Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37133714371537163717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hehe.... Mimlemişler seni.

(Asena Hnm yaratıcı olmuş ama....)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

Ömer Hocam mapustan cikamiyorum ki sahi sen nerelerdesin keyfin nasil ?

Dunyevi isler dostum. Cok sukur iyiyim.
    Seni sanirim radara aldilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam size yeni 308 sayfasını tavsiye edebilirim orada Echo Boots u gordum malum su Ford sahibi olan üye orada Pejocu olmustu nedense
  • Üzgünüz Attila Khan, yasaklı olduğunuz için normal veya kişisel ileti gönderemezsiniz.
    Yasağınızın bitiş süresi 25 Ekim 2014, 20:21:19.

Saat : 20:35 hala giremiyorum savunmada yapamicaz anlasilan tuhaf.
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt

orda yedim beyazı zate.http://forum.donanimhaber.com/m_98561024/tm.htm harbi ordaymış fordçu.
  • Bugün işteyken bir ara o konuya girmistim tuhaf bir sekilde seni fark edemedim ama cok iyi yanit vermissin valla tebrikler

Simdi girdigimde ise beni sikayet edenlerden ikisini gördüm Golfcülerden tuhaf orada Golfü yere göğe sığdıramayanlar birden Pejocu oluvermisler şaştım kaldım
    Silmişler yazdığımı,melihdk denen ergene en son " Liseyi bitir, ehliyetini al gel, belki bi tur veririm" dedim. çocuk küstü herhalde abilerine şikayet etmiş beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

Tşkler Hocam, İzmir'i severim ama bana cezayı kesende İzmir'li oldu ne demisler gülme komşuna gelir başına biz golfcülere gülerken aynı duruma düstük simdi

Hocam hemşerime yakışmamış ceza yazması. Biz İzmirliler aslında fikirlere saygılı insanlarız ama herkes bir olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı dert bende de var hocam civic araci olmayan, istanbul iftar bulusmasina babasi ile gelen bir ergenin istegi ile ceza aldim ki oranin üyelerinin yarisindan fazlasini davet eden de benim buna ragmen düsün artik gerisini böyle yanar döner adamlar oldukca sende bende daha cok ceza aliriz düzene ters geliyoruz sanirim
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Tşkler Hocam tarafsiz olduğunuzu defalarca kanitladiniz keza en son Bodrum dönüsü Civic'im ile İzmir şehir turu yapmistim gercekten cok güzel bir sehir tam yasanasi yer. insanlarida farklı İstanbul gibi degil medeni bir şehir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avansis

uzun led !
    http://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=7jFbCnVpEbs

Hocam buna bayildim nereden ve nasil temin edebilirim acaba ?

• oğuzhan52 kullanıcısına yanıt
    Herkeste bir hayal kırıklığı ama satıldı artik üst sınıf araç değil ama ev almak için satildi

Sağol abi iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın
    56500 e satıldı bana kalırsa kaçırilmicak bir rakamdi

• berk tmzl B kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun Berk kardesim haklısın bence daha cok ederdi senin aracin özeldi bence. İyiyim ne olsun
  • arkadaşlar selam,

bugün ankaradaki iki honda bayisine de gittim aldığım fiyat makyajlı kasa elegance oto eco için pg dahil en düşük 70500 tl fyat verdiler..

bunun aşağısına kesinlikle inemeyeceklerini türkiye de hiçbir bayinin de daha aşşağı fiyat veremeyeceğini söylediler.

aslında ben makyajlı kasa değilde 2014 model makyaksız elagance eco otomatik almak istiyordum fakat artık bulunamayacağını söylediler.

Türkiyede hala makyajsız elagance satan bir bayi biliyor musunuz ve makyajlı kasayı 70500 den aşağı başka illerden alınabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 26 Ekim 2014; 0:54:43 >
  • Herkes aracını daha iyi fiyatlara satmak ister ama bu fiyat iyiydi belki 1 sene daha beklenebilirdi ama kısmet boyleymis , ah Be abi özel olmazmi noterde perişan oldum resmen son fotoğrafı çektikten sonra tamam dedim artık gitti

• berk tmzl B kullanıcısına yanıt
    Haklısın takma kafana B planın vardi ilerleyen zamanda onu uygularsin
  • led siz bir hayat dusunemiyorum

http://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=BYLyZ0w3Qd4

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: Absyrtos

Beyler şu konuda kimse arabası hakkında konuşmayı düşünmüyor mu
    Almayı düşünüyorum yeni kasa hakkında pek bilgi bulamıyorum öneri ve fikirlerini kimse yazamıyor mu

dikkatinizi çekmedi sanırım bu forum 1200 sayfayı geçmiş durumda bu kadar sayfa ne konuşulmuş olabilir sizce,....

önce ilk mesaja bir bakın, sonrasında sondan başa doğru okuyun, zira baştan sonra okumaya kalkarsanız 2015 modele anca yetişirsiniz....

Sayfa çok olunca biraz zor geldi o yüzden özet niyetine istedim ama olmadı, çoğunu okudum artık büyük ihtimal alıyoruz civic bende aranıza katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mercilless

arkadaşlar selam,

bugün ankaradaki iki honda bayisine de gittim aldığım fiyat makyajlı kasa elegance oto eco için pg dahil en düşük 70500 tl fyat verdiler..

bunun aşağısına kesinlikle inemeyeceklerini türkiye de hiçbir bayinin de daha aşşağı fiyat veremeyeceğini söylediler.

aslında ben makyajlı kasa değilde 2014 model makyaksız elagance eco otomatik almak istiyordum fakat artık bulunamayacağını söylediler.

Türkiyede hala makyajsız elagance satan bir bayi biliyor musunuz ve makyajlı kasayı 70500 den aşağı başka illerden alınabilir mi?

Dolu hasarlı oluyor bazı bayilerde uygun fiyata
  • 
Sayfa: önceki 37133714371537163717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.