Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39173918391939203921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, günlerdir aracımıza uyan silecek sorulup duruluyor. Bizim araçların silecek ebadı 70 cm ve 57.5 cm dir. Herhangi bir yerden 70 cm ve 60 cm uzunluğunda silecek alıp takabilirsiniz. Geçen gün büyük marketlerin birinden 7,90 x 2 ad = 15,80 TL ye aldım. Gayette güzel siliyor. Zaten hangi ürünü takarsanız takın üzerinden bir yaz geçince sertleşip iyi silmemeye başlıyor. Gidipte servisten, internetten veya bosch marka vb. markalara 70-100 TL vermeye gerek yok. Bu arada 57,5 cm yerine 60 cm taktım sıkıntı yok, bir haftadır da yağmurlar maşallah iyi yağdı, test etmiş oldum. Herkese tavsiye ederim. Kazasız sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yujil85

quote:

Orijinalden alıntı: caucass

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Tesekkur ederim eklemissin. koltuk minderleri ve perdeler bunlar arkadaslar otoperde.com dan aldim kalite bakimindan iyi tavsiye ederim

slm kılıfları nereden vede kaça aldınız

• Orijinalden alıntı: yujil85

Orijinalden alıntı: caucass

slm minderleri nereden kaça aldınız, kendimiz montaj edebiliyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: yetkin45

Arkadaşlar bod koltuk minderi alacaktim. Arka sirt dayama yeri kaç parça diye soru var. 2013 civic Ne diyim ¿

İki sırt,iki tanede sağ ve Sol köşelerde,toplamda dört parça bulunmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Anladım çok teşekkür ederim cevaplarınız için. çözümü olmayan bir sorun bu galiba. ama çok ilginç geldi bana. hayatımda hiçbir arabada böyle bir sorunla karşılaşmamıştım..

Biz ona sorun değil, özellik diyoruz..
  • ahun A kullanıcısına yanıt
    Umarım ileride bunun gibi "özellik"lerle karşılaşmam

Gerçekten hala düşünüyorum arabayı piyasaya sürmeden önce bunun hiç mi farkına varmamışlar ya da farkettiler de çözüm mü bulamadılar. cam kapanırken bir kapı döşemesini sabit tutmak bu kadar mı zormuş..

Yanlış hatırlamıyorsam kullanma klavuzunun en arkasında honda başkanıı "honda civic i nasıl tanımlarsınız" sorusuna "kimselere benzemesiyle" cevabını vermiş. Gerçekten kimseye benzemiyor honda civic
  • Günaydın honda severler şu bakım olayında yağı dışardan kullanmaktan vazgeçtik,, en azından filitreleri bari ordan almayalım diyorum buda garanti konusunu etkilermi acaba ? yapan ve servisten uyarı alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: - dennis -

Arkadaşlar, günlerdir aracımıza uyan silecek sorulup duruluyor. Bizim araçların silecek ebadı 70 cm ve 57.5 cm dir. Herhangi bir yerden 70 cm ve 60 cm uzunluğunda silecek alıp takabilirsiniz. Geçen gün büyük marketlerin birinden 7,90 x 2 ad = 15,80 TL ye aldım. Gayette güzel siliyor. Zaten hangi ürünü takarsanız takın üzerinden bir yaz geçince sertleşip iyi silmemeye başlıyor. Gidipte servisten, internetten veya bosch marka vb. markalara 70-100 TL vermeye gerek yok. Bu arada 57,5 cm yerine 60 cm taktım sıkıntı yok, bir haftadır da yağmurlar maşallah iyi yağdı, test etmiş oldum. Herkese tavsiye ederim. Kazasız sürüşler

Yaz için bir miktar doğru olabilir. Ancak,
    Yağmurun yoğun olduğu dönemde kalitesini korumayacaktır.
    Kışın, evet özellikle kışın, benim ucuza ve idareten aldıklarımda, hava sıcaklığının yol boyunca düştüğü ortamlarda, yaklaşık 2°C civarında kalitesini kaybediyor, 0°C altında sopaya dönüşüyor, camı çizmeye başlıyordu.

• haacar kullanıcısına yanıt
    bu konunun ortalarında sebebini öğrenmiş ve yazmıştık
    Aynı sorular defalarca yazılınca, insanın içinden artık yeniden cevaplamak gelmiyor, keşke bu sorular ve cevaplar 1. sayfaya yazılsada oradan bakılsa.
    Ama 1. sayfaya bakan olurmu o biraz şüpheli....
    😳

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 31 Mart 2015; 12:55:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız bende zaten ilk mesajımda "mutlaka forumda sorulmuştur daha önce" ifadesini kullandım ancak forumda gerçekten çok sayfa var hepsini tek tek okumaya kalksam bu iş yoğunluğumun arasında aylar sürer diye düşünüyorum. O yüzden biraz da çekinerek sormak zorunda kaldım.

Aslında söylediğiniz çok mantıklı zaten ben ilk sayfayı okudum. ilk sayfada konuyu açan hocamızın honda civic hakkındaki görüşleri, test sürüşü tecrübeleri ve bunlara ait resimleri var. Honda civic almak isteyen arkadaşlara çok yardımcı olmuş bence. Bu bilgilerden sonra da "en çok karşılaşılan sorunlar, nedenleri ve çözümleri" gibi bir bölüm oluşturulsa benim gibi ikinci el civic alanlara çok faydalı olur diye düşünüyorum..
  • iki usb girişinden biri çalışmıyor acaba herkesin mi aynı
  • Özlemissinizdir.
    Makyajlı kasa ne zaman geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: avansis

Özlemissinizdir.

1 aya kasa değişecek diyorlar
  • quote:

Özlemissinizdir.

Haziranda yeni kasa bayilerde olacak diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: velkancan

iki usb girişinden biri çalışmıyor acaba herkesin mi aynı

Multimedya cihazınızın usb girişi torpido gözünde ise konsoldaki usb çalışmaz. Konsolda bulunan usb den telefonunuzu şarj edebilir, imid ekranına fotoğraf yükleyebilirsiniz. Bazı servisler multimedyanın usb bağlantısını orta konsoldaki orijinal usb ye bağlıyor, o zaman imid ekrana fotoğraf yükleyemiyorsunuz.
  • arkadaşlar 2014 model brc lpg li civic aldım. tüpüde alırken plazada taktırdım. şuan bi depoyla 225km yol gidiyorum, ortalama yakıt tüketimide 12gösteriyor. Ankaradayım keçiörende yokuşlu bir semtteyim ama sürüşüme dikkat ediyorum gaza yüklenmiyorum. Bana fazla yakıyo gibi geldi ama aradğımda normal dediler. sizin fikirlerinizi alabilirmiyim? (lpgyi lukoil den alıp denemiştim)
  • zaliminsan kullanıcısına yanıt
    yakıt tüketiminiz aşırı fazla ankara kızılay trafiğinde 3.0 v6 193 hp infiniti 76 tl gaz 38 litre 230 250 km arası yol gider, sizin depo en kötü 32 litreden daha az almaz 300 km geçmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

quote:

Özlemissinizdir.

Haziranda yeni kasa bayilerde olacak diyorlar

Çıktı mı gerçekten
  • 53.000 km yaptım araçla. Sanki şanzıman şaşırmaya başladı artık . vites geçişleri değişiyor gibi ... tam ifade edemediğim durumlar var
    Zaten bu tekleme olayına kılım aldığım günden beri. Soğumaya başladım yavaş yavaş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

53.000 km yaptım araçla. Sanki şanzıman şaşırmaya başladı artık . vites geçişleri değişiyor gibi ... tam ifade edemediğim durumlar var
    Zaten bu tekleme olayına kılım aldığım günden beri. Soğumaya başladım yavaş yavaş ...

Bakimlari nerede yaptiriyorsunuz acaba?

• 
Sayfa: önceki 39173918391939203921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.