Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.488
Cevap
75
Favori
315.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürücü her kimse kuralına göre sürüyor. Yarış çizgisi denilen şeyi çok iyi kullanmış orada. Hem ondan hızlı girmiştir o viraja hemde araç bir gt3 aracı ve setup ile oynanıldığında güzel sonuçlar verecek bir araç.
  • _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    hacı bizde öyle sürüyoz :D 50. saniyede girdiği viraj hariç her yeri ondan daha iyi sonuçlarla dönüyorum 3-4 setup denedim hiç bi setup o virajı öyle dönmüyor 1 tane yakaladım gibi 200 le girdim viraja fakat araç kayıyor çizgiyi de takip etsen araç kayıyor illaki gaz kesmek zorundasın 1.50 den düşe düşe 1.46 da takıldım daha aşağı çekemedim :D
  • ozon01 O kullanıcısına yanıt
    Hocam dunya rekoru kimrmaya calismiyosan 1:46 cok cok iyi bir derece daha ugrasmana gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boundless34 kullanıcısına yanıt
    kıracam ya inad çözdüm gibi bişe zaten netten indirdiğim hiç bir setup kendi yaptığım setup dan daha iyi olmuyor ya bu nete yüklenenler setleri değiştirip atıyorlar yada herkese uymuyor setler o viraja bi 205 le girip gaz kesmesem kahinat rekoru kırrım :D
  • Sezonun 3. yarışı Mugello!

(Nurburgring GP ve Silverstone yarışı yakın zamanda yüklenecek.)

NOT:Ben bu videoları bir gelir sağlamak için yüklemiyorum. Zaten izlenme sayısı ortada. Ve kanalım, para kazanmaya kapalı! Güzel bir arşiv olur umarım.
  • Sezonun 3. yarışı Mugello!

(Nurburgring GP ve Silverstone yarışı yakın zamanda yüklenecek.)

NOT:Ben bu videoları bir gelir sağlamak için yüklemiyorum. Zaten izlenme sayısı ortada. Ve kanalım, para kazanmaya kapalı! Güzel bir arşiv olur umarım.
  • Şu fiat 500'ün yeni versiyonuna aşık oldum, her akşam brands hatch indy'de yarışıyorum

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

• dlc 2 ile 3 aldım fakat online mode da hiç dlc 2 - 3 araçları yok sıkıntı bendemi acep ?
    Eline sağlık çok güzel olmuş o haraketli kamera nasıl oluyo

• @boundless34 Teşekkür ederim. Yine normal çekecektim fakat foto çekerken bu aklıma geldi. Oluyor mu olmuyor mu diye oluyormuş. Bende böyle çekeyim dedim. Replay'i devam ettirirken sağda ki apps'ler den PhotoMode aktif hale getiriyorum. Tuşlar ile de hareket ettiriyorum. Konsoldan baktım hareketli kamera hızı hakkında bir şey var mı diye fakat bulamadım. Hızı ve farenin dönüş hassasiyetini ayarlaya bilseydim daha güzel çeke bilirdim.

_____

@ozon01 Server menüsünde üstlerde işaretlene bilen kutucuklar var. Orada DLC olması lazım ona tıklarsanız, dlc'li serverlar gözükmesi lazım.
    bu araçları nasıl yaptınız nasıl indirrim
  • Yarın Spa'da hava 9 dereceymiş. Bilginize :D

• ACTR calisiyor. Kimse sabrimizi sinamasin

• Yarışta görelim bakalım şu çalışmanızı.dream team olarak ACTR i spanın balta girmemiş ormanlarına göndereceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanKaplan

Yarışta görelim bakalım şu çalışmanızı.dream team olarak ACTR i spanın balta girmemiş ormanlarına göndereceğiz

Dikkat et diskalifiye olmayasin

• Bunların cevabını akşam alacağız sabırlı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Ayarlarda, horizon diye bir tik olması lazım. Onu kaldırın.

bu ayar nerde bulamadım
  • Sezonun 4. yarışı Nurburgring GP!

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Ayarlarda, horizon diye bir tik olması lazım. Onu kaldırın.

bu ayar nerde bulamadım

Resim ile göstereyim.

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.