Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferrari gt2 ile 4 ve 5. viteslerin biraz kısaltılmasıyla 1.49 yapılabiliyor 1.53 atıyorsanız 15 - 20 turluk bi çalışmayla yapabilrisiniz.

Ayrıca ozan26 arkadaşımızın paylaştığı İstanbul parkı bi yerden inderebiilyor muyuz ( racedepartmentta varmış pist ama o aracı bulamadım ) beta sürüm yazıyor buraya katılım ücretsiz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dart vader88 -- 18 Ağustos 2015; 23:05:13 >
  • dart vader88 D kullanıcısına yanıt
    Ferrari cidden çok hızlı, uzun süredir mclaren ve mercedes kullanıyordum, dediğiniz gibi 458 gt ile denedim ve sadece 2-3 tur sonunda 1:50 gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 19 Ağustos 2015; 13:15:53 >
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Hangi lastik hocam medium mu ? Supersoft la çok daha hızlı olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

porsche severlerden müjdemi (kısmen) isterim. dream pack 2 için ruf göstermişler. yanlış değilsem 997 kasa gt gibi görünüyor.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-9/s720x720/11892204_10204862010344009_3583763163207640885_n.jpg?oh=7cb16573c09d93c9bc646ff879528115&oe=568397A9&__gda__=1451324650_5539284dc7f451bef263d9fa324af5fe

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204862010344009

Ne zaman çıkıyormuş bu ek paket.

DLC'LER çıkınca indirim falan oluyor galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AC severlere şiddetle öneriyorum
    http://www.virtualr.net/formula-renault-3-5-ac-gamermuscle-review

Ek bilgi: Read me dosyasını mutlaka okuyun. İdeal FFB ayarları için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erulu -- 19 Ağustos 2015; 20:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

AC severlere şiddetle öneriyorum
    http://www.virtualr.net/formula-renault-3-5-ac-gamermuscle-review

Ek bilgi: Read me dosyasını mutlaka okuyun. İdeal FFB ayarları için.

Deneyelim bakalım. Umarım bazı serverlarda yüklüdür de oynarız
  • bu araçlari bu fiziklerle pistlerden cikartabilecegimiz gunleri görecekmiyiz acaba

dream pack 2 de soyle 600-650 beygirlik bi rally araci gelse ne guzel olur

sabaha karsi hayaller hayaller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Supra'nın gelmesini hayal ediyorum da olmuyor işte :D Bu arada Formula Renault 3.5 modu çok iyi olmuş , Spa'da yarıştım serverın birinde . Gayet tatmin edici
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Ben Supra'nın gelmesini hayal ediyorum da olmuyor işte :D Bu arada Formula Renault 3.5 modu çok iyi olmuş , Spa'da yarıştım serverın birinde . Gayet tatmin edici

lisansla ilgili bi engel yoksa gelir belki hocam

suprayi forza horizon 2 videolarinda baya izledim cidden canavar arac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    bi videosunu izledim 8 vitesliydi, girdim oynadım bendek if1 renault 6 vitesli, oranları değiştirmekle de ek vites olmuyor, nasıl değiştirebiliriz şanzımanı bilen var mı?
  • Hocam genelde uzakdoğu otomobillerine bir hastalığım var gelse zevkle oynarım Şu anki online sisteminden hiç zevk almıyorum assetto'nun. Ne doğru düzgün achievement ne leaderboard var oyunda bana göre.Beni tutucak tek şey haliyle yeni araçlar @ilkermurat

Bu araçta 8. vites var mı açıkcası bilmiyorum Ozan burdaysa o daha hakim, Empty Box'ın videosunda 8.vites yok hocam şimdi baktım @balcis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaúL -- 20 Ağustos 2015; 13:09:09 >
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    hocam aslı gibi olmaz ama modlarını buldum işinize yarar umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Ağustos 2015; 15:35:57 >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Sagolasın deneyeceğim indirip Drift yapamıyorum ama nedense vitese el freni atamak istediğimde çalışmıyor
  • quote:

Sagolasın deneyeceğim indirip Drift yapamıyorum ama nedense vitese el freni atamak istediğimde çalışmıyor

rica ederim hocam direksiyona yeni yeni adapte oluyorum hala gamepad hakimiyetime yaklaşamadım

başlıkta el frenini vitese adayan bi arkadaş vardı ismini hatırlayamadım

bu arada supraları mutlaka dene hocam canavar olmuşlar resmen

tek sorun kokpitlerini daha tam yapamamışlar drift aracında hiç yok kokpit
  • Grafiklere çok takılan biri değilim kokpit sade olsun yeter, öyle olsa hala f199-02 ya da GTR oynamazdım Deniyelim bakalım dreampack gelmedi goy goy yapıyoruz haliyle
  • quote:

Grafiklere çok takılan biri değilim kokpit sade olsun yeter, öyle olsa hala f199-02 ya da GTR oynamazdım Deniyelim bakalım dreampack gelmedi goy goy yapıyoruz haliyle

yok hocam grafik için söylememiştim

misal ben genelde kokpit kamerayla oynuyorum

çok nadiren diğre kameraları kullanırım

twin turboda kokpit var ama görüş açısı çok kötü olmuş diğer drift aracında ise hiç kokpit yok

bu arada videonun altındaki ses dosyasını eklemeyi unutma hocam

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Ben de kokpitten kullanamıyorum ya Kaput üzerinden kullanıyorum sürekli, tekli monitörde kokpitte görüş sıkıntısı çok oluyor iracing de yarışanlar iyi bilirler. Tur zamanlarım düşüyor kokpitten oynayınca
  • Stablity control %0 iken düzgün drift yapabiliyormusunuz yani uzun süreli yanlamalar? Bana biraz zor ve gerçek dışı geliyor drift olayı mesela stock e92 m3 gerçek hayatta çok kolay yanlayabiliyorken oyunda drifti dengede tutmak baya zor
  • Audi R8 LMS Ultra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 20 Ağustos 2015; 23:18:01 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.