki linkteki ürün. Yanlız acele edin ya da gitmeden bir arayın. Çünkü kampanya stoklarla sınırlı olduğu için tükenmiş olabilir.

http://www.siemens-home...l%C4%B1/KG58EAW30N.html

aradım 2 adet kalmış yarın gideceğim kalırsa alacağım.siz de bugün alacağınızı belirtmiştiniz aldıysanız nakliye ile hemen ulaştırıyorlarmı yoksa teslimat için gün mü veriyorlar.telefonda tam anlayamadım ama siemens getirirse ayrıca nakliye ödemeniz gerekir gibi şeyler söyledi.ayrıca siemens garantilidir değilmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavel68 -- 14 Temmuz 2012; 20:52:03 >

1117 Mesaj
14 Temmuz 2012; 21:05:26 

candoğan kardeş belki yeri değil gördüğüm kadarıyla baya bilgilisin 1000 lira civarı bütçeyle klima almak istiyorum

12000 lik baymak elite almaya karar vermiştim 12 taksit 900 lira geliyor.

http://www.beyazesyamer...l?ref=akakce&v=1.38.4#0

baymağın servisinden dolayı bir arkadaş vaz geçirdi

klima husunda malumatın varsa yardımcı olabilirmisin (12000 lik olacak .20 metre kare bir oda istanbul fatihte oturuyoruz. 1000 lira civarı butçe var)

12000 lik baymak elite özelliklerini barındıran başka bir model tavsiye edersen çok müteşekkir olurum

sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 14 Temmuz 2012; 21:10:15 >

el-adlü esasül-mülk <HZ.ÖMER> adalet mülkün temelidir

1533 Mesaj
15 Temmuz 2012; 8:00:52 

quote:

aradım 2 adet kalmış yarın gideceğim kalırsa alacağım.siz de bugün alacağınızı belirtmiştiniz aldıysanız nakliye ile hemen ulaştırıyorlarmı yoksa teslimat için gün mü veriyorlar.telefonda tam anlayamadım ama siemens getirirse ayrıca nakliye ödemeniz gerekir gibi şeyler söyledi.ayrıca siemens garantilidir değilmi.

Ben tüm mobilyamı çetmenden aldım. Kısmetse mobilyalarım salı ya da çarşamba evime teslim olacak. O yüzden buzdolabının da eşyalarla birlikte gelmesini istedim. O zaman gelecek. Ama nakliye ücreti falan var mı diye sorduğumda "yooook, nakliye ücreti yok" dendi. :)

Tabiki de siemens garantilidir. İnşallah servisle bir işimiz olmaz ama olursa da yetkili siemens servisleri bakacak.

Nakliye olayı şöyle sanırım. Firmanın kendi çalışanları getirip, dolabı evinize getirirse ücret vermiyorsunuz. Servise kurdurtmak istiyorsanız ayriyetten servis çağırıyorsunuz. Ama dolabın servis tarafından getirilip, kurulmasını istiyorsanız sanırım servise dolap taşıma ücreti adı altında bir miktar nakliye ücreti vermeniz gerekiyordur diye tahmin ediyorum.