Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lotus'u S1 olarak kullanmak için araçlardan upgrade etmek lazım. S1 ile S1 olmayan model arasında hp farkı var. Gerçi ben oynarken iki model arasındaki motor gücündeki farkı hissedemiyorum ama tur zamanları fark ediyor.
  • Arkadaşlar merhaba steamden orjinal almıştım oyunu şu rival tempo yu nerden indirebilirim nasıl eklerim yardımcı olursanız sevinirim
  • MR_TÜRKEL M kullanıcısına yanıt
    buradan:http://rivalitempo-softgrip.rhcloud.com/apps
  • Chevrolet Corvette C7 Stingray ve Corvette C7R'ın lisansı alınmış

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]
  • Pazartesi gününe kadar Assetto Corsa % 33 indirimli

http://store.steampowered.com/app/244210/?snr=1_4_4__40
  • Şu oyuna artık bitane japanese gelsin. Yeter arkadan itiş, önden çeker kullandık. Hadi GTR'ları dream pack'e saklıyorsunuz, salın bitane STI ya da EVO eğlenelim biraz.
  • erulu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim saol steam id paylaşan arkadaşları ekledim.
  • hhfgnfnfghnfnfng

Edit: oh be kaç saattir mesaj yazmaya çalışıyorum "Anlık bir hata oluştu" diyip duruyordu.

Mesajım;
    Corvette çok güzel, değişik, keşke bi eski kasa da olsaydı. Yalnız ben ilk bunun rüya paket için olduğunu düşünmüştüm malum 10 araç olacak. Ama ceviri ile cevirince ücretsiz vs çıkıyor hatta rüya paket vs de yazıyor, o damı ücretsiz olacak ne olacak pek anlamadım.

Bu arada 4 çeker bi japon harika olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHALDOZE -- 7 Mart 2014; 1:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

hhfgnfnfghnfnfng

Edit: oh be kaç saattir mesaj yazmaya çalışıyorum "Anlık bir hata oluştu" diyip duruyordu.

Mesajım;
    Corvette çok güzel, değişik, keşke bi eski kasa da olsaydı. Yalnız ben ilk bunun rüya paket için olduğunu düşünmüştüm malum 10 araç olacak. Ama ceviri ile cevirince ücretsiz vs çıkıyor hatta rüya paket vs de yazıyor, o damı ücretsiz olacak ne olacak pek anlamadım.

Bu arada 4 çeker bi japon harika olur.

Rüya paket falan varsa kesin ucretlidir

hiç beleş dream pack görmedim

o hatayi verince forum kısmını silip beta.donanimhaber.com u deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Rüya paket denen, içinde Nordschleife ve 10 tane araç olan dlc paketi. Daha önce açıklanmıştı ücretli olacak diye. Şimdide bi ücretsiz lafı aynı cümlede geçince hayırdır dedim :)
  • LETHALDOZE L kullanıcısına yanıt
    Corvette nin yol versiyonu ücretsiz, gt versiyonu dlc de olacak olay bu :)
  • BurakBilgin kullanıcısına yanıt
    eyvallah, benim icin yol versiyonu onemli gt yi hic yayinlamasalarda olur.

• Arkadaşlar oyunu yeni edindim fakat Oyna dediğim zaman ''oyun başlatılamıyor(bilinmeyen hata)'' diyor steam. Dün akşam bi daha deneyim dedim girdi oyuna 1 saat civarı oynadım.şimdi yine başlatılamıyor diyor.yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  • Arkadaşlar oyun şuan alınabilecek seviyede mi ciddi ilerlemeler var mı oyunda g27im varda şu haliyle zevk alabilir miyim
  • selam arkadaşlar, ps3 gt5 te bıraktım bu oyunları, pCARS'ı bekliyodum ama daha bekleticek gibi. Yani şu iki şeyi sormak istiyorum; birincisi Logitech Driving Force gt bu oyunda nasıl çalışıyor? ikincisi de benim bilgisayarım 3.40ghz i7, 8gb ram, nvidia geforce gt630 gibi bir donanımda, acaba yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: altoids

selam arkadaşlar, ps3 gt5 te bıraktım bu oyunları, pCARS'ı bekliyodum ama daha bekleticek gibi. Yani şu iki şeyi sormak istiyorum; birincisi Logitech Driving Force gt bu oyunda nasıl çalışıyor? ikincisi de benim bilgisayarım 3.40ghz i7, 8gb ram, nvidia geforce gt630 gibi bir donanımda, acaba yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler..

Direksiyon uyumlu, bende de aynısı var

Grafik ayarlarını düşünürseniz oynayabilirsiniz

• AI ler ne kadar aptal arkadaş ya. carmegadon oynuyoruz sanki, birbirlerine vurup vurup duruyorlar. 20 araba ekleyince düzgün bir yarış yapabilmek mümkün değil
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler!
  • Huayra geliyormuş
    Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]
  • su Sls gelse artik. sonra tirmanma pisti ile Spa gelse. zaten bumlarda gelince herhalde biter oyun. sonra bekleki ruya paket gelsin sabahlara kadar ringde kosalim...

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.