Şimdi Ara

BOSCH KGE58AW30N A++ Kombi Buzdolabı İncelemesi (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
38
Favori
324.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tabip

inceleme için teşekkürler. bende bu buzdolabından almayı düşünüyorum, ama internet üzerinden en hesaplı nereden alabiliriz? kargosu falan çok tutar mı acaba?

Bir ara evimisterden %20 indirim çekiyle alınabiliyordu. Kaçırdık o fırsatı. Şimdi de evimisterde bu ürün yer almıyor. Alsa bile fiyatları inanılmaz artmış beyaz eşyaların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

inceleme için teşekkürler. bende bu buzdolabından almayı düşünüyorum, ama internet üzerinden en hesaplı nereden alabiliriz? kargosu falan çok tutar mı acaba?

Bir ara evimisterden %20 indirim çekiyle alınabiliyordu. Kaçırdık o fırsatı. Şimdi de evimisterde bu ürün yer almıyor. Alsa bile fiyatları inanılmaz artmış beyaz eşyaların.

kaçırmışız fırsatı. media market electroworld gibi mağazalarda bulunur mu ki? bulunsada, ankara dışına gönderirler mi?
  • Çok güzel bir tercih olduğuna emin olabilirsiniz. Güle güle kullanın, ben de teşekkür ederim.
  • sayın candoğan bey sizin yorumlarınızla kendime bu modeli aldım KGE58AW30N pazar günü annemlerin hoşunada gitti resimlere bakarak bugün bosh bayisine bu modelden şipariş vermeye gittik maalesf stoklarda kalmamış yetili satıcı bir kaç yeri aradı ürüne ulaşamadı bizde bunun yerine KDV58VW30N bu modelini aldık arada ufak farklar var fiyatıda 200 tl daha ucuz acaba bu model kullanışlımıdır tecrübelerine dayanarak bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk ederim
  • Bakalım biz de siemens olanını aldık hayırlısıyla. 10 güne gelirmiş en geç ürün. Gelince yorumlarımı yazarım ürün hakkında.
  • Simens 40N i almış bulunuyoruz.Dün geldi fakat mutfak kapısından geçmediği için servise haber verildi.Dün bütün günümüzü servisi bekleyerek geçirdik ve gelen ,giden olmadı malesef.Koca dolap 2m.lik boyuyla ,paketinde ortada duruyor.Diğer dolabı da boşaltmıştık.Bir sürü yiyecek dışarıda ziyan oldu.Sesle ilgili şikayetlerin sıkça forumda belirtilmesi de gözümü korkuttu açıkçası.İnşallah kapıdan sığar ve sorunsuzca çalışır,tabii servis gelebilirse...
  • Merhabalar,

Evleniyorum ve başta Candoğan Bey olmak üzere tüm arkadaşların önerilerini dikkate alarak şöyle bir liste oluşturdum. Bazı ufak sorularım var cevaplarsanız sevinirim.

Çamaşır Makinesi: BOSCH WAS 28764TR
    Buzdolabı: BOSCH KGE 58AL30N
    Mutfak dolabı yüksekliği 192 cm, derinliği 56 cm, genişliği 76 cm. Buzdolabının yüksekliği 191 cm, derinliği 77 cm, genişliği 70 cm. özellikle yükseklik konusunda endişeliyim, sığar mı ?

Bulaşık Makinesi: BOSCH SMS 58M88TR ya da BOSCH SMI 53E05TR(ankastre)
    Bu ikisi arasında birinin ankastre olması dışında özellik olarak ne fark var?

Ankastre Set:
    Aspiratör: BOSCH DHI 645D TR
    Ocak: BOSCH NGU 4151 LT
    Fırın: BOSCH HBN 331E2 T

Farklı önerileriniz ve vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • Nihayet ,bu sabah alınan mağazaya gidilip okkalı bir çıkışmanın ardından,özürler dilenerek bu akşam 17.00 de dolabımız mutfağa taşınarak kuruldu.İnşallah başka sorun çıkmaz.Bu ürünü bizlere tanıtımından ve bilgilendirmelerinden dolayı Candoğan'a ve diğer forumdaş arkadaşlara teşekkürler. Darısı almak isteyen arkadaşların başına...
  • hayırlı olsun arkadaşım iyi günlerde kullanın
  • Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=uYwoypqzxSI
    arkadaşlar sizin dolaptanda arada sırada böyle bir ses geliyo mu servis normal dedi ....

Benimkinde ilk çalıştığı zaman 1-2dk arası süreyle sinek vızıldamasına benzeyen ve basınç farkından olduğunu düşündüğüm değişik bir ses geliyor. Ancak videodaki ses bana yüksek geldi. Bence 444 6 333 Bosch çağrı merkezini arayıp sesin normal bulunması durumunda ücret ödemeyeceğinizi not düşürerek servisi çağırın. Servis sesi yakalayamazsa da videoyu gösterirsiniz.

servis çağırdım fakat servis varken herhangi bir ses yapmadı onlarda gaz sesidir normal diyip gittiler...
    sizde herhangi bir sekilde böyle bir ses oluşmadı yani
    bazen gunde 1 bazen 2 3 de bir 10dk kadar bu sesi çıkarıyor...sonra normal çalışma sesine dönüyor....

Merhaba,40N simens dolabımız bu akşam 17.00 de kuruldu.Henüz doldurmadık içini ama içinden (dışarıdan da duyulabiliyor ) sanki damlayarak su akıyormuş gibi ses geliyor dk.lardır.Sizinki de böyle bir şeymi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 29 Mayıs 2012; 23:07:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: derinsuvari

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar sizin dolaptanda arada sırada böyle bir ses geliyo mu servis normal dedi ....

Benimkinde ilk çalıştığı zaman 1-2dk arası süreyle sinek vızıldamasına benzeyen ve basınç farkından olduğunu düşündüğüm değişik bir ses geliyor. Ancak videodaki ses bana yüksek geldi. Bence 444 6 333 Bosch çağrı merkezini arayıp sesin normal bulunması durumunda ücret ödemeyeceğinizi not düşürerek servisi çağırın. Servis sesi yakalayamazsa da videoyu gösterirsiniz.

servis çağırdım fakat servis varken herhangi bir ses yapmadı onlarda gaz sesidir normal diyip gittiler...
    bazen gunde 1 bazen 2 3 de bir 10dk kadar bu sesi çıkarıyor...sonra normal çalışma sesine dönüyor....

Merhaba,40N simens dolabımız bu akşam 17.00 de kuruldu.Henüz doldurmadık içini ama içinden (dışarıdan da duyulabiliyor ) sanki damlayarak su akıyormuş gibi ses geliyor dk.lardır.Sizinki de böyle bir şeymi acaba?

Hocam merhaba;

İçinden çıkan kullanım klavuzunun son sayfalarında seslerle ilgili bir bilgilendirme var. Örneğin çat diye bir ses duyuyorum bazen. Şalter atar gibi bu ses normal bir sesmiş. Su damlacağı sesi de normal. Birde arı vızıldaması gibi bir ses var bunlar buzdolabının normal olan sesleri. Bir sorun yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 29 Mayıs 2012; 23:11:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba;

İçinden çıkan kullanım klavuzunun son sayfalarında seslerle ilgili bir bilgilendirme var. Örneğin çat diye bir ses duyuyorum bazen. Şalter atar gibi bu ses normal bir sesmiş. Su damlacağı sesi de normal. Birde arı vızıldaması gibi bir ses var bunlar buzdolabının normal olan sesleri. Bir sorun yok yani

Hımm inşallah öyledir,bir sorun olmasın da.Teşekkürler.

• çok mu ses çıkarıyor makine :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba;

Peki bir buzdolabının bu kadar garip sesler çıkarması normalmi?_ no frostlardaki ses ten şikayet ediyordu milllet birde bu çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: rte_50

sayın candoğan bey öncelikle çok çok teşekür ederim engin bilgilerinizi bizden esirgemeyip bize yol gösterdiğiniz için...bu +10 derecenin altında statik buzdolapları ve almak istediğim kge58aw30n sıkıntı yaratacağını belirtmişsiniz...samsungunda biliyosunuz servis sıkıntılarını bulunduğum yer suşehri sivasa 120 km uzak...yani samsung alsam servis sıkıntısı yaşarmıyım yada bana nofrost olarak 1500 maksimum üst limiti göz önünde bulundurarak hangi ürünü tavsiye edersiniz?bulaşık makinam sizin tavsiyeniz sms58m82 aldım çok çok çok memnunum.kardeşime sizin tavsiyeniz 733 liraya çamaşır makinası aldım.buz dolabınıda sizden habersiz kesinlikle almamayı düşünüyorum...aslında acelimizde yok 1 ay içerisinde alabiliriz...bize hangi nofrostu önerirsiniz...şimdiden size sonsuz teşekürler ediyorum.yaptığınız bu amme hizmetini takdirle karşılıyoruz inan...

incelemesi yapılmış buzdolabı Sivas şartlarına uygun değil midir? Ben Sivas'ta yaşıyorum, bu buzdolabını alırsam hata mı ederim ve Grundig mi bakmalıyım? Ama no-frost istemiyorsam ne yapacağım?

• quote:

Orijinalden alıntı: heidipeter

çok mu ses çıkarıyor makine :(

videosunu çektim ama yükleyemedim ,ses aralıksız devam ediyor.
  • Değerli arkadaşlarım. Profilo bd 3058 w3 vv modeli hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Sanırım Bosch'un muadili. İkisini inceleme fırsatım oldu. Bosch 58aw30 n daha kaliteliymiş gibi bir izlenim bıraktı. 350 tl civarında bir fiyat farkı var.
  • quote:

quote:

sayın candoğan bey öncelikle çok çok teşekür ederim engin bilgilerinizi bizden esirgemeyip bize yol gösterdiğiniz için...bu +10 derecenin altında statik buzdolapları ve almak istediğim kge58aw30n sıkıntı yaratacağını belirtmişsiniz...samsungunda biliyosunuz servis sıkıntılarını bulunduğum yer suşehri sivasa 120 km uzak...yani samsung alsam servis sıkıntısı yaşarmıyım yada bana nofrost olarak 1500 maksimum üst limiti göz önünde bulundurarak hangi ürünü tavsiye edersiniz?bulaşık makinam sizin tavsiyeniz sms58m82 aldım çok çok çok memnunum.kardeşime sizin tavsiyeniz 733 liraya çamaşır makinası aldım.buz dolabınıda sizden habersiz kesinlikle almamayı düşünüyorum...aslında acelimizde yok 1 ay içerisinde alabiliriz...bize hangi nofrostu önerirsiniz...şimdiden size sonsuz teşekürler ediyorum.yaptığınız bu amme hizmetini takdirle karşılıyoruz inan...

incelemesi yapılmış buzdolabı Sivas şartlarına uygun değil midir? Ben Sivas'ta yaşıyorum, bu buzdolabını alırsam hata mı ederim ve Grundig mi bakmalıyım? Ama no-frost istemiyorsam ne yapacağım?

kardeşim bunun siemens modeli olan kg58eaw30n modeli sivas suşehrinde olan kardeşim için aldım 2-3 ay gibi bir zaman oldu...çok memnunlar hatta annemlerede bundan almayı düşünüyorum yalnız sebzelik plastiği biraz ince sanırım o sebeble bosch alsanız daha iyi olurdu bizde boş alacaktık ama arada 100 lira fark vardı malum suşehri küçük yer...kesinlikle tavsiye ederiz...

• quote:

quote:

bu arada hocam orada benim sorduğum +10 olayı dışarı sıcaklığı değil sobalı evdeki mutfağın ısısı...sobalı evde oturyor iseniz mutfağınız +10 un altına iniyorsa tam performans alamazsınız olay bu...kaloriferli her evede 10 numara buzdolabı...

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.