Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.430.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40974098409941004101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akyildizemre

Ygdm modülü. İnternette aratın

Ygdm modülü lpg li mesafe ve lpg tüketimini gösteriyormu hocam bunu servisten talep etmeyi düşünüyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuliaN

quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

Ygdm modülü. İnternette aratın

Ygdm modülü lpg li mesafe ve lpg tüketimini gösteriyormu hocam bunu servisten talep etmeyi düşünüyorumda

Benzin ibresi lpg seviyesini gösteriyor. Yol bilgisayarı bir hesaplama yapıyor ama tam tutarlı değil. Servis takmıyor. Ben yapan arkadaştan alıp kendim monte ettim. Sıkıntı yok yani

• Gecen gun muayeneye gittim aracım hafif kusurlu olarak gecti fakat muayene uzmani calisan arabaya mars yapti ayrıcada arabanin ses sistemini sonuna kadar acip müzik dinlemesi ve disariya kadar aracimi çıkartarak o şekilde teslim edilmesi benim sinirimi bozdu açıkçası bugün arafim mus hiz. Hemen istasyon sefi geri dönüş yapti benim ağzımdan tekrar dinledi durumu ve gereken uyari yapılacaktır dendi

Simdi giciklik olsun diye degil bir başkasına bu hareketi yapmasınlar diyerek aradim umarim düzeltirler bir daha yaşan maz

• amatörttl kullanıcısına yanıt
    en son tüvtürk muayenesinde karakolluk olmuştum elemanın gözü şişmişti bugün git yarın gelci tipleri doldurmuşlar oralara sinirlenmemek ne mümkün
  • Merhaba arkadaslar;

İstnbulda civic lpg li arac sahibi varsa ne kadar yktigini ogrenebilirmiyim?

Lpg li modelden memnunmusunuz?

Dizel hb modeli neden fazla talep gormuyor eksisi nedir?

Sifir arac alacagiz hangisini tavsiye edersiniz
  • arkadaşlar selam ANKARA efe beyaz lpg elegans otm. 73.250 fiyat verdi. sizce iyi mi_?
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Park Honda Facebook sayfasına yazdım. Hatta forumdaki ilk konumu bu başlık icin açtım.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112246318&p=1#112246450

Desteklerinizi bekliyorum.
    Park Honda bugün aradı, bu kampanya için bilgiler onlara 14 Kasım tarihinde ulaşmış. Ben aracı 05 Kasım tarihinde teslim aldım. Hatta onlar da durumdan muzdarip gibi, 01-14 Kasım tarihleri arasında araç sattığımız müşterilerimize ne diyeceğiz diyorlar.

Honda Turkiye ile görüşüp şikayet formu doldurdum.
    Honda TR bu durumu düzeltmek icin Kasım ayında Elegance model araç alanları çağırıp Navigasyon takmalı. Yoksa durumu e-devlet ile şikayet etmeyi planlıyorum.

Eksi ya da artı durumunu bilmiyorum. Pek dikkat etmedim.

• buklamania kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım umarım istedigin olur haklısın bence
  • pacific75 P kullanıcısına yanıt
    Navi varsa iyi fiyat, beyaz için.

• Arkadaşlar sattığım Honda Civic aracımdan kalan kışlık Goodyear Ultragrip 9 lastikler satılıktır.
    Lastikler 2014 üretimi ve sadece 2015 kışında 10.000 km kullanılmıştır. Tertemiz hiçbir kusuru yoktur.
    Lastikleri incelemek isteyen Manisa Somada inceleyebilir.
  • Arkadaşlar merhaba

Arabamın anahtarı yanlışlıkla başka bir yerde kaldı gelmesi 1 haftayı bulacak bu arada yedek anahtarı kullanayım dedim 2,5 yıldır duran anahtarın kumandası çalışmadı bende anahtar ile açayım dedim alarm öttü anahtarı kontağa takıp arabayı çalıştırınca alarm kesiliyor her kapıyı anahtar ile açınca alarm çalıyor kumandanın pili bitmişdir diye açayım dedim ama pili bulamadım servisemi götüreyim yoksa ne yapayım bu durumla karşılaşan oldumu açaba.
  • dalkiranm D kullanıcısına yanıt
    Yedek anahtarının kodu farklı....servise telefon edin destek alın telefonla....Kilit işareti yanıyorsa göstergede immobilizer arızası olabilir
  • dalkiranm D kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin, bu bir arıza değil. Bir özellik. Araç, her zaman uzaktan kumanda kullanılmak üzere dizayn edilmiş.
    Anahtar kullanılması, sadece uzaktan kumandanın arızalı olması veya pili bittiğinde geçici olarak düşünülmüş.
    Pil temini ve değişimi kolay. Eğer eliniz biraz yatkınsa, kullanıcı kitapçığının 376. sayfasından yardım alabilirsiniz.
    Pil tipi de orada var. Elektronik marketlerden en fazla 5.-TL ye bulabilirsiniz.
    Pili takıncaya kadar anahtarla kullanabilirsiniz........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismet berker -- 29 Kasım 2015; 22:39:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Cıvıcler lpg de pek fazla yakmıyor dıyorlardı. Aracım 2015 eko ilk birkac ay s ıcı 25- 30 krs S dısı 18-20 krs cıvarındaydı. Cok ıyıydı dıye dusunuyordum. Ama sımdı ozellıkle kıs lastiğinden sonra arac s ıcınde 15 l gosterıyor oda 40 krs gecıyor. Sanırım havaların soguması da baya etkılıyor.

• Arkadaslar gerı vıtesten ilerıye gectıgınde (emın degılım ama) sanzımandan veya mototda tık dıye ince bır ses geliyor. Ama aracı calıştırdıktan sonra sadece ilerı yonde ilerledıgımde bu ses gelmiyor. Servıse sordum normal dedı ama kafamdakı soru işaretı gitmedi sizce normal mi?

• s.a arkadaşlar bende 2 gün önce sıfır elegange aldım arkadaşımın 2012 elegancesi var onda yan aynalar kapanırken( içeride bi tuş ) var benimki kapanmıyor yada bulamıyorum kullanma klavuzuna da bakamadım ama var mı yokmu da bilmiyorum acaba bu son modelde yan aynalar kapanmıyormu yardım ederseniz sewinirm birde 2 veledim var onların ayaklarıyla vurarak kirletmelerinden korumak için kılıflar için koruyucu almak istiyorum ne dersiniz şimdiden teşekkür ederim herkese kazasız belasız binmek nasip etsin yaradan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tewfikk08
    s.a arkadaşlar bende 2 gün önce sıfır elegange aldım arkadaşımın 2012 elegancesi var onda yan aynalar kapanırken( içeride bi tuş ) var benimki kapanmıyor yada bulamıyorum kullanma klavuzuna da bakamadım ama var mı yokmu da bilmiyorum acaba bu son modelde yan aynalar kapanmıyormu yardım ederseniz sewinirm...

Sıfır araba alıyorsunuz ve ana özelliklerine hiç bakmamışsınız. Yazı - tura atarak mı seçtiniz?
  • Arkadaşlar ihtiyaç fazlası multimedia cihazımı satıyorum. Almak isteyen arkadaşa 850 ye bırakacağım.
    Sahibinden ilan no:246601501
  • tewfikk08 T kullanıcısına yanıt
    güzel kardeşim ben fiyatına göre segmentlerindeki en ii arabayı aldığımı düşünüyorum dediğim gibi beraber çalıştığım arkadaşta aynısı olduğundan hiç düşünmedim bile aynaların fonksiyonunu ben bilsem zaten faydalanmak için foruma girmezdim herhalde yazı tura atılarak araba alınmıyor tabiki ama yinede saol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tewfikk08

s.a arkadaşlar bende 2 gün önce sıfır elegange aldım arkadaşımın 2012 elegancesi var onda yan aynalar kapanırken( içeride bi tuş ) var benimki kapanmıyor yada bulamıyorum kullanma klavuzuna da bakamadım ama var mı yokmu da bilmiyorum acaba bu son modelde yan aynalar kapanmıyormu yardım ederseniz sewinirm birde 2 veledim var onların ayaklarıyla vurarak kirletmelerinden korumak için kılıflar için koruyucu almak istiyorum ne dersiniz şimdiden teşekkür ederim herkese kazasız belasız binmek nasip etsin yaradan..

Arabanız hayırlı olsun. Elektrikli katlanır aynalar sadece 2012 model fb7 kasa araçlarda bulunuyor. 2013 yılından itibaren elektrikli katlanır aynalar donanım listesinden çıkarıldı.
  • 
Sayfa: önceki 40974098409941004101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.