Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.488
Cevap
75
Favori
315.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulusalonur

2. el logitech DFGT bulmaya bak.Daha aşağısı para israfı olur...

hocam thrustmaster da fena değil gibi sankihttp://www.hepsiburada.com/liste/thrustmaster-ferrari-racing-direksiyon-red-legend-pc-ps3/productDetails.aspx?productId=gamearal230019&categoryId=1200698 bunu buldum ama logitech tabi daha bir üst düzey duruyor.

bu arada link verdim ama reklam gibi olmadı değil mi?
    edit:aslında sahibindende uygun fiyata dfgt var bir çok ama sahibinden den daha önce birşey almadım nasıl güvenebilirim satan kişiye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda29 -- 20 Ağustos 2014; 17:25:56 >

• O linkteki ürünü aklından bile geçirme

Aşağıdaki elemanı tanımam etmem sadece buldum link veriyorum,konuşun anlaşın,kargo dahil 200 e mal edebilirseniz o direksiyonu alabilirsiniz.Veya başka bir yerde daha uygun fiyatlı bulabilirseniz onada bakın ama

dediğim gibi dfgt aşağısı direksiyon almayın...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-driving-force-gt-ps3-pc-uyumlu-175801754/detay

• arda29 A kullanıcısına yanıt
    Açıkcası simülasyonlarda bununla keyif alabileceğinizi sanmıyorum. Thrustmaster'ın iyi ürünleri var (T500RS gibi) fakat yüksek fiyat aralıklarında. Bu ürün onlardan değil. Ayrıca feedback yok sanırım. Kesinlikle feedback olmayan direksiyon almayın.

ulusalonur'un dediği gibi DFGT bakabilirsiniz. En iyi başlangıç seviye setlerinden biridir.
  • Teşekkür ederim ikinize de bilgilendirdiğiniz için bir tane DFGT bulup alacağım o zaman iyi ki sormadan girmedim bu işe büyük ihtimal thrustmaster ı alırdım linktekini sormasaydım
  • Arkadaşların dediği gibi dfgt'den aşağısına bakma, hatta imkanın varsa ikinci el g25 veya g27 almanı tavsiye ederim ki bu iki model debriyajlı olduğundan daha gerçekçidir. Dfgt'nin 2. eli 200 tl'den, g25/g27 2. eli 600 tl'den aşağı zor bulunuyor. Bazen 500 tl'ye g27 görüyorum ama anında kapılıyor.

Kargo ile uğraşmak istemezsen ki ben de tercih etmiyorum, bulunduğun veya komşu şehirlerden bakmanı ve görerek, test ederek almanı tavsiye ederim.

Saygılar...
  • Bölüyorum ama acaba burada nürburgring 'de süresini 8 dk altına indirmeyi başaran var mı merak ediyorum. Hangi araçla yaptığınıda söylerse iyi olur. Neden F Abarth 220km üzerinde bu kadar zorlanıyor onuda anlamış değilim. Bugün zar zor 9dk altına indirmeyi başardım. Beceremiyorum galiba
    Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]
  • Çok yavaş kalmışsınız pisti pek bilmiyorsunuz ve setubunuzda kötü galiba,pisti iyice ezberleyin zamanla dereceler düzelir.

En son bmw z4 gt3 le 7.05 yapmıştım,youtube de 6.36 yapanı görünce oyundan soğudum
  • Assteto Corsa Steam 'de %50 indirimle 19.99 $ Demekki oyun balon olmaya doğru gidiyor neden bu kadar indirsinlerki. İnşallah yanılıyorumdur ,bu oyundan beklentim yüksekti.

http://store.steampowered.com/app/244210/
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Steam'in meşhur indirimlerinden haberiniz yok galiba %75 inen oyunlar da oluyor, bu da erken erişim sunduğu için almak isteyen alsın diye yapılmış bir indirimdir bana göre.
  • Yaz indirimlerinde 20 dolar olmuştu zaten. Adetten kazanç sağlıyorlar. Oyunun çıkınca hali ne olur bilmiyorum ama bu tarz indirimler balon olacağını göstermiyor onu bilirim. Yapsınlar arada hem küçük firma arkalarında hiç bir güç yok hemde yarış sim yapıyorlar. Diğer türlere kıyasla sim kitlesi küçüktür her zaman. Satışları dengede tutsunlar bu şekilde.
  • DFGT var bugun indirimden aldım.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bildirim için ne zamandır bekliyordum indirim için:)
  • Arkadaslar normal yol araclari ile ring surelerinizi yazarmisiniz karsilastiralim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah ulan beklediğim indirim geldi ama karttaki para 3 tl eksik kaldı :D.Pazar sonmuş indirim o zamana kadar para atmak lazım karta.Eskiden ne güzel dolar düşükte bu kadar para ödemiyorduk.Neyse artık yapacak bişey yok.Amerikanın oyuncağı olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoiciyiz -- 22 Ağustos 2014; 15:03:11 >
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Kaç turluk zaman bu ?
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    10 - 15 tur at o pistte inanıyorumki en az 8 dakikanın altına indirirsin süreni.
  • selam grand trusma 5 deki yol tutuş ve sürüş keyfini verebilecekse alıcam
    grid gibi olmaz umarım?

• Pagani Zonda R record Nurburgring Nordschleife 6.47.50

• Bu da bizim Pagani
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.