Şimdi Ara

Hesaplı Kasko Fırsatları Genel Başlık (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
51
Favori
47.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004-2006 micra tekna alıcam trafik sigortası ve kasko nekadar tutar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 Ağustosta hem trafik hem de kasko bitiyor teklif alabilirim. Selamlar...

• 2012 Model Kia Rio 1.4 crdi için teklif alabilir miyim?
  • 2009 Focus - 28inde kaskom ve trafik sigortam bitiyor. 1 yıl anadolu 2 yıl groupama dan kasko yaptırdım. Yenileme için teklif bekliyorum bilgiler için ö.m. atmanız yeterli.
  • 2014 kia sportage plus 73,800 kasko degeri - güneş sigortadan 1260 tl ye full kasko yaptırdım
  • ben de kasko teklifi almak istiyorum.Özelden bilgileri paylaşıyım.Teklif verecek arkadaş ile.
  • 2008 skoda fabia tdi classic için teklif istiyorum lütfen.
  • 2009 Grande Punto için kasko teklifi almak istiyorum.
  • 2011 seat leon için kasko teklifi almak istiyorum 05388507205

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 Honda s2000 için kasko fiyat teklifi istiyorum detaylar PM den .

Teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar
    ilk defa kasko yaptıracağım ve nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum.
    muafiyet, limitler, teminatlar, maddi manevi zararlar,hangi şirket. bu konularda bana fikir verebilirmisiniz acaba?
  • merhaba 2011 polo comfortline 1.4 triptonic vites kasko ve trafik sigorta teklifi alabilirim
  • Yıl sonunda lazım olacak.
  • Merhaba Arkadaşlar ,

Sigorta şirketlerinin ve bazı internet acentelerinin yalan yanlış %70 , %50 indirim deyip de gittiğinizde size piyasa fiyatlarını sunduğu bu dürüstlükten uzaklaşılmış ortamda, daha önce de forumdonanımda bir çok arkadaşıma yardımcı olduğum gibi kendi acentem üzerinden destek vermek isterim.

Farklı 12 firmadan karşılaştırmalı kasko teklifleri ve aynı şekilde trafik sigortasında en uygun rakamı yakalamanızda yardımcı olacağım. Bilgilerim aşağıdaki gibidir , forumdonanım'dan ulaştığınızı özellikle belirtirseniz farklı avantajlarım da olacaktır.

Özhan SEZGİN
    www.caddebostansigorta.com.tr
    Caddebostan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.
    Bağdat Caddesi,Plaj yolu Çilek Sk.Deniz Apt.N:12/21
    Caddebostan-Kadıköy / İSTANBUL
    Tel:0-216 385 67 47 (Direkt)
    Fax:0-216 385 63 91
    Gsm:0-532 409 12 15

• merhaba arkadaşlar 96 model bir araca (kaza yapmadı şimdiye kadar çok şükür) kasko yapacak bir firma var mı? devam eden kasko yok.

• 2011 polo comfortline için ben en uygun teklifi axa'dan aldım 1060 lira kasko 466 TL de trafik sigortası teklifi aldım.
  • Merhaba

ruhsat sahibinin tc kimlik numarası ve araç plakası gereklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

merhaba arkadaşlar 96 model bir araca (kaza yapmadı şimdiye kadar çok şükür) kasko yapacak bir firma var mı? devam eden kasko yok.

merhaba , özelden veya mail adresimden tc. kimlik numaranız ve plakayı bildirirseniz bir çalışma yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legrottaglie

Merhaba Arkadaşlar ,

Sigorta şirketlerinin ve bazı internet acentelerinin yalan yanlış %70 , %50 indirim deyip de gittiğinizde size piyasa fiyatlarını sunduğu bu dürüstlükten uzaklaşılmış ortamda, daha önce de forumdonanımda bir çok arkadaşıma yardımcı olduğum gibi kendi acentem üzerinden destek vermek isterim.

Farklı 12 firmadan karşılaştırmalı kasko teklifleri ve aynı şekilde trafik sigortasında en uygun rakamı yakalamanızda yardımcı olacağım. Bilgilerim aşağıdaki gibidir , forumdonanım'dan ulaştığınızı özellikle belirtirseniz farklı avantajlarım da olacaktır.

Özhan SEZGİN

hocam sorumu size yönelteyim o zaman;
    kasko yaptıracaklar için nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylermisiniz?
    muafiyet, limitler, teminatlar, maddi manevi zararlar,hangi şirket. bu konularda benim gibi fazla bilgi sahibi olmayanlara fikir verebilirmisiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: xapex

quote:

Orijinalden alıntı: Legrottaglie

Merhaba Arkadaşlar ,

Özhan SEZGİN

hocam sorumu size yönelteyim o zaman;
    kasko yaptıracaklar için nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylermisiniz?
    muafiyet, limitler, teminatlar, maddi manevi zararlar,hangi şirket. bu konularda benim gibi fazla bilgi sahibi olmayanlara fikir verebilirmisiniz acaba?

Merhaba , nacizane kendi tavsiyelerimi söylemem gerekirse ;

Öncelikle kaskoyu zorunlu trafik sigortası gibi düşünerek neresi en düşük fiyat veriyorsa oraya gitmek büyük bir yanlışlıktır. Çünkü trafik sigortalarının teminatları sabit olmasına karşın Kasko Sigortalarında teminatları belirlemek tamamen acenteye kalmıştır.

Burada dikkat edilmesi gereken hususlar poliçeniz deprem-sel-terör ve kasko teminatında bir muafiyet bulunmamasıdır.
    Bunun yanında geçen sene yürürlüğe giren yönetmelikle kaskolar Anlaşmalı Yetkili Servis - Anlaşmalı Özel Servis - Muadil Yedek parça gibi seçeneklerle aynı şirket içinde kasko pirimi düşürülebilmektedir.

Burada da dikaat edeceğniz husus eğer sizin için servis önemli ise ; servis konuusunda anlaşmalı anlaşmasız özel veya yetkili gibi kısıtlamaya gitmeyen bir poliçe almanızdır. Aksi taktirde anlaşmasız bir servise gitmeniz durumunda veya özel servis seçilmiş ise , yetkiliye götürmeniz durumunda %20 ila %50 arasında hasarda kesinti uygulanır.

Sigorta şirketi konusunda burada tavsiye belirtmem doğru olmaz ama seçici olmaya çalışmanızı öneririm.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.