Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.488
Cevap
75
Favori
315.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    video mod yazıyor çözünürlük değiştirmeyi dene bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fp06

Merhaba,

Bende oyunu indirimden yaralanarak steam üzerinden aldım. Oyunu indirdim ama giremiyorum. Araç ve pist seçtikten sonra loading ekranından geri çıkıyor, sebebi ne olabilir? (steam üzerinden dosya doğrulama da yaptım ama olmadı).

Cevap verebilecek birileri var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fp06 -- 25 Mayıs 2015; 10:12:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fp06 kullanıcısına yanıt
    oyun içi grafik ayarlarından monitörünüze uygun grafik, çözünürlük ayarlarını kontrol ettiniz mi?
  • quote:

quote:

Merhaba,

Bende oyunu indirimden yaralanarak steam üzerinden aldım. Oyunu indirdim ama giremiyorum. Araç ve pist seçtikten sonra loading ekranından geri çıkıyor, sebebi ne olabilir? (steam üzerinden dosya doğrulama da yaptım ama olmadı).

bütün pistlerde ve araçlarda mı oluyor?
  • Gençler la ferrari ile monza 1966 daki en iyi tur süreniz ne o süreye ulaşmaya çalışayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

oyun içi grafik ayarlarından monitörünüze uygun grafik, çözünürlük ayarlarını kontrol ettiniz mi?

Evet ettim. Hatta ekran kartindan olabilecegini dusunerek tum ayarlari min ya da off yaptim (geforce gts 250m) yine giremedim. Ama baska bi forumda daha iyi ekran kartiylada ayni sorunu yasayan varmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

quote:

Merhaba,

bütün pistlerde ve araçlarda mı oluyor?

Sanirim evet cunku degisik kombinasyonlar denedim (pist ve arac olarak) girmedi. Tum klasmanlarda sikinti var practice, time trial, race v.s...

• akşam fırsat olursa deneyip söylüyorum, bana challenge'la gelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

akşam fırsat olursa deneyip söylüyorum, bana challenge'la gelin

Ya challengedan ziyade 2.00.xx yapmıştım kötü mü yoksa ortalama mı diye şey yaptım çünkü yeni başladım

• fp06 kullanıcısına yanıt
    resmi forumda önerilen şeyler , ekran kartı driverinı güncelle ve olmazsa windowsta yeni kullancı açıp kur.
    olmazsa kendi forumlarında konu açmanı ve varsa event viewerdan crash log dosyasını da yüklemeni tavsiye ederim.
  • Adam 60 lı yıllar da 1:32:4 yaptığına göre bir yerde bir sıkıntı var :)

http://en.wikipedia.org/wiki/1966_Italian_Grand_Prix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreDFace -- 25 Mayıs 2015; 15:33:07 >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için, biraz daha uğraşayım bakalım.

• logitech momo İle nasıl oynarım oyunu keyif alırmıyım. Yoksa f710 ile devam edeyimmi .

• Su challenge bende bakayim bi merak ettim

• Aşağıda vereceğim videoda da görüldüğü gibi iki şey beni bu oyundan uzak tutuyor. Birincisi viraja Asetto Corsa da viraja girdiğinde arabanın kıçının aldığı hal çok saçma çok büyük bir hata sanki MClaren değil de viraja giren araba bir şahin. İkinci sorun ise araçların motor sesleri inanılmaz dandik duruyor Asetto Corsa' da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchLord -- 25 Mayıs 2015; 16:44:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

Aşağıda vereceğim videoda da görüldüğü gibi iki şey beni bu oyundan uzak tutuyor. Birincisi viraja Asetto Corsa da viraja girdiğinde arabanın kıçının aldığı hal çok saçma çok büyük bir hata sanki MClaren değil de viraja giren araba bir şahin. İkinci sorun ise araçların motor sesleri inanılmaz dandik duruyor Asetto Corsa' da.

Arabayı zaten kokpitten sürüyoruz+ seslerin gerçek olabı ac de pcarstaki dandik ses asıl

• Belli ki oyunu hiç oynamamışsınız.

Keza Assetto Corsa'da araçla viraj alırken kamera aracın arkasından ayrılabiliyor.
  • Hayır oynamadım hiç project cars aldım onu oynuyorum. Geçen indirime girdiğinde bile bu düşüncem sebebi ile almadım oyunu. Hadi onu geçtim keza dış kameradan oyunu oynayacağım yok zaten ara sıra yaparım sadece peki sesler ? Kimse kusura bakmasın ama en zayıf noktası asetto nun kesinlikle araç sesleri. Bir sim oyunun da en harika olması gereken sesler çok özensiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaoglu

Belli ki oyunu hiç oynamamışsınız.

Keza Assetto Corsa'da araçla viraj alırken kamera aracın arkasından ayrılabiliyor.

nı şeyi yazıcaktım hocam kamera sabit kaldığı için kıçı savruluyor gibi görünüyor
  • Diğer yorumum da yazdım hadi onu geçtim ama ses konusunda hiç kusura bakma. Asetto Corsa yı ilk duyurulduğu günden beri deli gibi takip ediyordum çıkışını bekledim ama o noktaya gelene kadar vazgeçtim zaten. Nasıl bir ses sisteminiz var yada kulağınız var bilmiyorum görünen köy klavuz istemez.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.