Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.488
Cevap
75
Favori
315.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    steam i güncelledim düzeldi
    meğerse bendeki steam güncel değilmiş

oyun gerçekten harika görünüyor ilk olarak monzada mclareni kullandım
    yalnız direksiyon büyük tv nin önünde standa bağlıydı
    o yüzden direksiyonla değil logitechin kablosuz f710 game padiyle kullandım
    büyük keyif aldım kimbilir direksiyonla kullansam nasıl olucak acaba

birazdan laptopu büyük tv ye bağlıyıp hdmı kablosuyla direksiyonla kullanacağım
    Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

• Akşam bi monza atarız abi duruma göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adogadarko

Akşam bi monza atarız abi duruma göre

aynen doğa bu onlıne yarışı yine steamden yapıyoruz değilmi konuşmalar için pc denmi bağlanıyoruz

birde senin bu ürün geldimi pedal adaptörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 31 Ekim 2014; 14:10:12 >
  • Az önce geldi abi
    Bu sefer ki çabuk geldi
    Yolu biliyor ya her halde ondan
    Akşam olsa da eve gitsem

Walla abi bende ilk defa steam da online a çıkacağım gidince çözeriz Bi şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adogadarko -- 31 Ekim 2014; 14:35:54 >
  • Abi seni nezaman iracing de gorebilicez

• adogadarko A kullanıcısına yanıt
    çözeriz çözeriz doğacım
  • enis kardeşim valla yakında iracingede girebilirim bu gidişle zaten
    konsolları toplayıp rafa kaldırıcağım

şu anda tabletim assetto corsayı rahatlıkla oynatıyorsa
    iracingide rahatlıkla oynatır

gerçekten asetto corsaya bayıldım ya gamepadle oynamama rağmen işte gerçek simülasyon
    belli ediyor kendini acaba ircing nasıldır sürüş falan tahmin etmek bile istemiyorum
  • http://www.racedepartment.com/downloads/categories/ac-tracks.8/

bu linkdeki pistlerden 7-8 tanesini pc ye yükledim şimdi nereye yüklüyüm pc dende
    steamdeki kütüphaneyemi yüklüyüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

http://www.racedepartment.com/downloads/categories/ac-tracks.8/

bu linkdeki pistlerden 7-8 tanesini pc ye yükledim şimdi nereye yüklüyüm pc dende

Sayın abim
    Oyunun masaüstündeki kısayola sağtıkla özellikler de

en altda dosya konumunu aç olması lazım ona tıkladığında oyunun yüklü olduğu klasörü direk açar

Oradan da yanlış hatırlamıyorsam contents klasörünün içinde TRACKS klasörünü göreceksin

indirdiğin klasörleri oraya kopyalaman yeterli olacakdır Ali abi.

• quote:

quote:

Sayın abim

en altda dosya konumunu aç olması lazım ona tıkladığında oyunun yüklü olduğu klasörü direk açar

Oradan da yanlış hatırlamıyorsam contents klasörünün içinde TRACKS klasörünü göreceksin

orda açiyorum dosya aç yok bende
    acaba oyunun olduğu program fıles dosyasından bulup eklesem o dediğin klasöre olmazmı

EDİT: belgelerimin içinde bulundum assetto çorsa dosyasını açtım conten dosyasını açtım track yani yol pist dosyasını açıp kopyala yapıştır yaptım hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 31 Ekim 2014; 16:00:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Oyunu gözüme kestirdim. Aslında Project Cars ile arasında kalmıştım ancak nihai sürüme daha yakın olduğu için Assetto Corsa'yı alacağım sanırım.

https://steamdb.info/app/244210/

Şöyle fiyatlara baktığımda bazı dönemlerde oyun %50 indirim görmüş. 59 TL yerine 30 TL'ye almak için beklenir mi?

Cadılar bayraminda inmedi ama yilbasini bekleyin bence

Hocam cadılar bayramı başladı mi indirim olmadıysa hemen alayım o zaman, yılbaşını bekleyemem çünkü ben de arkadaş gibi en para ile alacağım yarısını iade ediyor zaten yilsonuna kadar olan alışveriş lerin

• quote:

quote:

quote:

Sayın abim

orda açiyorum dosya aç yok bende
    acaba oyunun olduğu program fıles dosyasından bulup eklesem o dediğin klasöre olmazmı

Walla abi iş yerindeyim şu an eve gidince anca bakarak sana yardım edebilirim ama dediğin
    gibi eğer oyunun yüklü olduğu klasörü programfiles içinde bulabilirsen Tracks klasörüne kopyalaman yeterli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: amlodis

quote:

quote:

Oyunu gözüme kestirdim. Aslında Project Cars ile arasında kalmıştım ancak nihai sürüme daha yakın olduğu için Assetto Corsa'yı alacağım sanırım.

Şöyle fiyatlara baktığımda bazı dönemlerde oyun %50 indirim görmüş. 59 TL yerine 30 TL'ye almak için beklenir mi?

Hocam cadılar bayramı başladı mi indirim olmadıysa hemen alayım o zaman, yılbaşını bekleyemem çünkü ben de arkadaş gibi en para ile alacağım yarısını iade ediyor zaten yilsonuna kadar olan alışveriş lerin

dünden itibaren başladı indirimler ve sadece cadı,büyü,vampirdir o tarz oyunlar indirimde

o nedenle alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: amlodis

quote:

quote:

Walla 3e 5e bakma bence enparadan al gitsin çünki ay içindeki alışverişin bir sonraki ay iadesini yapıyor.
    Kasım ayında alırsan Aralık ayında iadesi olur. Kasım ayında da indirime girmezse bu sefer daha zararlı olursun. Madalyonun öbür tarafınıda düşünmek lazım...

Dipnot : enpara 50tl olan kısmın yarısını karşılıyor max 25 tl
    60-25=35 tl ye almış oluyorsun...
    Oyun zaten şu an %22 indirimde, Steam da para birimi Dolarken 20 dolara düşmesini bekliyordum
    Tl ye geçti Oyun istediğim fiyata geldiği için aldım TERCİH SİZİN...

• adogadarko A kullanıcısına yanıt
    tamamdır doğacım sağolasın yüklenmiş pistler
    belgelerimde bulup oyunun dosyasını content track ın içine attım pistleri sonra winrardan açtım dosyaları
    26 adet pistim oldu gt deki bütün pistler var artı hockannaim ve hungry pistide oldu
  • Abi pistler tamamda birde araçlar olsa
  • Abi
    Trial mountain la Autum ring mini ve full, sürümüde var GT seven birisi yapmış :)))
    Gerçi benim favorim GT de her zaman Deep forest raceway olmuştur her yeni GT çıktığında ilk o yolu açar
    bi şeref turu atarım 350z ile :)

Onuda bi yapsalarda turlayıp dursam sabaha kadar :)))
  • Akşam Online buluşma yapılacaksa lütfen beni de ekleyin. Steam id: erolkoroglu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Abi pistler tamamda birde araçlar olsa

araç kaç tane var
  • quote:

Abi
    Trial mountain la Autum ring mini ve full, sürümüde var GT seven birisi yapmış :)))
    Gerçi benim favorim GT de her zaman Deep forest raceway olmuştur her yeni GT çıktığında ilk o yolu açar
    bi şeref turu atarım 350z ile :)

Onuda bi yapsalarda turlayıp dursam sabaha kadar :)))

ya bende autumun ringi yüklemiştim sildim ha uyuz oluyorum autumun ringe

gt de en sevdiğim ring sega Laguna

şimdi teşkilatı hazırladım hdmı kablo çıkarttım fazladan pc ye takmak için tv nin arkasına taktım
    5-metre eternet kablosu ayarladım pc ye bağlanmak için kopma olmasın sağlam olsun diye
    şimdi pc yi tv nin yanına küçük açılır masama alıcam laptopu onuda elektrik prizine takıcağım
    ve direksiyon başına geçeceğim Allahın izniyle

bu thrustmastar t500 ü direk taksam usb den pc ye ayrıca drivlerinı yüklemem gerekiyormu

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.