- x
Körfez YGS 4 cevap anahtarı?
49 Cevap4917 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3 Mesaj
23 Aralık 2011; 17:37:54 

Elinde olan varsa koyabilir mi lütfen. Bugün olduk, yine dağıtmadılar. İlk ikisinde dağıtmışlardı yeni çıktı bu uygulama herhalde, tuhaf.

130 Mesaj
23 Aralık 2011; 17:58:28 

buraya cevap anahtarı falan koymayın şu sınavı her öğrenci olsun ondan sonra koyun haftaiçi ler önce oluyor bırakın beklesinler netler 1 gün beklemekle düşecek değil ya , buraya cevap anahtarı koyuyorlar 100 net yapamayan mallar çıkıp 150 net 155 net yapıyorlar dersanede.Lütfen buraya cevap anahtarı falan koymayınız.Kimseye de pm ile göndermeyin şu sınavı herkes olsun yarın 13:00 dan sonra ben kendim koyacam buraya cevap anahtarını sınav yarın 10:00 da çünkü.

Önemli olan zihniyet..

0 Mesaj
23 Aralık 2011; 19:00:51 

arkadaşlar cevap anahtarını bakıp sınava giren sadece kendini kandırmış olur varsa cevap anahtarı olan koyabılırmı girmeyip bakan kendini kandırır

397 Mesaj
23 Aralık 2011; 19:05:33 

Cavap Anahtarını Vermiyorlar Yetmezmiş Gibi Bizden Kitapçıklarıda Topluyorlar Geçen Sınavdan Beri..

Ne Amaçla Yapılıyor Anlamadım

0 Mesaj
23 Aralık 2011; 19:25:04 

Alakasız olacak biraz o yüzden kusura bakmayın..körfez denemeleri nasıl?İkisi bir arada çözümlüsünü almayı düşünüyorum ama güvender çözümlüyle arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım?Şimdiye kadar fem 9 lu ve zaman denemelerini çözdüm.

3 Mesaj
23 Aralık 2011; 22:57:05 

quote:

Orijinalden alıntı: serenad_16

arkadaşlar cevap anahtarını bakıp sınava giren sadece kendini kandırmış olur varsa cevap anahtarı olan koyabılırmı girmeyip bakan kendini kandırır

Aynen öyle. 100 net yapamayan adam 150 net yapsa ne olacak? YGS'nin cevap anahtarını dağıtmıyorlar sonuçta, her şey YGS'de belli olur. Bu bir deneme, bu kadar ciddiye almak saçma, üstelik dersanede herkes yanyana oturuyor dolayısıyla kopyanın âlâsı çekiliyor kandıran yine kandırıyor kendini, o onun sorunudur beni ilgilendirmez. Neyse. Cevap anahtarı olan varsa pm atabilirse veya koyarsa iyi olur. Fen ve Sosyal berbat boşlarım var yanlışım da çıkarsa artık ne yapacağım bilmiyorum.

3 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:01:03 

quote:

Orijinalden alıntı: aylin berra

Alakasız olacak biraz o yüzden kusura bakmayın..körfez denemeleri nasıl?İkisi bir arada çözümlüsünü almayı düşünüyorum ama güvender çözümlüyle arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım?Şimdiye kadar fem 9 lu ve zaman denemelerini çözdüm.

Açıkçası ben hoşlanmıyorum dersane denemelerinden, türkçede genellikle paragraflar kısa, sorular kalitesiz bence. Zamanın ve femin paragrafları uzun oluyor o açıdan iyi. Sayısalsan körfez tavsiye etmem. Femleri çöz bitir derim. Piyasada femin başka denemeleri de var.

228 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:03:57 

quote:

Körfez ile FEM'in yaptığı sorular nerdeyse aynı. Zaten Zaman Denemelerinide FEM hazırlıyor. Eğer güzel sorular soran alternatif bir kaynak istiyorsan Celal Aydın Yayınları'na bir bak derim.

397 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:11:34 

quote:

Bugün Denemede Paragraflar Kısaydı..Ama Para ,Kazandığı Denemelerde Nasıl Olur Bilemem Ama Körfez'in Yaprak Testleri Güzeldir Onu Önerebilirim..

Fem'in 9'lu 11'li Denemeleri Var Onlarıda Alabilrsin Ayrıca Yine FEM'in Kapsül Diye Bölüm Denemeleri Var 20 Tane Sadece Türkçe Denemesi..Kitap Şeklinde Ben Aldım Fiyat 11.50 Yazıyor Ama 10 Tl'ye Aldım Sanırım nt'den..

Son Olarak Cevap Anahtarı Olan Yokmu Acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ugly -- 23 Aralık 2011; 23:12:36 >

3 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:14:57 

quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

Bugün Denemede Paragraflar Kısaydı..Ama Para ,Kazandığı Denemelerde Nasıl Olur Bilemem Ama Körfez'in Yaprak Testleri Güzeldir Onu Önerebilirim..

Fem'in 9'lu 11'li Denemeleri Var Onlarıda Alabilrsin Ayrıca Yine FEM'in Kapsül Diye Bölüm Denemeleri Var 20 Tane Sadece Türkçe Denemesi..Kitap Şeklinde Ben Aldım Fiyat 11.50 Yazıyor Ama 10 Tl'ye Aldım Sanırım nt'den..

Aynen katılıyorum. Paragraf soruları çok uyduruktu Türkçe resmen fiyaskoydu yani. :) Fen kötüydü sadece o da sona bıraktığım için aceleye geldi belki biraz da o yüzden. Cevap anahtarı olan yok sanırım, yazık.

397 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:19:12 

quote:

Orijinalden alıntı: clytemnestra.

Aynen katılıyorum. Paragraf soruları çok uyduruktu Türkçe resmen fiyaskoydu yani. :) Fen kötüydü sadece o da sona bıraktığım için aceleye geldi belki biraz da o yüzden. Cevap anahtarı olan yok sanırım, yazık.

Türkçe'den 34-35 Bekliyorum Ama O Kadarda Zorlayıcı Değildi Türkçe'si..

Ama Sosyaliiii Felaket Geçti Harbiden Kasmışlar Sosyale Tarihte Çok Zorlandım Şart Oldu Yakın Zamanda Osmanlı Son Dönem Tarihi ve İnkılap Tarihini Ezberlemek,Yalayıp Yutmak Yaklaşık 10-12 Soru Vardı Sadece Bu 2 Bölümden,Coğrafyada 9 Doğru Görsem İyidir Şu Aşamada.Felsefe Ya 7 Yada 8 Doğru Vardır..

Mat Fen Boş

228 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:21:12 

quote:

Cevap anahtarının verilmemesinin sebebi, yarınki sınavda hafta sonu grubu öğrencilerinede aynı soru sorulacak o yüzden cevap anahtarı olan yok sanırsam. Yarın giren öğrencilerden biri cevap anahtarını yayınlar artık.

3 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:27:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Kamil93

Cevap anahtarının verilmemesinin sebebi, yarınki sınavda hafta sonu grubu öğrencilerinede aynı soru sorulacak o yüzden cevap anahtarı olan yok sanırsam. Yarın giren öğrencilerden biri cevap anahtarını yayınlar artık.

Bize de haksızlık yani. İşin yoksa tekrar dersaneye git cevap anahtarı peşinde koştur. Yarın özel dersim var, yanlışlarımı çözdürmem gerek eğer varsa. Anahtarı dersaneden almak mecburiyetinde kalırsam haftaya sarkacak soru sorma işi. Ofisle falan da hiç uğraşmak istemiyorum doğrusu. Zaten dersaneden memnun değilim. Neyse elinde olan yoksa bekleyeceğiz yapacak bir şey yok.

397 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:34:58 

quote:

Bize de haksızlık yani. İşin yoksa tekrar dersaneye git cevap anahtarı peşinde koştur. Yarın özel dersim var, yanlışlarımı çözdürmem gerek eğer varsa. Anahtarı dersaneden almak mecburiyetinde kalırsam haftaya sarkacak soru sorma işi. Ofisle falan da hiç uğraşmak istemiyorum doğrusu. Zaten dersaneden memnun değilim. Neyse elinde olan yoksa bekleyeceğiz yapacak bir şey yok.

Aynen Hocam Bende Memnun Değilim Dersaneden..

Yani Keşke Gitmeseydim Diyorum..Malesef Bana Kattığı Pek Bişey Olmadı.

228 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:36:04 

Şu anda o dershanenin tek albenisi var oda akıllı tahtalar

397 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:38:24 

quote:

Şu anda o dershanenin tek albenisi var oda akıllı tahtalar

Aynen..Baya İyi Bir Sistem ..
Ama Körfez'i Ben Beğenemedim Malesef.

3 Mesaj
24 Aralık 2011; 0:14:35 

quote:

Aynen..Baya İyi Bir Sistem ..
Ama Körfez'i Ben Beğenemedim Malesef.

Ben de hiç beğenmedim. Manisa Körfez'e gitmeyi düşünen varsa kesinlikle önermiyorum. Paranızla rezil olmayın. Diğerlerini bilemem.

865 Mesaj
24 Aralık 2011; 0:57:27 

Soma korfezdeyim denemeyi bu aksam olduk dersler kaynamasin diye cvp anahtari yarin oglen dediler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

115 Mesaj
24 Aralık 2011; 1:32:12 

türkçe neysede tarih neydi ya çok zor geldi bana 17 sorunun sanırım 12 tanesi inkilap tarihiydi. sosyal bölüm çok kötü gelecek

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 7:43:47 

quote:

Açıkçası ben hoşlanmıyorum dersane denemelerinden, türkçede genellikle paragraflar kısa, sorular kalitesiz bence. Zamanın ve femin paragrafları uzun oluyor o açıdan iyi. Sayısalsan körfez tavsiye etmem. Femleri çöz bitir derim. Piyasada femin başka denemeleri de var.

Eşit ağırlığım.Ama hep fem çözünce aynı soru tipleri olduğu için farklı olsun diye düşünüyorum.Tabi sınava yönelik soru tipleri olmadıktan sonra farklı olsa kaç yazar orası ayrı mesele de..:/ Birde sayısalcısın sanırım birşey soracaktım..Şimdi ben fene çalışacağım ve sınavlarda fenin yüzüne bile bakmıyorum yarım saat sürem arttığı halde:s adam gibi çalışıp bakayım diyorum o yüzden iyi bir kaynak tavsiye edebilir misin şöyle temeli oturtabilecek?fem dergileri var ama onlardada çok kısa anlatıyor ve test yok gibi birşey..Birde konu anlatımlı kitap aldıktan sonra A yayınlarının ygs fen bilimleri çıkmış sorular kitabını alıp çözmeyi düşünüyorum onun dışında test çözmeyeceğim konu ant. kitap haricinde ve denemelerdeki fen haricinde acaba ne kadar faydası olur?Çok soru sordum ama kusura bakma:/ Okuyan arkadaşlarda olursa tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler:)

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 7:47:32 

quote:

Körfez ile FEM'in yaptığı sorular nerdeyse aynı. Zaten Zaman Denemelerinide FEM hazırlıyor. Eğer güzel sorular soran alternatif bir kaynak istiyorsan Celal Aydın Yayınları'na bir bak derim.

Aklım iyice karıştı şimdi.Körfez mi celal aydın mı güvender mi..Bunlardan kesinlikle al diyebileceğin var mı?

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 7:51:24 

quote:

Fem kapsüller nasıl?Kolaylık zorluk açısından?

1 Mesaj
24 Aralık 2011; 7:54:13 

Mezun grubuyum cuma akşamı olduk Bende cevap anahtarı var ama arkadaşların dediği gibi koymam. Milletin hakkını gasp ettirmem. Ancak eğer yani ben zannetmek bile istemiyorum da o şekilde dershane birincisi ol olma ne olacak ki. En sonunda ygs ile yine yüzleşeceksin yani :) Bunları çoktan aşmaları lazım. Türkçe benim çok hoşuma gitmedi. Matematikde az çok temeli olan kişinin ortama bir net alabileceği sorular sadece dört işlem soruları bile vardı. Gerisi zaten belirleyici sorular. Ancak geometride dikdörtgen sorusu beni mahvetti. 10 dakikamı verdim yine bulamadım. Sınava girecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum. :) Cut :)

BFME 2 Muhteşem Taktikler İçin Tıklayınız

3 Mesaj
24 Aralık 2011; 8:36:43 

quote:

Eşit ağırlığım.Ama hep fem çözünce aynı soru tipleri olduğu için farklı olsun diye düşünüyorum.Tabi sınava yönelik soru tipleri olmadıktan sonra farklı olsa kaç yazar orası ayrı mesele de..:/ Birde sayısalcısın sanırım birşey soracaktım..Şimdi ben fene çalışacağım ve sınavlarda fenin yüzüne bile bakmıyorum yarım saat sürem arttığı halde:s adam gibi çalışıp bakayım diyorum o yüzden iyi bir kaynak tavsiye edebilir misin şöyle temeli oturtabilecek?fem dergileri var ama onlardada çok kısa anlatıyor ve test yok gibi birşey..Birde konu anlatımlı kitap aldıktan sonra A yayınlarının ygs fen bilimleri çıkmış sorular kitabını alıp çözmeyi düşünüyorum onun dışında test çözmeyeceğim konu ant. kitap haricinde ve denemelerdeki fen haricinde acaba ne kadar faydası olur?Çok soru sordum ama kusura bakma:/ Okuyan arkadaşlarda olursa tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler:)

Eşit ağırlıksan kimya ve fizik için konu anlatımlı güvender al. Fazla zorlanmazsın. :) Biyoloji konu anlatımı için bana kalırsa Birey veya Güvender yeterli. Ayrıntı istiyorsan Fdd de alabilirsin. Bence biyoloji çalış. Eşit ağırlıkçısın, ezberin iyidir ve zorlanacağını sanmıyorum. Üstelik zevklidir de. :)

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 9:03:53 

quote:

Eşit ağırlıksan kimya ve fizik için konu anlatımlı güvender al. Fazla zorlanmazsın. :) Biyoloji konu anlatımı için bana kalırsa Birey veya Güvender yeterli. Ayrıntı istiyorsan Fdd de alabilirsin. Bence biyoloji çalış. Eşit ağırlıkçısın, ezberin iyidir ve zorlanacağını sanmıyorum. Üstelik zevklidir de. :)

Fizik karekök sıfır alsam fiziktede birşeyler yapabilir miyim bilgin varmı kitap hakkında?

3 Mesaj
24 Aralık 2011; 9:11:18 

quote:

Karekök hakkında bilgim yok maalesef. :/

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 9:17:15 

quote:

Karekök hakkında bilgim yok maalesef. :/

Neyse bakalım teşekkür ederim yine de:)

397 Mesaj
24 Aralık 2011; 14:26:58 

quote:

Fem kapsüller nasıl?Kolaylık zorluk açısından?

Fem Denemeleri Piyasanın En İyisi Bence..Almanı Öneririm Sorular Zaman Denemesi Çözüyorsan Aynı Seviyede

478 Mesaj
24 Aralık 2011; 14:38:06 

bize bırakın cevap anahtarını vermeyi bizden kitapçığı bile aldılar
Sınav genel olarak kolay sayılır.EA olduğumdan fen'e pek bakamadım tabi..yetiştiremiyorum

397 Mesaj
24 Aralık 2011; 14:40:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

bize bırakın cevap anahtarını vermeyi bizden kitapçığı bile aldılar
Sınav genel olarak kolay sayılır.EA olduğumdan fen'e pek bakamadım tabi..yetiştiremiyorum

Aynen Bizdende Aldılar Kitapçığı

79 Mesaj
24 Aralık 2011; 15:30:41 

beyler netler ne durumda körfez 4 den

Unutma; Biz iyiliği kötülerden, hayatı ölümden öğrendik.

130 Mesaj
24 Aralık 2011; 15:33:48 

turkce full
sosyal 22
mat full
fen 27 bu kadar mı dikkatsizlik olur

Önemli olan zihniyet..

397 Mesaj
24 Aralık 2011; 15:54:06 

quote:

Orijinalden alıntı: trabzonfalcon

beyler netler ne durumda körfez 4 den

Körfez Video'ya Eklenmeden Öğrenemem Ben Kitapçığı Aldılar Çünkü

1 Mesaj
24 Aralık 2011; 16:41:55 

quote:

Orijinalden alıntı: efecan117

turkce full
sosyal 22
mat full
fen 27 bu kadar mı dikkatsizlik olur

Güler mısın ağlar mısın bu mesaja.

130 Mesaj
24 Aralık 2011; 16:45:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_ShArK

Güler mısın ağlar mısın bu mesaja.

istediğini yapabilirsin

Önemli olan zihniyet..

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 17:03:18 

canım arkadaşlarım okulum körfez abonesi.salı günü oldum denemeyi daha cevap anahtarı yok 2 gün daha beklemeyeyim lütfen birisi link atar mı cevap anahtarının A kitapçığı...??? saolun şimdiden

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 17:06:00 

ya da dersanesi ve numarasını yazarsa giren bir arkadaş oradan bakarız ya ?

38 Mesaj
24 Aralık 2011; 17:10:30 

quote:

Orijinalden alıntı: avogadro

ya da dersanesi ve numarasını yazarsa giren bir arkadaş oradan bakarız ya ?

Ben girdim de kardes nereden bakacaksın ?

0 Mesaj
24 Aralık 2011; 17:55:42 

1 Mesaj
24 Aralık 2011; 17:59:20 

quote:

istediğini yapabilirsin

Riyakarların Efendisinde başrol oynama adayısın. Boşa uğraşma bunlarla.

38 Mesaj
24 Aralık 2011; 20:26:41 

kimsede yok mu bu cevap anahtarı ya girdik sınava cevap anahtarı yok böyle dershane görmedim ben ya

130 Mesaj
24 Aralık 2011; 22:02:03 

kimseyi inandırmak zorunda değilim sonuclar acıklanınca resmini çekip buraya koyacağım o zaman da o yüzsüzler buraya gelebilecekler mi bakalım?

Önemli olan zihniyet..

1 Mesaj
24 Aralık 2011; 22:10:25 

quote:

kimseyi inandırmak zorunda değilim sonuclar acıklanınca resmini çekip buraya koyacağım o zaman da o yüzsüzler buraya gelebilecekler mi bakalım?

Arkadaşım sen benim demek istediğimi anlamıyorsun. Netlerin gayet güzel. Bir de yanına ban ban ban ikonları ekleyerek sahte davranışlar sergiliyorsun. Normal olarak yazarsan daha güzel olur bence. O netleri yapacak adama saygı duyarim ben. Kolay gelsin.

130 Mesaj
24 Aralık 2011; 22:27:09 

kusura bakma kardeşim o netleri yazdığımız sayfaya yazınca bir sürü kişi bu şekilde şeyler yazıyor sinirim bozuluyo ondan seni de onlardan sandım, her sınavda tur 36 mat 36 gelirken 40 40 geldi o na sevinecektim fakat 33+ gelen fen 26 ya düşünce üzüldüm o yüzden ban ban şeklinde yazdım

Önemli olan zihniyet..

1 Mesaj
24 Aralık 2011; 23:26:44 

quote:

kusura bakma kardeşim o netleri yazdığımız sayfaya yazınca bir sürü kişi bu şekilde şeyler yazıyor sinirim bozuluyo ondan seni de onlardan sandım, her sınavda tur 36 mat 36 gelirken 40 40 geldi o na sevinecektim fakat 33+ gelen fen 26 ya düşünce üzüldüm o yüzden ban ban şeklinde yazdım

Yok estağfurullah kardeşim. Aman maşaallah diyelim de nazar degmesin kardeşim. Birilerinin gözü değer şimdi :) Allah gönlünde ne yerler varsa o yeri sana hayırlı olarak nasip etsin. Çalışmalarında başarılar diliyorum yeniden. Netlerinde bariz bir fark olmadıkça hiç üzülme kardeşim. Deneme nede olsa. Hayırlı geceler.

130 Mesaj
25 Aralık 2011; 12:38:13 

bizde yalan olmaz fen ne kadar iyi olmasa da sonucu koyayım dedim

0

Önemli olan zihniyet..

266 Mesaj
25 Aralık 2011; 15:10:36 

Haftasonu grubu girmiştir artık verin cevapları
bu arada elinde sınav kodu olan var mı sitesinden fln bakalım ?

1 Mesaj
25 Aralık 2011; 20:28:03 

Cevaplarını kontrol etmek isteyen arkadaşlar kendi A kitapçığımın sınav şifre kodunu vereyim. Arzu eden baksın. Sınav şifresi : 1a73

397 Mesaj
25 Aralık 2011; 22:57:31 

Tükçe 33,50 Net
Sosyal 25 Net
Mat 1 Net

Ygs-3:311
Ygs-4:304

6 Mesaj
14 Şubat 2012; 15:14:52 

o kadar konuşulmuş bi kişi bile eklememiş, elinde olan eklerse çok makbule geçer...... A kitapçığı bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemcemzero -- 14 Şubat 2012; 15:19:51 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » Körfez YGS 4 cevap anahtarı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.328