Şimdi Ara

acil 4x4 tavsiyesi lazım..lütfen yorum yapın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
19.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılbaşından sonra Allah izin verirse bir 4x4 almayı düşünüyorum.

lütfen aşağıdaki araçlar için yorumda bulunun. artıları- eksileri
    bunlardan birini tercih ediyorsunuz veya etmiyorsanız lütfen nedenleri ile yazın.

gerçekten fikilerriniz benim için önemlidir. aşağıdaki araçlar 30-35 bin lira civarıdır

2005 model KIA Sportage 2.0 CRDi EX 4WD otomatik dizel
    2002 model LAND ROVER Freelander 2 TD4 HSE triptonik dizel
    2006 model HYUNDAI Tucson 2.0 CRDiH-Matic 112 hp triptonik dizel

• Git temiz bir subaru forester al usta, bunların arasından en iyisi 2002 freelander, ama çok riskli. Sportage ve Tucson ın şekil bir duruşu yok, her tarafda var. Ama forester ayrıcalıktır.
  • riskli derken neden riskli mesela ?
  • Land Rover ın bakım masrafları bütçenizi aşabilir, 8-10 yıllık bir araçda büyük arızalar çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Git temiz bir subaru forester al usta, bunların arasından en iyisi 2002 freelander, ama çok riskli. Sportage ve Tucson ın şekil bir duruşu yok, her tarafda var. Ama forester ayrıcalıktır.

şimdi baktımda dediğin modele
    ama beğenmedim:( ve benzinli üstelik. yakıt dayanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bohem74

quote:

Git temiz bir subaru forester al usta, bunların arasından en iyisi 2002 freelander, ama çok riskli. Sportage ve Tucson ın şekil bir duruşu yok, her tarafda var. Ama forester ayrıcalıktır.

şimdi baktımda dediğin modele
    ama beğenmedim:( ve benzinli üstelik. yakıt dayanmaz

Benzin sorun değil, tüp takarsın.
  • Land Rover konusunda bende arkadaşlara katılıyorum gerçekden içlerinden en iyisi fakat yaşlı olmasından dolayı bazı sıkıntılar verebilir ve parçası pahalı bir araç yani bütçeyi sarsabilir en makulu ve dış görüşün olarakda en güzeli KİA yanlız onunda modeli fazla yeni değil sıkıntı olabilir seçim olarak olabilir fakat temizini bulmak lazım.
  • 2000 model toyoto corolla terra 1.3 kullanıyorum 5 senedir.
    canavar gibi . çokta memnunum aslında. çok temiz maşallah
    ama ne bileyim biraz değişiklik yapayım dedim. herkeste 4x4 var :)
  • 1.3 terra canavar gibi geliyorsa, 2.0 forester ne gibi gelir bilmem
  • quote:

1.3 terra canavar gibi geliyorsa, 2.0 forester ne gibi gelir bilmem

:)
    arabamı seviyorum. canavar gibi derken gerçekten çok temiz. o anlamda söyledim:)

elimde bir miktar para var. biraz sürüş keyfi olan birşey alayım diyorum.
    forester bana bir jeep olarak görsel anlamda çekici gelmedi açıkçası :(
  • Siz sürüş zevki mi mi istiyorsunuz yoksa caka satmak mı istiyorsunuz 30 bin liraya? Anlamadım. Evet forester görsel olarak güzel değil, ama sürüş zevki olarak inanılmazdır.
  • 30 in lira az para değilki. elbette görsel bir araç almak istiyorum.sürüş zevkinin yanında görsellikte önemli.
    forester zaten listemde yoktu. adınıda ilk kez duydum.sadece linkteki 3 araç için yorum istemiştim
  • 35 bin civarına 2005-2006 model Kia Sorento bulmak mümkün sanırım. Tucson ve Sportage'nin bir boy büyüğü. Eğer büyüklük önemliyse Sorento alınabilir. Ama yakışı da daha fazla tabi..
  • tavsiyem zevkli surus istiyorsaniz 4x4 den vaz gecin viraja girsen savrulursun yuksek hizlarda ugultu yapar yol tutusu vs vs bircok olumsuz yonu var eger butce 30.000 civari ise temizinden 1 16i alin hem zevkli hemde gosterdiginiz araclardan sekkilli
  • sorento'ya bakılabilir...
    Yada tüplü CRV,rav4
  • quote:

Yılbaşından sonra Allah izin verirse bir 4x4 almayı düşünüyorum.

lütfen aşağıdaki araçlar için yorumda bulunun. artıları- eksileri
    bunlardan birini tercih ediyorsunuz veya etmiyorsanız lütfen nedenleri ile yazın.

gerçekten fikilerriniz benim için önemlidir. aşağıdaki araçlar 30-35 bin lira civarıdır

2005 model KIA Sportage 2.0 CRDi EX 4WD otomatik dizel
    2002 model LAND ROVER Freelander 2 TD4 HSE triptonik dizel
    2006 model HYUNDAI Tucson 2.0 CRDiH-Matic 112 hp triptonik dizel

Freelander HSE pakette,sürücü koltuk yükseklik ayarı ve otomatik klima yok.Bu ikisi beni bu araçtan soğutmaya yetmişti.
    Tucson ve Spo zaten ikiz araçlar.Yalnız yanïlmıyorsam Tucson da 140 lık Spo da 112 hp lik motor vardı.
    Bu yüzden dediğin araçlardan Tucson alırdım.
    Arkadaşların önerdiği Forester ı yabana atma.Eğer tüp takarım diyorsan kesinlikle tavsiye ederim.Arkadaşïmïn aracını çok kullandım.Yalnız benzinde 360 km de ışığı yaktığımı bilirim.

• "Aman diyim Freelander'dan uzak dur" zamanında ben alacağım sıra her yerde bunu görüyordum.Sebepleride yazıyordu çok masraflı araçmış ama şimdi aklımda değil detaylar. O zaman direk vazgeçmiştim.Son kasası iyiymiş ama onada bütçeniz el vermez büyük ihtimalle
  • Niye acil? 4x4 krizine mi girdin? Bizim millet alem ya güç bela parayı biraraya getirir. Sonra aman çok acil hemen bilmemne 4x4 lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Niye acil? 4x4 krizine mi girdin? Bizim millet alem ya güç bela parayı biraraya getirir. Sonra aman çok acil hemen bilmemne 4x4 lazım.

güç bela bir araya getirdiğimi yazdım mı? yazmadım..

konuyla alakalı mı yazmışsın? hayır..

o zaman sana hayırlı işler kardeşim..bırakta 2 kelam edelim yorum yazanlarla..ricamdır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Niye acil? 4x4 krizine mi girdin? Bizim millet alem ya güç bela parayı biraraya getirir. Sonra aman çok acil hemen bilmemne 4x4 lazım.

güç bela bir araya getirdiğimi yazdım mı? yazmadım..

konuyla alakalı mı yazmışsın? hayır..

o zaman sana hayırlı işler kardeşim..bırakta 2 kelam edelim yorum yazanlarla..ricamdır.

iyi hadi bari acelen var mani olmayayım. 4x4 kalmaz biter mazallah benim yüzümden olma 4x4 ünden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.