Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile Steam 322.9 mb güncelleme yapıyor.
  • Nissan lisanslanmış . 2014 GTR ve 2014 GTR GT3 eklenecek. 2014 GTR gelecek update ile eklenecek. GT3 versiyon ise büyük bir ihtimal tam sürümü ile çıkacak olan " Dream Pack " içeriğinde olacak.

Kunos Simulazioni is pleased to announce a new Licensing Agreement for Assetto Corsa with the NISSAN Brand!

In a recent poll we asked to gamers which car Brands they would like to get in Assetto Corsa: a special place in the collective imaginary is occupied by Nissan, also thanks to NISMO®, the
    official in-house racing arm of Nissan. The vehicles it creates have one goal in mind: that every time you see a NISMO® badge, you’ll know it’s something extraordinary. The flagship of GTR. That's why we are so proud to announce the addition of the Nissan GT-R Nismo 2014 and Nissan GT-R Nismo GT3 for Assetto Corsa: the Nissan GT-R Nismo 2014 will be included in future as upgrade of the game, while the Nissan GT-R Nismo GT3 will perfectly match the Nurburgring Nordschleife circuit, scheduled to be completed and released for Assetto Corsa on September 2014.
    We are pretty confident that this new agreement with NISSAN will satisfy both the street car enthusiasts, and the simracing drivers who, with this addition, will get an amazing line-up for
    their GTR races in Assetto Corsa!

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    bu iyimis yalniz
    gelecek update derken haftaya cuma gunumu...
    birde oyunun tam surumu eyluldemi cikacakmis. ruya peket eylulde denmisti cunku ayni anda cikacak gibi anladim da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi update ile gelir bilmiyorum ama 2014 GTR herhalde beleş olacak.

the Nissan GT-R Nismo 2014 will be included in future as upgrade of the game,

Alttaki cümleye ithafen bu yorumu yaptım. Adamların planına göre herhalde AC Eylül de tamamlanacak.

while the Nissan GT-R Nismo GT3 will perfectly match the Nurburgring Nordschleife circuit, scheduled to be completed and released for Assetto Corsa on September 2014.
    Anladım sağolasın. Zaten bu hızla gitmelerinden belli oluyor. Benim tahminim önce oyun biter tam sürüme geçilir sonra rüya paket hazırlığına başlanırdı.
    Olması gereken de öyle gibiydi. O zaman bunlar eylülde oyunu çıkarırlarsa sanmıyorum rüya paketin yetişeceğini. Bi 2-3 ayda o sürer.

Bu arada Facebook taki araçiçi fotosunda yanlış görmediysem sağdan dreksiyonlu araç resmi paylaşmışlar. Eğer öyle tarar ve oyuna gtr ı sağdan dreksiyonlu koyarlarsa intihar sebebii olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHALDOZE -- 4 Nisan 2014; 18:45:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

Anladım sağolasın. Zaten bu hızla gitmelerinden belli oluyor. Benim tahminim önce oyun biter tam sürüme geçilir sonra rüya paket hazırlığına başlanırdı.
    Olması gereken de öyle gibiydi. O zaman bunlar eylülde oyunu çıkarırlarsa sanmıyorum rüya paketin yetişeceğini. Bi 2-3 ayda o sürer.

Bu arada Facebook taki araçiçi fotosunda yanlış görmediysem sağdan dreksiyonlu araç resmi paylaşmışlar. Eğer öyle tarar ve oyuna gtr ı sağdan dreksiyonlu koyarlarsa intihar sebebii olur.

Soldan olursa daha iyi olur tabiki ama solda olunca da çok problem olmuyor. iRacing de mx5 Cup lardan biri sağdan direksiyonlu. HPD ARX te sağdan direksiyonlu. Pistte farkına bile varmıyorsun valla

Aman böyle şeyler konuşma, yerin kulağı var duyarlar falan. İyi kimse şikayetçi değil uğraşmayallım sağdan yapalım dreksiyonu derler.
    Ben hiç alışamıyorum, acayip fark ediyor bende. Hakikaten hiç kullanmayacağım kullanamayacağım bir araç olur.
  • önce beleş denip sonra beleş suncağı içeriği parayla satma rezillini bir zamanlar ulusal kanalda lig maçı izlerken şu an yayıncı kuruluştan parasıyla izliyoruz ve sanki bir velinimet gibi yayıncı kuruluş bol reklam yapıo yada beleş şampiyonlar ligini d smartın sanki bir yenilikmiş gibi ücretli sunmasına benzetiyorum kimse neden project cars a yüklenmiyo bilmiorum ama başka bi dünya beleş içerik her daim güncelleme bana göre hakettiği yere gelmeli satılmıor olması belki bunu engellio ama project varsa gerisi teferruat
  • xbox 360 koluyla oynayan var mı? Forza tadında bir ayar tutturamadım ya
  • Lotus GT

Modlar geliyor . iRacing bu aracın lisanslamıştı fakat japonlar bu aracın verilerilerini vermek istememişler. Ondan dolayı proje rafa kaldırıldı.

Honda HSV 010 Super GT 500

http://www.virtualr.net/honda-hsv-010-for-assetto-corsa-previews

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 10 Nisan 2014; 8:41:57 >

Ya bi tek tırmanma pisti var değilmi kullanabilir. diğer modlar hep yapım aşaması mı.
  • quote:

Ya bi tek tırmanma pisti var değilmi kullanabilir. diğer modlar hep yapım aşaması mı.

Pist olarak yapım aşamasında olan mod var mı bilmiyorum. Genelde mod araç çalışmaları vardı.
    Yok ben araç,pist vs vs genel anlamda bütün modlar dedim. Bende bitek tırmanma pisti yüklü. Başka bi mod görmedim biten, araç olur pist olur vs.
  • An itibari ile 606.8 mb güncelleme yapıyor oyun.
  • 0.8.5
    - Race Weekend
    - AI improvements
    - Fuel lap prediction
    - Improved mouse with ingame gui
    - Gui fixes and improvements
    - Animations on secondary elements of the track
    - Enable/disable keyboard commands with wheel or gamepad
    - Skybox graphical improvements
    - Tweaked kerbs volume
    - Lotus Evora GTC
    - Lotus Evora GX

• Yine pist yok...
  • quote:

Yok ben araç,pist vs vs genel anlamda bütün modlar dedim. Bende bitek tırmanma pisti yüklü. Başka bi mod görmedim biten, araç olur pist olur vs.

Hocam tırmanma pistinin linkini yollayabilirmisiniz
  • Selam arkadaşlar dün oyunu steamdan satın aldım eklemek isteyen ekleyebilir. slentpr1

Bir kaç sorum olucak oyunda racewkend ve hotlap gibi şeyler var fakat oyunda kariyer bende daha açık değil bunu nasıl açıcaz? Birde yapay zeka çok garip aynı araç ben ondan önce virajdan çıktığım halde yanımdan koparcasına beni geçiyor medium da.Hard yada alien yaptığım zaman yakalamak neredeyse imkansız. dfgt ile oynuyorum direksiyon tepkime çok iyi fakat tc ve abs direksiyona entegre edemedim illa klavyeden yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Selam arkadaşlar dün oyunu steamdan satın aldım eklemek isteyen ekleyebilir. slentpr1

Bir kaç sorum olucak oyunda racewkend ve hotlap gibi şeyler var fakat oyunda kariyer bende daha açık değil bunu nasıl açıcaz? Birde yapay zeka çok garip aynı araç ben ondan önce virajdan çıktığım halde yanımdan koparcasına beni geçiyor medium da.Hard yada alien yaptığım zaman yakalamak neredeyse imkansız. dfgt ile oynuyorum direksiyon tepkime çok iyi fakat tc ve abs direksiyona entegre edemedim illa klavyeden yapıyorum.

Oyun erken erişimde yani daha geliştirme aşamasında, daha tam sürüm değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Selam arkadaşlar dün oyunu steamdan satın aldım eklemek isteyen ekleyebilir. slentpr1

Ai de sıkıntı var. Virajlarda yavaşlar ve saçmalıyorlar. Düzlüklerde çok hızlılar.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.