Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34463447344834493450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben araç için ses yalıtım olayını iyice kafaya taktım. Bunu için araştırmalara ca başladım ve ziebart a ulaştım. Aklımdan da ziebart geçmekte fakat yalıtım olayın da da 2 şekilde oluyormuş. Şöyleki ilki, araç iç döşeme tamamen sökülüyor ve yalıtım malzemesi döşeniyor haliyle birz pahalı oluyormuş diğeri ise davlumbazlra ve araç altına zift gibi malzeme atılıyormuş forumda bunlardan herhangi birini yaptıran arkadaş var mı merak ettim.diğer bir husus araçlarda taş izleri için bir kalem gibi bir şey önerilmişti o ürünü bulamadım onuda kullanan varsa ve link atarsa pek makbule geçer. Bu arada forum çok sessiz olmuş eski atmosferi kaybolmuş gibi geldi üzüldüm buna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicwords06 -- 24 Nisan 2014; 9:05:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar,

2013 Model Otomatik elegance beyaz civic sahibiyim. fıorumu bir süredir takip ediyorum ve aldığım bilgiler doğrultusunda ufak tefek birşeyler yapmaya başladım aracıma.

aracın park lambalarını beyaz led ile işe başladım, araç içi aydınlatmayıda beyaza çevirdim. bagaj içi aydınlatmasıda beyaza döndü.

bir kaç sorum olucak, geçmiş sayfaları okudum ama hepsini okumak mümkün değil, eğer yazılmışsa kusuruma bakmayın arkadaşlar.

1- sis farlarının ampullerini beyaz ampul ile (xenon değil, normal ampul) değiştiren varmıdır varsa marka önerirse sevinirim. ama aydınlatmasıda iyi olmalı tabiki.

2- ön plakalığın çıkıntı olan kısmını, o plastik parçayı beyaza boyatıcam ama tampon içinden vidalı olduğunu tespit ettim. bu işlemi yaptıran varmı. vida konusunda yanılıyormuyum.

3- cam kaldırma modulu taktırıcam. 4+1 olarak istiyorum fakat. tek tek değilde 2li olarak kaldırırsa daha şık durur diye düşünüyorum. bununla alakalı taktıran ve model verebilecek varsa sevinirim. bide kumanda üzerindeki fonksiyonların olumsuz etkilenmemeside önemli.

• Günaydın abilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: berk tmzl

Günaydın abilerim

Günaydın abisi

• berk tmzl B kullanıcısına yanıt
    günaydın gözükmüyordun
  • merman M kullanıcısına yanıt
    Benzin göstergesini doğru göstermesi için takılan cihaza emilatör deniyor.Geçen ay ben takdırdım.Ama hiç memnun değilim.Yarım depo benzin olduğu halde bazen çeyrek gösteriyor.Bazen hiç benzin göstermiyor Benzin uyarısı çıkarıyor.Kontağı yarım çevirip tekrar kontak çevirirsen genelde uyarı vermiyor falan.Ben de ilk servise gittiğimde bunları söyleyeceğim bakalım ne diyecekler.
  • hizmetli H kullanıcısına yanıt
    merhaba. emülatörler bence fiyasko ile sonuçlandı.
    tam depo varken gösterge doğruya yakın gösteriyor fakat zaman geçtikçe sapıtmaya başlıyor.
    bana göre pek faydası olmadı emülatörün.
  • O.n.u.r. kullanıcısına yanıt
    Ellerinden öperim hürmetler

• muratdarı kullanıcısına yanıt
    Abi hayırlı olsun jantlar ateş ediyor
    Okul iş derken kendimize zaman bulamaz olduk Allahtan forumun eski yoğunluğu yok iki bakıyorum kapatıyorum
    Memnunmusun abi jantlardan sorun yaratıyormu bizde hala karar vercezde takıcaz :)

• VAYYY onur gelmiş Berk gelmiş
    Hoşgeldiniz gençler

• adigeokan kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk abi

• O.n.u.r. kullanıcısına yanıt
    Bende ikinci elden yanayım aslında. Ama ikinci el sahipleri biraz arayı açsa aklımda soru kalmayacak. Ama çok da yakın fiyatları. 7000tl fark var. Ve bu fark hem 1 sene, hemde 20.000km. Değer mi bilemiyorum, arada kalıyorum.
    Ayrıca uzay kasalarada bakmaya başladım. Kafam iyice karıştı. Biraz bekleyecem veya kafayı bozup ilk önüme geleni alacağım.
    18" jant aldım sürttü arabayı kaldırdım hoşuma gitmedi
    17" ile değiştirdim yeniden eski haline getirdim şimdi iyi
    bi karar ver taktır bakalım nasıl olacak 18" alırsan genişliğine dikkat et bastıramazsın sonra
    abi ben gittim taktırmaya ordaki tanıdıklar jant fuarini beklememi soyledi sonrada baba dedi onlari yapicagina eski alalim bendede klasik sevgisi başladı 70-75 modem t2 karavanlar var bide eski kasa mercedesler yazın ortasına dogru almayı duşunuyoruz ama karar veremedim hala hiçbirsey olmazsa civice birşeyler yapıcaz kafamda değişik seyler var bakalim
    18 le nasıl surttu çokmu basık abi senin araba :)

düz yolda giderken sürtüyordu, sürtmesin diye kaldırdık oda iyi olmadı geri söktürdük işte çokda basık değildi ama anlamadım
  • Honda cıvık 2013 elegans eco sahibiyim araç 5000 de araçla ilgili tek sıkıntım çok fazla yol sesi alıyor. Özellikle asvaltı iyi olmayan yollarda. Bunun için ne yapabilirim. Çözümü olan varmı. Gaziantepteki honda servisine sordum ama yalıtım yapmıyormuş Bagaj havuzu ve kauçuk pas pas ses yalıtımında etkili olurmu acaba . Yorumlarınızı bekliyorum değerli üstadlar.

• merhaba arabamı 20bin bakımına sokmam gerekiyor 20bini 100-200km geçse sorun olurmu öğrenmek istiyorum tşkler
  • osmkrt O kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytozlari

Honda cıvık 2013 elegans eco sahibiyim araç 5000 de araçla ilgili tek sıkıntım çok fazla yol sesi alıyor. Özellikle asvaltı iyi olmayan yollarda. Bunun için ne yapabilirim. Çözümü olan varmı. Gaziantepteki honda servisine sordum ama yalıtım yapmıyormuş Bagaj havuzu ve kauçuk pas pas ses yalıtımında etkili olurmu acaba . Yorumlarınızı bekliyorum değerli üstadlar.

Her ikisi de var. Ses konusunda hiç fark yok.
    Ala ala geçen gördüm abi adam civiği resmen yeniden tasarlamış yerle bir jantlar ofsetli kanber araba bildiğin jantta gidiyor farlarla baya oynamış civic demeye bin şahit lazım millet boyle yapiyor birsey olmuyor biz yapınca surtuyor kesin bir pürüz çıkıyor deli olmamak elde değil

• 
Sayfa: önceki 34463447344834493450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.