Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.488
Cevap
75
Favori
315.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rivali dışında bu oyuna bir rank sistemi gelmesi lazım süreler açısından. Şu an bence bu konuda çok zayıf
  • Sırf bu oyun için pardon simulator için

Sistemi yenileyip g27 alıyorum yaz tatilinin sonuna doğru tüm eksikleri tamamlanmış olur

Once harddisk yenileme lazım

G27

Power ve işlemci

Ekran kartı ve işlemci soğutucu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün biraz turladım güzel zevkli geçiyor fakat bir de direksiyon olsa neler yaparımda :) şimdilik f710 la idare ediyoz. :) Bmw 235i yi ilk zamanlar sevmemişdim. Bugün süreyim dedim, yol tutuşu hoşuma gitti, freni felan gayet iyi fakat tek sorunu vites oranı. Abi araba 6. vitesden sonra bayılıyor. 5 e kadar herşey güzel ondan sonrası biraz agır işliyor 7. vitesi hiç söylemiyorum. Touristde 7. vitese atamadım bile, gerek duymadım o kadar zorlanmadı çünkü :) normal nordschifeld olsa belki 7 ye atılır da işde agır ilerliyor. Büyük ekranda oynamasıda ayrı bir zevk direksiyon olsa tadından yenmez.

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 24 Nisan 2015; 16:31:14 >

• _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    ya zaten sürülecek araçlar 325 falan e30 filan ki yani hızlı araçlar pistlerde iyi oluyorda nord da iyi olmuyor 325 7 vitese atamazsın hiç bi pistte atamazsın 8 vitesdi yanlış hatırlamıyorsam 325 ara motor m3 ün kardeşi bu 325 m3 krank m3 piston falan döşemişler m3 yağ pompası :D en iyi 325 den m3 çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMM5

ya zaten sürülecek araçlar 325 falan e30 filan ki yani hızlı araçlar pistlerde iyi oluyorda nord da iyi olmuyor 325 7 vitese atamazsın hiç bi pistte atamazsın 8 vitesdi yanlış hatırlamıyorsam 325 ara motor m3 ün kardeşi bu 325 m3 krank m3 piston falan döşemişler m3 yağ pompası :D en iyi 325 den m3 çıkar

Valla hocam pek birşey anlayamadım yazdıgınızdan. Anladıgım kadar cevap vericem.
    Nordda hızlı araç iyidir. 325 nerden çıkdı onu anlamadım :D Oyundaki araç 235i, 325 yokdur. Sanırım sizde bunu kast etmediniz. :) M serisi özel bir motor zaten. Diger motorlar ile denk degildir. E30 da ki 325(2,5Litre) motor 170 hp. M serisi ise 210 hp(2,3L.) civarı idi sanırım. Valla 7 mi 8 mi bilmiyorum ben 7 ye hiç gerek duymadım 8 e geçemedim zaten. :D 3500 motor zaten şu vites oranını düzügün yapsalar o araç rahat şuanki max hıızndan daha çok hız yapar 240 yapıyorsa 280 290 yapar.

• _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    ben o araca 325 diyorum arkadaşlada oynuyoruz o 235 al diyor ben diyorum 325 al :D ağız alışkanlığı karıştı ortalık 325 yok tabi oyunda :D

• MMM5 kullanıcısına yanıt
    aynen karıştı.
  • bu ruf denen aracı game pad ile kullanabilen var mı? araba ne yolda duruyor ne fren yapıyor?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Ruf, F40 denen araçlar gamepad ile çok zor oynanıyor gamepad e o kadar hakim olmalısınız ki ve aynı zamanda aracın ne yapacagını hangi virajda ne yapcagını bilmek lazım. Tabi bir de kullanım sitilineza göre araca ayar yapmalısınız. Şu direksiyonu bi alsam var yaa...
  • f40 ds3 ikilisiyle uzun suredir oynuyorum

gerci bu aralar onlineda f40 pek goremedigim icin degisik araclar kullaniyorum

ancak f40 ve gamepad icin motor sesini iyi dinlemenizi tavsiye ederim

gerci her aracta motoru dinlemek lazim ama f40 a adapte olmamda en cok motoru dinlemek faydali oldu bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu mod olarak NSX falan indirmiştim ama açılmıyor onlar. Hata veriyor. Nasıl yapabiliriz, yeniden silip yüklesek modu olurmu acaba.
  • LETHALDOZE L kullanıcısına yanıt
    Daha once de konusuldu gormediniz sanirsam. Modu indirdiginiz sitede modun sayfasina gidin eger mod yapimcisi modunu 1.1'e uyumlu guncellediyse yenisini indirin ve eskisini silip yenisini kurun. Eger yapimci modu yenilemediyse modu silin gitsin zaten yenileyene kadar calismayacak mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godvater -- 25 Nisan 2015; 18:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

Arkadaşlar bu mod olarak NSX falan indirmiştim ama açılmıyor onlar. Hata veriyor. Nasıl yapabiliriz, yeniden silip yüklesek modu olurmu acaba.

Modların v1.5 sürümünü indirmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

quote:

Arkadaşlar bu mod olarak NSX falan indirmiştim ama açılmıyor onlar. Hata veriyor. Nasıl yapabiliriz, yeniden silip yüklesek modu olurmu acaba.

v1.5 derken hocam ???
  • Anladım arkadaşlar sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godvater

quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

quote:

v1.5 derken hocam ???

Yanlış yazmışım 1.1.5 yani güncel oyun sürümüne uyumlu olan
  • T.Blackeye. kullanıcısına yanıt
    Ben de ben mi bir seyi atliyorum diye sasirdim Ama 1.1.5 olmasina gerek yok 1.1 uyumlular 1.1.5'de de calisiyor. Modlari bozan guncelleme 1.1 guncellemesiydi.
  • 1998 Mclaren MP4-13

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 26 Nisan 2015; 16:38:12 >
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam arac cok guzel boyut fena (630 mb civari)

joux plane i de indirdim rbr pistlerini oyunda gormek cok iyi

oyuna saglam rally modlari gelir umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.