Şimdi Ara

Toshiba satellite format atma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
26.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar toshiba satellite l655-14h laptopum var iyice yavaşlamaya başladı ben bunu formatlamak istiyorum ama elimde ne kurtarma dvdsi var ne de driver cdsi.

Nasıl formatlayacaz şimdi bunu. Tamamen içindeki herşeyi silip yeni sistem kurmak istiyorum (şu anki sistem win 7 64 bit yine win7 kuracam) Windows 7 dvdim var sadece .d.d Bilen arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim.

• üzerindeki recovery kısmını silmişmisin açılışta toshıba yazısı geldiğinde f8 tuşuyla recovery başlatması gerekir eğer silmemişsen silinmişse yapacağın bir şey yok kurulu sürücülerin modellerini aygıt yöneticisinden not alıp elindeki cd yle format atabilirsin.daha sonra aygıt yöneticisinde kurlmayan sürücüleri netten bulup indirebilirsiniz.
  • Recovery silmemişsen açılışta recovery bölümünü boot et. Her şeyi fabrika ayarlarına alır. Silmişsen arkadaşın dediği gibi bir şey yapamazsın. İnternetten pcyle gelen işletim sistemini indirip cd ye boot edilebilir olarak çek. Pc nin altındaki şifreyle kayıt edebilirsin.
  • recovery kısmını silmedim açılışta geliyor ekranı
  • silmediysen toshiba ekranı geldiğinde f8 le başlatabilirsin.
  • arkadaşlar bende de birtane satalite c600 var ama çince format atmaya çalışıyorum bur kutucuk geliyor ustte toshiba altta galiba boş bir parola isteme kutusu olmalı pc şifresi olmadı. dil de yükleyemedim rica acil yardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.