Şimdi Ara

Hesaplı Kasko Fırsatları Genel Başlık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
51
Favori
47.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • groupama sigorta kullanıyorum 6 aydır. 2004 model 206 aracıma 950 liraya yaptırdım. park halindeki kaza için 5 günde bütün işleri tamamlamışlardı daha önce. (eksper,tamir) yedek araç teklif ettiler ama eşim otomatik dışında kullanmadığı için almamıştık.

bugün kozyatağından erenköye giderken atatürk caddesi üzerinde lastiğim patladı. 444lü çağrı merkezleriyle görüştükten sadece 10-12 dakika içerisinde çekici araç geldi ve en yakın servise gittik.

şu an için çok mennunum fiyatı uygun ve 2.kez ihtiyacım oldu ve yine beklemeden işlerim tamamlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

benden size tavsiye AXA , Anadolu ve AKSigorta dışındakilere güvenmeyin , duyduğunuzda kızabilirsiniz ama yarın birgün bir hasar anında anlarsınız dediklerimi. diğer şirketleri sigortacıdan saymam.

Her cümlenize katılıyorum.İnsanımız bilinçsiz , eskilerin bir lafı vardır "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" müthiş bir laf . Sigorta primi az diye küçük şirketlere sigorta yaptıran insanlar var. Yahu kardeşim hepsinin bir hesabı kitabı var.Küçük şirketlerin çarpanları daha küçük.Koca şirket o kadar salak mı 2 katı fiyat veriyor herşeyi full ve çarpanları fazla olduğu için ayrıca Çoğu yerle anlaşmalıdır bunlar.
  • Arkadaşlar pek çok acentenin temsilciliğini almış ve sanıyorum 15-20 yıldır bu işi yapan amcam var. Dileyenler benimle irtibata geçip fiyat alabilirler. Mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışırım. Yabancıya gitmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harsebjk

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

benden size tavsiye AXA , Anadolu ve AKSigorta dışındakilere güvenmeyin , duyduğunuzda kızabilirsiniz ama yarın birgün bir hasar anında anlarsınız dediklerimi. diğer şirketleri sigortacıdan saymam.

Her cümlenize katılıyorum.İnsanımız bilinçsiz , eskilerin bir lafı vardır "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" müthiş bir laf . Sigorta primi az diye küçük şirketlere sigorta yaptıran insanlar var. Yahu kardeşim hepsinin bir hesabı kitabı var.Küçük şirketlerin çarpanları daha küçük.Koca şirket o kadar salak mı 2 katı fiyat veriyor herşeyi full ve çarpanları fazla olduğu için ayrıca Çoğu yerle anlaşmalıdır bunlar.

sağolun üstadım lafta full kasko bunlar. Gidersin yok onu kapsamaz yok bu geçmez yok o muaf derler. ihtiyariyi düşük gösterirler ferdiyi düşük gösterirler. daha neler neler anlattırmayın bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: gloom4u

groupama sigorta kullanıyorum 6 aydır. 2004 model 206 aracıma 950 liraya yaptırdım. park halindeki kaza için 5 günde bütün işleri tamamlamışlardı daha önce. (eksper,tamir) yedek araç teklif ettiler ama eşim otomatik dışında kullanmadığı için almamıştık.

bugün kozyatağından erenköye giderken atatürk caddesi üzerinde lastiğim patladı. 444lü çağrı merkezleriyle görüştükten sadece 10-12 dakika içerisinde çekici araç geldi ve en yakın servise gittik.

şu an için çok mennunum fiyatı uygun ve 2.kez ihtiyacım oldu ve yine beklemeden işlerim tamamlandı.

Merhaba,

Kiralık araç konusunda bilgilendirme yapmak isterim. Anadolu Sigortada dilerseniz otomatik araç seçebiliyorsunuz. Bu uygulama sadece Anadolu Sigorta da olduğunu belirtmek isterim. Bazen kiralama firmasının elinde otomatik olmayabiliyor(kiralama firmalarının elinde pek olmayabiliyor). Anadolu sigorta müşterileri için eğer sabırlı olabilirseniz müşteri hizmetleri otomatik araç temin edebilir.

Saygılarımla.

• Uzun aramalar ve fiyat sormalardan sonra 2005 model Honda Jazz aracımı Maltepe sigorta daki Umit beye yaptırdım. Çok uygun bir fiyat verdi. Kendisini bulmama vesile olan forum donanım sitesine ve Anadolu sigorta acentesi Maltepe sigortadan Umit beye teşekkür ederim. Fiyat ciddi fark ediyor kasko da araştırmadan yaptırmayın derim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihdk -- 18 Şubat 2012; 22:50:16 >
  • Arkadaşlar tüm kamu çalışanlarına Anadolu Sigorta da %15 indirim var. Poliçelendirme aşamasında Kamu çalışanı olduğunuzu kimliğiniz ile belgelendirmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla.
  • BONUS'la Eureko Sigorta'dan Arabam Garantide Kasko poliçesi yaptıran tüketicilere %10 BONUS hediye!

Kampanya detayları:
    Kampanya poliçe başlangıç tarihi 1 Mart – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında olan Arabam Garantide Kasko ürünü için geçerli olacaktır.
    Kampanya Garanti şubelerinden yapılan Eureko Sigorta Arabam Garantide Kasko ürünü satışı için geçerli olup, banka dışı acente satışları kampanya kapsamı dışındadır.
    Arabam Garantide Kasko poliçesini tüm Garanti Bonus, Flexi, Money ve Bonus Ticari Kartlar ile gerçekleştiren müşterilerimize %10 Bonus hediye edilecektir.
    Garanti Bankasına ait Bonus kartlarına bonus yüklemesi yapılacak olup, bunun dışındaki kartlara bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
    Hediye Bonus'lar düzenlenen her poliçe için geçerlidir.
    Kasko filo üretimleri kampanya kapsamı dışındadır.
    Kazanılan bonus tutarı, ilk provizyonun alındığı kredi kartına poliçe prim tahsilatı yapıldığında yüklenecektir.
    Poliçenin iptal edilmesi durumunda hediye edilen bonuslar iade olarak geri alınır.
    Mail order kullanılarak yapılan taksitli alışverişlerde; ekstre dönemine yansıyan her taksit tutarının %10'i kadar bonus ilgili karta yüklenecektir.
    Kazanılan bonuslar hemen kullanılabilecek, zaman kısıtı olmayacaktır.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1382

• bende bir sigortacı olarak gerçekleri yazmak istedim. Şöyle ki ;

1- full sigorta diye bir şey yoktur adam sana full sigorta der İMM dediğimiz olayı kombinesiz ve 30-30-30 olrak çalışır yani karşı tarafın arabasını perte çıkardın diyelim aracın ederi 50 bin lira 30 bin lirasını kasko karşılar geri kalanını trafik sigortası ya aracın hasarı 50bin tl üzerinde ise ya karşıdaki otobüs veya tır benzeri bir araç ise 200 bin liralık zararın 150 bin lirasını mecbur siz ödeyeceksiniz. Bu yüzden kasko yaptırırken :

- İMM (ihtiyari mali mesuliyet ) kombineli olacak ve en aşağı 90-60-90 (hemen kötü düşünmeyin ) bin tl olacak.kombineli dediğim olay 60 bin liralık limit yetmeyince 90-60 olan diğer limitlerden kullansın. Yani 90+60+90 = 240 bin tl güvence altında + 20 bin trafik sigortası 260 bin liraya kadar karşı tarafın hasarları ödenir.

2- Sigortacınızı iyi seçin yardım hattından önce ona ulaşmaya çalışın.
    3- Sigorta yaptırırken ilk olarak bir kaç yerden fiyat olarak değilde kağıda basılı olarak teklif alın açın karşılaştırın.
    4- Kaza durumunda sağladığı avantajlara kesinlikle dikkat edin ( kiralık araç temini , mini onarım, hukuksal koruma limitleri vs)
    5- Muafiyetlere dikkat edin ki kazadan sonra canınız sıkılmasın. (Genelde deprem sel su da muafiyet verilir ama müşteriyi kapabilmek için bazı arkadaşlar diğerlerinde de muafiyet uyguluyor)
    6- Elbetteki fiyatlarda oynama olacaktır ama unutmayın yıllık 100 lira fark edecek diye dandik bir şirketten sigorta yaptırırsanız hasar ödemenizde ve yardımda onunla doğru orantılı olarak aksar. ( ödemeler gecikir, eksper gelmez, kiralık araç vermez, çekici hizmetinin km sınırını vardır vs.)
    7- Ve son olarak dikkat etmeniz gereken durum ilk kazada hasarsızlık indirimi bozuluyor mu bozulmuyor mu çünkü seneye %15 zamlı ödemeniz gerekebilir birde alacağınız % 20 indirimden olursunuz ve %35 gibi zamlı bir rakama yaptırmak zorunda kalırsınız.

Bu yüzden aldığınız domates gibidir sigorta işi önlerde size sunulan hizmetler hep güzel gibi durur ( çok özür dileyerek yazıyorum Türkiye'de ki sigorta bilincinin olmamasından ve yeni yeni gelişmesinden kaynaklanmakta) ama poliçeyi alırsınız bilmediğiniz için kaza yapana kadar bir şey yoktur her şey kaza yapınca ortaya çıkar.

Şimdiden herkese kazasız günler diliyorum. (Sorusu veya sorunu olan olursa çekinmeden pm atabilirsiniz memnuniyetle anlatmaya çalışırım.)

• quote:

Kampanya Garanti şubelerinden yapılan Eureko Sigorta Arabam Garantide Kasko ürünü satışı için geçerli olup, banka dışı acente satışları kampanya kapsamı dışındadır.

Bankalar sigortacılık yapmasın !

http://bankalarsigortacilikyapmasin.com/

https://www.facebook.com/pages/Bankalar-Ve-Plazalar-Sigortacilik-Yapmasin/108627845860103

• msjım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar tüm kamu çalışanlarına Anadolu Sigorta da %15 indirim var. Poliçelendirme aşamasında Kamu çalışanı olduğunuzu kimliğiniz ile belgelendirmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla.

Sözde %15 kamu çalışanı indirimi aldığım halde kasko değeri 21.500TL olan araç için ilk defa sigorta yaptırdığım için 1.400TL ödedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Arkadaşlar tüm kamu çalışanlarına Anadolu Sigorta da %15 indirim var. Poliçelendirme aşamasında Kamu çalışanı olduğunuzu kimliğiniz ile belgelendirmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla.

Sözde %15 kamu çalışanı indirimi aldığım halde kasko değeri 21.500TL olan araç için ilk defa sigorta yaptırdığım için 1.400TL ödedim.

Araç yaşı, Kaza durumu, Ruhsat sahibinin hasar geçmişi, Araç bedeli vb. birçok etken primi etkilmektedir. Ancak aynı şartlarda olan araçdan %15 daha az ödersiniz.

Saygılarımla.

• Opel arabam varken anadolu sigorta, diğer kasko firmalarına göre %20 ucuz fiyat veriyordu. Sebebini sorduğumda Opel ile farklı bir anlaşmalarının olduğunu söylemişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Opel arabam varken anadolu sigorta, diğer kasko firmalarına göre %20 ucuz fiyat veriyordu. Sebebini sorduğumda Opel ile farklı bir anlaşmalarının olduğunu söylemişlerdi.

Anadolu sigortanın indirim için herhangi bir marka ile özel bir anlaşması yoktur. Fiyatlandırmada Opel az kaza yapan bir markaysa primi düşük olabilir.

Saygılarımla.
  • quote:

quote:

Saygılarımla.

dostum yaptırmadıysan benim kasko yaptırdğım yere yönlendireyim yarı yarıya fark etmişti benimksiinde neredeyse

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

quote:

Saygılarımla.

dostum yaptırmadıysan benim kasko yaptırdğım yere yönlendireyim yarı yarıya fark etmişti benimksiinde neredeyse

Ben aslında 1.280TL' ye Halk Sigorta' dan yaptıracaktım. Ama onay vermedi 2008 yılına ait 3 maddi hasarlı kazadan dolayı. Ben de daha fazla beklememek adına Anadolu Sigorta' ya imza attım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Opel arabam varken anadolu sigorta, diğer kasko firmalarına göre %20 ucuz fiyat veriyordu. Sebebini sorduğumda Opel ile farklı bir anlaşmalarının olduğunu söylemişlerdi.

Anadolu sigortanın indirim için herhangi bir marka ile özel bir anlaşması yoktur. Fiyatlandırmada Opel az kaza yapan bir markaysa primi düşük olabilir.

Saygılarımla.

Peki ben opel corsa 2007 model aracım için 3 yerden 1500 t civarında teklif aldım, anadolu sigorta full kasko 950 tl 'ye yaptırdım(2 sene önce). Bu fiyat farkı ne dediğimde %20 kamu indirimi+opel'e özel indirim dediler. Diğer kaskolardan %50 indirimli teklif verdiler. Opelciler anadolu sigortadan teklif almadan kasko yaptırmayın derim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.