Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38123813381438153816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eriond

Kusura bakmayın ilk mesajım hata verdiği için yeninden yazacaktım baktım o da gitmiş :))

Bana gelen maili de ekte paylaşayım fiyat bilgisi için

Bu fiyatları dışardan birine veriyorlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyimser29

Atilla khan rehin almış buraları, Türkçesi kargalara kalan dünya

Gelip siz rehin alsaydınız buraları güzel Türkçenizle
    Kim karga kim kartal görmüş olurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aknasmub -- 20 Aralık 2014; 21:49:30 >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Hocam önden çekişin avantajlarini Reno ile sahit oldum gerek rampa cikmada gerekse rampa iniste hatta ( karli havada ) önden cekisin avantajlari arkadan cekise oranla daha fazla ha dersen ki uzun yolda hangisi daha iyidir tabiki arkadan itisli araclar o ayri
  • cemele C kullanıcısına yanıt
    işteyken ve evdeyken internet sürekli acik limitsiz paket mesai baska türlü nasil biter ki sürekli iş beni gerer yasamanin bir anlami kalmaz insan bunalir hayata küser

Ömer Hocam simdi bunu iltifat olarak mi almaliyim bilemedim senin yorumlarin biraz farklı ne zaman şaka yaptıgın vede ne zaman ciddi oldugunu anlamak zor oluyor benzer durum Sami Bey'de de oluyor burçlariniz ayni mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila Khan -- 20 Aralık 2014; 22:07:43 >
  • sanmiyorum o serilerin tamami yari otomatikti diye hatirliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila Khan -- 20 Aralık 2014; 22:33:42 >
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Ben anlamıyorum insanları artık Attila hocam. Bu kin nedir? Bu gruplaşma isteği nedir? Burada adam gibi herkes bildiğini paylaşıyor. Kimsenin kimseden farkı yok. Artık ben bu tip tavırlara sinirleniyorum. Herkes haddini bilsin. Adam gibi paylaşacağını paylaşsın. Paylaşım yapmayacaksa da laf atıp kimsenin huzurunu kaçırmasın, forumu kirletmesin.
    @Attila Khan

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Valla abi inanılmaz bir piyasası var, sahibinden yıkılıyor resmen beyaz az kullanılmış Fb7lerle, insanlar sanki kullanmak için değil satmak için almış...Fiyatlarda stabilite yok herkes sallamış ayrıca.

buraya o kadar insan geliyor sıfır alırken fikir sormak için. Satmak isteyenler de gelse buraya aslında değişik bir ambiyans olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

sanmiyorum o serilerin tamami yari otomatikti diye hatirliyorum

o zaman hiç alınmaz kardeş bunlar, valla çok samimi söylüyorum benim aracım olsa anında satarım sırf bu hantallığı ve vites geçişlerindeki sarsıntı yüzünden. 0-100 kmsi 14.5 saniye araba 82 milyar olur mu ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 20 Aralık 2014; 22:59:00 >
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    100% haklısın aynen katılıyorum sana

Bu konu aslinda 1 sene önceye dayaniyor Ankara ve İzmir tayfalari ile benim aramda bazi tartismalar olmustu bu konuda ama sonra baris ortamida oldu hatta Club denilen yerde aylarca hic tartisma bile olmamisti yani burada tartistigim tayfalar tam kadro orada da varlardi ama hic tartisma olmamisti bir nevi üstü kapalı eylemsizlik vardi şu yukaridaki yorumu yapan sahista bizatihi oradaydi ama tek yorum yapmiyordu tuhaf bende anlamiyorum tamamini engelledim, sorunu olan varsa gelin goruselim dedim onu dedim bunu dedim ne yaptiysam yanit gelmedi tüm bunlari tetikleyen Akbabali34 nickli lise ögrencisi ama oda talimati abilerinden aliyormus öyle yazmisti en son yorumunda bu konuda yani ne yapmaya calisiyorlar bende bilmiyorum şikayet edin buradan da atsınlar beni dedim onuda yapmiyorlar yoksa admin onlardan yana o konuda bile avantajlılar ama nedense ceza da gelmedi bana son 1 aydir tuhaf.

• Arkadaşlar Selam herkeze hatırlayanlar olacaktır hani bi dönem Avensis arkadaşımız anahtar üzerindeki logoların gümüşlerini yaptırıp dağıtmıştı foruma Allah razı olsun..
    Şimdi o soyulan logomu çıkartıp gümüş olanını yapıştırmak istiyorum. Ancak tabi çıkartırken zarar vermemek istiyorum daha önce yapanlar varmıdır nasıl söktüler çünkü baya bi sağlam bişeye benziyor cımbızla falanmı sökülmesi lazım bilemedim tabi birde diğerini nasıl yapıştırdınız japon yeterli olurmu acaba daha önce uygulayanlar varsa lütfen biraz taktik versin anahtarı mahvetmeyeyim şimdi..

Ayrıca birşey daha söyleyeceğim hani arka bagaj tarafından takur tukur sesler alan varsa ben bugün farkettim.bagaj döşemesini kaldırıp yedek lastiğin olduğu tampon tarafındaki pilastik kısmın saca çarpması sonucu geliyor bu ses tam tarif edemedim sanrım o pilastiği hafifçe kaldırıp araya iki bez sıkıştırdım sesler kesildi... Şimdi sıra nerden geldiğini birtürlü çözemediğim sanki arabanın altına anahtar takımını koymuşsunuzda birbirine çarpıp ses yapıyor sinir edici bir ses özellikle araba soğukken artık onuda serviste baktıracağım..

Bide dikkat eden oldumu şöför tarfındaki camı yukarı kaldırıken tıkır tıkır makara sarar gibi ses geliyor dikkatli dinleyince duyuluyor fark eden oldumu acaba??

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Alınır alinmasina fakat ülkemizde yari otomatik araclarin nasil kullanilmasi gerektigi yeterince anlatilmiyor satin alan vatandasa neden cunku araci satan satis sorumlusu dahil bilgi sahibi degiller bunu nereden mi biliyorum Mitsubishi bayisi sahibi ile yaptigim yari otomatik araclardaki sanziman sorunlari ve sebepleri fikir vermesi acisindan onun izah ettigi sekilde hatirladigim kadari ile aktarayım size ;

" Aslinda problem yari otomatik sanzimanlardan ziyade bu tip sanzimanin hangi bölge ve yol kosullarina gore üretildiginde. Bayi sahibinin bahsettigine gore bu tip sanziman daha cok Amerika, Kanada gibi uzun ve trafik yogunlugunun az oldugu ülkeler icin ideal yani demek istedigi arac uzun ince ( trafiksiz ) yolda gidecek ve hicbir sorun olmayacagi simdi basa dönelim bizim yollar bu arac icin ideal mi ? Hayir cunku trafik olmayan bölge neredeyse kalmadi gibi buyuk sehirdeyseniz yari otomatik aractan konfor almaniz cok zor ama eger trafik az ve mesafeler uzak yollar uzun ise bu arac alinabilir misal farkli sehirler ve ilçelerinde trafik illa ki azdir. Benim anladigim bu tip sanjimanlar dur kalk olayina gelemiyor ve kasiliyor vites degisimindeki sarsintilar, tepkimeler bu nedenle ama sadece bu da degil kullanan surucu ani tepkiler verirse misal gaza yüklenme seri kalkma gibi işte en buyuk tetikleme burada basliyor. "

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

Alınır alinmasina fakat ülkemizde yari otomatik araclarin nasil kullanilmasi gerektigi yeterince anlatilmiyor satin alan vatandasa neden cunku araci satan satis sorumlusu dahil bilgi sahibi degiller bunu nereden mi biliyorum Mitsubishi bayisi sahibi ile yaptigim yari otomatik araclardaki sanziman sorunlari ve sebepleri fikir vermesi acisindan onun izah ettigi sekilde hatirladigim kadari ile aktarayım size ;

" Aslinda problem yari otomatik sanzimanlardan ziyade bu tip sanzimanin hangi bölge ve yol kosullarina gore üretildiginde. Bayi sahibinin bahsettigine gore bu tip sanziman daha cok Amerika, Kanada gibi uzun ve trafik yogunlugunun az oldugu ülkeler icin ideal yani demek istedigi arac uzun ince ( trafiksiz ) yolda gidecek ve hicbir sorun olmayacagi simdi basa dönelim bizim yollar bu arac icin ideal mi ? Hayir cunku trafik olmayan bölge neredeyse kalmadi gibi buyuk sehirdeyseniz yari otomatik aractan konfor almaniz cok zor ama eger trafik az ve mesafeler uzak yollar uzun ise bu arac alinabilir misal farkli sehirler ve ilçelerinde trafik illa ki azdir. Benim anladigim bu tip sanjimanlar dur kalk olayina gelemiyor ve kasiliyor vites degisimindeki sarsintilar, tepkimeler bu nedenle ama sadece bu da degil kullanan surucu ani tepkiler verirse misal gaza yüklenme seri kalkma gibi işte en buyuk tetikleme burada basliyor. "

dediklerin doğrudur ama türkiye'de ufak iller dışında pek yoktur böyle yollar.

ve bu aracın full'ü 82 bin tl. kesinlikle bu paraya değecek araç değil.

• Haklisin 82 bin tl yüksek bir rakam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila Khan -- 20 Aralık 2014; 23:44:20 >
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Ati baba Şahinin var hiç söylemiyosun, gariban drifti yapardık abi be ya, lastik yakardık, balata da...
  • Hocam seneler önce ilk aracimiz Şahin ikinci yine Şahin sonra Broadway ve Clio 2 Rxt orta sinif olarak gucumuz bu araclara yetiyordu
  • 10.000 bakımı 500TL 10/09/2014
    20.000 bakımı 500TL 16/12/2014

2014 manuel eco LPG li civic

Eksik hic birşey yok ne gerekiyorsa degişti her iki bakımdada.

Hava filtresi
    Yağ filtresi
    Karter tapa pulu
    4 lt yağ
    Polen filtresi
    Lpg filtreleri
    Temizleme spreyi
    Cam suyu

Yer Ordu ateş honda plaza
    Akü değerleri düşük çıkmış şarj ettiler
    Lastikleri rötasyon ön arka yapmışlar
    Rot ayarı gerekiyor 60 tl diye aradilar istemedim çıktım direk sanayide tanidigim hem rot hem balans yaptirdim 30 tl ye.
    Eski filtreleri poşette aracın önüne koymuşlar 10 binde filtre kirlenmez demeyin beninkiler kömür gibiydi.
    Ayrıca 2A muhendislik lpg bakimina dair ayri bir çikti verdiler.Lpg bakim ve ayari yapilmiş

Fiyat merak eden arkadaşlar icin yazdim.
    Bu arada aynı bakımı Samsun çim-art honda dan 450 tl fiyat aldim lpg bakimi dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuzhan52 -- 21 Aralık 2014; 1:37:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan52

10.000 bakımı 500TL 10/09/2014
    20.000 bakımı 500TL 16/12/2014

2014 manuel eco LPG li civic

Eksik hic birşey yok ne gerekiyorsa degişti her iki bakımdada.

Hava filtresi
    Yağ filtresi
    Karter tapa pulu
    4 lt yağ
    Polen filtresi
    Lpg filtreleri
    Temizleme spreyi
    Cam suyu

Yer Ordu ateş honda plaza
    Akü değerleri düşük çıkmış şarj ettiler
    Lastikleri rötasyon ön arka yapmışlar
    Rot ayarı gerekiyor 60 tl diye aradilar istemedim çıktım direk sanayide tanidigim hem rot hem balans yaptirdim 30 tl ye.
    Eski filtreleri poşette aracın önüne koymuşlar 10 binde filtre kirlenmez demeyin beninkiler kömür gibiydi.
    Ayrıca 2A muhendislik lpg bakimina dair ayri bir çikti verdiler.Lpg bakim ve ayari yapilmiş

Fiyat merak eden arkadaşlar icin yazdim.
    Bu arada aynı bakımı Samsun çim-art honda dan 450 tl fiyat aldim lpg bakimi dahil.

Usta günde kaç km sürüyosun ya bizim araba daha 2012 model 18 bin km :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Atilla khan rehin almış buraları, Türkçesi kargalara kalan dünya

Gelip siz rehin alsaydınız buraları güzel Türkçenizle
    Kim karga kim kartal görmüş olurduk

nesin sen avukat filan mı ? arabanın kilometresi kadar konuş, burda senden daha önce gelmiş daha tecrübeli insanlar varken sakin olmayı dene... daha dün geldiniz bu foruma bizi mi paket edeceksiniz? bu forum o kadar sayfaya gelmişse bizden ötürü gelmiştir, sizden ötürü değil, atillanın palavralarına ve cliosundaki konfora inanmaya devam

Kimsenin avukatı değilim ama sizin yaptığınız bu tavırlar yanlış arkadaşım. Bu forum kimsenin malı değil sana soracak değilim burada yazmayı,burada olmayı. Yaklaşık 1,5 senedir buradayım senin doğru dürüst paylaşımını görmedim. Ki paylaşımın var ben görmedim diyelim burası sizin şahsi forumunuz mu ki buraları biz bu hale getirdik diyorsun. Kimseyi paketlemek gibi bir derdim olmadı sizler gibi. Biz adam gibi paylaşımlara devam ederken siz pat diye çıkıp laf atmaya başladınız. 1 yıldır civic sedan kullanıyorum. Km de 15.000 de. 14 yıldır honda kullanıyorum. Bu aracım üçüncü hondam Samet bey. Sizce de yeterli süre sayılmaz mı civic tecrübem. Beni bilen biliyor burada. İçim rahat. Paylaşımlarınıza biz de şahit olsak keşke. Keşke Sami abi gibi paylaşımda bulunsanız adam gibi. Bekliyoruz biz buralardayız. Hayırlı pazarlar Samet bey...

• hakan0403 kullanıcısına yanıt
    Honda ataşehir 20000 km bakım için benden 530 tl aldı lpg hariç iyi kazıklanmışım gibi geldi bana
  • Terakkide 20bin....
    Ağır kazık yedirdiler...

• 
Sayfa: önceki 38123813381438153816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.