Şimdi Ara

Hesaplı Kasko Fırsatları Genel Başlık (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
51
Favori
47.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemal1414

bu sigorta işi de fakirin yorganı gibi bir tarafını kapatsanız diğer taraf açık kalıyor :)

en son manevi tazminat konusu çıktıktan sonra biraz araştırma yaptım ve buna göre ;

maddi ;

zorunlu trafik sigortası :

Yaralanan kimselerin ilk yardım, muayene ve kontrol veya bu yaralanmadan ötürü ayakta hastane, klinik ve diğer yerlerdeki tedavi giderleri ile tedavinin gerektirdiği diğer giderleri, belgeleri ile birlikte kendisine başvurma tarihinden itibaren,
    sekiz iş günü içinde sigorta teminat limitleri dahilinde öder.

sigortanın belirlediğinin üzerinde çıkarsa :

kasko tarafından ödeneceği,

ancak manevi tazminat durumunda :

ne trafik sigortası ,ne de kasko tarafından ödenmediği gibi bir durum olduğu kanaati oluştu

yani her iki sigortamız olsa dahi manevi tazminat talep edilmesi durumunda kendi cebimizden ödeyeceğimiz anlaşılıyor

kasko işi yapan arkadaşlar bu tespitlerim doğrumudur ? bilgi verirlerse memnun olurum ,birde kaskomuza manevi tazminatı da eklettiğmizde tahminen ne kadar fark çıkar

cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim,çünkü başta benim hiç aklıma gelmeyen bir konuydu ve benim gibi olan arkadaşlara da belki faydası olur

Anadolu Sigortada manvi tazminatlar ödenmektedir.

Sistem üzerinde şu şekilde gözükür:
     Hesaplı Kasko Fırsatları Genel Başlık

Poliçe üzerinde şu şekilde gözükür:
     Hesaplı Kasko Fırsatları Genel Başlık

Saygılarımla.

• hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

böylece bir konuyu daha öğrenmiş olduk ve bence maddi olduğu kadar manevi tazminatta çok önemli bu nedenle olmazsa olmazlardan olduğu görülüyor,ben bu saatten sonra arabadan da vazgeçtim çünkü çoğu manevi tazminatı arabayı versek bile ödeyemeyeceğimiz görülüyor

yalnız bu madde keşke kaskoda mecburi olsa çünkü herkesin bunu düşünmesi mümkün görünmüyor
  • sigortacı arkadaşların dikkatine
    ankara için fiyat alamm gerekiyor ancak sanırım bazı arkadaşların karnı doymuş ki pm'e cevap dahi vermediler.
    ilgilenen arkadaş, ekmek yemek isteyen arkadaş varsa trafik ve kasko için irtibata geçsin

• İhtiyari mali mesuliyet için teminat limitinin 'kombine' olması daha mı iyidir? Ve bu tutar en az ne kadar olmalıdır? 100.000.TL yeterli bir rakam mıdır?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axa Sigorta,Ankara Sigorta,Anadolu Sigorta Fiyat Almak İçin Pm Atabilirsiniz.
  • 34 plakalı focusum var.araç babamın üzerine babamın yaşı 48.2 yıl önce 600-700 liralık bi kaza yaptı hatalıydı.mesleği memur.koç allianz dan trafik sigortasını yaptırdım 430 liraya ama kasko 1800 lira çıkıyo.daha uygun çııkması gerekmiyor muydu 1800 lira çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

34 plakalı focusum var.araç babamın üzerine babamın yaşı 48.2 yıl önce 600-700 liralık bi kaza yaptı hatalıydı.mesleği memur.koç allianz dan trafik sigortasını yaptırdım 430 liraya ama kasko 1800 lira çıkıyo.daha uygun çııkması gerekmiyor muydu 1800 lira çok fazla

bilgileri pm atın bakalım
  • kendisiyle bu sefer calısamadık
    ama "aloneleon " onur bey cok yardımcı oldu kasko konusunda.buradan bir kez daha tsk edeyim..
  • Merhaba. 2013 jetta 1.6 TDI higline manuel bir araç aldım ödemesini de yaptım faturası pazartesi kesilecek. 10-14 haziran arası plaka çıkaracağım ve sigorta+kasko yaptıracağım. Allianz'da %20 öğretmen indirimi var diğer firmalarda da öğretmen indirimi mevcut mudur? Plaka çıkmadan sigortayı yaptıracağım bunun için sadece motor şase numarası yeterli oluyor sanırım. Kasko olarak genişletilmiş kasko düşünüyorum ihtiyari mali mesuliyet 50.000 TL yeter gibime geliyor. Araç Afyon plaka olacak. Fiyat verebilecek arkadaş olursa diğer istenilen bilgileri özel mesajdan gönderebilirim. Saygılar.
  • kasko ve sigorta için fiyat teklifi almak istiyorum forumda kasko sigorta işiyle uğraşan varsa bana özel mesaj yazsın irtibat kursun lütfen
  • İlk aracım,yaşım 21,aracın yaşı 9.Kasko 3 ile 5 bin lira arasında çıktı.Nedir bu ya
  • Arkadaşlar merhaba,

Eşim sigortacı olup 15 16 tane ekrana sahiptir. Teklif isterseniz özelden pm atmanız yeterlidir bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

İlk aracım,yaşım 21,aracın yaşı 9.Kasko 3 ile 5 bin lira arasında çıktı.Nedir bu ya

iyice abarttılar zaten benim yaş 31 5.kasko hiç hasarım yok araç 2011 model 29000tl fiyatı var banada 1300tl çıkardılar yuhhhh, geçen yıl bile 700 vermiştim daha az
  • en uygun ak sigora teklif verdi bana 2012 model aracıma 830 tl. hasarsızlık indirimiyle.axa 1400
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

en uygun ak sigora teklif verdi bana 2012 model aracıma 830 tl. hasarsızlık indirimiyle.axa 1400

aracın marka modeli nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

en uygun ak sigora teklif verdi bana 2012 model aracıma 830 tl. hasarsızlık indirimiyle.axa 1400

aracın marka modeli nedir

megane 3 2012
  • Bende 2011 model puntoya yaptrdım 3 hafta önce.
    24 yaşındayım ve ilk arabam . aracın değeri 35.500 görünüyor.
    Kaskoyu personel indirimiyle birlikte zar zor 1600e yaptırdım. Euroka sigorta
    Trafik sigortasınıda euro sigortadan 320ye yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KmL-05

Bende 2011 model puntoya yaptrdım 3 hafta önce.
    24 yaşındayım ve ilk arabam . aracın değeri 35.500 görünüyor.
    Kaskoyu personel indirimiyle birlikte zar zor 1600e yaptırdım. Euroka sigorta
    Trafik sigortasınıda euro sigortadan 320ye yaptırdım.

Ayni model aractan bende de var.iyi fiyata yaptirmissiniz.hayirli olsun.puntolarin liste fiyati yuksek oldugu icin yuksek cikiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

araç bedeli, yaşınız, yaşadığınız şehir ve hasarsız indiriminiz hakkında bilgi verir misiniz?

bende de 2012 megane 3 edc 110 bg lik modelden var. geçen yıl ilk kaskomu 1474TL'ye yaptırmıştım ergoya, yaş 26, ilk arabam, şehir ankara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nomak71

quote:

araç bedeli, yaşınız, yaşadığınız şehir ve hasarsız indiriminiz hakkında bilgi verir misiniz?

bende de 2012 megane 3 edc 110 bg lik modelden var. geçen yıl ilk kaskomu 1474TL'ye yaptırmıştım ergoya, yaş 26, ilk arabam, şehir ankara.

malatya, yaş 33 -55 bin araç bedeli hasarsızlık indirimi konusunda bilgim yok sigortacım 10 yerden teklif aldı en uygunu ak sigorta çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.