Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37043705370637073708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sk67a

Forum basliginin ahi gitti, vahi kaldi zaten. Forumu iyi bilirdik, geride kalanlara sabir diliyoruz.
    @aknasmub

Aynen Sami abi :) ruhuna elfatiha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safagoksel

Merhabalar, uzun süredir forumu uzaktan takip ediyordum bugün 10bin bakımı ve emülstör montajı yaptırdım sakarya sandıkçı honda da bütün filtreler değişti polen dahil 426 tl ödedim emülatör ücretsiz takıldı yakın zamanda bakıma gideceklere yardımcı olması dileğiyle...
    Bu arada takılan emülatör gün içersindeki deneyimlerimle işini iyi yapıyor gibi bakalım hayırlısı... Bundan sonra uzaktan izlemek yerine aranızda daha sık olmak dileğiyle. Herkese iyi geceler.

Bu 426.-TL nin içinde lastik rotasyonu var mı? (önlastikler arkaya, arkadakiler öne...)
    Şunun için soruyorum. Ben de yakın zamanda Balıkesir'de 10.000 bakımı 455.-TL ye yaptırdım.
    Arabayı teslim alırken, rotasyon yapıp yapmadıklarını sorduğumda, şimdilik gerek yok demişlerdi. Yani yapılmadı.
    Lastik rotasyonu, 4 teker balans yapılmasını da gerektirdiği için bayağı para tutuyor çünkü.....
    10.000 de buna gerek var mı yok mu ayrı konu, belki bu konuda detay bilenler bir iki satır yazarlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

quote:

Orijinalden alıntı: VAHA23

Herkese selamlar.bende yeni civic alarak aranıza katılmış oldum.henüz bir hafta oldu alalı.genel izlenimlerim olumlu.fakat rampadaki performansı beni çok şaşırttı yada benmi tam çözemedim bilmiyorum.çok zorlanıyo:)bide bişi sorucam üstadlar benim araç lpg li.lpg yakıt göstergesinin verilerini imidde göremiyomuyuz?

Öncelikle hayırlı olsun. Rampadaki performansa gelince; rampaya başlamadn belli bir devire çıkmanız lazım rampayı rahat çıkabilmeniz için. Eğer çok uzun bir rampa çıkıyorsanız aracınızla 5,6 bin devirlere kadar rahat rahat çıkabilirsiniz. Honda 4/5 bin devirden sonra canlanıyor zaten; evet motor sesi rahatsız edici olabilir ama kişiye göre değişir buda. Ben şahsen yüksek devirdeki motor sesini seviyorum...

Motor sesi..... Çok laf edilebilir bu konuda. Mesela:
    D Smartta Formula 1 seyredenleriniz mutlaka vardır. Kıdemli sunucu Serhan Acar, bazan ekranda bir araç üstü görüntüsü varken şöyle der.
    "Evet şimdi şu muhteşem sese kulak verelim"
    Bu arada defalarca vites değişimi, motorun devirlenme sesi, komresyondaki sesi vs...
    Ve ekran görüntüsü değişinceya kadar da konuşmasına ara verir.
    Şimdi artık yokuş çıkarken bir daha dinleyin motor sesini...

• ismet berker İ kullanıcısına yanıt
    aldığım listede yapılan işlemlerde yok not düşülmüş servis yönetimi tarafından çıkarıldı diye gerek görülmedi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safagoksel -- 19 Ekim 2014; 19:41:28 >
  • ismet berker İ kullanıcısına yanıt
    10Binde gerek yok, eğer offroada çıkmadısan...rot balans istiyorsan serviste ayrıca söylemen gerekiyor diye biliyorum, tabi ayrıca faturaya kol gibi geliyor.
    En iyisi lastikçide 50 liraya....
  • arkadaslar bende su sira honda civic dusunuorum.
    1.6 premium otomatik lpg kiti dahil 63.850 tl ye 2014 sifir km fiat nasildir acaba????
    dolu hasarli degil ve yeni civic....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazacak -- 19 Ekim 2014; 21:10:21 >
  • sıfırı da aynı fiyat.... eee...ne anladık bu işten
  • zaten sifir fiatini soyluyorum.bayiden aldigim fiat bu... 63850 1.6 prem otm eco

• sıfırsa fiyat normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

sıfırsa fiyat normal

almayi dusunuyorum ama pahalli diyenler war.sanirim 4 ay once daha uygun idi....

• almaya niyetliysen yıl sonuna kalma, acayip kazık vergiler geliyor
    suriyeli sığınmacılar vergisi
  • safagoksel S kullanıcısına yanıt
    Sağolun bilgi için.
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, hem ÖTV hem de KDV kesinlikle artacak...
    Rakamlar doğru ise, hadi yüzbinlerle geldiler...
    İş orada kalsa iyi. Gelen Suriye'lilerin bir de 30.000 çocuğu olmuş Türkiye'de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismet berker -- 20 Ekim 2014; 9:06:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazacak

arkadaslar bende su sira honda civic dusunuorum.
    1.6 premium otomatik lpg kiti dahil 63.850 tl ye 2014 sifir km fiat nasildir acaba????
    dolu hasarli degil ve yeni civic....

hocam sizin dediğiniz aracın liste fiyatı

1.6 Premium Eco (Otomatik) Otomatik 1598 cc Benzin/LPG 67,690 Tl değil mi?

bu fiyata normalde lpg kiti dahil değil. siz lpg kiti dahil 4000 tl daha ucuza alıyorsunuz bence güzel fiyat.

bu fiyatı nerde aldığınızı öğrenebilir miyim?
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam profili kapali oldugu icin goremiyorum belkide tosbağacilar gondermistir cunku Ford'u rakip olarak gormuyorum
  • yazacak kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat cok iyi bence sormasi ayip hangi bayidir bu ?
  • arkadaşlar az evvel edirne bayisi ile 10 bin bakım için telefonda görüştüm bu nasıl soygundur. 520 tl fiyat çektiler.dedim biraz fazla değilmi 500 olur dediler. düşünücem dedim kapadım.garanti muhabbetine iyi giydiriyolar insanlara..arabanın yağını suyunu dısarda koydursam taş çatlasa 200-250 tl
  • arkadaşlar yarın uçakla istanbula geliyorum küçükçekmece'den civic'imi satın alıp geri gümüşhaneye döncem. aranıza katılmak üzereyim ben de. :)

kasko konusunda önerebileceğiniz firma var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

arkadaşlar yarın uçakla istanbula geliyorum küçükçekmece'den civic'imi satın alıp geri gümüşhaneye döncem. aranıza katılmak üzereyim ben de. :)

kasko konusunda önerebileceğiniz firma var mı

hocam kasko içeriğine bak öncelikle daha evvel aksigorta ve allianza ile yaptım memnundum su anda sompo japan dan yaptırdım kaskomu butun mesuliyetleri en ustte cektim 150 bin tl ye kadar karsılıyor. 2014 model premium sahibiyim.kaskoya yaklasık 900-1000 tl arası verdim. ayrıca yurt dısı hasarlarıda dahil edildi kaskoya.
  • Benim bir tanidik alacak yenisinden ama bana kullandirtmaz diye dusunuyorum Cuma gunu gelecek isyerine bakalım incelerim yakindan artik araci Bence fiyati abartili birde ic konsolu eski model amerikanlar gibi tuhaf yapmislar.
  • 
Sayfa: önceki 37043705370637073708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.